10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1223 Kč
Naše cena: 815 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Simona Zimermanová, Javůrek:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení produktu. Profesionální. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě opakovaně navracet a nakupovat dále.

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov:
V minulosti jsem se párkrát nechal podvést nesolidními prodejci, takže jsem se děsil, jestli tenhle nakupování nedopadne stejně. Pro sichr jsem do e-shopu několikrát volal, vše srovnával… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finanční prostředky neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi byl dopraven až před dveře, precizně zabalený, bez jakékoliv známky poškození na kvalitě a slouží mi skvěle. Dodnes jsem na výrobku nevypátral vadu. U prodejce budu na sto procent nakupovat i v budoucnu.

Sebastian Ress, Mladá Vožice:
Hledal jsem pro známé opravdu kvalitní 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g s ohledem na bezpečnost a trvanlivost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem našel na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem potřeboval. Kromě kvality a nejlevnějších cen také příjemné a ochotné jednání. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g přišel poštou rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Radek Vilánek, Násedlovice:
Při porovnání s podobnými výrobky jako je 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi Vámi inzerovaný vycházel na první pohled nejlíp. Dlouho jsem proto neváhal a pořídil. Zabalení, doba doručení i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Jaroslav Š: je to fajné

Lucie B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anna Č: dobré

Alžběta K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominika K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt