10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1497 Kč
Naše cena: 998 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Ema Panzerová, Horní Čermná

Ema Panzerová, Horní Čermná:
Myslím si, že 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g docela předčí všechny podobné konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla hlavní i kvalita ve vazbě na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu doručení a komunikaci s e-shopem. V tomhle ohledu mě 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g více než udělal radost a mohu ho všem doporučit.

Kristián Horčica, Česká Kubice

Kristián Horčica, Česká Kubice:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Alena Kýblová, Syrovín

Alena Kýblová, Syrovín:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Schválně jsem se podívala do diskuze pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše negativní, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo nečekané. To už ve mně vzrůstalo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a jsem za to hodně ráda. I já se v komentářích mohla podělit o svůj pozitivní komentář.

Jan Sejpal, Hostouň

Jan Sejpal, Hostouň:
Vyborný 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem května stala hodně, nyni ji vetsina prodavačů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Budapešti, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Alžběta Kubincová, Karolinka

Alžběta Kubincová, Karolinka:
V obchodě jsem dohledala 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, kterou jsem delší dobu sháněla. Přehlednost zboží a dodací termíny byly perfektní . Co se týče doručení, byla jsem mile překvapena. Obden mi přišla sms zpráva, že dopoledne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Kurýr zastavil pod mým bytem s zásilkou v ruce. Za mě chci jen pochválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Alžběta V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Eva J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Dominik L: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Rozálie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zuzana Š: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt