10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Hledal jsem nějaké doplňující informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a všechno mi bylo hezky a příjemně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl příjemný bonus a navíc výrobek byl za hodně nízkou cenu. Vše probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto plusovým zkušenostem můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje očekávání, řekla bych úplně, že ne. On je celkem opakovaně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Těm, kteří ještě přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky patřím.

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si objednala hlavně kvůli muži. I když jsem si ho objednala pro sebe, tušila jsem, že mu to udělá radost. No a bylo to tak. Partner mě velmi chválil a mimo to, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi fakt dobře a manžel už netápe v tom, co mi má pořizovat, abych byla šťastná.

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Jestliže by mi před časem někdo řekl, že si tu věc objednám, nejspíše bych byla proti. Ale v období, kdy se nám s partnerem narodilo miminko a já zůstala na mateřské, docela jsem se doma nudila a zkoušela různé nové věci. A zaměřila jsem se právě na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dneska bych uvedla, že jsem měla štěstí. Protože to je věcička, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní navýsost spokojená a doporučuji ji i vám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Zuzana J: já jsem to prostě chtěla

Karolína N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karolína S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikolas N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tobiáš M: 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt