10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Julie Švancárová, Herink

Julie Švancárová, Herink:
Tuto 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g je totálně TOP. V minulosti jsem jej pořizovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší jistotu, perfektní návod a také možnost zdarma porady. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto ochotného jednání.

Veronika Vašulínová, Zdobín

Veronika Vašulínová, Zdobín:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco úplně jiného. To on dělá rád. Ale rozhodující v mém případě byla cena. Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vyšel levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem úplně spokojená. Potom i on řekl, že tento výrobek je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, poněvadž jsem díky svému úsudku výrazně ušetřila.

Linda Škopková, Malíč

Linda Škopková, Malíč:
Super koupě! Jsem s tímto výrobkem zcela šťastná. Mám ho doma už dva týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u ostatních modelů které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem skoro nedoufala, že bych mohla najít na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s objednávkou 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem určitě neprohloupila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Laura Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Ema L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Michal K: Celkem jsem spokojený.

Karel M: Přišlo to celkem rychle

Linda L: Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt