10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1497 Kč
Naše cena: 998 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Ema Panzerová, Horní Čermná

Ema Panzerová, Horní Čermná:
Myslím si, že 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g docela předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu poštovného a kontakt s obchodem. V tomto směru mě 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g více než potěšil a chci ho každému doporučit.

Kristián Horčica, Česká Kubice

Kristián Horčica, Česká Kubice:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Alena Kýblová, Syrovín

Alena Kýblová, Syrovín:
Upozornila mě na něj reklama na banneru. Důsledně jsem se koukla do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně vzrůstalo chuť ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

Jan Sejpal, Hostouň

Jan Sejpal, Hostouň:
Vyborna 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem ledna stala hodně, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

Alžběta Kubincová, Karolinka

Alžběta Kubincová, Karolinka:
Na eshopu jsem potkala 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, kterou jsem delší čas hledala. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla smska, že dopoledne mi bude dovezen balík. Což se za 2 hodiny stalo. Dopravce zastavil pod mým bytem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Tadeáš H: tak jsem to dostala aje to super

Jana K: já jsem to prostě chtěla

Dominika J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lucie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Alena H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt