10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1223 Kč
Naše cena: 815 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Simona Zimermanová, Javůrek:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení produktu. Profesionální. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g přišel v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě testovat. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně navracet a objednávat dále.

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov:
Již jsem se párkrát nechal nachytat podvodníky, takže jsem se děsil, jestli další nákup neskončí jako posledně. Pro sichr jsem prodejci párkrát telefonoval, vše srovnával… Popravdě, nebyl jsem si jistý, jestli jsem korunky nevyhodil z okna. Ale mýlil jsem se. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi byl doručen až do domu, pěkně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a funguje bravurně. Ještě jsem na výrobku neshledal negativ. Tady budu na sto procent objednávat i v budoucnu.

Sebastian Ress, Mladá Vožice:
Poptával jsem pro rodinu opravdu kvalitní 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g s ohledem na využití a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem potřeboval. Mimo kvality a nejlevnějších cen také milé a vstřícné jednání. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g přišel kurýrem brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Radek Vilánek, Násedlovice:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a objednal. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je tzv. user - friendly, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš obchod tedy doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Kristián R: Jsem ráda, že to mám

Sára J: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jáchym V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Anežka S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Aneta L: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt