10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Amálie Nikodýmová, Lipovec:
Miluji barvu 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Kupuji už ho mnoho roků, ale tato novinka mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho překvapená. Dokonce jsem o tom řekla přítelkyním a mé mamince, taky ho začaly užívat a zatím poslouchám jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy produkt bude dělat radost. Vyzkoušela jsem už mnohé série a marně hledám mou nejlepší. Všechny jsou jedinečné. Z této řady kupujeme několik druhů a jsou vážně užitečné. Když je náhodou neseženu a koupím něco jiného, jsem nenadšená.

Linda Krajzlová, Raková u Konice:
Celkem pohodlná věc, nečekala bych nikdy, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak výhodný nákup. Za nízkou cenu si koupit 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, který je již na letmý dotek spolehlivý, lehce fungující, a taky hezky vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak levnou cenu a s možností levného doručení až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco hledat, budu objednávat opět u vás.

Andrea Horčičáková, Řitonice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Valerie F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Rozálie D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vít K: tak jsem to dostala aje to super

Daniela Š: děda je z dárku je nadšený

Tobiáš R: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt