10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 359 Kč
Naše cena: 239 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nikola Kneiflová, Čelechovice

Nikola Kneiflová, Čelechovice:
Neustále hledám vhodný výrobek, který se mnou bude držet tempo kamkoliv se vydám a rozhodně mě nezradí. Již tomu tak není. Stále jsem nedokázala najít. Až do chvíle, než jsem konečně našla 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. V současnosti konečně nejsem nucena dělat jakékoliv kompromisy, umí přesně to, co od něj čekám.

Anna Šimková, Bošín

Anna Šimková, Bošín:
Okamžité dodání. Skvělý a originální pocit. Asi krapet vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml klidná. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě líp než na obrázku, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě jedním, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem četla, byl tento kus výbornější než jeho konkurenti v této kvalitové kategorii.

Simona Geblerová, Sousedovice

Simona Geblerová, Sousedovice:
Včera jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Michael Kisela, Nebovidy

Michael Kisela, Nebovidy:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si prohlédl leták, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal doručit. Přiznám se, nevěřil jsem moc, že by váš 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml mohl být tak úžasný, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes internet nemám mnoho dobré zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Matouš S: funkční výrobek

Samuel G: Přišlo to celkem rychle

Matyáš R: je to fajné

Miroslav I: 110 % spokojenost

Amálie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt