10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Chtěla jsem si udělat radost a objednala si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým dodáním produktu. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne nadchl hlavně proto, že hezky vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. Určitě si u vás opět koupím další. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí:
Docela perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, měsíc jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt docela dost, nerozbije se, a vypadá zcela hezky. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš eshop. Hodně mě oslovil popisek u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, takže jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi veleváženou obchodem.

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí pověděla, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml užívá a je s ním opravdu spokojená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě prvotní impuls. Téměř obratem jsem si ho zakoupila a pravidelně ho užívám. Víkendy už opravdu u strejdy netrávím, vyrážím se konečně užívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Vanesa K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marek H: tak jsem to dostala aje to super

Markéta Ř: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Ema K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Dominika M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt