10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1545 Kč
Naše cena: 1030 Kč KOUPIT

Surový třtinový cukr Syramena v podobě klasických kostek svou silnou chutí s karamelovým aroma představuje kvalitní a zdravou alternativu klasickým rafinovaným řepným cukrům. Ideální na slazení nápojů a pochutin a na sladké pečení.Složení: Třtinový cukr*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1668 kJ (398 kcal) na 100 g. Sacharidy: 99.6 g, (z toho cukr: 99.6 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.2 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Alena Šretrová, Lkáň:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to občas levnější a je zboží, které člověk na maloměstě ani jinak nesežene. O objednání 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g jsem přemýšlela už docela dlouho. A kolegyně v práci mě vysloveně ukecala, ať si ho koupím. Pomohla mi s vyplněním všech těch kolonek a za několik dnů 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g dorazil. Používám ho již čtvrtý měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Vít Mašata, Obory:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem pořizova 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Aleš Škrabánek, Senice:
Docela parádní 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, rok jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží fakt docela dost, nekousne se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem našel na váš eshop. Velmi mě oslovil manuál u 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g, takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi veleváženou firmou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Michaela N: já jsem to prostě chtěla

Andrea D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej K: 110 % spokojenost

Markéta D: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

František K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Naturata Bio Třtinový cukr- kostky Syramena, 500g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt