10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Petr Kytnar, Vimperk

Petr Kytnar, Vimperk:
S ohledem na to, že mi 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g přestal fungovat, byl jsem nucen pořídit si ještě jeden. Rozdíl mezi klasickým a online obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a navíc v přístupu prodávajícího. Navzdory tomu, že vyžaduji osobní setkání a možnost si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g prozkoumat, teď jsem zvolil službu internetového prodejce. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tento eshop mohu doporučit.

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro jeden dny, než balíček dorazil. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s doručovací adresou a zaplacením. Naštěstí se všechno vyřešilo a balík mi došel. Také jsem skutečně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít mnoho času ho řádněji otestovat a pochlubím se kamarádům.

Denisa Nebesařová, Příkazy

Denisa Nebesařová, Příkazy:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez výčitek musím potvrdit, že jsem byla hodně hezky spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ním spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nikolas S: je to fajné

Zuzana B: Ideální k osmnáctinám :)

Marek K: Přišlo to celkem rychle

Jiří B: Celkem jsem spokojený.

Richard U: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt