10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 480 Kč
Naše cena: 320 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové a nealkoholické pivo, z aromatického sladu, klasické, mírně hořké chuti piva představuje lahodné potěšení, jež využívá naši vlastní formu kvašení, který se vyhýbá tvorbě alkoholu již v procesu fermentace. Pivo je následně stočeno a zůstávají v něm cenné suroviny z organických složek a přitom neobsahuje alkohol a lepek.Složení: Přírodní minerální voda, ječmenný slad*, chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 124 kJ (29 kcal) na 100 g. Sacharidy: 7.1 g, (z toho cukr: 3.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Ondřej Vozáb, Radošovice:
Povídá se, že dobré zboží se chválí samo. A to jasně platí i pro 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Viděl jsem, objednal jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu pověstnou větu. Vyjímečnost za normální cenu, milá komunikace s prodejcem, okamžité dodání do postele, splňuje předpokládané i deklarované vlastnosti. Můžu jen doporučit.

Johana Dospivová, Krupka:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šunt. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Klára Fidranská, Vimperk:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml je opravdu skvělý. Doma mě museli přemlouvat, ale poté co jsem zahlédla stejný typ u mojí babičky a ta mi vysvětlila, jak to funguje, věděla jsem, že potřebuji mít doma něco podobného. Je až k neuvěření, kolik je možných využití a co to všechno umí. Jsem opravdu nadšená. Nemůže se to mému ošoupanému modelu rovnat. Kdybych měla říci všechny plusy, byla bych tady hodně dlouho, takže musí stačit mé doporučení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nela P: Je to dostatečné?

Antonín S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eliška K: děda je z dárku je nadšený

Aneta H: Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kateřina Š: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlé bez lepku a alkoholu, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt