10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Potřeboval jsem nějaké další informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a všechno mi bylo hezky a profesionálně řečeno. Už to mne upozornilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl hezký přídavek a navíc produkt byl za hodně přijatelnou cenu. Všechno probíhalo rychle a bez okolků a díky těmto pozitivním faktorům můžu výrobek doporučit všem, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje očekávání, odpověděla bych jednoznačně, že ano. On je docela několikanásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Zuzana Poznarová, Ústup

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si pořídila hlavně kvůli partnerovi. I když jsem si ho našla pro sebe, tušila jsem, že mu se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Partner mě velmi chválil a kromě toho, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi velmi dobře a ten můj si je jistý v tom, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

Petra Balažovičová, Hostovlice

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Kdyby mi kdysi kdokoliv řekl, že si tu věc objednám, zřejmě bych se mu vysmála. Jenomže v období, kdy se nám s manželem narodilo miminko a já zůstala na rodičovské, hodně jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet různé nové věci. A oči mi padly právě na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nyní bych uvedla, že to byla klika. Jelikož to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní velmi spokojená a moc se mi líbí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Markéta Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Linda V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sebastian M: tak jsem to dostala aje to super

Adéla S: Tento 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt