10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Julie Švancárová, Herink

Julie Švancárová, Herink:
Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g je absolutně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší záruku, skvělý manuál a také možnost zdarma konzultace. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného prodeje.

Veronika Vašulínová, Zdobín

Veronika Vašulínová, Zdobín:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj známý mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vyšel levněji a přesto, že ho kamarád hanil, já jsem úplně spokojená. Potom i on uznal, že tento druh je velmi luxusní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, jelikož jsem díky svému úsudku hodně ušetřila.

Linda Škopková, Malíč

Linda Škopková, Malíč:
Bezva nákup! Jsem s tímto produktem naprosto šťastná. Mám ho koupelně už čtyři týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento eshop, protože s koupí 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem jistě udělal dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Klára P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema K: Je to dostatečné?

Andrea V: nemá chybu

Nela J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Hana O: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt