10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Chtěla jsem si udělat radost a objednala si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Potkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, profesionální komunikací a hlavně rychlým dodáním zboží. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne oslovil hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí

František Havlák, Pomezí:
Docela perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, dlouho jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží fakt docela dost, nerozbije se, a vypadá naprosto skvěle. Určitě mi ulehčil velmi nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za dobrou cenu předlouho marně, až jsem narazil na váš e-shop. Hodně mě oslovil návod u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, proto jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi dobrou obchodem.

Petra Sumarová, Pohorská Ves

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šunt. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chatu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá

Petra Šustáková, Planá:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Kámošky chodily skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním opravdu nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě zlomový podmět. Skoro okamžitě jsem si ho zakoupila a stále ho používám. Víkendy už teda u strejdy netrávím, chodím se ráda bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Johana F: Ideální k osmnáctinám :)

Šimon Š: 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Viktor K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aleš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Antonín R: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt