10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice

Julie Sklenovská, Syrovice:
Vyzkoušela jsem už sedm podobných výrobků a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude umět polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou chybu, za mě jednoznačná výhra.

Klára Dreveňáková, Petroupim

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem zakoupila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme pozitivně zanedbatelnou energetickou náročnost, dobré vybavení, tichý chod. Co ale nebylo k nalezení, byl návod na používání v češtině, a specifické komponenty nelze vyměnit. Obecně celkově hodnotím kladně.

Rozálie Hostková, Chanovice

Rozálie Hostková, Chanovice:
Neustále hledám vyhovující výrobek, který se mnou zvládne držet krok bez ohledu na okolnosti a rozhodně mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Stále jsem nedokázala najít. Až do momentu, než jsem konečně vypátrala 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Teď už konečně nemusím činit nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co vyžaduji.

Aleš Mitrega, Zduchovice

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl dětský vzhled. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Otestoval jsem hodně těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych kolem devadesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je dobrý. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tenhle 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je opravdu báječný! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji objednala. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Jiří B: Celkem jsem spokojený.

Nikol L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kristýna Ř: děda je z dárku je nadšený

František P: 110 % spokojenost

Jana T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt