10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1223 Kč
Naše cena: 815 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Simona Zimermanová, Javůrek

Simona Zimermanová, Javůrek:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení produktu. Profesionální. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g dorazil v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně vracet a nakupovat opakovaně.

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov:
Již jsem se párkrát nechal nachytat podvodníky, takže jsem se trochu bál, jestli tento nákup neskončí jako posledně. Raději jsem do firmy několikrát volal, všechno porovnával… Bez vytáček, nebyl jsem si jistý, jestli jsem finanční prostředky nevyhodil z okna. Ale bylo to opačně. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi byl dopraven až před práh, pěkně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a slouží mi bravurně. Ještě jsem na něm neshledal zápor. Zde budu na sto procent objednávat často.

Sebastian Ress, Mladá Vožice

Sebastian Ress, Mladá Vožice:
Hledal jsem pro kamarády velmi kvalitní 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g s ohledem na využití a trvanlivost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem narazil na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Mimo odolnosti a nízkých cen také příjemné a vstřícné jednání. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g přišel poštou rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Radek Vilánek, Násedlovice

Radek Vilánek, Násedlovice:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš obchod tedy doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Jana H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Štěpán R: Jsem ráda, že to mám

Dominika M: já jsem to prostě chtěla

David T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Valerie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt