10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 353 Kč
Naše cena: 235 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nikola Theimerová, Cidlina

Nikola Theimerová, Cidlina:
Prostě jsem musela ve svém životě udělat nějakou změnu. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l se k tomu ukázal jako perfektní řešení. A vážně, díky němu je každý můj den nyní o poznání lepší než před nákupem. I vás někdy přepadne pocit, že byste měli změnit život? Ale chybí vám k životní změně obvykle dostatek motivace. Pomocí 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l budou takové pocity ihned matnou vzpomínkou. Dojdete závěru, že na velkou změnu stačí většinou velmi málo.

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je prostě jedinečný! Po revoluci jsem se několik let pohyboval po Evropě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné najít hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v zahraničí a cenově je dokonce dostupnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

František Holubička, Švábenice

František Holubička, Švábenice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l z zkušenosti hlediska nic nechybí, je svižné, lehké, obratné a spolehlivé. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a provedení obou. V závodním nasazení bych se bál o výdrž skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Zuzana S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šimon K: 110 % spokojenost

Zuzana Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karolína P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jáchym B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt