10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo Lammsbräu je stejné chutné jako klasický světlý ležák (EdelPils classic), ale je bez lepku. Ten je odstraněn unikátní technologií při ukončení procesu vaření piva. Díky tomu si mohou poprvé milovníci piva citliví na gluten vychutnat opravdovou chuť piva - v prvotřídní kvalitě a jedinečné chuti.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 163 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Anežka Běhanová, Vlačice

Anežka Běhanová, Vlačice:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Hana Švejdarová, Ústrašice

Hana Švejdarová, Ústrašice:
Vzhled je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml mě hodně oslovil. Jak se říká, první touha, dobrá touha! Svým designem i zpracováním se mi opravdu líbí a jsem spokojena. A ta levná cena, to je takový bonus.

Filip Mikšátko, Hřivice

Filip Mikšátko, Hřivice:
Zaručeně ten moment znáte, přijde několikáté výročí a nevíte si rady s tím, čím potěšit manželku. Já jsem se radil s přáteli v hospůdce, protože jsem byl zcela bez nápadů, a kámoši mi doporučili, ať zkusím 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Že se mi ten nápad opravdu zamlouval, proto jsem ho na druhý den pořídil. Co vám budu povídat, moje polovička byla úplně šťastná, neustále omílala dokola, jak má bezchybného chlapa a ten den jsme si parádně užili.

Michaela Wojnarová, Svéradice

Michaela Wojnarová, Svéradice:
Jsem šťastná. 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml byl opravdu bleskově dodán k mé celkové štěstí. Určitě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám velmi rychle a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" dodání balíčku a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

Vanesa Sychrovská, Chotovice

Vanesa Sychrovská, Chotovice:
Již dlouho hledám vyhovující výrobek, který se mnou bude držet tempo v každé situaci a nikdy mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Stále jsem nebyla spokojená. Až do momentu, než jsem v eshopu našla 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Takže konečně nejsem nucena činit nepříjemné kompromisy, zvládne přesně to, co vyžaduji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Nikola Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jan F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Patrik Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jonáš V: tak jsem to dostala aje to super

Karel O: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt