10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1545 Kč
Naše cena: 1030 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nikol Puchmajerová, Kochánky:
Samozřejmě jsem nejdříve byla jako většina trochu skeptická. Našla jsem však mnoho pozitivních recenzí a nechala jsem se také nalákat k otestování 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. A dobře jsem udělala. Teď se k pozitivním názorům totiž určitě musím přidat. Jestli teď s objednávkou váháte, tak neotálejte a 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g si pořiďte. Budete nadšení, 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g patří ve své nabídce k nejlepším výrobkům.

Sabina Peteříková, Pustověty:
Tento 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g u této firmy bych se rozhodně nebála ještě jednou zakoupit. Udělalo mi radost navržení individuálních poznatků a mimo jiné zakoupení odlišných modelů. Zpracování, cenové rozpětí, manuál naprosto v pořádku, jen mě lehce mrzí komunikace. Produkt, který měl přijít do 7 dní, nedošel. A internetový obchod se vymlouval na zásilkovou službu s dodatkem, že oni ho odeslali okamžitě, v den objednávky. Docela škoda.

Anna Christianová, Domoušice:
S tímto nákupem jsem nejvíce spokojená. 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jen a jen doporučuji, jednoznačně nebudete litovat!

Veronika Krištová, Lazníčky:
Co dalšího chtít, než jenom dokonalý 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi luxusní, což dokážu poznat a tak doporučuji dál. Neustálé používání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým modelem nebo spotřebním výrobkem. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Michaela Drakslová, Řeka:
10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g mi doporučila matka jako účinný prostředek, který výborně užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto báječná věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv složitě shánět. Stačilo se obrátit na internetové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně dle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem svěží a rychlá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Jáchym H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Marie P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Linda J: Ideální k osmnáctinám :)

Lukáš Š: 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zuzana M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt