10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Petr Kytnar, Vimperk

Petr Kytnar, Vimperk:
S ohledem na to, že mi 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g nefunguje, musel jsem zakoupit si další. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dostupnosti a navíc ve službách. Přestože vyžaduji osobní kontakt a možnost si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g prohlédnout, teď jsem volba padla službu eshopu. Tohoto rozhodnutí nelituji a tohoto prodejce doporučuji.

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí:
Měla jsem štěstí a koupila jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro jeden týdny, než balíček došel. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s doručovací adresou a uhrazením. Lehce se všechno vyjasnilo a balík mi byl doručen. Také jsem skutečně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít více času ho detailněji otestovat a pochlubím se známým.

Denisa Nebesařová, Příkazy

Denisa Nebesařová, Příkazy:
Obdržela jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy otestuji. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla velmi pěkně spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na návštěvě se ihned ptaly, jak jsem s ním zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Denisa K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Amálie V: Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip O: je to fajné

Sabina K: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt