10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice:
Otestovala jsem už šest podobných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Vřele doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše přišlo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jednu vadu, za mě jasná výhra.

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem objednala na těchto stránkách. A má spokojenost? Já i většina uživatelů hodnotíme kladně zanedbatelnou spotřebu, bohaté příslušenství, spolehlivý chod. Co ovšem chyběl, byl manuál na použití v češtině, a určité komponenty není možné vyměnit. Přesto celkově hodnotím na jedničku.

Rozálie Hostková, Chanovice:
Měsíce hledám vhodný produkt, který se mnou zvládne držet tempo v každé situaci a zaručeně mě nezklame. Teď ho již mám. Pořád jsem nedokázala najít. Až do chvíle, než jsem konečně vypátrala 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nyní již konečně nemusím dělat žádné kompromisy, umí přesně to, co chci.

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl dětský design. Kvalitou se může rovnat dražším konkurentům. Vyzkoušel jsem několik těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z šesti. Dal bych kolem sedmdesáti procent. Užívám jej jej tedy jen krátce, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první pohled jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je dobrý. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je opravdu perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového zakoupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si to zakoupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Eva O: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina D: já jsem to prostě chtěla

Andrea R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Alžběta B: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt