10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2060 Kč
Naše cena: 1373 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Gabriela Lansdorfová, Skuteč

Gabriela Lansdorfová, Skuteč:
náhodně kupuji věci přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Avšak u 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Rychlé doručení až do domu. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou zabavuje, takže mu asi na narozeniny objednám taky nový.

Viktorie Neoralová, Bynovec

Viktorie Neoralová, Bynovec:
Řekl bych, že 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla rozhodující i kvalita ve spojitosti na to, co za ni vlastně dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se zohlednit provedení i cenu poštovného a kontakt s obchodem. V tomto směru mě 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g více než potěšil a mohu ho všem poradit.

Gabriela Bačovská, České Libchavy

Gabriela Bačovská, České Libchavy:
Běžně objednávám přes net a nutně jsem potřebovala ke svému používání 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a tak jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také způsob platby mi vyhovoval. Splnil mé potřeby a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

Šárka Šafarčíková, Vlkaneč

Šárka Šafarčíková, Vlkaneč:
Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala rovnou tři kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Design i objem odpovídá grafice a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a pořád vypadají tři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li třeba. Což si nemyslím, protože zatím pracují 100%.

Daniel Pavlovič, Radotín

Daniel Pavlovič, Radotín:
Pokud toužíte po zlatých 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g a jde Vám především o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis obchodě!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Samuel Ž: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Šárka R: Ideální k osmnáctinám :)

Tadeáš Ú: je to fajné

Vanesa K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

David L: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt