10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1641 Kč
Naše cena: 1094 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Tomáš Sivák, Bílé Podolí

Tomáš Sivák, Bílé Podolí:
Tak předně, 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, který mi přišel poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Adéla Sálusová, Fryšava pod Žákovou horou

Adéla Sálusová, Fryšava pod Žákovou horou:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g objednat. Cena se mi zdála dost vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně nákup schválil i otec, tak jsem si tedy zakoupila. Kurýrní služba jej dodala za tři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z krabice a vyzkoušela. Prostě to nemá chybu a když mi otec řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc krásný den.

Tobiáš Kostínek, Šlapanov

Tobiáš Kostínek, Šlapanov:
10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem si pořídil především z důvodu, že nebyl drahý. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím pečlivě dívat, jak je co drahé, takže cenová dostupnost byla pro mě rozhodující. Nečekal jsem příliš velkou kvalitu, ale prodejce mě velmi překvapil. Kvalitní, funkční věc. Za málo peněz super užitek, jak se říká. Příteli, který mi o něm řekl, jsem poté za odměnu dopřál láhev rumu, protože mi svým tipem udělal opravdu velkou radost.

Martin Huďa, Zbuzany

Martin Huďa, Zbuzany:
kompaktni, planujeme s sebou nosit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g z toho je, materiálováđložením kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, malý je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Daniel Švíka, Nový Malín

Daniel Švíka, Nový Malín:
Během objednání 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem poměrně nekompromisní. Stojím si za stálostí a levnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc korektní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé objednávky, 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít jiné eshopy příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Anna Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ondřej S: tak jsem to dostala aje to super

Sofie F: Tento 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matěj M: Jsem ráda, že to mám

Marie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt