10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Petr Kytnar, Vimperk

Petr Kytnar, Vimperk:
S ohledem na to, že mi 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g přestal fungovat, musel jsem objednat si nový. Rozdíl mezi klasickým a internetovým obchodem byl jak v ceně, tak dostupnosti a navíc v přístupu prodávajícího. I když preferuji osobní setkání a možnost si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vyzkoušet, pro jednou jsem jsem dal na službu eshopu. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tento eshop doporučuji.

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro tři týdny, než balíka dorazil. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s fakturační adresou a zaplacením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a produkt mi došel. Ještě jsem řádně neotestovala všechny funkce, ale už teď jsem ráda a těším se, až budu mít více času ho řádněji otestovat a pochlubím se známým.

Denisa Nebesařová, Příkazy

Denisa Nebesařová, Příkazy:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se přece jen rozhodla, že ho tedy zkusím. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc mile spokojená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 20 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Adam T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristián K: Jsem ráda, že to mám

Jana F: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kamila U: dobré

David G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt