10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Hana Hánečková, Okna

Hana Hánečková, Okna:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml již vlastní, byly úplně rády. Žádná z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco takového hledala hodně často, nebyl důvod proč dál čekat. Všechna moje očekávání byla na úplně naplněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Klára Štěpová, Bezděčí u Trnávky

Klára Štěpová, Bezděčí u Trnávky:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je díky příjemnému materiálu a modernímu vzhledu ideální jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními nutnostmí. Kamarádky mi ho závidí, protože pomocí němu jsem viditelná a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je jednoduše dostupný a kdykoliv potřebuji nový, není problém ho koupit. Doručení běžně proběhne do dalšího dne a jsem o něm informována přes emailu předem.

Marek Haničák, Velké Kunětice

Marek Haničák, Velké Kunětice:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj několikátý výrobek 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco vyhovuje, kupuji to dále a dále. Bojím se, že bych při koupi něčeho podobného byl zklamaný. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml mi vyhovuje svou zpracováním, fungováním a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu prodeje velice změnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Marek K: Celkem jsem spokojený.

Anna K: já jsem to prostě chtěla

Veronika N: děda je z dárku je nadšený

Karolína J: nemá chybu

Miroslav B: 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt