10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 359 Kč
Naše cena: 239 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nikola Kneiflová, Čelechovice:
Již dlouho hledám vhodný výrobek, který se mnou bude držet krok za každých okolností a rozhodně mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Pořád jsem nemohla najít. Až do okamžiku, než jsem na webu našla 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Takže konečně nejsem nucena dělat nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co potřebuji.

Anna Šimková, Bošín:
Okamžité dodání. Dobrý a originální pocit. Asi malinko vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml klidná. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá ještě líp než na prospektu, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto výrobkem a ještě obdobným, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento kus výbornější než jeho konkurenti v této užitkové kategorii.

Simona Geblerová, Sousedovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Koupila jsem u vás celkem drahý 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé nekončící otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Michael Kisela, Nebovidy:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes jednu webovou reklamu. Když jsem si přečetl popis, napadlo mě, že by nemusel být nešikovný, proto jsem si jej nechal zaslat. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml mohl být tak úžasný, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes web nemám příliš pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tenhle nákup dávám stoprocentně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Hana H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Natálie Z: Je to dostatečné?

Alžběta E: dobré

Tereza K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jonáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt