10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1386 Kč
Naše cena: 924 Kč Ověřit dostupnost

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

David Kumpan, Mazelov

David Kumpan, Mazelov:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nyní, po roce občasném hraní jsem si koupil opět tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přepinknu míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc technický hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

Petra Poprová, Hodětín

Petra Poprová, Hodětín:
Týdny hledám vyhovující výrobek, který se mnou bude držet krok za každých okolností a nikdy mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Dlouho jsem nemohla najít. Až do momentu, než jsem na webu objevila 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nyní již konečně nejsem nucena dělat jakékoliv kompromisy, dokáže přesně to, co chci.

Matouš Levec, Rybniště

Matouš Levec, Rybniště:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl koupit novější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším produktem a jsem za to opravdu rád. Kamarád si pořídil tedy dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Patrik P: Jsem ráda, že to mám

Nela K: nemá chybu

Aneta N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Julie N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Simona K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt