10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice

Julie Sklenovská, Syrovice:
Vyzkoušela jsem už osm podobných výrobků a se žádným jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Vřele doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná volba.

Klára Dreveňáková, Petroupim

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem objednala na těchto stránkách. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme kladně nízkou spotřebu, slušné příslušenství, bezproblémový chod. Co ovšem chyběl, byl návod na používání v českém jazyce, a některé komponenty není možné vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím jako vynikající.

Rozálie Hostková, Chanovice

Rozálie Hostková, Chanovice:
Měsíce hledám perfektní produkt, který se mnou bude držet tempo bez ohledu na okolnosti a nikdy mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Dlouho jsem nebyla schopná najít. Až do momentu, než jsem v e-shopu vypátrala 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. V současnosti konečně nemusím dělat žádné kompromisy, zvládne přesně to, co od něj čekám.

Aleš Mitrega, Zduchovice

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl nepraktický design. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Vyzkoušel jsem hodně těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo sedmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první užití jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml funguje. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tenhle 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je opravdu báječný! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji koupila. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Tobiáš Š: 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Laura C: já jsem to prostě chtěla

Veronika G: dobré

Jáchym Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Dominik R: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt