10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Přála jsem si udělat radost a objednala si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Setkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne nadchl hlavně proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět koupím další. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí

František Havlák, Pomezí:
Docela perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, dlouho jsem neudělal tak dobrý nákup. Vydrží fakt hodně, nekousne se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil hodně starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo pořídit. Hledal jsem jej totiž na internetu hodně dlouho, ale za hezkou cenu předlouho marně, až jsem našel na váš krám. Velmi mě oslovil návod u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, takže jsem se rozhodl si jej pořídit. To, co mi přišlo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi dobrou obchodem.

Petra Sumarová, Pohorská Ves

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chalupu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá

Petra Šustáková, Planá:
Někdy jsem večer byla doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Kámošky chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním opravdu nadšená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě neskutečný podmět. Téměř okamžitě jsem si ho koupila a pravidelně ho užívám. Večery už teda na chatě netrávím, vyrážím se konečně bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Andrea G: Je to dostatečné?

Kateřina P: děda je z dárku je nadšený

Miroslav K: Jsem ráda, že to mám

Pavel Z: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt