10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1181 Kč
Naše cena: 787 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Simona Šillerová, Hlubočany

Simona Šillerová, Hlubočany:
Podívejte, tohle je věc, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

Denis Klatka, Číčenice

Denis Klatka, Číčenice:
Okamžitě mě upoutal moderní webdesign tohoto eshopu. Velmi dobře byla zpracována nabídka, produktové fota, informace, zkušenosti. Bohužel jsem si nevěděl rady s volbou 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, z toho důvodu jsem požádal o radu prodejce. Instruktáž byla věcná, příjemná. Velkým lákadlem byla poukázka na identický 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g za jinou cenu. Obchod vřele doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

Veronika Hanslíková, Police

Veronika Hanslíková, Police:
Dlouho jsem srovnávala tyto dva 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat online. Největšími klady tohoto produktu jsou, že mají český návod, poměrně snadno je možné je demontovat, vyčistit, dají se zakoupit náhradní komponenty, má ideální objem, rychlou a nekomplikovanou manipulaci. Ale našla jsem také negativa. Prvně to byla doprava, i když to se samotným zbožím to nemělo nic společného. Dále to byly: nedostatečné bezpečnostní systémy, není možnost použít většího množství typů, nemalá spotřeba vody a elektřiny. I když původně bylo napsáno A++.

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav:
Tuto 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je totálně TOP. Dříve jsem jej pořizovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší záruku, perfektní manuál a také možnost bezplatné konzultace. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Kryštof K: 110 % spokojenost

Anna L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Eliška H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jiří H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Antonín K: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt