10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1181 Kč
Naše cena: 787 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Simona Šillerová, Hlubočany

Simona Šillerová, Hlubočany:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a koupí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Denis Klatka, Číčenice

Denis Klatka, Číčenice:
Na první pohled mě překvapil moderní webdesign tohoto eshopu. Kvalitně byla zpracována nabídka, obrázky, informace, hodnocení. Bohužel jsem si nebyl jistý správným výběrem 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, z toho důvodu jsem zavolal na linku. Komunikace byla věcná, pohodová. Bonusem byl poukaz na stejný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g za jinou cenu. E-shop velice doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Veronika Hanslíková, Police

Veronika Hanslíková, Police:
Týdny jsem srovnávala tyto dva 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat přes eshop. Nezpochybnitelnými klady tohoto produktu jsou, že mají české instrukce, poměrně rychle se dají demontovat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní díly, má dostačující objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ovšem našla jsem i mínusy. Jednak to byl kurýr, i když to se samotným zbožím to nemělo souvislost. Kromě toho to byly: nedostačující bezpečnostní opatření, není možnost použít většího množství typů, větší spotřeba vody a energie. I když původně bylo napsáno A++.

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav:
Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je absolutně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem obdržela mnohem delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné konzultace. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Sofie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Alžběta K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Samuel D: 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Andrea H: dobré

Eva S: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt