10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Klára Šlencová, Velký Ořechov:
Od té doby, co jsem s mimčem, objednávám často přes internet, je to pohodlnější, než se s prckem tahat po obchodech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždy najdu produkty, které hledám. Narazila jsem tam i na tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, a to mě jen utvrdilo v tom, že nakupovat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s prckem vynachválit.

Dominik Chrobák, Lutopecny:
Již před nějakou dobou jsem měl v plánu podobný výrobek otestovat. Ale až jsem objevil web 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, najednou jsem neměl nad čímkoliv nadále pochybovat. Bezchybná zákaznická podpora ze strany prodejce, vše se uskutečnilo stoprocentně tak, jak jsem očekával. 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g ve smluvený den doručili a od té doby ho denně k plné spokojenosti využívám. Má ale malou chybu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na sekundu.

Matěj Sabák, Semněvice:
Vyzkoušeli jste toho již spousty a spousty a s nijakým výsledkem? Žádný 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g však vašim požadavkům nikdy stoprocentně neodpovídal. Nemusíte ale kvůli tomu dělat kompromis. Našel jsem řešení. Vyzkoušejte tak jako já 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Jedině produkt zcela splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj úplně vedle. Ve chvíli, kdy doslouží, okamžitě si objednám další.

Sofie Solanská, Kynšperk nad Ohří:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o nakupování, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Jedna z kamarádek ho tam moc vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho také otestuji, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez toho mohla tolik let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je bezva, mega skvělý a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak určitě radím koupit, nevím o nikom, kdo by potom nebyl rád.

Alžběta Pašová, Holčovice:
Dlouze jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g zakoupit. Cena se mi zdála hodně vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně zakoupení schválil i otec, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej doručila za tři dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z balíčku a vyzkoušela. Prostě to nemá vadu a když mi manžel řekl, že mi jej proplatí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Zdeněk R: Jsem ráda, že to mám

Ondřej A: funkční výrobek

Martin B: Přišlo to celkem rychle

Adam Š: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Kristián W: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt