10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Hledal jsem určité doplňující informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a vše mi bylo hezky a odborně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl příjemný přídavek a navíc model byl za velmi příjemnou cenu. Vše probíhalo rychle a jednoduše a díky těmto plusovým zkušenostem můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Absolutně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje potřeby, řekla bych jednoznačně, že ano. On je celkem mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří stále přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si objednala zejména kvůli muži. Přestože jsem si ho koupila pro sebe, byla jsem přesvědčena o tom, že muži to udělá radost. No a nepletla jsem se. Chlap mě hned chválil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi velmi dobře a partner už ví, co mi má objednávat, abych byla v klidu.

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Pokud by mi před tím někdo tvrdil, že si produkt koupím, nejspíše bych byla proti. Avšak v čase, kdy se nám s mužem narodilo dítě a já byla na rodičovské, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet něco nového. A volba padla zrovna na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nyní bych uvedla, že to byla klika. Jelikož to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tadeáš H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominik M: Celkem jsem spokojený.

Veronika W: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Klára Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt