10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1295 Kč
Naše cena: 863 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Michal Vakeš, Týnec nad Sázavou

Michal Vakeš, Týnec nad Sázavou:
Jsem povahou hrdina - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na webu vyskočila reklama na 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, zkusil jsem to pořídil. A terno, trefa do černého. Produkt přišel bezvadně zabalený a tím pádem neponičený. Vynikající poměr cena/hodnota, hezký povrch, příjemné zacházení, profesionální zpracování. Celkem výhra a totální spokojenost. Děkuji a doporučuji.

Sebastian Kubeška, Žádovice

Sebastian Kubeška, Žádovice:
Činnost této 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je plně porovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za trojnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou géniové, to vím už dávno. Prostě je absolutně blbuvzdorná.

Emma Jasanská, Semice

Emma Jasanská, Semice:
Nakupovala jsem tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g poprvé. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost dodání, příjemná komunikace a personální přístup je samozřejmostí a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Chci jen a jen všem doporučit.

Jaroslav Schneiderka, Budišov nad Budišovkou

Jaroslav Schneiderka, Budišov nad Budišovkou:
Po objednání prvního výrobku tohoto výrobce, jsem byl celkem překvapen. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale pomocí tady toho 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem se k němu vrátil a chci napsat, že jsem příjemně překvapen. Klobouk dolů, dostali se velmi dopředu. Nemám asi co diskutovat. Cena byla celkem vyšší, ale u takto dokonalého produktu mi to nevadí. Za kvalitní výrobek si rád zaplatím.

Michael Kadečka, Hornice

Michael Kadečka, Hornice:
Nejdříve bych upřesnil, že jsem spořivý člověk, občas zřejmě až příliš. Tudíž než si zboží zakoupím, důkladně si vše prověřím. Nešokuje vás proto určitě, že jsem si 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g důkladně prolustroval online a přečetl si hodnocení. Nechápal jsem, že byly z většiny kladné. Trochu mě to znepokojilo, ale následně jsem si 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g tak jako tak koupil. No a nemůžu jinak, než k těm dobrým hodnocením doplnit ještě jedno své doporučení. Byla to opravdu velice dobrá koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Pavel S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jakub Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára D: nemá chybu

Šárka Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jonáš H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt