10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1815 Kč
Naše cena: 1210 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Patrik Perníček, Paseky

Patrik Perníček, Paseky:
10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml si kupuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale přesto na něj nedám dopustit. Cítím se díky tomu skvěle. Rozhodně jej můžu všem známým doporučit. Navíc za takovou cenu, jakou jsem našel tady, jsem jej na trhu ještě nenašel. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte také, protože za takovou cenu 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml jinde neseženete.

Anna Křiváčková, Pečice

Anna Křiváčková, Pečice:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání rychlé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Richard Hus, Suchdol

Richard Hus, Suchdol:
Tak předně, 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je ve všech směrech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Dominika Zamarská, Rynoltice

Dominika Zamarská, Rynoltice:
S kámoškami jsme se před týdnem bavily o nakupování, a přišla řeč i na tento váš 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Jedna z kamarádek ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si řekla, že ho taky otestuji, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let žít! No, to je hodně nadsázka, ale skutečně je bezva, mega skvělý a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím zakouit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

Matouš Daníšek, Drmoul

Matouš Daníšek, Drmoul:
Když jsem porovnával 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, nejdřív jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali se ženou tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml a rozhodně jsme udělali dobře. Je dobrý, odolný a úplně vyhovuje našim potřebám. Jsme vážně spokojení a jistě si jej opět zakoupíme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od profesionálních prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým skvělým prodejem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Aneta V: já jsem to prostě chtěla

David U: 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Emma H: Ideální k osmnáctinám :)

Dominika K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jana L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt