10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 353 Kč
Naše cena: 235 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nikola Theimerová, Cidlina

Nikola Theimerová, Cidlina:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém životě udělat velkou změnu. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l se k tomu jevil jako stvořený. A skutečně, s jeho pomocí je každý můj den nyní mnohem lepší než v minulosti. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli udělat krok do neznáma? Ale nemáte k zásadní změně obvykle dost chuti. Pomocí 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l budou podobné chmury okamžitě ty tam. Uvidíte, že na lepší život stačí někdy velmi málo.

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je prostě jedinečný! Po převratu jsem se několik let pohyboval po Asii jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský skok a i v Česku je možné objevit velmi výbornou nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v Asii a cenově je snad levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

František Holubička, Švábenice

František Holubička, Švábenice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l z praktického hlediska nic nechybí, je svižné, lehké, obratné a stoprocentní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V běžném nasazení bych se bál o výdrž dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Kryštof I: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Ondřej B: tak jsem to dostala aje to super

Nela M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Richard B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Klára S: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt