10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1223 Kč
Naše cena: 815 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Simona Zimermanová, Javůrek

Simona Zimermanová, Javůrek:
Jsem příjemně překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týče zabalení zboží. Precizní. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně navracet a objednávat opakovaně.

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov:
Již jsem se párkrát nechal nachytat podvodnými eshopy, takže jsem měl obavy, jestli tenhle nákup neskončí stejně. Pro sichr jsem prodejci několikrát telefonoval, všechno porovnával… Přiznávám, pochyboval jsem, jestli jsem peníze neutratil za hloupost. Ale mýlil jsem se. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi doručili až před dveře, pěkně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a slouží mi bravurně. Zatím jsem na něm nenašel nevýhodu. U prodejce budu na sto procent objednávat i v budoucnu.

Sebastian Ress, Mladá Vožice

Sebastian Ress, Mladá Vožice:
Poptával jsem pro kamarády velmi kvalitní 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g s ohledem na bezpečnost a trvanlivost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Kromě bezpečnosti a nejlevnějších cen také příjemné a ochotné jednání. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g dorazil poštou brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Radek Vilánek, Násedlovice

Radek Vilánek, Násedlovice:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto nečekal a zakoupil. Balení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop proto doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Oliver H: Celkem jsem spokojený.

Karolína S: Ideální k osmnáctinám :)

Marie P: nemá chybu

Tereza N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktorie P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt