10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2060 Kč
Naše cena: 1373 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Laura Zborníková, Modrava

Laura Zborníková, Modrava:
Tento eshop i 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g velice doporučuji. Objednávala jsem tady již po druhé a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno v pohodě.

Anna Ferdinandová, Dobrovítov

Anna Ferdinandová, Dobrovítov:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to všechno podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem manžel mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem nadšeně, ale chci říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Vanesa Chottová, Pletený Újezd

Vanesa Chottová, Pletený Újezd:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit koupit pro rodinku něco jako 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s zbožím jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevyměnila!

Veronika Hluchníková, Vyškovec

Veronika Hluchníková, Vyškovec:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g u nás v kanceláři jedna kamarádka vychvalovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem spíš opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Docela ta investice není tak vysoká. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g utratila. S pozitivními příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g objednaly další čtyři.

Karolína Marounková, Turnov

Karolína Marounková, Turnov:
10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g mi poradila matka jako účinný prostředek, který skvěle chutná a navíc posiluje a pomáhá. Nevěřila bych, že je takto senzační věc na trhu velmi lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem nic těžko hledat. Stačilo se obrátit na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně podle mého přání. Dokonce i v práci si všimli, jak jsem výkonná a rychlá.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Sára R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára V: dobré

Tadeáš T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Marek H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt