10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2060 Kč
Naše cena: 1373 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Gabriela Lansdorfová, Skuteč

Gabriela Lansdorfová, Skuteč:
Občasně kupuji něco přes eshop. Mám ráda, když si produkty předem otestuji. Avšak u 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím problém. Bleskové zaslání až do domu. Jsem tedy zcela ráda a jsem ráda, že mě můj manžel přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce půjčuje si, takže mu asi na narozeniny koupím taky nový.

Viktorie Neoralová, Bynovec

Viktorie Neoralová, Bynovec:
Myslím si, že 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g naprosto předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám vždy jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu doručení a komunikaci s e-shopem. V tomhle ohledu mě 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g více než potěšil a mohu ho každému doporučit.

Gabriela Bačovská, České Libchavy

Gabriela Bačovská, České Libchavy:
Normálně objednávám přes Internet a nutně jsem chtěla ke svému používání 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a rovněž způsob platby mi vyhovoval. Splnil mé potřeby a pokud zůstanete na stejné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

Šárka Šafarčíková, Vlkaneč

Šárka Šafarčíková, Vlkaneč:
Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g samozřejmě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila rovnou tři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním prodejce kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv problém. Pracuji s nimi střídavě a pořád vypadají čtyři jako nové. Určitě jim zůstanu věrná i nadále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože dosud pracují 100%.

Daniel Pavlovič, Radotín

Daniel Pavlovič, Radotín:
Pokud toužíte po barevných 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g a jde Vám nejvíce o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis obchodě!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Alžběta K: nemá chybu

Kryštof T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jana Z: dobré

Jaroslav B: tak jsem to dostala aje to super

Klára F: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt