10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1641 Kč
Naše cena: 1094 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Tomáš Sivák, Bílé Podolí

Tomáš Sivák, Bílé Podolí:
Tak na začátek, 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je ve všech směrech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na opačnou stranu 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Adéla Sálusová, Fryšava pod Žákovou horou

Adéla Sálusová, Fryšava pod Žákovou horou:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g zakoupit. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej dodala za čtyři dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z krabice a vyzkoušela. Prostě to nemá vadu a když mi přítel řekl, že mi jej proplatí a daruje k svátku, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Tobiáš Kostínek, Šlapanov

Tobiáš Kostínek, Šlapanov:
10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem si objednal zejména proto, že nebyl předražený. Nejsem zrovna při penězích, naopak se musím pečlivě dívat, jaká je cena, takže cenová dostupnost byla pro mě důležitá. Nečekal jsem příliš dobré zpracování, ale prodejce mě mile překvapil. Kvalitně zpracovaná, praktická věc. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mě o něm informoval, jsem poté jako revanš dopřál láhev kvalitního pití, protože mi svým tipem udělal vskutku velkou radost.

Martin Huďa, Zbuzany

Martin Huďa, Zbuzany:
kompaktni, planujeme s sebou nosit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, malý je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Daniel Švíka, Nový Malín

Daniel Švíka, Nový Malín:
Při objednání 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem hodně nekompromisní. Stojím si za kvalitou a nízkou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu solidní jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji rychlé vyřízení mé objednávky, 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný nákup. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Šimon J: 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vanesa B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa S: děda je z dárku je nadšený

Jan L: Jsem ráda, že to mám

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt