10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 359 Kč
Naše cena: 239 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nikola Kneiflová, Čelechovice

Nikola Kneiflová, Čelechovice:
Měsíce hledám ideální výrobek, který se mnou bude držet krok v každé situaci a zaručeně mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Dlouho jsem nebyla schopná najít. Až do chvíle, než jsem v e-shopu našla 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Teď už konečně nejsem nucena dělat nepříjemné kompromisy, dokáže přesně to, co potřebuji.

Anna Šimková, Bošín

Anna Šimková, Bošín:
Okamžité doručení. Bezchybný a originální pocit. Možná trochu vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá mnohem lépe než na prospektu, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě jedním, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento druh výbornější než jeho napodobeniny v této cenové kategorii.

Simona Geblerová, Sousedovice

Simona Geblerová, Sousedovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím známým.

Michael Kisela, Nebovidy

Michael Kisela, Nebovidy:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl reklamní článek, napadlo mě, že by nemusel být špatný, proto jsem si jej nechal doručit. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml mohl být tak perfektní, ovšem design předčil mé očekávání. Protože s koupí přes web nemám dosti dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy rozumné ceny, za tenhle nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Adam Š: tak jsem to dostala aje to super

Gabriela H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alena G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Linda K: nemá chybu

David H: 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt