10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 353 Kč
Naše cena: 235 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nikola Theimerová, Cidlina:
Jednoduše jsem musela ve svém bytí realizovat nějakou změnu. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l se k této příležitosti jevil jako naprosto ideální. A skutečně, s ním je můj život teď výrazně příjemnější než před nákupem. I vás občas přepadne pocit, že byste měli něco změnit? Ale chybí vám k životní změně většinou dostatek síly. Díky 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l budou takové pocity okamžitě matnou vzpomínkou. Zjistíte, že na lepší život stačí někdy opravdu málo.

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je prostě vynikající! Po saměťáku jsem se několik let pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné objevit hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v Evropě a cenově je asi levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

František Holubička, Švábenice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l z užitného hlediska nic nechybí, je svižné, lehoučké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a kvality obou. V běžném nasazení bych se bál o výdrž skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Jana M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Samuel R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petra K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristián V: funkční výrobek

Petra B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt