10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 902 Kč
Naše cena: 601 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské špagety nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné špagetové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové těstovinové chuti nejen pro všechny milovníky klasických italských špaget nejvyšší kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Šimon Molcar, Úlice

Šimon Molcar, Úlice:
10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem objednal po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času porovnání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu očekávat. Cena i popisované vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to ani trochu nezklamalo.  S 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem velice šťastný a určitě bych ho poradil i dalším nakupujícím.

Nikola Zavadilíková, Dolní Branná

Nikola Zavadilíková, Dolní Branná:
Nejdříve jsem se snažila najít 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g na webu, kde by byl levnější a potvrdili mi rychlé doručení, protože jsem nechtěla čekat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, perfektní jednoduchost a čistota a s zasláním produktu v bleskové rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen chci komukoliv doporučit. Nejen mým známým a kolegům, ale i tady. Takže děkuji a doporučuji.

Natálie Sazamová, Šarovy

Natálie Sazamová, Šarovy:
Nejdřív jsem 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g koupila pro svého tátu k vánocům. Když jsem jen tak brouzdala po netu, řekla jsem si, že by se mu mohl líbit. Mě samotnou tenkrát nijak neoslovil, ovšem děda byl přímo nadšený, když jej dostal. Tehdy jsem viděla, co tento 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g opravdu umí, a hodně mě oslovil. Několikrát jsem jej tedy otestovala, až jsem zamilovala se a chtěla si koupit další pro sebe.

Vít Rotrekl, Krychnov

Vít Rotrekl, Krychnov:
v tomto eshopu určitě budu nadále nakupovat, mají tu obrovský výběr za lidové ceny , akce a slevy. web je přehledný a najdu si hned to, co hledám. v normálním krámě větší 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g moc neseženu, tu mají v těchto výrobcích velký výběr. Nosí se dobře, používám na sportovní nošení. všem, co mají podobný problém, najít pohodlnou a přitom krásnou 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, vřele doporučuji. určitě doporučím dál.

Lukáš Jandík, Semněvice

Lukáš Jandík, Semněvice:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl koupit dražší 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším modelem a jsem za to opravdu rád. Bratr si koupil tedy dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Magdaléna T: Je to dostatečné?

Viktor H: funkční výrobek

Barbora B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Alena G: já jsem to prostě chtěla

Jiří S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt