10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1181 Kč
Naše cena: 787 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Simona Šillerová, Hlubočany

Simona Šillerová, Hlubočany:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Denis Klatka, Číčenice

Denis Klatka, Číčenice:
Nejdříve mě upoutal pěkný design tohoto eshopu. Kvalitně byla udělána nabídka, produktové fota, informace, hodnocení. Bohužel jsem si nevěděl rady s výběrem 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, z toho důvodu jsem zavolal do firmy. Instruktáž byla blesková, příjemná. Benefitem byl poukaz na totožný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g v jiné cenové kategorii. Prodávajícího opravdu doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

Veronika Hanslíková, Police

Veronika Hanslíková, Police:
Dlouhou dobu jsem hledala informace na tyto dva 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes internet. Nezpochybnitelnými pozitivy daného zboží jsou, že mají manuál v češtině, docela dobře je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se dokoupit náhradní komponenty, má optimální objem, rychlou a snadnou manipulaci. Ale našla jsem i mínusy. V prvé řadě to byla kurýrní služba, i když to se zakoupeným produktem to nemělo nic společného. K tomu šlo o: nevhodné bezpečnostní součástky, není možnost použít většího množství variant, nezanedbatelná spotřeba vody a elektřiny. I když je v informacích A++.

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav:
Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je absolutně TOP. Dříve jsem jej pořizovala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné porady. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto ochotného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Barbora P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šárka R: Ideální k osmnáctinám :)

Amálie S: Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Šárka S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kristýna N: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt