10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nela Štáfková, Nížkovice:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si produkty v klasickém krámě. K tomu všemu výběr je velice omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zabývá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi hodná paní - slečna pohovořila, z čeho se 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doručení je kapitola sama o sobě.

Ema Fürbacherová, Dobruška:
Za tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g uděluji největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k narozeninám, kdy jsem si ho po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně funguje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Alžběta Třesohlavá, Podmoklany:
10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem obdržela k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než opatrná, protože manželova maminka v minulosti často naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku vlastně nic nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila velmi obratem. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

Sofie Gašková, Čilá:
Mám 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g již 1 rok a pořád jsem spokojená

Šárka Kumpoštová, Potštát:
Otec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, styl který si přál a tak není co dodat !...krása ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Filip Z: Přišlo to celkem rychle

Aneta M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jáchym H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marie K: nemá chybu

Michaela L: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt