10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Hledal jsem určité další informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a všechno mi bylo hezky a odborně řečeno. Už to mne upozornilo, že si výrobek určitě zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl příjemný bonus a navíc výrobek byl za hodně nízkou cenu. Všechno probíhalo rychle a bez okolků a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje požadavky, odpověděla bych zcela, že ne. On je celkem opakovaně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky řadím.

Zuzana Poznarová, Ústup

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si pořídila hlavně kvůli manželovi. Přestože jsem si ho našla pro sebe, bylo jisté, že partnerovi se bude zamlouvat. No a bylo to tak. Manžel mě velmi blahořečil a kromě toho, že byl nadšený, jsem byla nadšená i já. Slouží mi opravdu dobře a můj muž si je jistý v tom, co mi má pořizovat, abych byla vysmátá.

Petra Balažovičová, Hostovlice

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Pokud by mi před časem někdo tvrdil, že si věcičku pořídím, pravděpodobně bych byla proti. Avšak v období, kdy se nám s mužem narodil syn a já zůstala v domácnosti, docela jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet nějaké novinky. A zaměřila jsem se právě na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Teď bych uvedla, že to byla klika. Z důvodu, že to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a nedám na ni dopustit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Andrea C: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Valerie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Filip P: je to fajné

Linda S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jakub S: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt