10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Přála jsem si udělat radost a pořídila si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Setkala jsem se s milým a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým dodáním produktu. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne oslovil hlavně proto, že krásně vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás opět koupím jiný. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí

František Havlák, Pomezí:
Naprosto perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, měsíc jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží opravdu docela dost, nerozbije se, a vypadá docela dobře. Určitě mi ulehčil hodně práce, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Sháněl jsem jej totiž na internetu hodně předlouho, ale za pěknou cenu dlouho marně, až jsem našel na váš krám. Velmi mě oslovil manuál u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, takže jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi dorazilo, mě usvědčilo, že mám co dělat se bezpečnou a velmi veleváženou obchodem.

Petra Sumarová, Pohorská Ves

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně chatu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem zakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá

Petra Šustáková, Planá:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky chodily skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí pověděla, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním fakt spokojená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě prvotní impuls. Téměř obratem jsem si ho objednala a stále ho používám. Večery už teda na chatě netrávím, chodím se ráda užívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Šimon C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Václav D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Amálie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

David H: Přišlo to celkem rychle

Anežka P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt