10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 510 Kč
Naše cena: 340 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Jakub Peprníček, Čeradice

Jakub Peprníček, Čeradice:
Musel jsem chvíli ukecávat přítelkyni, že je pro nás dobrý a že budeme oba spokojeni. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml pošlu zpět, podlehla. Když jsem dneska přišel domů z kanceláře již ho užívala a byla více než nadšená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Jan Plešek, Starý Plzenec

Jan Plešek, Starý Plzenec:
Přes net nenakupuji moc často, jelikož mi vadí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a někdy jsou i předlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto eshopu jsem udělal změnu a vyplatilo se mi to. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje mé očekávání, navíc za nejlevnější cenu a dodání skoro okamžité. Ještě opět děkuji. Určitě se na vás zase v blízké době obrátím.

Radim Kalman, Nová Ves

Radim Kalman, Nová Ves:
Na základě popisu a mnoha názorů, jsem si 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml zakoupil na tomto webu. Líbil se mi eshop, jak prakticky, ale i komplexně měl vypracovanou nabídku. Vše šlo bez potíží až do způsobu zaplacení.

Markéta Tužinčinová, Malé Hradisko

Markéta Tužinčinová, Malé Hradisko:
Objednala jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik barvy je z jedné dávky a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Sofie M: dobré

Daniela P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Emma K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Alena K: děda je z dárku je nadšený

Linda D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt