10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 987 Kč
Naše cena: 658 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské špagety nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné špagetové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové těstovinové chuti nejen pro všechny milovníky klasických italských špaget nejvyšší kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Josef Weselowski, Dřetovice

Josef Weselowski, Dřetovice:
Nepřál jsem si koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g, který jsem potřeboval koupit. Zjistil jsem ukázkové reference a obdržel jsem |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

Denisa Abrmanová, Čtveřín

Denisa Abrmanová, Čtveřín:
Nejprv jsem chtěl najít 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g na internetu, kde by byl levnější a potvrdili mi bleskové zaslání, protože jsem nechtěla vyčkávat. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a milá komunikace byla super, profesionální jasnost informací a čistota a s dodáním modelu v okamžité rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Zboží funguje na 100% a já jen můžu komukoliv doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i zde. Takže děkuji a doporučuji.

Nikolas Kejdana, Věteřov

Nikolas Kejdana, Věteřov:
Hledal jsem pro známé velmi dobrý 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g s ohledem na využití a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento eshop, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Kromě odolnosti a levných cen také hezké a vstřícné jednání. 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g přišel poštou rychle a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo vypadat.

Lucie Kožešníková, Horoměřice

Lucie Kožešníková, Horoměřice:
Tento 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o to zajímat. Na její doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k tabletu a objednala. Po celkem krátké chvíli zazvonil doručovatel a já jej můžu používat. Jsem velmi překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Šárka Follerová, Dobrovice

Šárka Follerová, Dobrovice:
Za tento 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k vánocům, kdy jsem si ji po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Tadeáš K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michaela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Barbora V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Linda V: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt