10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Chtěla jsem si udělat radost a pořídila si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým doručením zboží. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne nadchl především proto, že hezky vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Nakoupila jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás opět koupím jiný. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí

František Havlák, Pomezí:
Docela perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, týden jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt hodně, nekousne se, a vypadá zcela skvěle. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi předlouho, ale za pěknou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš krám. Hodně mě oslovil popisek u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi dobrou obchodem.

Petra Sumarová, Pohorská Ves

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šunt. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá

Petra Šustáková, Planá:
Někdy jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Kámošky chodily skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí řekla, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním fakt nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě zlomový impuls. Skoro okamžitě jsem si ho objednala a často ho užívám. Víkendy už opravdu u strejdy netrávím, vyrážím se konečně bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 23 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Karel F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Samuel B: Celkem jsem spokojený.

Ondřej M: funkční výrobek

Linda V: Ideální k osmnáctinám :)

Gabriela H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt