10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 353 Kč
Naše cena: 235 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nikola Theimerová, Cidlina

Nikola Theimerová, Cidlina:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém bytí učinit podstatnou změnu. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l se k tomuto účelu jevil jako perfektní řešení. A vážně, díky němu je moje každodenní rutina nyní podstatně příjemnější než před nákupem. I vás možná přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale nemáte k velké změně obvykle dostatek chuti. S 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l budou podobné chmury obratem matnou vzpomínkou. Dojdete závěru, že na lepší život stačí většinou opravdu málo.

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je prostě jedinečný! Po saměťáku jsem se několik roků pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit hodně výbornou nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v Asii a cenově je dokonce dostupnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

František Holubička, Švábenice

František Holubička, Švábenice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v rukách jde o kompromis výkonu a provedení obou. V závodním nasazení bych se bál o výdrž dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Filip W: je to fajné

Johana Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominika G: dobré

Emma K: Ideální k osmnáctinám :)

Jiří R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt