10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Gabriela Maturová, Mutěnín:
Chtěla jsem nějakým způsobem udělat dojem. Jednoduše jsem potřebovala ideální restart. Když jsem na 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l úplnou náhodou našla, prvně mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

Radek Pačan, Lhota pod Libčany:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Zuzana Zacpálková, Hodov:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na hlavním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde spíš o utopii. Ovšem zrovna 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, jelikož jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou kvalitou rozhodně předčí podobné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 13. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Ondřej B: 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karolína L: nemá chybu

Adéla B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt