10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Jana Erbsová, Jiratice:
Už delší dobu jsme společně s partnerem museli řešit určité potíže. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g si oblíbila známá z práce, kterou shodou okolností v minulosti potkal podobný problém. Popravdě jsem tomu nevěřila, ale s přítelem jsme byli toho názoru, že za otestování nic nedáme. Tedy jsme si 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g objednali. Netvrdím, že to byl klíč na všechny potíže, ale hodně věcí nám usnadnil. Dneska bych si nedokázala ani trochu představit bez něj být.

Andrea Labaštová, Leština u Světlé:
Několik týdnů jsem srovnávala tyto dva 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich pořídit přes internet. Velkými plusy daného produktu jsou, že mají český návod, docela rychle je možné je demontovat, vyčistit, dají se pořídit náhradní díly, má dostatečný objem, rychlou a jednoduchou manipulaci. Ale našla jsem také negativa. Zaprvé to byla doprava, i když to se samotným zbožím to nemělo souvislost. Kromě toho se jednalo o: nevhodné bezpečnostní prvky, není možnost výběru většího množství alternativ, vysoká spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Antonín Hotárek, Vydří:
Testovaná kvalita, super značka. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem již v minulosti užíval, a tak jsem si ho objednal opět a zase mě nezklamal. Hi-tech design, výběr z hodně barevných variant, vzdušný a velký tak akorát. Maká jak otrok, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho pochvalují a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S eshopem a dodáním také jen dobrá zkušenost.

Jana Nejeschlebová, Věžovatá Pláně:
Spokojenost nakupujícího by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem pouze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, jelikož jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou rozhodně předčí podobné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Veronika M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Klára W: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Gabriela S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kristýna B: Ideální k osmnáctinám :)

Marie T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt