10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 591 Kč
Naše cena: 394 Kč Ověřit dostupnost

Klasické asijské Wok nudle, z krupice z původní odrůdy prvotřídní tvrdé pšenice, představují jedinečné nudlové potěšení, s velice širokým užitím a velice snadnou přípravou v každé zdravé kuchyni. Nejsou nutné předvařovat a lehce je připravíte za pouhé 4 minuty, přičemž se ideálně hodí jako klasická příloha k rozličným (nejen) asijským zeleninovým jídlům dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Těstoviny* (krupice z tvrdé pšenice (100%). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1497 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 3 g), Tuky: 1.6 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Tereza Probstová, Bozkov

Tereza Probstová, Bozkov:
10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g podporuje mojí vrozenou pohodlnost, protože nejsem povinna hledat čtyři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva obchodu nebo jeden email do e-shopu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Dokonce i mojí dceru baví tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g užívat, protože se s ním dělá snadno, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Matěj Mundl, Stará Voda

Matěj Mundl, Stará Voda:
V případě, že máte bolesti hlavy z všudypřítomných reklam a přemlouvání, jak je ten který produkt naprosto bezkonkurenční, udělejte to jako já. Použijte namísto zavádějících obchodních tvrzení raději reálné zkušenosti zákazníků, kteří si přístroj skutečně otestovali. Já tak můžu opravduzodpovědně prohlásit, že 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g je tím nejlepším, co jsem si mohl pořídit.

Alena Krkonošková, Kunžak

Alena Krkonošková, Kunžak:
10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHOTO OBCHODU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM ZNAMYM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Kryštof M: Přišlo to celkem rychle

Kateřina S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Martin T: Celkem jsem spokojený.

Sabina B: dobré

Michaela G: Tento 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x NaturCo Bio Asijské Wok nudle, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt