10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 416 Kč
Naše cena: 277 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Sebastian Božík, Heršpice:
Na tento výrobek jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do dvou dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, který dělá stoprocentně svůj účel. Oceňuji hlavně jeho dobu dodání a kvalitu vyhotovení. V tomto obchodě neobjednávám prvně, takže za mě jasná volba.

Miroslav Pysk, Vrutice:
Klidně se přiznám, že jsem byl, co 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml považovali na hloupost. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm nadšeně mluví. Pročetl jsem si webové stránky a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám neužíval. Takže jsem 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml koupil a hned třetí den ho doručili. Používám ho sice teprve druhý týden, ale nemám mu co vynadat. Myslím si, že mě nezklame ani v budoucnu.

Tadeáš Zajdl, Temešvár:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na hrdinu. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml zkusil a zjistil, že funguje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

Tereza Polčáková, Lechotice:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tenhle 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je vážně vhodný, a moc mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky zkusím, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle prostě musí mít v kanceláři každý, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Julie M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matěj R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Gabriela K: Ideální k osmnáctinám :)

Aneta B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michal A: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt