10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 510 Kč
Naše cena: 340 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Jakub Peprníček, Čeradice

Jakub Peprníček, Čeradice:
Musel jsem chvíli přesvědčovat manželku, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že pokud jí nebude líbit se, tak 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml pošlu zpět, souhlasila. Když jsem včera přišel domů z kanceláře už ho užívala a byla více než uspokojená. Nic se vracet nebude a za nás oba moc děkuji.

Jan Plešek, Starý Plzenec

Jan Plešek, Starý Plzenec:
Přes internet nenakupuji moc často, jelikož mi vadí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a občas jsou i dlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal změnu a vrátilo se mi to. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje moje očekávání, navíc za dobrou cenu a dodání skoro bleskové. Ještě jednou děkuji. Jistě se na vás opět v blízké době obrátím.

Radim Kalman, Nová Ves

Radim Kalman, Nová Ves:
Dle popisu a velkého množství názorů, jsem si 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml pořídil na těchto webových stránkách. Líbil se mi e-shop, jak jasně, ale i precizně měl vypracované popisy zboží. Nákup probíhal v pořádku až do způsobu zaplacení.

Markéta Tužinčinová, Malé Hradisko

Markéta Tužinčinová, Malé Hradisko:
Koupila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vytopí obývák:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné cyklu a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Radek K: tak jsem to dostala aje to super

Johana H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ema J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sabina B: Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Richard B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt