10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1223 Kč
Naše cena: 815 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Simona Zimermanová, Javůrek

Simona Zimermanová, Javůrek:
Jsem příjemně překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení produktu. Precizní. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g přišel v pořádku, v krátké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně vracet a objednávat opakovaně.

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov:
Už jsem se párkrát nechal nachytat podvodnými eshopy, takže jsem měl strach, jestli další nákup neskončí zrovna tak. Pro jistotu jsem do e-shopu předem volal, vše srovnával… Popravdě, nebyl jsem si jistý, jestli jsem finance nevyhodil z okna. Ale bylo to opačně. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi kurýr doručil až do domu, kvalitně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi perfektně. Ještě jsem na výrobku nevypátral nevýhodu. Zde budu stoprocentně nakupovat častěji.

Sebastian Ress, Mladá Vožice

Sebastian Ress, Mladá Vožice:
Poptával jsem pro známé velmi kvalitní 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g s ohledem na bezpečnost a trvanlivost. Důležitou roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem narazil na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Mimo odolnosti a levných cen také příjemné a ochotné jednání. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g přišel poštou rychle a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Radek Vilánek, Násedlovice

Radek Vilánek, Násedlovice:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a zakoupil. Balení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Kristýna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Markéta Š: Ideální k osmnáctinám :)

Amálie R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Viktor B: Jsem ráda, že to mám

Kristýna S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt