10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2060 Kč
Naše cena: 1373 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Laura Zborníková, Modrava

Laura Zborníková, Modrava:
Tento obchod i 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vřele doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a vždy všechno přišlo v cajku a do čtyř dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože pracuje bezvadně. Po několikátém vyzkoušení vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

Anna Ferdinandová, Dobrovítov

Anna Ferdinandová, Dobrovítov:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v televizi ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé lidi. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale musím říct, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

Vanesa Chottová, Pletený Újezd

Vanesa Chottová, Pletený Újezd:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro rodinu něco jako 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s zbožím jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevyměnila!

Veronika Hluchníková, Vyškovec

Veronika Hluchníková, Vyškovec:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g u nás v dílně jedna kamarádka propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to aspoň zkusit. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta investice není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g zakoupily další dvě.

Karolína Marounková, Turnov

Karolína Marounková, Turnov:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g mi doporučila sestra jako účinný prostředek, který skvěle užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu hodně lehce dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko hledat. Stačilo podívat na internetové stránky prodejce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem skvělá a přesná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nikol H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tomáš D: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Anna M: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Veronika G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt