10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2301 Kč
Naše cena: 1534 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Miroslav Murdych, Podbrdy

Miroslav Murdych, Podbrdy:
V případě, že hledáte nejlepší poměr ceny a výkonu, bude pro vás 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g to pravé. Hanbu si mimo to nezpůsobí dokonce ani před náročnými spotřebiteli. Pro všechny, kteří dosud váhají s otestováním, je 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g na začátek se s těmito výrobky naprosto skvělý. Lehce se s ním pracuje, zároveň ovšem stoprocentně plní svou funkci a ustojí porovnání i s podstatně dražšími typy.

Petr Dašek, Podlesí

Petr Dašek, Podlesí:
Objednat 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g je dobrá volba. Používám ho už několik týdnů a vidím jen samá pozitiva, jednoduše jsem zcela ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval poměrně dlouho, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné recenze dalších přesvědčily a jsem rád. Má následující volba bude podobná. Vždy je lepší vybrat jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Ondřej Bilák, Člunek

Ondřej Bilák, Člunek:
Hledal jsem určité další informace k 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a všechno mi bylo mile a odborně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě zakoupím. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl příjemný bonus a navíc produkt byl za velmi příjemnou cenu. Všechno probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj projevují zájem. Absolutně nejlepší.

Radek Lexmann, Vyžlovka

Radek Lexmann, Vyžlovka:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka donese z obchodu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Sabina K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šimon K: tak jsem to dostala aje to super

Valerie P: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Karel P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt