10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Chtěla jsem si udělat radost a objednala si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Potkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým dodáním zboží. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne přesvědčil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase pořídím další. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí

František Havlák, Pomezí:
Docela perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, rok jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží opravdu docela dost, nerozbije se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi předlouho, ale za hezkou cenu dlouho marně, až jsem našel na váš eshop. Hodně mě oslovil manuál u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, proto jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi přišlo, mě usvědčilo, že mám co dělat se spolehlivou a velmi dobrou firmou.

Petra Sumarová, Pohorská Ves

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šunt. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo sehnat, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá

Petra Šustáková, Planá:
Někdy jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním fakt spokojená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě neskutečný podmět. Skoro okamžitě jsem si ho objednala a pravidelně ho užívám. Víkendy už opravdu u strejdy netrávím, chodím se konečně bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nela L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Valerie Z: nemá chybu

Šárka F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vojtěch Š: 110 % spokojenost

Simona M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt