10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1497 Kč
Naše cena: 998 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Ema Panzerová, Horní Čermná

Ema Panzerová, Horní Čermná:
Řekl bych, že 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho preciznost. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni teda získám. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu doručení a kontakt s obchodem. V tomhle ohledu mě 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g více než udělal radost a chci ho všem doporučit.

Kristián Horčica, Česká Kubice

Kristián Horčica, Česká Kubice:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Alena Kýblová, Syrovín

Alena Kýblová, Syrovín:
Upozornila mě na něj nabídka na webu. Důsledně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako obvykle budou připomínky spíše hanlivé, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo zcela jinak. To už ve mně vzrůstalo chuť ho otestovat. Neubránila jsem se 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a jsem za to moc ráda. I já se v komentářích chtěla podělit o můj kladný komentář.

Jan Sejpal, Hostouň

Jan Sejpal, Hostouň:
Vyborna 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, bohuzel v nasi zemi predrazena. Jeste zacatkem brezna stala moc, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. nechapu teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Praze deje s cenami???

Alžběta Kubincová, Karolinka

Alžběta Kubincová, Karolinka:
V obchodě jsem našla 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, který jsem delší čas sháněla. Přehlednost zboží a dodací termíny byly vynikající . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Obden mi přišla smska, že dopoledne mi bude doručen balík. A tak se za 3 hodiny stalo. Kurýr stal pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě chci jen pochválit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Hana D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Radek Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zdeněk C: 110 % spokojenost

Lukáš B: funkční výrobek

Magdaléna J: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt