10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 609 Kč
Naše cena: 406 Kč Ověřit dostupnost

Klasické asijské Wok nudle, z krupice z původní odrůdy prvotřídní tvrdé pšenice, představují jedinečné nudlové potěšení, s velice širokým užitím a velice snadnou přípravou v každé zdravé kuchyni. Nejsou nutné předvařovat a lehce je připravíte za pouhé 4 minuty, přičemž se ideálně hodí jako klasická příloha k rozličným (nejen) asijským zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Těstoviny* (krupice z tvrdé pšenice (100%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1497 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Julie Borovková, Nerestce:
Jsem už starší paní a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g a otázal se mě, jestli bych jej také nechtěla. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho zakoupil} a dnes dopoledne dorazil. I toto poděkování Vám za mě píše dcera, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám mockrát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Marek Vörös, Chudenín:
Tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem objednal poprvé a můžu s láskou napsat, že jsem nejvíc spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento produkt si opět koupím jen odsud. Jsem opravdu spokojený a můžu všem pouze doporučit. Jistota a kvalita. Perfektní.

Dominik Hacker, Rakvice:
Několikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl nápis ”CHYBA“. Pak jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako skvělý tah. Majitel oznámil, že má závažnou systémovou chybu, ale že si ji hned opraví. Vzal si na mě kontakt, a ihned poté, co správně zprovoznil web, kontaktoval mě a objednávku jsem dostal výhodněji.

Antonín Hlavík, Sentice:
Dospěl jsem k poznání, že některé produkty reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g, který je zcela sobě reklamou. Nepotřeboval jsem velké domlouvání, že si ho mám pořídit. Stačilo ho jenom zkusit a znal jsem, že je to ten pravý 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g pro mě. A nejen pro mě. Ohledem k jejích hezkým účinkům jsem byl nucen pořídit druhé zařízení, protože o něj propukl velký zájem i u dalších členů rodiny. Na větší objem 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem dokonce dostal množstevní slevu.

Julie Buryánová, Honbice:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho hned zkusím. Bez přehánění chci uznat, že jsem byla hodně mile překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned tázaly, jak jsem s tím spokojená. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 12. 2017.

Hodnocení 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Jana P: dobré

Sára A: děda je z dárku je nadšený

Daniela B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Marie Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Veronika B: Tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt