10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1337 Kč
Naše cena: 891 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové lasagne z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná odrůda pšenice, která jim dodává výjimečnou, jemně oříškovou chuť této těstovinové pochoutce, která představuje lahodný špaldový základ, ideální do každé zdravé kuchyně na přípravu jedinečných lasagní dle Vaší kulinářské fantazie a chuti. Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1492 kJ (352 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.7 g, (z toho cukr: 1.3 g), Tuky: 1.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Tobiáš Keprda, Bořetice

Tobiáš Keprda, Bořetice:
Hledal jsem nějaké další informace k 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g a vše mi bylo mile a příjemně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt opravdu objednám. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl milý přídavek a navíc výrobek byl za velmi příjemnou cenu. Vše probíhalo rychle a stručně a díky těmto plusovým zkušenostem můžu produkt doporučit všem, co o něj projevují zájem. Totálně nejlepší.

Linda Korgerová, Kocelovice

Linda Korgerová, Kocelovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g splnil moje potřeby, odpověděla bych zcela, že ne. On je docela mnohonásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

Zuzana Poznarová, Ústup

Zuzana Poznarová, Ústup:
10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g jsem si objednala zejména kvůli muži. Navzdory tomu, že jsem si ho koupila pro sebe, věděla jsem, že chlapovi to udělá radost. No a skutečně. Partner mě okamžitě blahořečil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a můj muž si je jistý v tom, co mi má objednávat, abych byla vysmátá.

Petra Balažovičová, Hostovlice

Petra Balažovičová, Hostovlice:
Pokud by mi kdysi kdokoliv říkal, že si věcičku koupím, stoprocentně bych to znegovala. Jenomže když se nám s manželem narodil syn a já zůstala na rodičovské, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet něco nového. A oči mi padly právě na 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nyní bych řekla, že to byla klika. Protože to je věc, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a moc se mi líbí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Kateřina S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anna P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Linda H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika Z: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Špaldové Lasagne světlé, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt