10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Petr Kytnar, Vimperk

Petr Kytnar, Vimperk:
Vzhledem k tomu, že mi 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vypověděl službu, byl jsem nucen objednat si ještě jeden. Rozdíl mezi běžným a e/shopem byl jak v ceně, tak dopravě a mimo jiné v přístupu prodávajícího. I když upřednostňuji osobní setkání a možnost si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g prohlédnout, nyní jsem zvolil službu internetového prodejce. Tohoto rozhodnutí nelituji a tuto firmu si vážím.

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři týdny, než balíka došel. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s doručovací adresou a zaplacením. Naštěstí se všechno vyřešilo a produkt mi byl doručen. Také jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít hodně času ho detailněji prozkoumat a pochlubím se kamarádům.

Denisa Nebesařová, Příkazy

Denisa Nebesařová, Příkazy:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy otestuji. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc hezky překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se okamžitě ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Marek K: je to fajné

Eliška A: Je to dostatečné?

Eva H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristián O: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

David M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt