10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 353 Kč
Naše cena: 235 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nikola Theimerová, Cidlina

Nikola Theimerová, Cidlina:
Prostě jsem potřebovala ve svém životě realizovat velkou změnu. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l se k tomu jevil jako ideální. A skutečně, s ním je moje každodenní rutina nyní mnohem příjemnější než kdy dříve. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli něco změnit? Ale nemáte k velké volbě většinou dost síly. S 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l budou takové pocity ihned matnou vzpomínkou. Dojdete závěru, že na lepší život je zapotřebí někdy opravdu málo.

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je jednoduše jedinečný! Po převratu jsem se pár let pohyboval po Světě jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné najít hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Asii a cenově je dokonce dostupnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

František Holubička, Švábenice

František Holubička, Švábenice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l z zkušenosti hlediska nic nechybí, je svižné, lehoučké, obratné a kvalitní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a provedení obou. V domácícm nasazení bych se bál o výdrž dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Jiří L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anna P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema L: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikolas T: 110 % spokojenost

Samuel K: 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt