10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 353 Kč
Naše cena: 235 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nikola Theimerová, Cidlina:
Prostě jsem potřebovala ve svém bytí udělat nějakou změnu. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l se k tomu ukázal jako ideální. A skutečně, s jeho pomocí je můj život nyní o poznání příjemnější než před nákupem. I vás někdy přepadne pocit, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale chybí vám k zásadní změně obvykle dost motivace. Díky 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l budou podobné chmury okamžitě minulostí. Zjistíte, že na radikální změnu stačí většinou opravdu málo.

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je jednoduše vynikající! Po převratu jsem se několik roků pohyboval po Světě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít velmi výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je dokonce dostupnější než v některých okolních zemích. Jen tak dál.

František Holubička, Švábenice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l z zkušenosti hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a spolehlivé. V srovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V pracovním nasazení bych se bál o bytelnost dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Aneta K: Proboha. To raději přispěju na charitu

David H: Celkem jsem spokojený.

Klára K: děda je z dárku je nadšený

Amálie K: Ideální k osmnáctinám :)

Tobiáš W: 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt