10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 510 Kč
Naše cena: 340 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Jakub Peprníček, Čeradice

Jakub Peprníček, Čeradice:
Musel jsem nějaký čas přesvědčovat manželku, že je pro nás výhodný a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude vyhovovat, tak 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml pošlu zpět, podlehla. Když jsem předevčírem přišel domů z dílny už ho testovala a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Jan Plešek, Starý Plzenec

Jan Plešek, Starý Plzenec:
Přes internet nehledám moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a někdy jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal výjimku a vyplatilo se mi to. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za dobrou cenu a dodání skoro bleskové. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás zase v blízké době obrátím.

Radim Kalman, Nová Ves

Radim Kalman, Nová Ves:
Dle popisného textu a velkého množství recenzi, jsem si 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml pořídil na tomto webu. Líbil se mi eshop, jak jasně, ale i precizně měl vypracované popisy zboží. Vše probíhalo v pořádku až do posledního kroku.

Markéta Tužinčinová, Malé Hradisko

Markéta Tužinčinová, Malé Hradisko:
Pořídila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné várky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Emma K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila K: děda je z dárku je nadšený

Marie Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Magdaléna K: Je to dostatečné?

Sofie Ž: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt