10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 447 Kč
Naše cena: 298 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Jakub Chřibek, Jevíčko

Jakub Chřibek, Jevíčko:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční obchod a vyplatilo se. Požadovaná provedení produktu a rychlé dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty produktu, tak i s jednoduchým ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě plný počet bodů.

Dominik Szarowski, Drahotěšice

Dominik Szarowski, Drahotěšice:
Dobrý obchod. Vážím si především to, že 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vypadá už na dotek kvalitně a je za nízkou cenu. Pro denní potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času můžou přijít vhod i normálním uživatelům. Používáním se neničí, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává nárazům a dalšímu nehezkému používání. Za mě určitě přímá volba.

Kamila Zrnová, Bolešiny

Kamila Zrnová, Bolešiny:
Jednoho dne jsme se se sousedkami dohodly, že si v eshopu pořídíme hodně věcí společně, čímž ušetříme. Já jsem si tehdy vybrala v nabídce právě tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml, z důvodu, že se mi líbil nejvíce. Ale byla to hodně skvělá volba. Moc jsem od něj nechtěla, ale byla jsem překvapená. Vysoká kvalita, bleskové doručení, nízká cenovka, zkrátka skvělé!

Jan Pezl, Horní Lhota

Jan Pezl, Horní Lhota:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už delší dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Viktorie O: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lucie M: Ideální k osmnáctinám :)

Matouš R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sára Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt