10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 987 Kč
Naše cena: 658 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské špagety nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné špagetové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové těstovinové chuti nejen pro všechny milovníky klasických italských špaget nejvyšší kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Josef Weselowski, Dřetovice

Josef Weselowski, Dřetovice:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem shopu, ale také o 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, který jsem potřeboval zakoupit. Zjistil jsem skvělé reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

Denisa Abrmanová, Čtveřín

Denisa Abrmanová, Čtveřín:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g na internetu, kde by byl levnější a zajistili mi rychlé zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jednoduchost a čistota a s dodáním kusu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen svým známým a kolegům, ale i zde. Proto děkuji a doporučuji.

Nikolas Kejdana, Věteřov

Nikolas Kejdana, Věteřov:
Hledal jsem pro rodinu velmi kvalitní 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g s ohledem na využití a odolnost. Důležitou roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem potřeboval. Mimo kvality a nízkých cen také hezké a ochotné jednání. 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g dorazil kurýrem brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Lucie Kožešníková, Horoměřice

Lucie Kožešníková, Horoměřice:
Tento 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem viděla u maminky a začala jsem se o to zajímat. Na její doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké době zazvonil kurýr a já ho můžu využívat. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

Šárka Follerová, Dobrovice

Šárka Follerová, Dobrovice:
Za tento 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g dávám velký palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k narozeninám, kdy jsem si ji po vyzkoušení musela zakoupit i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám bezchybně slouží, co vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Kateřina L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Anežka G: já jsem to prostě chtěla

Ema F: dobré

Tereza K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt