10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1560 Kč
Naše cena: 1040 Kč Ověřit dostupnost

Směs pražené mleté kávy Arabica/Robusta na přípravu klasického italského espressa původem z Hondurasu, Peru a Tanzanie se vyznačují lahodnou jemně krémovou chutí s nádechem přírodní hořkosti typickou pro směsi těchto dvou odrůd káv a představuje výjimečné potěšení pro všechny milovníky kvalitních káv. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*, kávová zrna (Robusta)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Vojtěch Lábr, Rantířov

Vojtěch Lábr, Rantířov:
Když jsem objednával 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl především na zpracování, použití a dobu doručení. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až nadšen etickým a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a určitě tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g doporučím kamarádům. Perfektní eshop, jsem uspokojený.

Kristýna Šotnerová, Libníkovice

Kristýna Šotnerová, Libníkovice:
Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem si objednala kvůli nízké ceně a především proto, že byl na skladě. Byla jsem nedůvěřivá, protože hodnocení nebyly příliš skvělé. Zásadním problémem byl termín doručení. Bohužel se tak stalo. Tento 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem musela mít velmi rychle, a ve finále jsem ho obdržela s nemalým zpožděním, jak uváděly jiné internetové obchody.

Denis Móro, Sněžné

Denis Móro, Sněžné:
Ve porovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g lepší hodnocení a je o osm set Kč levnější... takže z mé strany spokojenost.

Kryštof Zieris, Kováň

Kryštof Zieris, Kováň:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je velká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám jasnou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence ostrouhá. Já věřím jedině 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Julie Zdichyncová, Kaňovice

Julie Zdichyncová, Kaňovice:
Kupovat cokoliv nového, nevyzkoušeného, je vždy sázka do loterie. Bohudík to není můj styl, 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g jsem si koupila docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ho zakoupila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude překvapená. Pro svou dceru kupuji jen to nejdokonalejší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Alžběta M: já jsem to prostě chtěla

Vojtěch S: 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Laura M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Pavel R: funkční výrobek

Eva F: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Gusto Espresso mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt