10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice

Julie Sklenovská, Syrovice:
Otestovala jsem už šest podobných produktů a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Vřele doporučuji! Při výčtu kladných funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude umět polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše přišlo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná výhra.

Klára Dreveňáková, Petroupim

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem objednala na tomto webu. A jak to dopadlo? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme pozitivně malou spotřebu, slušné příslušenství, nehlučný chod. Co však nebylo součástí balení, byl manuál na používání v rodném jazyce, a určité díly není možné repasovat. Obecně celkově hodnotím na jedničku.

Rozálie Hostková, Chanovice

Rozálie Hostková, Chanovice:
Týdny hledám ideální výrobek, který se mnou bude držet krok za každých okolností a zaručeně mě nezradí. Vlastně hledala jsem. Dlouho jsem nebyla spokojená. Až do okamžiku, než jsem v eshopu našla 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nyní již konečně nejsem nucena dělat nepříjemné kompromisy, zvládne přesně to, co potřebuji.

Aleš Mitrega, Zduchovice

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl dětský vzhled. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem více těchto typů a tento by se dostal tak na druhé místo z šesti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě pořádně napsat, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vypadá. Tím se můžu chlubit všude okolo.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je popravdě báječný! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového koupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si to objednala. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hrozně užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Petr T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jana M: Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tobiáš E: funkční výrobek

Štěpán C: Jsem ráda, že to mám

Kamila Z: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt