10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1265 Kč
Naše cena: 843 Kč Ověřit dostupnost

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Richard Zaňát, Sobkovice

Richard Zaňát, Sobkovice:
Když jsem porovnával 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme zvolili se ženou tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g a rozhodně jsme udělali dobře. Je dobrý, pevný a maximálně vyhovuje našim požadavkům. Jsme vážně spokojení a jistě si jej opět objednáme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od šikovných prodavaček. Dlouho jsme se nesetkali s takovým příjemným prodejem.

Julie Pituchová, Svitavy

Julie Pituchová, Svitavy:
Běžně objednávám přes Internet a aktuálně jsem chtěla ke svému využití 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a tak jsem 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a také způsob platby mi postačil. Splnil mé potřeby a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Matěj Kardinál, Bílý Újezd

Matěj Kardinál, Bílý Újezd:
Perfektní nákup, z mojí strany panuje celková spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500gem, který jsem si zakoupil. Častokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo výrobek doručen poškozený, ale ten váš dorazil úplně v pořádku, korektně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně hledal. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s nákupem u vás velmi spokojený, a jsem si jistý, že až budu objednávat za měsíc, určitě se k vám vrátím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Václav A: Přišlo to celkem rychle

Vít K: Jsem ráda, že to mám

Sára K: Je to dostatečné?

Dominika L: děda je z dárku je nadšený

Eliška B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt