10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1295 Kč
Naše cena: 863 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Michal Vakeš, Týnec nad Sázavou

Michal Vakeš, Týnec nad Sázavou:
Jsem povahou hrdina - prostě risk nebo zisk. A když mi někde na netu vyskočila reklama na 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, hned jsem to objednal. A terno, trefa do středu. Zboží přišel bezchybně zabalený a a proto neponičený. Vynikající poměr cena/výkon, hezký povrch, příjemné používání, dokonalé vyhotovení. Celkem výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Sebastian Kubeška, Žádovice

Sebastian Kubeška, Žádovice:
Činnost této 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v fabrice jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Emma Jasanská, Semice

Emma Jasanská, Semice:
Pořizovala jsem tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, příjemná komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Jaroslav Schneiderka, Budišov nad Budišovkou

Jaroslav Schneiderka, Budišov nad Budišovkou:
Po objednání prvního kusu této značky, jsem byl docela překvapen. Na chvilku jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale pomocí tady toho 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem se k ní vrátil a musím napsat, že jsem mile překvapen. Klobouk dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takhle výborného produktu mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád připlatím.

Michael Kadečka, Hornice

Michael Kadečka, Hornice:
Pro upřesnění bych upřesnil, že jsem šetrný člověk, někdy zřejmě až příliš. Takže než si něco koupím, důkladně si to prověřím. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g důkladně prolustroval na webu a nastudoval si hodnocení. Nechápal jsem, že byly vesměs pozitivní. Trochu mě to znejistilo, ovšem ve finále jsem si 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g tak jako tak koupil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním recenzím doplnit ještě jednu svou recenzi. Byla to stoprocentně velice chytrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Patrik Š: Přišlo to celkem rychle

Aneta P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Ondřej K: je to fajné

Filip B: Jsem ráda, že to mám

Filip Č: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt