10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 609 Kč
Naše cena: 406 Kč Ověřit dostupnost

Klasické asijské Wok nudle, z krupice z původní odrůdy prvotřídní tvrdé pšenice, představují jedinečné nudlové potěšení, s velice širokým užitím a velice snadnou přípravou v každé zdravé kuchyni. Nejsou nutné předvařovat a lehce je připravíte za pouhé 4 minuty, přičemž se ideálně hodí jako klasická příloha k rozličným (nejen) asijským zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Těstoviny* (krupice z tvrdé pšenice (100%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1497 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Nikola Hromčíková, Lidmaň:
Stále jsem si říkala, jak to moje kolegyně dělá, že jí to tak sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu stojí. Se záchvatem mi o 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g pověděla. Aplikuje ho už pět let a je naprosto spokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají dobrý obchod, na kterém si ho lehce objednám.

Jonáš Kopl, Radkovice:
Tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako slušný výrobek.

Patrik Hrošek, Prasek:
Nejdříve jsem byl dost skeptický. Ovšem okamžitě po objednání si mě 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g obratem získal, je opravdu perfektní. Nemám co záporného bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Možná bych malinko zapracoval na vzhledu, ale jak se píše, sto lidí, sto chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč čekat.

Gabriela Kajgrová, Úholičky:
Ze začátku jsem s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g neměla moc skvělou zkušenost, zakoupila jsem špatný typ a nelíbil se mi. 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem tak asi po týdnu zaslala zpět a během pár dnů mi přišly peníze zpátky. Tentokrát jsem si nechala poradit od znalců a udělala jsem skvěle. Používáme ho téměř celá kancelář, možná zakoupíme další. Mám radost, že to celkem hezky dopadlo a moje špatná zkušenost se změnila v dobrou. Kladně taky hodnotím přístup e-shopu.

Hana Fungáčová, Uničov:
Tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem viděla u kamarádky a začala jsem se o něj informovat. Na její doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k notebooku a zakoupila. Po opravdu krátké chvíli zazvonil doručovatel a já jej můžu používat. Jsem opravdu překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Kristýna H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniel P: funkční výrobek

Michaela B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Eliška E: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aleš M: 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt