10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 393 Kč
Naše cena: 262 Kč Ověřit dostupnost

Klasické nealkoholické pivo světlé, lahodné chuti a prvotřídní kvality, představuje oblíbenou bezalkoholovou pivní klasiku, tradiční chuti světlého piva, jež je ideální nejen pro všechny abstinenty a řidiče.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*, kvasný kysličník uhličitý. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 100 kJ (23 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.4 g, (z toho cukr: 2.8 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Ema Chříbková, Crhov

Ema Chříbková, Crhov:
Tak tohle je celkem boží! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml je opravdu dobrý, a moc mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle prostě musí mít v kanceláři každý, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a nyní mi ho závidí.

Samuel Hlavenka, Jilem

Samuel Hlavenka, Jilem:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost dodání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem kupoval 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Zdeněk Tala, Drnek

Zdeněk Tala, Drnek:
Tenhle 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml jsem objednával poprvé. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu čekat a byl jsem krásně překvapený. Navíc produkt neodpovídá ceně, cena byla nízká, ale výrobek je perfektní! Takže mohu jen doporučit. Když přidám klady co se týká okamžitosti doručení a balení výrobku, tak jsem skutečně naprosto spokojen a potěšen, že i dobré obchody se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Michaela Hepnarová, Bratřínov

Michaela Hepnarová, Bratřínov:
Jako každá žena miluji pěkné věci a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml jsem hodně spokojená, oceňuji skvělou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi příjemné jednání a bohatou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým přítelkyním.

Daniela Štosová, Pomezí

Daniela Štosová, Pomezí:
Pro své děti chci to {nejlepší|. Při výběru tohoto 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml jsem byla obzvlášť opatrná a kladla jsem důraz především na barvu a bezpečnost. Výsledek mne mile překvapil. Zboží sice nebylo skladem, ale díky profesionálním zaměstnancům jsem se dozvěděla, že mohu koupit za hezčí cenu obdobný, který poslouží stejným způsobem. Nakonec jsem navíc ušetřila a spokojenost je největší!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Vít P: tak jsem to dostala aje to super

Nikol I: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Štěpán K: je to fajné

Ema J: já jsem to prostě chtěla

Petra K: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt