10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Chtěla jsem si udělat radost a pořídila si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Setkala jsem se s příjemným a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne nadchl především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Nakoupila jsem dobře, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás opět pořídím jiný. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí:
Naprosto parádní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, měsíc jsem neudělal tak výhodný nákup. Vydrží fakt docela dost, nekousne se, a vypadá docela skvěle. Určitě mi ulehčil velmi nervů, a jsem rád, že se mi ho podařilo najít. Hledal jsem jej totiž na internetu velmi dlouho, ale za dobrou cenu dlouho marně, až jsem viděl na váš obchod. Hodně mě oslovil manuál u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, takže jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se solidní a velmi dobrou firmou.

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita vyhotovení, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně zahradu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo koupit, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá:
Někdy jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kamarádky vyráželi skoro každý víkend, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna přítelkyně z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml užívá a je s ním opravdu šťastná. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě prvotní podmět. Skoro okamžitě jsem si ho zakoupila a často ho užívám. Víkendy už opravdu na chatě netrávím, vyrážím se ráda užívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Kristián G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina Š: Ideální k osmnáctinám :)

Roman S: funkční výrobek

Emma J: Je to dostatečné?

Dominika S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt