10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1379 Kč
Naše cena: 919 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

David Vaňous, Slaník:
Při nákupu jsem promrhal spoustu odpolední pátráním po informacích a srovnáváním všech kombinací. Z mého přehledu mi 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vyšel jako nejlepší, z toho důvodu výběr padl právě na něj. A se svým rozhodnutím jsem spokojený také po otestování produktu. 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g disponuje vynikajícím výkonem i kvalitním zpracováním. Jestli hledáte bezkonkurenčního přítele, 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je vhodným adeptem.

Filip Nýč, Velký Chlumec:
Po zakoupení prvního kusu této značky, jsem byl celkem nadšený. Na pár chvil jsem se od tohoto výrobce odpoutal, ale pomocí tady toho 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem se k ní vrátil a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Čepici dolů, posunuli se dost dopředu. Nemám snad co diskutovat. Cena byla krapet vyšší, ale u takhle dokonalého výrobku mi to nevadí. Za kvalitní produkt si rád připlatím.

Michael Másilko, Hřiměždice:
Tato 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na podobných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Marek Čáni, Mikulov:
Já jsem eshopům, inzerci a všem podobným legracím vždycky odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si zboží nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Tudíž vás asi nešokuje, že jsem si 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g nepořídil z vlastní vůle, ale zakoupila mi ho přítelkyně jako dárek. Po té, co jsem si ho několikrát otestoval, konstatuji, mýlil jsem se. Tohle je bezkonkurenční pomocník a je mi líto pouze jediné, konkrétně, že jsem si ho nekoupil dřív.

Nela Schinková, Mojné:
Otestovala jsem už osm podobných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Vřele doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude plnit třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jedinou chybu, za mě jednoznačná výhra.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Sára Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Johana P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel K: 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tobiáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Emma O: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt