10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1938 Kč
Naše cena: 1292 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Daniela Cenková, Stráž:
K 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g mohu jen napsat, že jeho vlastnosti jsou téměř dokonalé. K dispozici je v více vzorech, které lze objednat v běžném krámě. Snoubí v sobě bezvadnou chuť s šetrným a zároveň účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

Dominik Grunský, Vražkov:
Patřím k chlapům, kteří neumí vybírat dárky. Často mě nenapadne nic skvělého, čím bych potěšil. A často mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek objednal asi šesti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se zrovna já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Klára Datinská, Rešice:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Velká spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Hodně se mi líbí, jak jsou teď s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g spokojení. Naučili se ho lehko používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím zítra taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se domů hodí vždy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Viktorie Š: Je to dostatečné?

Pavel N: Celkem jsem spokojený.

Kateřina P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Ondřej G: Přišlo to celkem rychle

Vít P: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt