10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo Lammsbräu je stejné chutné jako klasický světlý ležák (EdelPils classic), ale je bez lepku. Ten je odstraněn unikátní technologií při ukončení procesu vaření piva. Díky tomu si mohou poprvé milovníci piva citliví na gluten vychutnat opravdovou chuť piva - v prvotřídní kvalitě a jedinečné chuti.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 163 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Anežka Běhanová, Vlačice

Anežka Běhanová, Vlačice:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Hana Švejdarová, Ústrašice

Hana Švejdarová, Ústrašice:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml mě velmi zaujal. Jak se povídá, první touha, správná myšlenka! Svým designem i provedením se mi velmi líbí a jsem spokojena. A ta suprová cena, to je takový bonus.

Filip Mikšátko, Hřivice

Filip Mikšátko, Hřivice:
Určitě to znáte, má přijít několikáté výročí a nevíte si rady s tím, jak potěšit partnerku. Já jsem se bavil s kamarády v práci, protože jsem byl naprosto bez nápadů, a ti mi poradili, ať objednám 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Že se mi jejich nápad velmi líbil, tak jsem ho obratem koupil. Co vám budu psát, moje nejdražší byla naprosto šťastná, chválila mě, jak si našla si vybrala perfektního partnera a večer jsme si skutečně užili.

Michaela Wojnarová, Svéradice

Michaela Wojnarová, Svéradice:
Jsem spokojená. 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml byl opravdu rychle doručen k mé celkové štěstí. jistě budu povídat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o suprový eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte nějaký dotaz, vše vám hodně okamžitě a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" doručení balíčku a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Vanesa Sychrovská, Chotovice

Vanesa Sychrovská, Chotovice:
Týdny hledám ten správný produkt, který se mnou zvládne držet tempo v každé situaci a nikdy mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Dlouho jsem nedokázala najít. Až do chvíle, než jsem na webu objevila 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Teď už konečně nejsem nucena provádět žádné kompromisy, zvládne přesně to, co chci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Klára D: děda je z dárku je nadšený

Filip S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sabina C: Ideální k osmnáctinám :)

Sofie M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vanesa M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt