10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2166 Kč
Naše cena: 1444 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Lucie Forgačová, Jevíčko:
počátkem jsem měla obavy, protože můj přítel mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí rád. Ale určující v mém podání byla cena. Tento 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g stál nejlevněji a přesto, že ho známý pomlouval, já jsem úplně spokojená. Nakonec i on uznal, že tento druh je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho řeči, jelikož jsem díky svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Aneta Pustówková, Stěžery:
Jsem hezky překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Precizní. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu ihned ozkoušet. Nemám co bych eshopu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě opakovaně navracet a objednávat dále.

Pavel Feierfeil, Netvořice:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky obden a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Karolína Köhlerová, Lubě:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem pouze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g to splňuje, podobně tak, jako tento eshop, jelikož jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem dostala to, co jsem očekávala. Svou kvalitou určitě předčí stejné výrobky, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Hana M: Tento 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Johana B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Klára B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikola R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Patrik K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt