10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2697 Kč
Naše cena: 1798 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

František Půlpytel, Topolany

František Půlpytel, Topolany:
Než jsem si nechal zaslat 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l, tak jsem volal s prodejcem jestli skutečně mají 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l k odeslání. Byl jsem nedůvěřivý, ale bez důvodu, za dva dny mi doma klepal kurýr. Prvotřídní rychlost dopravy a nízká cena.

Sebastian Tihon, Lechotice

Sebastian Tihon, Lechotice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l mám asi dva týdny. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že zkouška skončí na výbornou. Některé negativní recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba právě naopak. Visuálně vypadá luxusně a má všechny vlastnosti uvedené v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností zvolil zcela tu nejlepší.

Gabriela Buchtelová, Tatenice

Gabriela Buchtelová, Tatenice:
Jako každá žena miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l v odpovídajíc kvalitě. S vaším 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem velmi spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi milé jednání a mekončící nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

Ondřej Klenot, Sivice

Ondřej Klenot, Sivice:
Nemá na českém trhu snadné. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám přesnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l a nic mě nepřesvědčí o opaku. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Vojtěch V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikola K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Samuel Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nikol F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nikol B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt