10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 447 Kč
Naše cena: 298 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Jakub Chřibek, Jevíčko

Jakub Chřibek, Jevíčko:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý eshop a vyplatilo se. Požadovaná provedení produktu a bezproblémové dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru materiálové varianty produktu, tak i s vzdušným ovládáním bez zbytečných funkcí navíc. Žádné zbytečné čtení uživatelských manuálů. Za mě plný počet bodů.

Dominik Szarowski, Drahotěšice

Dominik Szarowski, Drahotěšice:
Dobrý obchod. Vážím si především to, že 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vypadá už na dotek nadstandardně a je za rozumnou cenu. Pro denní potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času můžou hodit i běžným lidem. Používáním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a jinému nehezkému zacházení. Za mě zcela jednoznačná volba.

Kamila Zrnová, Bolešiny

Kamila Zrnová, Bolešiny:
Jednou jsme se se sousedkami rozhodly, že si online objednáme větší množství produktů najednou, čímž ušetříme. Já jsem si tehdy zvolila v sortimentu právě tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml, jelikož se mi líbil nejvíce. Ovšem byla to hodně skvělá volba. Zázraky jsem od něj nevyžadovala, ale překvapil mě. Nejvyšší kvalita, bezproblémové doručení, dobrá cenovka, zkrátka špica!

Jan Pezl, Horní Lhota

Jan Pezl, Horní Lhota:
Co mě vedlo k tomu, abych objednal 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky doporučení od kamarádů, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než se přidat. Často jsem k zaváděným věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Sebastian M: Celkem jsem spokojený.

Simona R: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna Ž: děda je z dárku je nadšený

Roman H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt