10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Hledal jsem určité doplňující informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a všechno mi bylo hezky a profesionálně vysvětleno. Už to mne upozornilo, že si produkt opravdu zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl milý bonus a navíc produkt byl za hodně příjemnou cenu. Vše probíhalo rychle a jednoduše a díky těmto plusovým faktorům můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj mají zájem. Absolutně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje očekávání, řekla bych zcela, že ne. On je docela opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude vyhovovat všem. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky patřím.

Zuzana Poznarová, Ústup

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si koupila především kvůli muži. Přestože jsem si ho objednala pro sebe, věděla jsem, že chlapovi se bude zamlouvat. No a skutečně. Muž mě velmi chválil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje velmi dobře a manžel si je jistý v tom, co mi má objednávat, abych byla spokojená .

Petra Balažovičová, Hostovlice

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Kdyby mi před časem někdo říkal, že si věcičku objednám, pravděpodobně bych řekla že ne. Ale v době, kdy se nám s mužem narodilo dítě a já zůstala na mateřské, fakt jsem se sama nudila a zkoušela nějaké novinky. A volba padla zrovna na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. V současnosti bych tvrdila, že jsem měla štěstí. Z důvodu, že to je věc, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

František H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sára L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Patrik S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adéla M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt