10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1641 Kč
Naše cena: 1094 Kč Ověřit dostupnost

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Tomáš Sivák, Bílé Podolí

Tomáš Sivák, Bílé Podolí:
Tak na začátek, 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, který mi přišel poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do zpracování, nebo výdrže.

Adéla Sálusová, Fryšava pod Žákovou horou

Adéla Sálusová, Fryšava pod Žákovou horou:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g pořídit. Cena se mi zdála dost vyšší a jsem docela opatrná. Když mně nákup schválil i manžel, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za tři dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Netrpělivě jsem vyndala z balíčku a vyzkoušela. Prostě to nemá vadu a když mi otec řekl, že mi jej zaplatí a daruje k svátku, měla jsem okamžitě moc hezký den.

Tobiáš Kostínek, Šlapanov

Tobiáš Kostínek, Šlapanov:
10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem si objednal převážně z důvodu, že nebyl drahý. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím vždy ubezpečit, jak je co drahé, tudíž cenovka byla pro mě rozhodující. Neočekával jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale výrobek mě mile překvapil. Kvalitně zpracovaná, funkční věcička. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kolegovi, který mě o něm informoval, jsem pak jako revanš věnoval láhev rumu, protože mi tím udělal vskutku neuvěřitelnou radost.

Martin Huďa, Zbuzany

Martin Huďa, Zbuzany:
kompaktni, planujeme s sebou brát i na dovcu, nezabere moc mista, takove male 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, malý je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

Daniel Švíka, Nový Malín

Daniel Švíka, Nový Malín:
Během nákupu 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem hodně nekompromisní. Stojím si za stálostí a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu korektní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji kladné vyřízení mé zakázky, 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká perfektní jednání. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Natálie H: děda je z dárku je nadšený

Markéta B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kateřina K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Markéta M: Tento 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikol B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt