10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1020 Kč
Naše cena: 680 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné italské nudle obohacené pravými sušenými hříbky dodávající silnou houbovou příchuť s jemným lesním nádechem a tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečnou těstovinovou pochoutku nejvyšší italské kvality nejen pro milovníky houbových těstovin.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*, hříbky-granule* (2%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Alžběta Zůzová, Dobrovice

Alžběta Zůzová, Dobrovice:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to bomba, doporučuji.

Richard Jegla, Běleč nad Orlicí

Richard Jegla, Běleč nad Orlicí:
Když už si něco objednávám, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu nabízejí taky zdarma službu, zakoupení přes net, potencionální možnost vrácení výrobku a samozřejmě přivítám co nejrychlejší doručení. Nejednou jsem se napálil a nedůvěřuji každému. Tady mě ale udělali radost, byla to skutečně hodně perfektní volba. Je fajn znát kde dělají svou práci profesionálně.

Aneta Gaborová, Břehov

Aneta Gaborová, Břehov:
Protože jsem ženská, tak se pokaždé koukám na víc aspektů, co může nejen 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g, ale i obchod poskytnout. Tím myslím například cenu, zabalení výrobku, rychlost zaslání, vzhled zboží a důležitá je pro mne komunikace. A můžu říct, že se vším tímto jsem byla nejvíce uspokojena. Cena je v levná, zabalení bylo v klidu, žádné velké omotávání páskou nebo nevím čím a zaslání bylo do dvou dnů. Opravdu můžu pouze doporučit!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Viktorie B: Tento 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Roman K: tak jsem to dostala aje to super

Simona K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle houbové z tvrdé pšenice, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt