10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Petr Kytnar, Vimperk:
Vzhledem k tomu, že mi 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g nefunguje, byl jsem nucen objednat si nový. Rozdíl mezi klasickým a online obchodem byl jak v ceně, tak dopravě a mimo jiné v přístupu prodávajícího. I když mi je milejší osobní kontakt a možnost si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vyzkoušet, tentokrát jsem zvolil službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nemám proč litovat a tento eshop doporučuji.

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro dva dny, než balíka došel. Řešila jsem s obchodem nějaké problémy s fakturační adresou a zaplacením. Lehce se všechno vyřešilo a produkt mi byl doručen. Ještě jsem pořádně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít mnoho času ho řádněji otestovat a pochlubím se kamarádům.

Denisa Nebesařová, Příkazy:
Obdržela jsem ho jako dárek. Do té doby jsem nikdy ani neuvažovala nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla velmi pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Natálie I: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tereza Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Josef Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eliška V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šimon N: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt