10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 540 Kč
Naše cena: 360 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo Lammsbräu je stejné chutné jako klasický světlý ležák (EdelPils classic), ale je bez lepku. Ten je odstraněn unikátní technologií při ukončení procesu vaření piva. Díky tomu si mohou poprvé milovníci piva citliví na gluten vychutnat opravdovou chuť piva - v prvotřídní kvalitě a jedinečné chuti.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 163 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Anežka Běhanová, Vlačice

Anežka Běhanová, Vlačice:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Hana Švejdarová, Ústrašice

Hana Švejdarová, Ústrašice:
design je pro mě hlavní. Chodím na design a nemůžu si koupit cokoliv, co se mi nelíbí. Právě 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml mě velmi zaujal. Jak se povídá, první touha, dobrá myšlenka! Svým vzhledem i provedením se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta levná cena, to je takový bonus.

Filip Mikšátko, Hřivice

Filip Mikšátko, Hřivice:
Jistě tu situaci znáte, blíží se nevšední událost a nemáte ponětí, čím potěšit manželku. Já jsem se bavil s partou v hospodě, protože jsem byl totálně bez nápadů, a ostatní mi poradili, ať zkusím 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Že se mi ten nápad fakt zamlouval, tak jsem ho obratem objednal. Co vám budu psát, ta moje byla totálně u vytržení, pořád říkala, jak si našla si vybrala perfektního muže a večer jsme si opravdu užili.

Michaela Wojnarová, Svéradice

Michaela Wojnarová, Svéradice:
Jsem šťastná. 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml byl opravdu bleskově dodán k mé plné štěstí. jistě budu povídat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o dobrý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám velmi okamžitě a v pohodě zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o okamžité dodání zboží a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

Vanesa Sychrovská, Chotovice

Vanesa Sychrovská, Chotovice:
Neustále hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok za každých okolností a zaručeně mě nezklame. Již tomu tak není. Stále jsem nedokázala najít. Až do chvíle, než jsem konečně objevila 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Nyní již konečně nemusím provádět jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co od něj čekám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Anežka U: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

David U: Přišlo to celkem rychle

Andrea B: Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alena M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zuzana K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo bezlepkové 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt