10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 359 Kč
Naše cena: 239 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nikola Kneiflová, Čelechovice

Nikola Kneiflová, Čelechovice:
Neustále hledám vhodný produkt, který se mnou zvládne držet tempo bez ohledu na okolnosti a zaručeně mě nezklame. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nebyla schopná najít. Až do toho dne, než jsem na webu našla 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Takže konečně nemusím provádět jakékoliv kompromisy, dokáže přesně to, co potřebuji.

Anna Šimková, Bošín

Anna Šimková, Bošín:
Okamžité doručení. Bezchybný a originální vzhled. Asi krapet vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml klidná. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá mnohem líp než na fotografii, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě podobným, nakonec zvítězil tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento druh lepší než jeho napodobeniny v této cenové kategorii.

Simona Geblerová, Sousedovice

Simona Geblerová, Sousedovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Koupila jsem u vás celkem drahý 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím přátelům.

Michael Kisela, Nebovidy

Michael Kisela, Nebovidy:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl popis, napadlo mě, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml mohl být tak úžasný, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes internet nemám příliš dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Anežka H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Andrea H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šárka K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristián B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sára L: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt