10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Hledal jsem nějaké další informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a vše mi bylo mile a profesionálně řečeno. Už to mne upozornilo, že si produkt opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl hezký bonus a navíc produkt byl za velmi nízkou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto plusovým zkušenostem můžu produkt doporučit komukoliv, co o něj mají zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje požadavky, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je celkem několikanásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat všem. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky patřím.

Zuzana Poznarová, Ústup

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si objednala zejména kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, bylo jisté, že chlapovi se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Partner mě velmi chválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a manžel si je jistý v tom, co mi má pořizovat, abych byla vysmátá.

Petra Balažovičová, Hostovlice

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Pokud by mi kdysi někdo říkal, že si věcičku koupím, nejspíše bych řekla že ne. Avšak v období, kdy se nám s mužem narodilo miminko a já zůstala na mateřské, fakt jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet něco nového. A zaměřila jsem se zrovna na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dneska bych řekla, že to bylo štěstí. Z důvodu, že to je věcička, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tadeáš B: 110 % spokojenost

Andrea H: dobré

Sabina H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Barbora N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Barbora T: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt