10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1262 Kč
Naše cena: 841 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Sabina Radinová, Malšovice:
Po přečtení několika zkušeností jsem čekala, že po konzumaci 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g budu mít "šok" a budu makat jak medvědice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v radosti v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro někoho, kdo zkouší, určitě super.

Tobiáš Šarbort, Rájec:
Perfektní nákup, z mojí strany panuje naprostá radost jak s vaším přístupem, tak i s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500gem, který jsem si zakoupil. Mnohokrát se mi stalo, že mi byl zásilka, nebo zásilka doručen znehodnocený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde špatně našel. Jsem rád, že můžu napsat, že jsem s objednávkou u vás hodně€nejvíce spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za rok, určitě se k vám vrátím.

Petr Šaman, Kočín:
S babičkou jsme sháněli kvalitní 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g do naší zahrady. Hledali jsme dostařující 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g, který nám vydrží delší dobu. Jsme již oba v důchodu a nemůžeme si dovolit utrácet. Velmi jste nám pomohli při výběru, oceňujeme kvalitní a příjemné jednání.

Hana Kukalová, Libecina:
10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem nucena shánět tři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden email do obchodu a mohu snadně a lehce vydělávat. Tké i mojí kamarádku baví tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g používat, protože se s ním pracuje lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí práce stráví minimum času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Emma W: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ondřej B: funkční výrobek

Petra F: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nela K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt