10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1305 Kč
Naše cena: 870 Kč Ověřit dostupnost

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Eva Pojezná, Hubenov:
Naprosto pohodlné a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc spokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám výhodně. Naposledy jsem si u vás koupila 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, a skutečně nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu pořizovat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové kvalitě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen těžko.

Nikolas Foukner, Perštejn:
Chtěl jsem potěšit milenku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Milenka má největší radost a já s ní, děkuji.

Markéta Rulíšková, Kosice:
Po 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jsme s manželem pokukovali už dlouho. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g máme jen měsíc, už teď vím, že jsme udělali správně, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Adéla Krupilová, Moravské Knínice:
10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g oslnil, mám ho odtud zakoupený od ledna a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Kateřina Oplocká, Knínice u Boskovic:
Hodně úžasná věc, nalákala mě na koupi rada mojí kolegyně v práci. Prý to mám vyzkoušet a budu se divit, co dokáže za zázraky. Zakoupila jsem si a opravdu to není špatné. Vybrala jsem si v e-obchodě model, který se mi nejvíc líbil a nechala si ho zaslat na svou adresu. Nestálo to ani hodně peněz a objednala jsem to z pohodlí gauče. :-] Teď mám 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g u sebe a spokojenost, klídek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Jiří H: Jsem ráda, že to mám

Kateřina P: dobré

Daniel N: Přišlo to celkem rychle

Viktorie K: Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Simona K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt