10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo Lammsbräu je stejné chutné jako klasický světlý ležák (EdelPils classic), ale je bez lepku. Ten je odstraněn unikátní technologií při ukončení procesu vaření piva. Díky tomu si mohou poprvé milovníci piva citliví na gluten vychutnat opravdovou chuť piva - v prvotřídní kvalitě a jedinečné chuti.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 163 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Anežka Běhanová, Vlačice

Anežka Běhanová, Vlačice:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Hana Švejdarová, Ústrašice

Hana Švejdarová, Ústrašice:
design je pro mě hlavní. Studuji design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml mě velmi zaujal. Jak se povídá, první myšlenka, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta suprová cena, to je takový dáreček.

Filip Mikšátko, Hřivice

Filip Mikšátko, Hřivice:
Jistě to znáte, blíží se nevšední událost a netušíte, jak potěšit partnerku. Já jsem se radil s chlapy v hospodě, protože jsem byl zcela v koncích s nápady, a ostatní mi doporučili, ať zkusím 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Že se mi jejich tip velmi zamlouval, tak jsem ho ještě v ten den zakoupil. Co vám budu říkat, ta moje byla totálně šťastná, chválila mě, jak si našla si vybrala perfektního partnera a ten den jsme si skvěle užili.

Michaela Wojnarová, Svéradice

Michaela Wojnarová, Svéradice:
Jsem spokojená. 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml byl opravdu rychle zaslán k mé celkové štěstí. Určitě budu povídat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o suprový obchod, rychlá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám velmi okamžitě a v pohodě zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité doručení zboží a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Vanesa Sychrovská, Chotovice

Vanesa Sychrovská, Chotovice:
Již dlouho hledám ten správný výrobek, který se mnou bude držet tempo kamkoliv se vydám a rozhodně mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Dlouho jsem nemohla najít. Až do toho dne, než jsem v e-shopu objevila 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Takže konečně nemusím dělat nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co vyžaduji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Jana P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktorie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Radek P: 110 % spokojenost

Aleš S: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt