10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2301 Kč
Naše cena: 1534 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Miroslav Murdych, Podbrdy

Miroslav Murdych, Podbrdy:
Jestliže hledáte vyvážený poměr ceny a výkonu, bude pro vás 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jasnou volbou. Hanbu si přitom neutrhne dokonce ani před “rozmazlenými“ spotřebiteli. Pro zákazníky, kteří ještě nyní váhají s vyzkoušením, je 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g na první kontakt se s těmito výrobky úplně boží. Lehce se s ním dělá, přitom však plní svůj účel a ustojí srovnání i s výrazně dražšími modely.

Petr Dašek, Podlesí

Petr Dašek, Podlesí:
Koupit 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g je správná volba. Používám ho už několik měsíců a vidím jen samá výhody, prostě jsem doslova ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně zdatně, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy ostatních přesvědčily a jsem spokojen. Má následující volba bude stejná. Vždycky je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešní době.

Ondřej Bilák, Člunek

Ondřej Bilák, Člunek:
Hledal jsem určité doplňující informace k 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a všechno mi bylo hezky a příjemně řečeno. Už to mne upozornilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl milý přídavek a navíc výrobek byl za velmi příjemnou cenu. Všechno probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu výrobek doporučit všem, co o něj projevují zájem. Absolutně nejlepší.

Radek Lexmann, Vyžlovka

Radek Lexmann, Vyžlovka:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka přinese z obchodu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Ema G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela L: Tento 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marie V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

David K: 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Markéta T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt