10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 932 Kč
Naše cena: 621 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Karel Babisz, Křesín

Karel Babisz, Křesín:
Koupili jsme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g pro přítele jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se poté po pár dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si sednul k počítači a už ho mám také.

Veronika Šveňhová, Želeč

Veronika Šveňhová, Želeč:
Nejprv jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto obchodě jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, profesionální jasnost informací a přehlednost a s doručením modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně příjemně překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Jan Janka, Košetice

Jan Janka, Košetice:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal opět tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám úžasný švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Jáchym V: funkční výrobek

Eliška Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

David O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Julie K: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt