10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Hana Posádková, Stožec

Hana Posádková, Stožec:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Petr Křivý, Holotín

Petr Křivý, Holotín:
Jako projektový inženýr si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou užitečnost a líbivý účelný design. Skvělá kvalita zboží i servis, stoprocentně doporučuji!

Václav Křápek, Dyjákovičky

Václav Křápek, Dyjákovičky:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml, který vyhovoval mým přísným kritériím, jsem si objednal zrovna na tomto webu. Delší dobu vzájemně spolupracujeme a nemám si na co stěžovat. Přehledná nabídka, informace o 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml, leckdy jiné typy, cenovky jsou mírně vyšší, jenomže mají kvalitního výrobce. Snad pouze drobnou nevýhodu jsem shledal doručení, a zákaznické podpoře. Jinak celkově na eshop nedám dopustit. Bohužel takových společností není více.

Sofie Antoniová, Skřipov

Sofie Antoniová, Skřipov:
Holky, netuším jestli chlapi někdy něco takového ocení, ale my si troufám můžeme říct, že toto je prostě neskutečně užitečný 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Toto je produkt, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní naprosto obměkčená. Otec se na to sice tváří, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem přímo unešená, že jsem něco takového na internetu našla. Takže jestli některá z vás není rozhodnutá, pak vám tohle můžu klidně doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Denisa M: nemá chybu

Nikola H: Ideální k osmnáctinám :)

Valerie Z: děda je z dárku je nadšený

Gabriela Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Simona K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt