10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Klára Šlencová, Velký Ořechov:
Od toho času, co jsem s mimčem, objednávám často přes web, je to klidnější, než se s miminem tahat po obchodech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždycky najdu zboží, které potřebuji. Narazila jsem tam i na tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je krásná volba. Nemůžeme si jej s miminkem vynachválit.

Dominik Chrobák, Lutopecny:
Již kdysi jsem toužil podobný produkt objednat. Když jsem pak objevil internetový obchod s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g, rázem nebylo nad čímkoliv neustále váhat. Bezchybná komunikace ze strany společnosti, všechno se uskutečnilo stoprocentně takovým způsobem, jak jsem očekával. 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g ve smluvený termín přivezla pošta a od toho momentu ho neustále k absolutní spokojenosti používám. Má ale malinkou chybu: Nebudete se ho chtít vzdát ani na sekundu.

Matěj Sabák, Semněvice:
Zkusili jste toho již spousty a spousty a s jakým výsledkem? Žádný 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g ale vašim kritériím nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně ubrat z požadavků. Našel jsem řešení. Pořiďte si tak jako já 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Jedině výrobek naprosto splnil všechny mé požadavky a já jsem z něj úplně vedle. V momentě, kdy přestane fungovat, hned si koupím nový.

Sofie Solanská, Kynšperk nad Ohří:
S přítelkyněmi jsme se nedávno bavily o objednávání, a přišla řeč i na tenhle váš 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Jedna z kamarádek ho tam velmi vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho také vyzkouším, a je opravud hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale opravdu je super, extra skvělý a jestli někdo jste nerozhodnutí, tak určitě radím koupit, nevím o nikom, kdo by pak nebyl rád.

Alžběta Pašová, Holčovice:
Dlouho jsem přemýšlela, jestli€zda si mám 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g objednat. Cena se mi zdála hodně vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně zakoupení schválil i otec, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej doručila za čtyři dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z balíčku a otestovala. Celkem to nemá chybu a když mi šéf řekl, že mi jej uhradí a daruje k narozeninám, měla jsem hned moc hezký den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Michael P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Klára U: já jsem to prostě chtěla

Daniela Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Karel D: je to fajné

Josef O: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt