10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 416 Kč
Naše cena: 277 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Tomáš Šilhart, Sobíšky:
Přes internet nehledám moc často, jelikož mi chybí to, že si zboží nemohu vyzkoušet a občas jsou i dlouhé dodací lhůty. Ovšem v tomto obchodu jsem udělal změnu a vyplatilo se mi to. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je úplně takový, jaký jsem hledal, splňuje mé očekávání, navíc za nejlevnější cenu a dodání téměř okamžité. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás zase v blízké době obrátím.

Rozálie Kohanová, Erpužice:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla opravdu příjemná a ochotná, zboží došlo opravdu brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

Richard Pomeisl, Nevojice:
Určitě ten moment znáte, přijde nevšední událost a netušíte, jak potěšit partnerku. Já jsem se radil s chlapy v práci, protože jsem byl zcela bez kreativity, a ostatní mi poradili, ať vsadím na 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Že se mi jejich nápad docela líbil, tak jsem ho na druhý den pořídil. Co vám budu povídat, moje drahá byla úplně spokojená, pěla ódy, jak má skvělého chlapa a ten den jsme si nebývale užili.

Oliver Lojka, Pozdeň:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je velmi krásná, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro sestru. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Patrik : Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michal H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Samuel I: Celkem jsem spokojený.

Václav V: je to fajné

Rozálie M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt