10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 441 Kč
Naše cena: 294 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Sofie Tržilová, Jeníkovice

Sofie Tržilová, Jeníkovice:
V pátek jsem dostala 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml jako perfektní.

Adam Fuglíček, Velké Žernoseky

Adam Fuglíček, Velké Žernoseky:
Při nákupu 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml jsem celkem přísný. Stojím si za zpracováním a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě navíc profesionální jednání, které zase nemusí být všude. Oceňuji kladné odbavení mé zakázky, 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný obchod. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

Klára Kazmířová, Chudíř

Klára Kazmířová, Chudíř:
Na nákupy přes net jsem si pořádně nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které sám na maloměstě ani jinak nesežene. O koupi 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml jsem přemýšlela už celkem dlouho. A dcera mě doslova přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml dorazil. Užívám ho již čtvrtý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

Julie Kamenčáková, Jiříkov

Julie Kamenčáková, Jiříkov:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem celkem velký problém nakoupit si zboží v klasickém obchodě. Navíc výběr je hodně omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na internetu eshop, který se zabývá tímto stylem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - slečna pohovořila, z čeho se 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml skládá, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama píšu, doprava je kapitola o jiném povídání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Adéla S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Johana H: nemá chybu

Denis M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Linda P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt