10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1997 Kč
Naše cena: 1331 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Aneta Opplová, Podolí

Aneta Opplová, Podolí:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g a krásně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Tereza Lanová, Poříčí nad Sázavou

Tereza Lanová, Poříčí nad Sázavou:
U této společnosti nakupuji poměrně často. Vychází mi vstříc jak s cenou za zboží, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že v České republice není pestrá nabídka po těchto 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g, jiného prodejce již nehledám. Jejich záporem je jen pomalejší doprava a další druhotné náklady jakož jsou: obalové materiály, cena dopravy. Bohužel chcete-li mít první jakost za nízkou cenu, musíte se počkat.

Štěpán Kabelák, Kobylice

Štěpán Kabelák, Kobylice:
S touto 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem zcela spokojen. Zpočátku jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé potřeby. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí záležitosti celkem nešika, nemusel jsem mít obavy s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g dělat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Klidně ho všem poradím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Rozálie M: děda je z dárku je nadšený

Karolína S: Tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Michael L: 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aneta B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Veronika J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt