10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 353 Kč
Naše cena: 235 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické ovocné pivo typu Radler, prvotřídní kvality a lahodné citrónové chuti, představuje výjimečné ovocné osvěžení, jenž báječně chutná a lahodně potěší nejen řidiče a abstinenty. Složení: Nealkoholické pivo* (50%) (přírodní minerální voda, ječný slad*, chmel*, uhličitá fermentace), 50% přírodní nefiltrovaná citrónová limonáda* (50%) (přírodní minerální voda, cukr*, citronová šťáva z citronového koncentrátu*, kyselina uhličitá, citrónový extrakt*). *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 106 kJ (25 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 5.3 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nikola Theimerová, Cidlina:
Jednoduše jsem musela ve svém životě realizovat velkou změnu. 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l se k tomu ukázal jako stvořený. A opravdu, díky němu je můj život teď mnohem lepší než před nákupem. I vás někdy přepadne nutkání, že byste měli změnit život? Ale chybí vám k velké volbě obvykle dostatek chuti. Díky 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l budou podobné pocity okamžitě pryč. Uvidíte, že na velkou změnu je zapotřebí často opravdu málo.

Lukáš Chomout, Kostelany nad Moravou:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l je jednoduše jedinečný! Po revoluci jsem se pár let pohyboval po Evropě jako obchodní zástupce a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit velmi výbornou nabídku. Ve všech směrech konkuruje nabídce v zahraničí a cenově je snad dostupnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

František Holubička, Švábenice:
10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l z zkušenosti hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a spolehlivé. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis výkonu a vlastností obou. V domácícm nasazení bych se bál o pevnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Matěj J: Jsem ráda, že to mám

Simona B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eva M: dobré

Karel P: tak jsem to dostala aje to super

Klára K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Radler citrónový bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt