10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1878 Kč
Naše cena: 1252 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Julie Švancárová, Herink

Julie Švancárová, Herink:
Tuto 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g je totálně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem získala hdně delší záruku, perfektní návod a také možnost bezplatné konzultace. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného přístupu.

Veronika Vašulínová, Zdobín

Veronika Vašulínová, Zdobín:
počátkem jsem měla obavy, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vyšel levněji a přesto, že ho známý hanil, já jsem zcela spokojená. Potom i on uznal, že tento typ je velmi kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, poněvadž jsem pomocí svému rozhodnutí výrazně ušetřila.

Linda Škopková, Malíč

Linda Škopková, Malíč:
Super nákup! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho v ložnici už dva týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u ostatních modelů které mě bohužel zklamaly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s koupí 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem jistě neprohloupila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Lucie J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Andrea R: já jsem to prostě chtěla

Viktorie M: děda je z dárku je nadšený

Adam V: 110 % spokojenost

Dominika F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt