10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice:
Otestovala jsem už sedm stejných výrobků a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Klidně doporučuji! Při množství kladných vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit polovinu z vyjmenovaných funkcí. K mému převelikému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou vadu, za mě jednoznačná volba.

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem objednala na tomto webu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i většina zákazníků hodnotíme jako plus nízkou spotřebu, široké spektrum příslušenství, nehlučný chod. Co však chyběl, byl manuál na používání v českém jazyce, a některé díly není možné vyměnit. Suma sumárum celkově hodnotím na jedničku.

Rozálie Hostková, Chanovice:
Týdny hledám ideální produkt, který se mnou zvládne držet tempo v každé situaci a zaručeně mě nezklame. Teď ho již mám. Dlouho jsem nemohla najít. Až do chvíle, než jsem v e-shopu našla 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nyní již konečně nemusím činit žádné kompromisy, udělá přesně to, co chci.

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl dětský vzhled. Kvalitou se může rovnat nejdražším výrobkům. Otestoval jsem hodně těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo sedmdesáti procent. Používám jej zatím jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první užití jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je dobrý. Tím se můžu chlubit všude okolo.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je opravdu skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice perfektní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

František F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Natálie R: Ideální k osmnáctinám :)

Alžběta C: Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikol S: dobré

Alžběta D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt