10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo Lammsbräu je stejné chutné jako klasický světlý ležák (EdelPils classic), ale je bez lepku. Ten je odstraněn unikátní technologií při ukončení procesu vaření piva. Díky tomu si mohou poprvé milovníci piva citliví na gluten vychutnat opravdovou chuť piva - v prvotřídní kvalitě a jedinečné chuti.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 163 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Anežka Běhanová, Vlačice:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste príma.

Hana Švejdarová, Ústrašice:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml mě velmi oslovil. Jak se říká, první touha, správná myšlenka! Svým vzhledem i provedením se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný dáreček.

Filip Mikšátko, Hřivice:
Zaručeně ten moment znáte, má přijít několikáté výročí a nevíte si rady s tím, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s chlapy v práci, protože jsem byl naprosto v koncích s nápady, a přátelé mi poradili, ať vsadím na 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Že se mi ten tip fakt líbil, proto jsem ho opravdu objednal. Co vám budu říkat, moje nejdražší byla naprosto u vytržení, pěla ódy, jak si našla si vybrala skvělého partnera a ten den jsme si nebývale užili.

Michaela Wojnarová, Svéradice:
Jsem šťastná. 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml byl opravdu bleskově dodán k mé celkové štěstí. Určitě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o skvělý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám velmi rychle a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o okamžité doručení zboží a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

Vanesa Sychrovská, Chotovice:
Neustále hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok bez ohledu na okolnosti a rozhodně mě nezklame. Již tomu tak není. Stále jsem nebyla spokojená. Až do toho dne, než jsem konečně vypátrala 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Nyní již konečně nemusím dělat jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co chci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Emma B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktorie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Petra H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt