10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Petr Kytnar, Vimperk

Petr Kytnar, Vimperk:
Vzhledem k tomu, že mi 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vypověděl službu, musel jsem objednat si nový. Rozdíl mezi běžným a internetovým obchodem byl jak v ceně, tak dopravě a v neposlední řadě v ochotě. Přestože upřednostňuji osobní setkání a možnost si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g prohlédnout, nyní jsem volba padla službu internetového prodejce. Svého rozhodnutí nemám důvod litovat a tohoto prodejce doporučuji.

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí:
Měla jsem štěstí a objednala jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g za zvýhodněnou cenu. Čekala jsem skoro tři týdny, než balíček kurýr doručil. Řešila jsem s obchodem nějaké nesrovnalosti s doručovací adresou a zaplacením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a balík mi byl doručen. Také jsem řádně neotestovala všechny funkce, ale už teď se mi líbí a těším se, až budu mít mnoho času ho řádněji vyzkoušet a pochlubím se kamarádům.

Denisa Nebesařová, Příkazy

Denisa Nebesařová, Příkazy:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned otestuji. Bez výčitek chci potvrdit, že jsem byla hodně mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě ptaly, jak jsem s tím zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Linda B: já jsem to prostě chtěla

Samuel G: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Radim F: 110 % spokojenost

Sofie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt