10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Hana Hánečková, Okna:
Když jsem si ho kupovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje kolegyně, které 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml již vlastní, byly absolutně spokojené. Žádná z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco podobného chtěla velmi dlouho, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje přání byla na úplně splněna. Přísahám, že neznám nic báječnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Klára Štěpová, Bezděčí u Trnávky:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je pomocí příjemnému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro víkend, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho závidí, protože díky němu jsem viditelná a vynikne přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je lehce dostupný a když potřebuji nový, není problém ho objednat. Doručení běžně proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Marek Haničák, Velké Kunětice:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj třetí výrobek 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem bačkora, ale když mi něco vyhovuje, pořizuji to dokola a dále. Mám strach, že bych při pořízení něčeho jiného byl nespokojený. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml mi vyhovuje svou zpracováním, cenou a designem. Kladně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje velice změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nela W: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alžběta V: nemá chybu

Tobiáš J: Celkem jsem spokojený.

Julie H: Je to dostatečné?

Pavel K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt