10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 387 Kč
Naše cena: 258 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Laura Bubenčíková, Hřibojedy

Laura Bubenčíková, Hřibojedy:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Nikolas Šlemar, Solenice

Nikolas Šlemar, Solenice:
Po více jak jednom měsíci užívání tohoto 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l chci napsat, že splňuje moje očekávání. Je funkční, praktický a velice výkonný. Již při nákupu jsme s manželkou ocenili perfektní jednání i kompletaci. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

Rozálie Kotlaříková, Časy

Rozálie Kotlaříková, Časy:
Stejně jako každá žena, která je současně manželkou i maminkou, i já myslím na zdraví nejbližších. Jak se zařídit, aby jim nechybělo to důležité a zároveň potěšit chuťové pohárky manžela i ratolestí? Je to náročný a zodpovědný úkol. Jeho splnění je ovšem jednodušší, než se vám jeví. A usnadnil mi to 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Díky němu mám zajištěno, že o mé blízké je perfektně postaráno.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Jakub K: tak jsem to dostala aje to super

Eva V: děda je z dárku je nadšený

Jana K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Amálie J: dobré

Vanesa C: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt