10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%,  330 ml

10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 402 Kč
Naše cena: 268 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné pivo plzeňského (Pils) typu, s aromatickou chutí chmelových květů, jenž chutná harmonicky a jemně hořce a potěší nejen všechny milovníky pivních specialit.Složení: Přírodní minerální voda, ječný slad*, přírodní chmel*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 164 kJ (39 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Anežka Bruknerová, Svojetice

Anežka Bruknerová, Svojetice:
Chtěla jsem si dát radost a objednala si u vás 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Setkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, profesionální komunikací a hlavně okamžitým dodáním produktu. Tento 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml mne oslovil především proto, že hezky vypadá a navíc ho neprovozuje každý. Nakoupila jsem dobře, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase koupím další. Moc děkuji.

František Havlák, Pomezí

František Havlák, Pomezí:
Naprosto perfektní 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, rok jsem neudělal tak levný nákup. Vydrží opravdu hodně, nerozbije se, a vypadá naprosto skvěle. Určitě mi ulehčil velmi starostí, a jsem rád, že se mi ho podařilo sehnat. Sháněl jsem jej totiž na internetu velmi předlouho, ale za dobrou cenu dlouho marně, až jsem narazil na váš obchod. Velmi mě oslovil popisek u 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml, proto jsem se rozhodl si jej zakoupit. To, co mi dorazilo, mě přesvědčilo, že mám co dělat se zkušenou a velmi spolehlivou obchodem.

Petra Sumarová, Pohorská Ves

Petra Sumarová, Pohorská Ves:
Ano, doporučuji!!! V žádném případě neztratí asi u nikoho doma. Solidní kvalita zpracování, žádný šmejd. Původně jsme chtěli 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml na hlavně zahradu, protože tam byl léta potřeba a nic podobného za přijatelný peníz se nedalo najít, ale nakonec jsem nakoupil jeden kus i domů, přece jen, tam ho využijeme také...

Petra Šustáková, Planá

Petra Šustáková, Planá:
Někdy jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Kámošky chodily skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí řekla, že 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml používá a je s ním opravdu spokojená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě prvotní impuls. Skoro obratem jsem si ho koupila a pravidelně ho používám. Víkendy už teda na chatě netrávím, vyrážím se konečně bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Ema Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sabina M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Aneta S: děda je z dárku je nadšený

Adéla K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Pivo světlý ležák 4,7%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt