10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 480 Kč
Naše cena: 320 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Ondřej Vozáb, Radošovice:
Říká se, že výborné perfektní se chválí samo. A to lehko platí i pro 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Viděl jsem, koupil jsem a zvítězil jsem, jak bych malinko upravil Caesarovu legendární větu. Vyjímečnost za levnou cenu, milá komunikace s prodejcem, okamžité dodání do kanceláře, splňuje očekávané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Johana Dospivová, Krupka:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Klára Fidranská, Vimperk:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je opravdu perfektní. Doma mě museli ukecat, ale pak co jsem zahlédla stejný typ u mojí kamarádky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že musím mít v bytě něco podobného. Je až k uzoufání, kolik existuje možných použití a co to všechno dokáže. Jsem opravdu spokojená. Nemůže se to mojim starému typu rovnat. Kdybych měla shrnout všechny plusy, byla bych tady velmi dlouho, takže musí postačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Vojtěch Č: Přišlo to celkem rychle

Patrik K: je to fajné

Eliška B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Natálie J: Ideální k osmnáctinám :)

Marie P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt