10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 359 Kč
Naše cena: 239 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nikola Kneiflová, Čelechovice

Nikola Kneiflová, Čelechovice:
Již dlouho hledám vyhovující produkt, který se mnou zvládne držet krok za každých okolností a zaručeně mě nezradí. Již tomu tak není. Stále jsem nemohla najít. Až do chvíle, než jsem v eshopu vypátrala 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Takže konečně nejsem nucena dělat žádné kompromisy, udělá přesně to, co se od něj čeká.

Anna Šimková, Bošín

Anna Šimková, Bošín:
Okamžité dodání. Bezchybný a unikátní vzhled. Asi trochu vyšší cena. Jinak jsem s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml spokojená. Nejkladněji hodnotím vzhled, vypadá ještě lépe než na fotografii, ty peníze za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě podobným, nakonec zvítězil tenhle. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento druh kvalitnější než jeho konkurenti v této cenové kategorii.

Simona Geblerová, Sousedovice

Simona Geblerová, Sousedovice:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a předat největší spokojenost. Pořídila jsem u vás celkem drahý 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml a musím říci, že mě příjemně překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si hodně wvelmi vážím a jistě vás doporučím rodině.

Michael Kisela, Nebovidy

Michael Kisela, Nebovidy:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes nějakou internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl manuál, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal doručit. Řeknu vám, nevěřil jsem příliš, že by váš 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml mohl být tak perfektní, ovšem design předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám mnoho pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy hezké ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Oliver F: 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Valerie L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Tereza M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt