10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1254 Kč
Naše cena: 836 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nela Vadasová, Dolní Dunajovice

Nela Vadasová, Dolní Dunajovice:
Potřebovala jsem obratem a rozumně pořídit 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Denisa Faktorová, Nemochovice

Denisa Faktorová, Nemochovice:
S 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem nadmíru spokojena. Do puntíku splnil má očekávání a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z eshopu. Již dle ilustračních obrázků jsem si byla jistá v tom, co si objednávám a naštvaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho mám doma, se můj život vskutku velmi zjednodušil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství problémů.

Daniel Lupínek, Dobronín

Daniel Lupínek, Dobronín:
Tahle 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než stejné kousky na podobných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Radim Hajn, Lubě

Radim Hajn, Lubě:
Měl jsem obavy z nového 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, které se ukázaly jako liché. Díky jednoduchému manuálu jsem zvládl vše snadno a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv vřele poradit. Práce s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si určitě užije každý tak, jako já. Reklama na 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g mluví úplnou pravdu.

Šárka Galášová, Vlčkov

Šárka Galášová, Vlčkov:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu v obchodě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně milá a vstřícná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Petr T: 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Karolína V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktorie T: já jsem to prostě chtěla

Antonín K: je to fajné

Antonín W: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt