10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražených kávových bobů Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních čerstvě mletých káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Pavel Pelnář, Radostov:
Obdržel jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g jako dárek, proto jsem vysmátý. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic čumět nejde. Minimalistický jednoduchý povrch, žádná vadnost. Zkrátka dokonalý výrobek, který mi udělal ochotně radost a doporučuji všem, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více druhy. Zvolte jistě tenhle.

Marie Sousedíková, Mladý Smolivec:
Mám 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g již 6 měsíců a stále jsem spokojená

Kryštof Kowalczyk, Jílové u Prahy:
Koupeno ze zkušenosti pro 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g ten manuál ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na obalu. Výrobce by určitě schudl, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky hodinu potrvá. Proč všichni všude použijou ty dřevo - hned při montáži 1 úchyt na kolo nevydržel a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo žlábky středu?

Sára Čechvalová, Ochoz u Brna:
Řeknu Vám, že k nákupům přes internet jsem hodně nepřátelská, a proto jsem si i tento obchod ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do tří dnů od objednání. Nakonec jsem si tento produkt zakoupila a na dodání jsem nečekala ani pár dni. 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g došel v dobrém stavu. Používám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Eliška B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Rozálie Š: nemá chybu

Tobiáš N: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika O: já jsem to prostě chtěla

Radim K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso celá zrna, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt