10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Chtěla jsem si udělat radost a pořídila si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Potkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne nadchl především proto, že krásně vypadá a navíc ho nemá každý. Udělala jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. jistě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí:
Docela perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, rok jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží fakt hodně, nerozbije se, a vypadá docela hezky. Určitě mi ulehčil velmi práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za dobrou cenu dlouho marně, až jsem našel na váš e-shop. Velmi mě oslovil manuál u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, proto jsem se rozhodl si jej objednat. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi dobrou firmou.

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šunt. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá:
Někdy jsem večer byla doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Přítelkyně vyráželi skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním fakt spokojená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě zlomový podmět. Skoro okamžitě jsem si ho zakoupila a často ho používám. Večery už teda u strejdy netrávím, chodím se ráda užívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Michaela L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Pavel K: tak jsem to dostala aje to super

Aneta P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Eva M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jonáš H: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt