10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 371 Kč
Naše cena: 247 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Zuzana Pavlišová, Račice-Pístovice:
Objednala jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vytopí obývák:) Když se podíváte kolik vody je z jedné dávky a co všechno jste si na lanech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Matouš Krésa, Hředle:
Když porovnám výkon a cenu, tak nejde být nenadšen. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml obsahuje vše, co bylo uvedeno v manuálu, dokonce je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S produktem se tak lépe hýbá. Měl jsem i horší, ale zde cena rovná se dobré provedení. Kdo nevyužije profesionální výrobek, pro normální používání je plně stačící, doporučuji.

Petra Rottrová, Mikulášovice:
Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml jsem si zvolila na základě toho, že jsem slyšela diskuze že se s ním příjemně pracuje, což je recht. Mně sice nejdříve vůbec nezaujal, ostatním dospělým v v naší ulici také moc nechutnal, ale rodině chutnal. Příště nejspíše vyzkouším s sladčí šmakem

Nikolas Judas, Borkovany:
Chtěl jsem udělat radost manželce k svátku. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co koupit. Obrátil jsem se na vás s důvěrou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml je skvělý. Žena byla nadšená. Navíc jsem ještě ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco objednám, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám překvapený.

Anežka Mendroková, Mnichov:
Skvěle pohodlné a parádní zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu hodně spokojená. Nakupuji u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám dobře. Naposledy jsem si u vás objednala 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml, a skoro nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu kupovat zase u vás, protože zboží, jaké nabízíte, se v takové kvalitě a za tak dobrou cenu hledá na internetu jen těžko.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Radim P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Václav M: tak jsem to dostala aje to super

Dominika K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aneta Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Aleš S: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt