10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 960 Kč
Naše cena: 640 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Amálie Nikodýmová, Lipovec:
Oblíbila jsem si barvu 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Objednávám už ho mnoho let, ale tato novinka mi přijde zatím nejlepší. Rodina je z toho nadšená. Dokonce jsem o tom řekla kamarádkám a mé dceři, také ho začaly užívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Doufám, že mě tedy zboží uspokojí. Vyzkoušela jsem už všechny série a zoufale koukám mou nejskvělejší. Všechny jsou jedinečné. Z této řady kupujeme několik produktů a jsou vážně skvělé. Když je náhodou nenajdu a zakoupím něco jiného, jsem nenadšená.

Linda Krajzlová, Raková u Konice:
Opravdu luxusní věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak levný nákup. Za minimální cenu si objednat 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, který je již na první pohled spolehlivý, správně fungující, a taky krásně vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak dobrou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil ještě víc. Až budu zítra něco shánět, budu nakupovat opět u vás.

Andrea Horčičáková, Řitonice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Hana M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Magdaléna M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sára H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Lukáš P: Přišlo to celkem rychle

Emma P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt