10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1295 Kč
Naše cena: 863 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špagety z nejkvalitnější celozrnné špaldy dodávající klasické hnědé zbarvení původem z německého dynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují jedinečné špagetové potěšení lahodné jemně oříškové chuti nejen pro všechny milovníky zdravých a originálních těstovin nejvyšší kvality.Složení: Celozrnná špaldová mouka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1461 kJ (345 kcal) na 100 g. Sacharidy: 63.5 g, (z toho cukr: 2.6 g), Tuky: 2.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.9 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Amálie Strakošová, Mezilečí

Amálie Strakošová, Mezilečí:
Nejdřív jsem 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g objednala pro svého syna k svátku. Když jsem jen tak surfovala po internetu, pomyslela jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak nezaujal, ovšem manžel byl zcela rád, když jej obdržel. Tenkrát jsem uviděla, co tento 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g opravdu dělá, a velmi mě zaujal. Párkrát jsem jej tedy vyzkoušela, až jsem zamilovala se a chtěla si koupit další pro sebe.

Natálie Hanová, Studená

Natálie Hanová, Studená:
Naprosto pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu hodně uspokojená. Nakupuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám nejlépe. Naposledy jsem si u vás objednala 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g, a téměř nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu pořizovat opět u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen těžko.

Hana Milionová, Mochov

Hana Milionová, Mochov:
Týdny jsem přemýšlela o tom, který produkt by pro mě mohl být ideálním řešením. Objednala jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem našla 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g jsem ovšem byla jistá, že tím hledání končí. Zalíbil se mi na první pohled a dále už hledat nehodlám. Svými vlastnostmi mi 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g stoprocentně vyhovuje, zvládá všechno, co od něho chci. Jenom mi ho čas od času zabaví můj muž.

Magdaléna Řeháková, Leštinka

Magdaléna Řeháková, Leštinka:
Na eshopu jsem našla 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g, který jsem delší čas sháněla. Přehlednost výrobků a dodací termíny byly vynikající . Co se týče doručení, byla jsem hezky překvapena. Na druhý den mi přišla smska, že dopoledne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Dopravce stal pod mým domem s zásilkou v ruce. Za mě můžu jen doporučit.

Aleš Kympl, Litoboř

Aleš Kympl, Litoboř:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za 2 dny mi doma zvonil pošťák. Skvělá rychlost doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Denis F: Jsem ráda, že to mám

Denis T: funkční výrobek

Tobiáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Andrea Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominika D: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety špaldové celozrnné, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt