10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1386 Kč
Naše cena: 924 Kč Ověřit dostupnost

Klasické široké světlé nudle z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

David Kumpan, Mazelov

David Kumpan, Mazelov:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nyní, po roce častém hraní jsem si objednal opět tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky skvělému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

Petra Poprová, Hodětín

Petra Poprová, Hodětín:
Měsíce hledám ten správný produkt, který se mnou zvládne držet krok v každé situaci a zaručeně mě nezradí. Teď ho již mám. Stále jsem nebyla spokojená. Až do okamžiku, než jsem konečně objevila 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nyní již konečně nemusím dělat žádné kompromisy, udělá přesně to, co od něj čekám.

Matouš Levec, Rybniště

Matouš Levec, Rybniště:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl koupit levnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to celkem rád. Bratr si objednal právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Amálie N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Amálie C: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alžběta J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eva R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ondřej M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt