10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1181 Kč
Naše cena: 787 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Lukáš Lyer, Němčovice

Lukáš Lyer, Němčovice:
Za mě 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Martin Chalánek, Červená Lhota

Martin Chalánek, Červená Lhota:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi nějaký čas trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla jediná malinká a vlastně hezká komplikace. Potom už jen stačilo si ho objednat a vybrat jestli si ho chci vyzvednout na některé z krámů, nebo si ho nechám dovést až domů. Za mě gratuluji bezvadný servis a seriózní jednání, to se dneska cení!

Markéta Autratová, Nový Ples

Markéta Autratová, Nový Ples:
Pěkně provedený 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g, hodí se ke každým historickým šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více individuální, dodává ten dobrý šmrnc.

Ondřej Kaválek, Gruna

Ondřej Kaválek, Gruna:
Jako technolog si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a krásný účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, 100% doporučuji!

Daniel Mandula, Bukovec

Daniel Mandula, Bukovec:
Po více než jednom roce zkoušení tohoto 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g chci konstatovat, že splňuje moje očekávání. Je funkční, praktický a hodně silný. Už při objednávání jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i montáž. Takové jednání by měla být všude, ale bohužel to tak není.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Kristýna Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michaela P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šárka K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikola M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sabina P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt