10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice:
Vyzkoušela jsem už šest podobných produktů a se žádným jsem nebyla uspokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních vlastností jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude umět polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně plně funkční! Jsem spokojená. Nepřišla jsem na jednu vadu, za mě jasná výhra.

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem si pořídila na tomto webu. A jaká je má zkušenost? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme pozitivně nízkou spotřebu, bohaté vybavení, tichý chod. Co ovšem nebylo k nalezení, byl návod na použití v mateřštině, a některé prvky není možné vyměnit. Přesto celkově hodnotím jako vynikající.

Rozálie Hostková, Chanovice:
Týdny hledám vyhovující produkt, který se mnou zvládne držet tempo za každých okolností a nikdy mě nezklame. Teď ho již mám. Stále jsem nemohla najít. Až do chvíle, než jsem na webu objevila 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Teď už konečně nemusím činit nepříjemné kompromisy, umí přesně to, co potřebuji.

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl dětský vzhled. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Vyzkoušel jsem více těchto produktů a tento by se dostal tak na druhé místo z pěti. Dal bych okolo devadesáti procent. Používám jej tedy jen chvilku, tak nemůžu ještě dobře říci, ale věřím, že budu uspokojený. Nadchlo mě na první pohled jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vypadá. Tím se můžu chlubit široko daleko.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je popravdě báječný! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ji zakoupila. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Markéta P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matouš P: Jsem ráda, že to mám

Viktor H: Celkem jsem spokojený.

Radek P: tak jsem to dostala aje to super

Denisa B: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt