10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice

Julie Sklenovská, Syrovice:
Vyzkoušela jsem už sedm stejných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Vřele doporučuji! Při množství kladných funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jasná výhra.

Klára Dreveňáková, Petroupim

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem si pořídila na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i spousta dalších lidí hodnotíme jako výhodu malou spotřebu, dobré příslušenství, nehlučný chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl manuál na použití v rodném jazyce, a některé prvky není možné vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím jako vynikající.

Rozálie Hostková, Chanovice

Rozálie Hostková, Chanovice:
Týdny hledám perfektní výrobek, který se mnou zvládne držet krok bez ohledu na okolnosti a rozhodně mě nezradí. Již tomu tak není. Dlouho jsem nemohla najít. Až do toho dne, než jsem na webu našla 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Takže konečně nemusím dělat žádné kompromisy, zvládne přesně to, co chci.

Aleš Mitrega, Zduchovice

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl roztomilý design. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem hodně těchto produktů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych kolem osmdesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě přesně zhodnotit, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první pohled jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je dobrý. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tenhle 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je popravdě perfektní! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového koupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji koupila. Bez přehánění, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Kamila J: Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petra C: Ideální k osmnáctinám :)

Matouš V: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Denisa B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Martin S: 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt