10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Hledal jsem určité doplňující informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a všechno mi bylo hezky a odborně řečeno. Už to mne upozornilo, že si produkt opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl milý bonus a navíc model byl za hodně přijatelnou cenu. Vše probíhalo rychle a stručně a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje očekávání, odpověděla bych zcela, že ano. On je celkem mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Všem, kteří ještě váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Zuzana Poznarová, Ústup

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si pořídila hlavně kvůli partnerovi. I když jsem si ho zakoupila pro sebe, věděla jsem, že chlapovi se bude zamlouvat. No a skutečně. Muž mě hned pochválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi fakt dobře a můj muž už netápe v tom, co mi má pořizovat, abych byla šťastná.

Petra Balažovičová, Hostovlice

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Kdyby mi před časem někdo říkal, že si produkt objednám, asi bych se mu vysmála. Jenomže když se nám s partnerem narodilo miminko a já byla na rodičovské, docela jsem se sama nudila a zkoušela něco nového. A oči mi padly právě na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Teď bych uvedla, že to bylo štěstí. Jelikož to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní opravdu spokojená a ráda ji používám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Eva H: já jsem to prostě chtěla

Karel M: Celkem jsem spokojený.

Lukáš Š: tak jsem to dostala aje to super

Matěj L: je to fajné

Zuzana R: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt