10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Hana Hánečková, Okna:
Když jsem si ho kupovala, objednávala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml již vlastní, byly totálně spokojené. Žádná z nich neměla žádné špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco takového chtěla velmi často, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje očekávání byla na úplně naplněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Klára Štěpová, Bezděčí u Trnávky:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je pomocí příjemnému materiálu a modernímu designu perfektní jak pro volný čas, tak pro den ubíjejícícmu nás pracovními povinnostmi. Přítelkyně mi ho chtějí vzít, protože díky němu jsem zajímavá a zvýší přesně to, co zvýšit má. Oceňuji na něm i to, že je snadno sehnatelný a když potřebuji nový, není těžké ho objednat. Doručení běžně dojde do druhého dne a jsem o něm informována pomocí emailu předem.

Marek Haničák, Velké Kunětice:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj druhý typ 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem konzervativní, ale když mi něco líbí se, kupuji to dále a dále. Mám strach, že bych při koupi něčeho jiného byl zklamaný. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml mi vyhovuje svou zpracováním, hodnotou a kvalitou. Kladně hodnotím design, který se však za dobu vývoje hodně proměnil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Markéta R: Je to dostatečné?

Natálie B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Simona S: Ideální k osmnáctinám :)

Eva L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sebastian B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt