10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Přála jsem si udělat radost a koupila si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Potkala jsem se s milým a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním produktu. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne nadchl především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí

František Havlák, Pomezí:
Naprosto perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, týden jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží opravdu hodně, nekousne se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za dobrou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš e-shop. Velmi mě oslovil popisek u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi veleváženou firmou.

Petra Sumarová, Pohorská Ves

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chatu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá

Petra Šustáková, Planá:
Často jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Kámošky chodily skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí řekla, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním fakt spokojená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě prvotní impuls. Téměř obratem jsem si ho objednala a stále ho používám. Víkendy už teda doma netrávím, vyrážím se ráda užívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Václav D: je to fajné

Jana N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Richard M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kateřina R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt