10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1379 Kč
Naše cena: 919 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

David Vaňous, Slaník:
Během svého volna jsem strávil kvantum času pátráním po informacích a porovnáváním všelijakých kombinací. Z mého porovnání mi 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vyšel jako nejlepší, z toho důvodu výběr padl zrovna na něj. A se svou volbou jsem spokojený i po otestování výrobku. 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g disponuje vynikajícím výkonem i nadprůměrným zpracováním. Jestliže chcete bezkonkurenčního parťáka, 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je nejlepším adeptem.

Filip Nýč, Velký Chlumec:
Po zakoupení prvního kusu tohoto výrobce, jsem byl docela nadšený. Na pár chvil jsem se od této značky vytratil, ale pomocí tohoto 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem se k němu vrátil a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, dostali se hodně dopředu. Nemám asi co vytknout. Cena byla krapet vyšší, ale u takto kvalitního výrobku mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád připlatím.

Michael Másilko, Hřiměždice:
Tahle 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si objednal, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než obdobné kousky na podobných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

Marek Čáni, Mikulov:
Já jsem internetovým prodejcům, inzerci a všem takovým věcem vždycky odolával. Ne že bych si nákup nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Tudíž vás zřejmě nešokuje, že jsem si 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g neobjednal sám, ale objednala mi ho přítelkyně k Vánocům. Po tom, co jsem si ho párkrát prověřil, musím říct, pletl jsem se. Produkt je skvělý nástroj a je mi líto pouze jediné, konkrétně, že jsem si produkt nekoupil již předtím.

Nela Schinková, Mojné:
Vyzkoušela jsem už osm stejných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Klidně doporučuji! Při výčtu kladných funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou chybu, za mě jednoznačná výhra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Johana K: Je to dostatečné?

Jáchym M: funkční výrobek

Viktorie M: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karel H: 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tobiáš S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt