10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1371 Kč
Naše cena: 914 Kč Ověřit dostupnost

Klasické asijské Wok nudle, z krupice z původní odrůdy prvotřídní tvrdé pšenice, představují jedinečné nudlové potěšení, s velice širokým užitím a velice snadnou přípravou v každé zdravé kuchyni. Nejsou nutné předvařovat a lehce je připravíte za pouhé 4 minuty, přičemž se ideálně hodí jako klasická příloha k rozličným (nejen) asijským zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Těstoviny* (krupice z tvrdé pšenice (100%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1497 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Natálie Zákostelecká, Chomle

Natálie Zákostelecká, Chomle:
Vyzkoušela jsem už osm stejných produktů a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jednu vadu, za mě jednoznačná výhra.

Aleš Čehovský, Dolní Roveň

Aleš Čehovský, Dolní Roveň:
10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem objednal jako náhradu, protože podobný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více precizně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na výtečný design a službu. Jako esteticky zaměřený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale mám pochopení, že za kvalitní se jednoduše platí.

Vít Gombala, Janovice

Vít Gombala, Janovice:
Když jsem váš 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych šetřil peníze na potřebnější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g spatříla, řekla mi, ať jí ho ukážu, že ho otestujw. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

Denis Valoušek, Draženov

Denis Valoušek, Draženov:
10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g dorazil bez kazu a bez prodlevy. Bohužel dle nabídky, měl 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby nešlo o dárek, pravděpodobně bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, avšak i navzdory tomu domluva byla bezproblémová. Omluvili se mi a bezprostředně poté mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, bylo poštovné. Internetový obchod upřednostňuje jednu firmu, která vyžaduje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Jiří Z: Celkem jsem spokojený.

Marie E: dobré

Miroslav Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michaela T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ema P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt