10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Hledal jsem nějaké další informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a vše mi bylo mile a odborně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl příjemný přídavek a navíc model byl za velmi příjemnou cenu. Vše probíhalo ihned a jednoduše a díky těmto plusovým zkušenostem můžu výrobek doporučit všem, co o něj projevují zájem. Absolutně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje požadavky, odpověděla bych zcela, že ano. On je docela mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří stále přemítají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

Zuzana Poznarová, Ústup

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si objednala hlavně kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho zakoupila pro sebe, tušila jsem, že partnerovi to udělá radost. No a nepletla jsem se. Chlap mě velmi pochválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje velmi dobře a můj muž už ví, co mi má pořizovat, abych byla vysmátá.

Petra Balažovičová, Hostovlice

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Kdyby mi před časem kdokoliv tvrdil, že si zboží koupím, pravděpodobně bych to znegovala. Ale v čase, kdy se nám s partnerem narodilo dítě a já zůstala na mateřské, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet různé nové věci. A volba padla právě na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Teď bych tvrdila, že to byla klika. Jelikož to je věc, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a ráda ji používám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Laura Č: děda je z dárku je nadšený

Miroslav P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alžběta H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Roman K: je to fajné

Anežka T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt