10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 416 Kč
Naše cena: 277 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Sebastian Božík, Heršpice:
Na tento výrobek jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak napsanými vlastnostmi. Do dvou dnů po zakoupení jsem ho měl v garáži a od té doby ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, který plní spolehlivě svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto obchodě nekupují poprvé, takže za mě jasná volba.

Miroslav Pysk, Vrutice:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml měli na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám neotestoval. Takže jsem 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml objednal a hned čtvrtý den ho doručili. Používám ho sice teprve druhý den, ale nemám mu co vynadat. Věřím, že mě nezklame ani v budoucnu.

Tadeáš Zajdl, Temešvár:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy neřekl, že by mi mohl pomoci. Moje osobnost bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně strádal. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml zkusil a poznal, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, která se mi svěřil se podobným zádrhelem.

Tereza Polčáková, Lechotice:
Tak tohle je celkem úžasné! Nevím, čím to je, ale tenhle 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je vážně dobrý, a moc mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít v kanceláři každá, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Linda K: Je to dostatečné?

Sára T: děda je z dárku je nadšený

Tereza L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Petr R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alena Ř: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt