10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 359 Kč
Naše cena: 239 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nikola Kneiflová, Čelechovice

Nikola Kneiflová, Čelechovice:
Neustále hledám ideální produkt, který se mnou zvládne držet krok bez ohledu na okolnosti a nikdy mě nezklame. Již tomu tak není. Pořád jsem nebyla schopná najít. Až do chvíle, než jsem v e-shopu objevila 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Takže konečně nemusím provádět jakékoliv kompromisy, dokáže přesně to, co potřebuji.

Anna Šimková, Bošín

Anna Šimková, Bošín:
Okamžité dodání. Skvělý a unikátní vzhled. Možná krapet vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml klidná. Nejkladněji boduji vzhled, vypadá mnohem lépe než na obrázku, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě jedním, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento produkt výbornější než jeho konkurenti v této užitkové kategorii.

Simona Geblerová, Sousedovice

Simona Geblerová, Sousedovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat velkou spokojenost. Koupila jsem u vás celkem drahý 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dobře vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

Michael Kisela, Nebovidy

Michael Kisela, Nebovidy:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si přečetl popis, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal doručit. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml mohl být tak dobrý, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Protože s nákupy přes web nemám příliš dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tento nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Jan K: Přišlo to celkem rychle

Kamila K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Sabina Z: já jsem to prostě chtěla

Hana B: nemá chybu

Zuzana K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt