10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1181 Kč
Naše cena: 787 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné široké nudle z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Simona Šillerová, Hlubočany

Simona Šillerová, Hlubočany:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g nesetkal, tak poradím, ať se nebojí a objedná si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i známým.

Denis Klatka, Číčenice

Denis Klatka, Číčenice:
Na první pohled mě uhodil do očí stylový webdesign těchto internetových stránek. Špičkově byla udělána nabídka, obrázky, popisy, recenze. Bohužel jsem si nevěděl rady s volbou 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, proto jsem zavolal do firmy. Komunikace byla rychlá, jasná. Benefitem byl poukaz na totožný 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g v jiné cenové kategorii. Obchod vřele doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Veronika Hanslíková, Police

Veronika Hanslíková, Police:
Dlouhou dobu jsem porovnávala tyto dva 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g, než jsem se rozhodla jeden z nich objednat v e-shopu. Velkými klady tohoto produktu jsou, že mají instrukce v češtině, docela dobře je možné je demontovat, zbavit nečistot, dají se zakoupit náhradní součástky, má dostačující objem, rychlou a snadnou manipulaci. Bohužel našla jsem i nevýhody. Jednak to bylo doručení, i když to se samotným zbožím to nesouviselo. Mimo jiné se jednalo o: nevhodné bezpečnostní součástky, není možnost výběru většího množství variant, vysoká spotřeba vody a energie. I když původně bylo napsáno A++.

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Johana Jadrníčková, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav:
Tento 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g je totálně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal existovat. Jedině u vás jsem obdržela mnohem delší jistotu, perfektní manuál a také možnost bezplatné konzultace. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Vít S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Laura M: já jsem to prostě chtěla

Amálie J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Ema S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Alena K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Nudle špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt