10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 447 Kč
Naše cena: 298 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Jakub Chřibek, Jevíčko

Jakub Chřibek, Jevíčko:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý obchod a potvrdilo se. Očekávaná kvalita produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s přiměřenou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty zboží, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Dominik Szarowski, Drahotěšice

Dominik Szarowski, Drahotěšice:
Dobrý eshop. Oceňuji především to, že 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vypadá už na dotek nadstandardně a je za levnou cenu. Pro denní použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním uživatelům. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává nárazům a jinému nepěknému zacházení. Za mě zcela přímá volba.

Kamila Zrnová, Bolešiny

Kamila Zrnová, Bolešiny:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si online koupíme větší množství produktů na jedno jméno, čímž ušetříme. Já jsem si v té chvíli zvolila v nabídce právě tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml, jelikož jsem se do něj ihned zamilovala. Ovšem byla to velmi nejlepší volba. Moc jsem od něj nechtěla, ale byla jsem překvapená. Vynikající kvalita, rychlé doručení, nízká cenovka, jedním slovem pecka!

Jan Pezl, Horní Lhota

Jan Pezl, Horní Lhota:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml? Jednoduše ta skromně levná cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Občas jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale tady musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Emma R: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matěj V: je to fajné

Alžběta P: dobré

Daniela A: Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vít P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt