10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1497 Kč
Naše cena: 998 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Ema Panzerová, Horní Čermná

Ema Panzerová, Horní Čermná:
Řekl bych, že 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g docela předčí všechny podobné konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i kvalita ve vazbě na to, co za ni vlastně dostanu. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu doručení a komunikaci s e-shopem. V tomto ohledu mě 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g více než udělal radost a mohu ho všem doporučit.

Kristián Horčica, Česká Kubice

Kristián Horčica, Česká Kubice:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci pořídit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá na světě konkurenci.

Alena Kýblová, Syrovín

Alena Kýblová, Syrovín:
Upozornila mě na něj reklama na banneru. Důsledně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako obvykle budou názory spíše hanlivé, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo zcela jinak. To už ve mně vzrůstalo chuť ho vyzkoušet. Neubránila jsem se 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o můj kladný komentář.

Jan Sejpal, Hostouň

Jan Sejpal, Hostouň:
Vyborný 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem dubna stala moc, nyni ji vetsina eshopů nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Mnichova, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v Ostravě deje s cenami???

Alžběta Kubincová, Karolinka

Alžběta Kubincová, Karolinka:
V obchodě jsem potkala 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, která jsem delší čas hledala. Přehlednost výrobků a dodací podmínky byly perfektní . Co se týče dopravy, byla jsem hezky překvapena. Obden mi dorazila smska, že během dne mi bude doručen balík. Což se za 2 hoďky stalo. Dopravce zastavil pod mým domem s balíčkem v ruce. Za mě můžu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Michaela B: děda je z dárku je nadšený

Karel T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Linda Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym P: Přišlo to celkem rychle

Michal G: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt