10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Zuzana Pavlišová, Račice-Pístovice:
Pořídila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné dávky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Matouš Krésa, Hředle:
Když poměřím výkon a cenu, tak nemohu být nenadšen. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml obsahuje vše, co bylo uvedeno v popisku, dokonce je o něco větší, než jsem očekával, což není na vadu. S produktem se tak lépe hýbá. Měl jsem i lepší, ale tady cena rovná se dobré provedení. Kdo nepotřebuje dokonalý výrobek, pro normální užívání je zcela dostačující, doporučuji.

Petra Rottrová, Mikulášovice:
Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml jsem si objednala na základě toho, že jsem přečetla diskuze že se s ním lehce pracuje, což je pravda. Mně sice v začátku vůbec nezaujal, ostatním přátelům v v naší ulici také moc nechutnal, ale známým chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s sladčí chutí

Nikolas Judas, Borkovany:
Přál jsem si udělat radost ženě k narozeninám. Absolutně jsem však neměl konkrétní představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml je skvělý. Manželka byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás zase v budoucnu něco objednám, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám překvapený.

Anežka Mendroková, Mnichov:
Naprosto luxusní a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml, a téměř nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové vlastnostech a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen složitě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Kateřina D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vít P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Samuel K: Jsem ráda, že to mám

Aneta N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela U: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt