10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1223 Kč
Naše cena: 815 Kč Ověřit dostupnost

Klasické špagety světlé z nejkvalitnější špaldy původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné těstovinové potěšení lahodné lehce oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Špaldová mouka-typ 812*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (361 kcal) na 100 g. Sacharidy: 69.4 g, (z toho cukr: 1.7 g), Tuky: 1.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 14.7 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Simona Zimermanová, Javůrek:
Jsem mile překvapena jak okamžitým doručením, tak perfektním zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Profesionální. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu okamžitě ozkoušet. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem jistě opakovaně vracet a nakupovat opakovaně.

Miroslav Watson, Biskupice-Pulkov:
Kdysi jsem se párkrát nechal podvést podvodnými eshopy, takže jsem měl obavy, jestli další nákup neskončí zrovna tak. Pro sichr jsem prodejci párkrát telefonoval, vše sledoval… Přiznávám, pochyboval jsem, jestli jsem korunky nevyhodil z okna. Ale nevyhodil. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi kurýr doručil až do domu, kvalitně zabalený, bez jakékoliv újmy na kvalitě a slouží mi perfektně. Dodnes jsem na něm nevypátral zápor. Tady budu na sto procent objednávat nadále.

Sebastian Ress, Mladá Vožice:
Hledal jsem pro rodinu velmi kvalitní 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g s ohledem na využití a trvanlivost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Kromě bezpečnosti a levných cen také milé a ochotné jednání. 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g dorazil kurýrem rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Radek Vilánek, Násedlovice:
Ze srovnání s stejnými výrobky jako je 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto nečekal a pořídil. Balení, doba doručení i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš obchod proto doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Jaroslav D: funkční výrobek

Petra D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jakub O: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eliška F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jan K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt