10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Hana Hánečková, Okna:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml již mají, byly absolutně rády. Žádná z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového hledala hodně dlouho, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje přání byla na sto procent naplněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Klára Štěpová, Bezděčí u Trnávky:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je pomocí příjemnému materiálu a modernímu vzhledu perfektní jak pro víkend, tak pro den svazující nás pracovními nutnostmí. Přítelkyně mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co vyniknout má. Cením si na něm i to, že je snadno sehnatelný a kdykoliv potřebuji další, není problém ho koupit. Doručení obvykle proběhne do druhého dne a jsem o něm informována díky emailu předem.

Marek Haničák, Velké Kunětice:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj třetí typ 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco vyhovuje, pořizuji to dokola a dokola. Bojím se, že bych při koupi něčeho obdobného byl zklamaný. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml mi vyhovuje svou velikostí, fungováním a kvalitou. Kladně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje dost změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Hana S: děda je z dárku je nadšený

Nikol O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Šimon Š: Celkem jsem spokojený.

Lukáš F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Veronika P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt