10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Klára Šlencová, Velký Ořechov:
Od toho času, co jsem s mimčem, objednávám často přes net, je to klidnější, než se s miminem tahat po nákupech, nebo si hledat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždycky najdu produkty, které potřebuji. Narazila jsem tam i na tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je psrávná volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Dominik Chrobák, Lutopecny:
Již před pár měsíci jsem toužil podobný výrobek vyzkoušet. Když jsem pak našel prodejce s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, již nebylo nad čímkoliv pořád pochybovat. Vynikající komunikace ze strany prodejce, vše realizovalo na chlup tak, jak jsem očekával. 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g brzy doručili a od té chvíle ho denně k absolutní spokojenosti používám. Má snad jen malinkou chybu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na vteřinu.

Matěj Sabák, Semněvice:
Vyzkoušeli jste toho již spousty a spousty a bezvýsledně? Žádný 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g ovšem vašim kritériím nikdy naprosto přesně neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu slevit z nároků. Poradím vám. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Teprve on zcela splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj naprosto nadšený. Jakmile přestane fungovat, neprodleně si objednám další.

Sofie Solanská, Kynšperk nad Ohří:
S přítelkyněmi jsme se předevčírem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Jedna z kamarádek ho tam velmi chválila, tak jsem si pomyslela, že ho také otestuji, a je fakt hodně free! Nechápu, jak jsem bez něj mohla tolik let exitovat! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je príma, extra perfektní a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak rozhodně radím koupit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl šťastný.

Alžběta Pašová, Holčovice:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g objednat. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem celkem opatrná. Když mně zakoupení doporučil i přítel, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej dodala za dva dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z balíčku a vyzkoušela. Prostě to nemá chybu a když mi otec řekl, že mi jej proplatí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Eliška R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktorie Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aleš L: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Natálie R: Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt