10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1218 Kč
Naše cena: 812 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Jana Erbsová, Jiratice:
Již před časem jsme doma s mužem řešili určité potíže. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g mi doporučila kamarádka z práce, kterou náhodou před nějakou dobou trápily podobné potíže. Příliš jsem zázraku nedávala šanci, ale s mužem jsme se shodli, že za zkoušku nic nedáme. Tudíž jsme si 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g pořídili. Nechci tvrdit, že jsme tím vyřešili všechny problémy, ale mnoho věcí nám vyřešil. Nyní bych si nedokázala vůbec představit ho nemít.

Andrea Labaštová, Leština u Světlé:
Dlouho jsem hledala informace na tyto dva 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit v e-shopu. Nezpochybnitelnými pozitivy tohoto produktu jsou, že mají český manuál, docela snadno je lze demontovat, vyčistit, dají se pořídit náhradní díly, má dostačující objem, bezproblémovou a jednoduchou manipulaci. Ale našla jsem i negativa. Prvně to byl kurýr, i když to se samotným produktem to nemělo souvislost. K tomu se jednalo o: nedostatečné bezpečnostní systémy, není možnost výběru většího množství možností, větší spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Antonín Hotárek, Vydří:
Testovaná kvalita, bezva značka. 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem již v minulosti měl, a tak jsem si ho koupil znovu a opět mě nezklamal. Moderní vzhled, výběr z mnoha materiálových variant, vzdušný a objemný tak akorát. Funguje jak otrok, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho pořídil. S e-shopem a doručením také jen dobrá zkušenost.

Jana Nejeschlebová, Věžovatá Pláně:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem zrovna 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g to splňuje, podobně tak, jako tento obchod, protože jsem nadmíru spokojena. Za levnou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou kvalitou rozhodně předčí podobné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Viktorie M: dobré

Nikol W: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

František P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ema Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Laura V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt