10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 932 Kč
Naše cena: 621 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Karel Babisz, Křesín

Karel Babisz, Křesín:
Koupili jsme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g pro přítele jako dárek k narozeninám. Zpočátku to bylo teda z recese. Když jsme se pak po třech týdnech opět potkali, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho objednat. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si sednul k notebooku a už ho mám také.

Veronika Šveňhová, Želeč

Veronika Šveňhová, Želeč:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g na internetu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, profesionální jasnost informací a přehlednost a s doručením kusu v bleskové rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen svým známým a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Jan Janka, Košetice

Jan Janka, Košetice:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nyní, po roce častém hraní jsem si koupil zase tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco extra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Sára T: děda je z dárku je nadšený

Martin F: je to fajné

Karel Ť: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zdeněk T: Přišlo to celkem rychle

Barbora R: Tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt