10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice

Julie Sklenovská, Syrovice:
Otestovala jsem už osm stejných výrobků a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Vřele doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude umět polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše přišlo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jasná volba.

Klára Dreveňáková, Petroupim

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem zakoupila na tomto e-shopu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších lidí hodnotíme jako výhodu nízkou energetickou náročnost, slušné vybavení, bezproblémový chod. Co ale chyběl, byl manuál na použití v mateřštině, a některé komponenty není možné vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím na jedničku.

Rozálie Hostková, Chanovice

Rozálie Hostková, Chanovice:
Měsíce hledám vyhovující produkt, který se mnou bude držet tempo bez ohledu na okolnosti a nikdy mě nezklame. Teď ho již mám. Dlouho jsem nebyla schopná najít. Až do toho dne, než jsem v eshopu našla 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Takže konečně nejsem nucena provádět nepříjemné kompromisy, udělá přesně to, co potřebuji.

Aleš Mitrega, Zduchovice

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl dětský design. Zpracováním se může rovnat nejdražším výrobkům. Otestoval jsem několik těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první pohled jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je dobrý. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tenhle 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je popravdě báječný! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového koupím, ale určitě těch peněz, které jsem za to dala, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ono koupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hrozně perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Anežka K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ema M: děda je z dárku je nadšený

Marie T: dobré

Roman M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vojtěch P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt