10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Přála jsem si udělat radost a koupila si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Setkala jsem se s milým a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne oslovil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás zase pořídím jiný. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí

František Havlák, Pomezí:
Docela perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, rok jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží opravdu docela dost, nekousne se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil hodně nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za hezkou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš obchod. Hodně mě oslovil návod u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, takže jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi veleváženou firmou.

Petra Sumarová, Pohorská Ves

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá

Petra Šustáková, Planá:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním fakt nadšená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě prvotní impuls. Skoro okamžitě jsem si ho objednala a pravidelně ho používám. Večery už teda doma netrávím, vyrážím se konečně bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Linda D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Richard V: Jsem ráda, že to mám

Jan Ž: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Anna K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michal L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt