10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 932 Kč
Naše cena: 621 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Karel Babisz, Křesín

Karel Babisz, Křesín:
Objednal jsme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g pro přítele jako dárek k svátku. Zpočátku to bylo vlastně z recese. Když jsme se pak po třech týdnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý fakt moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si zasedl k počítači a už ho mám taky.

Veronika Šveňhová, Želeč

Veronika Šveňhová, Želeč:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g na webu, kde by byl nejlevnější a zajistili mi rychlé dodání, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto obchodě jsem to našla. Vstřícnost a milá komunikace byla fajn, perfektní jednoduchost a čistota a s zasláním produktu v okamžité rychlosti jsem byla velmi mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým kamarádkám a kolegům, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Jan Janka, Košetice

Jan Janka, Košetice:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si koupil opět tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Michal J: 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Filip L: funkční výrobek

Julie L: Ideální k osmnáctinám :)

Viktorie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Antonín K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt