10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1305 Kč
Naše cena: 870 Kč Ověřit dostupnost

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Radek Kotraba, Podůlší:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky recenze od kamarádů, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj skepticismus stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Vanesa Bedřichová, Polní Voděrady:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať pořídí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím rodině. Jen tak dál!

Barbora Krýlová, Banín:
10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm psát jen v superlativech. Používám jej již více než čtrnáct dní a jsem zcela ráda, prozatím se mi nepoštěstilo objevit jedinou vadu. Již na první pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě EXTRA, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Natálie B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Valerie I: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jakub C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Roman K: Přišlo to celkem rychle

Jakub S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt