10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2060 Kč
Naše cena: 1373 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Laura Zborníková, Modrava

Laura Zborníková, Modrava:
Tento eshop i 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vřele doporučuji. Objednávala jsem tady již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do pěti dnů jsem zásilku vždy obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Anna Ferdinandová, Dobrovítov

Anna Ferdinandová, Dobrovítov:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v televizi ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to všechno podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem otec mě kdysi řekl, abych ozkoušela 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Vanesa Chottová, Pletený Újezd

Vanesa Chottová, Pletený Újezd:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro rodinku něco jako 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení objednala. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s produktem jsem pořád spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Veronika Hluchníková, Vyškovec

Veronika Hluchníková, Vyškovec:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g u nás ve skladu jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to teda vyzkoušet. Jsem více nevěřící, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta cena není tak závratná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g objednaly další pět.

Karolína Marounková, Turnov

Karolína Marounková, Turnov:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g mi poradila matka jako účinný prostředek, který výborně užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu hodně lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko hledat. Stačilo se obrátit na webové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali všechno přesně dle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem svěží a rychlá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Zdeněk D: Jsem ráda, že to mám

Amálie V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tomáš L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Valerie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nela R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt