10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Adam Demko, Měňany:
Ve srovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l lepší hodnocení a je o dvě stě Kč levnější... teda z mé strany spokojenost.

Matouš Buchtela, Kamenec u Poličky:
Skvělá 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 2-3 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l mají vydařené použitelnost, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte hrát tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny cvičení. :D

Sebastian Fendrich, Horní Pěna:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takto nic nekupoval, a byl jsem tudíž trochu opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi dorazilo před domem doručovatelka a předala mi můj 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném krámě, navíc jsem jej získal klidně u noťasu. Perfektní služba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nikolas M: 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Miroslav B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Markéta K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

David K: je to fajné

Eva M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt