10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 408 Kč
Naše cena: 272 Kč Ověřit dostupnost

Pivo vařené ze špaldy je známé svojí blahodárností pro Vaše zdraví. Je dělané pomocí svrchního kvašení, jehož výsledkem je pivo s ovocnou, aromatickou chutí s lehkým nádechem ořechů.Složení: Přírodní minerální voda, špaldový slad* ,ječmenný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: Lepek, SiřičitanyEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 194 kJ (46 kcal) na 100 g. Sacharidy: 3.7 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Julie Sklenovská, Syrovice

Julie Sklenovská, Syrovice:
Vyzkoušela jsem už osm stejných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Klidně doporučuji! Při množství pozitivních vlastností jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude umět polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše dorazilo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu vadu, za mě jednoznačná volba.

Klára Dreveňáková, Petroupim

Klára Dreveňáková, Petroupim:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml jsem si pořídila na tomto webu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme jako plus nízkou energetickou náročnost, dobré příslušenství, tichý chod. Co však nebylo k nalezení, byl manuál na použití v rodném jazyce, a specifické komponenty nelze vyměnit. Obecně celkově hodnotím jako vynikající.

Rozálie Hostková, Chanovice

Rozálie Hostková, Chanovice:
Již dlouho hledám perfektní produkt, který se mnou bude držet tempo kamkoliv se vydám a zaručeně mě nezradí. Až nyní jsem spokojená. Dlouho jsem nemohla najít. Až do okamžiku, než jsem v e-shopu objevila 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Takže konečně nemusím provádět žádné kompromisy, udělá přesně to, co potřebuji.

Aleš Mitrega, Zduchovice

Aleš Mitrega, Zduchovice:
10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml bych vytkl roztomilý design. Kvalitou se může rovnat nejdražším konkurentům. Otestoval jsem několik těchto kusů a tento by se dostal tak na druhé místo z desíti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě přesně říci, ale věřím, že budu spokojený. Nadchlo mě na první užití jak 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml vypadá. Tímto se můžu chlubit široko daleko.

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště

Emma Řezaninová, Choustníkovo Hradiště:
Tento 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml je opravdu skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si něco takového pořídím, ale určitě těch kaček, které jsem za to dala, nelituji. Je to výborná věc, a jsem hodně ráda, že jsem si ji koupila. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hrozně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu vřele doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Tomáš R: je to fajné

Nikola F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta K: já jsem to prostě chtěla

Kristýna B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tobiáš L: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Neumarkter Bio Špaldové pivo 5,2%, 330 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt