10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo Lammsbräu je stejné chutné jako klasický světlý ležák (EdelPils classic), ale je bez lepku. Ten je odstraněn unikátní technologií při ukončení procesu vaření piva. Díky tomu si mohou poprvé milovníci piva citliví na gluten vychutnat opravdovou chuť piva - v prvotřídní kvalitě a jedinečné chuti.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 163 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Anežka Běhanová, Vlačice

Anežka Běhanová, Vlačice:
Vybírala jsem dárek k narozeninám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Hana Švejdarová, Ústrašice

Hana Švejdarová, Ústrašice:
design je pro mě primární. Studuji design a nemůžu si koupit něco, co se mi zalíbí. Právě 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml mě hodně oslovil. Jak se povídá, první myšlenka, správná myšlenka! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta výhodná cena, to je příjemný bonus.

Filip Mikšátko, Hřivice

Filip Mikšátko, Hřivice:
Jistě ten moment znáte, přijde několikáté výročí a netušíte, čím potěšit manželku. Já jsem se radil s partou v hospůdce, protože jsem byl zcela bez nápadů, a ti mi doporučili, ať objednám 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Že se mi jejich nápad docela líbil, tak jsem ho opravdu zakoupil. Co vám budu říkat, moje drahá byla totálně spokojená, neustále omílala dokola, jak si našla si vybrala perfektního manžela a ten den jsme si skvěle užili.

Michaela Wojnarová, Svéradice

Michaela Wojnarová, Svéradice:
Jsem spokojená. 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml byl opravdu rychle doručen k mé celkové štěstí. jistě budu povídat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o suprový eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám hodně okamžitě a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání nákupu a tady to opravdu probíhá. Doporučuji!

Vanesa Sychrovská, Chotovice

Vanesa Sychrovská, Chotovice:
Měsíce hledám ten správný produkt, který se mnou bude držet tempo bez ohledu na okolnosti a zaručeně mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nebyla schopná najít. Až do momentu, než jsem v e-shopu vypátrala 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. V současnosti konečně nejsem nucena provádět nepříjemné kompromisy, dokáže přesně to, co chci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Zuzana Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karolína G: já jsem to prostě chtěla

Amálie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karolína B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristián B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt