10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 932 Kč
Naše cena: 621 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Karel Babisz, Křesín

Karel Babisz, Křesín:
Koupili jsme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g pro kamaráda jako dárek k vánocům. Nejdřív to bylo vlastně z recese. Když jsme se potom po několika týdnech znovu potkali, hodně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho to nenapadlo si ho koupit. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si sednul k počítači a už ho mám taky.

Veronika Šveňhová, Želeč

Veronika Šveňhová, Želeč:
Nejdříve jsem chtěl najít 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g na webu, kde by byl nejlevnější a potvrdili mi okamžité zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jasnost informací a čistota a s zasláním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen svým známým a kolegům, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Jan Janka, Košetice

Jan Janka, Košetice:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si objednal opět tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco extra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Antonín B: Přišlo to celkem rychle

Samuel F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Aneta R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eva G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt