10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Klára Šlencová, Velký Ořechov:
Od té doby, co jsem s mimčem, objednávám často přes net, je to pohodlnější, než se s bejbískem tahat po obchodech, nebo si hledat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždy najdu zboží, které chcei. Narazila jsem tam i na tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, a to mě jen utvrdilo v tom, že objednávat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Dominik Chrobák, Lutopecny:
Již před nějakou dobou jsem měl v plánu podobný produkt zakoupit. Když jsem pak vypátral webovky 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, už jsem neměl nad čím nadále váhat. Bezchybná zákaznická podpora ze strany eshopu, vše realizovalo do puntíku tak, jak jsem očekával. 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g ve smluvený termín přivezl kurýr a od té chvíle ho neustále k absolutní spokojenosti používám. Má však drobnou vadu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na chvilku.

Matěj Sabák, Semněvice:
Zkusili jste toho už nepočítaně a s nijakým výsledkem? Žádný 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g však vašim představám nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte však kvůli tomu ustupovat. Vím, jak na to. Otestujte tak jako já 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Jedině on zcela splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj absolutně nadšený. Jakmile vypoví službu, hned si zakoupím ještě jeden.

Sofie Solanská, Kynšperk nad Ohří:
S kámoškami jsme se předevčírem bavily o shoppingu, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Jedna z kamarádek ho tam velmi chválila, tak jsem si pomyslela, že ho také otestuji, a je opravud velmi cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let žít! No, to je hodně nadsázka, ale opravdu je super, extra báječný a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

Alžběta Pašová, Holčovice:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g zakoupit. Cena se mi zdála velice vysoká a jsem docela opatrná. Když mně zakoupení doporučil i otec, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej doručila za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z balíčku a otestovala. Prostě to nemá chybu a když mi otec řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Šimon F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Kryštof K: funkční výrobek

Denis P: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Lucie B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alena K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt