10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1181 Kč
Naše cena: 787 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Simona Šillerová, Hlubočany:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i rodině.

Denis Klatka, Číčenice:
Ihned mě uhodil do očí profi design internetového obchodu. Kvalitně byla vyhotovena nabídka, snímky produktů, popisy, hodnocení. Bohužel jsem si nebyl jistý správným výběrem 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, z toho důvodu jsem se obrátil na podporu. Komunikace byla blesková, příjemná. Výhodou byla poukázka na stejný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g za jinou cenu. E-shop velice doporučuji z důvodu nabídky i dopravy.

Veronika Hanslíková, Police:
Měsíce jsem srovnávala tyto dva 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich zakoupit přes internet. Nezpochybnitelnými přednostmi tohoto produktu jsou, že mají návod v češtině, docela rychle je možné je rozebrat, zbavit nečistot, dají se pořídit náhradní komponenty, má optimální objem, bezproblémovou a snadnou manipulaci. Ale našla jsem také negativa. Jednak to bylo doručení, i když to se samotným produktem to nemělo nic společného. Mimo jiné se jednalo o: nedostačující bezpečnostní součástky, není možnost použít více typů, velká spotřeba vody a elektřiny. I když v manuálu stojí A++.

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav:
Tuto 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je zcela TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem dostala hdně delší záruku, jasný návod a také možnost bezplatné pomoci. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného prodeje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Pavel L: 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Pavel V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie P: Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Magdaléna S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt