10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1634 Kč
Naše cena: 1089 Kč Ověřit dostupnost

Klasické italské špagety nejvyšší kvality tradičně vyrobené z nejkvalitnější krupice z tvrdé pšenice, nešlechtěné původní odrůdy středomořské pšenice vyhlášené jako zdravější alternativa klasických komerčních odrůd a pěstované v italském biodynamickém zemědělství, představují jedinečné špagetové potěšení plné zdraví a lahodné jemně oříškové těstovinové chuti nejen pro všechny milovníky klasických italských špaget nejvyšší kvality.Složení: Krupice z tvrdé pšenice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1528 kJ (360 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73 g, (z toho cukr: 0.2 g), Tuky: 1.5 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.6 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nikolas Appl, Branišovice

Nikolas Appl, Branišovice:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě objednávat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

Adéla Matušíková, Lechovice

Adéla Matušíková, Lechovice:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na prvním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem pouze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, protože jsem nadmíru spokojena. Za přijatelnou cenu jsem dostala to, co jsem chtěla. Svou hodnotou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému tvůrci.

Dominik Ferkl, Mouchnice

Dominik Ferkl, Mouchnice:
10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem zakoupil jako další, protože jiný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání mnohem více kvalitně vypracovaný a to už na první pohled. Bez ohledu na výtečný design a funkci. Jako esteticky založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za preciznost se zkrátka platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Karolína L: Tento 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Viktorie K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michal F: 110 % spokojenost

Petra S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristián R: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špagety z tvrdé pšenice, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt