10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Petr Kytnar, Vimperk

Petr Kytnar, Vimperk:
S ohledem na to, že mi 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g přestal fungovat, nezbylo, než objednat si nový. Rozdíl mezi klasickým a e/shopem byl jak v ceně, tak dostupnosti a navíc v ochotě. Navzdory tomu, že preferuji osobní setkání a možnost si 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g osahat, teď jsem volba padla službu e-shopu. Tohoto rozhodnutí nemám proč litovat a tuto firmu si vážím.

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí

Viktorie Šimičková, Čermná nad Orlicí:
Měla jsem štěstí a pořídila jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g za zlevněnou cenu. Čekala jsem skoro tři dny, než balíček dorazil. Řešila jsem s eshopem nějaké nesrovnalosti s fakturační adresou a uhrazením. Naštěstí se všechno vyjasnilo a balík mi došel. Ještě jsem řádně nevyzkoušela všechny funkce, ale už teď jsem spokojená a těším se, až budu mít hodně času ho řádněji prozkoumat a pochlubím se přátelům.

Denisa Nebesařová, Příkazy

Denisa Nebesařová, Příkazy:
Dostala jsem ho jako dárek. Do toho času jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho tedy otestuji. Bez přehánění chci potvrdit, že jsem byla velmi mile spokojená. Kamarádky, které u mě byly na návštěvě se okamžitě tázaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem popravdě řekla, že si nemůžu stěžovat a bez váhání jsem jim to doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Ema B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adam S: 110 % spokojenost

Dominik J: Přišlo to celkem rychle

Patrik N: je to fajné

Adéla M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt