10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a hezky mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou tvarohu a ovocem je to bomba, doporučuji.

Magdaléna Sušňová, Strašov

Magdaléna Sušňová, Strašov:
Tento obchod i 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po několikáté a pokaždé všechno dorazilo v pořádku a do pěti dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno v pohodě.

Kateřina Gombošová, Hruška

Kateřina Gombošová, Hruška:
Po přečtení některých komentářů jsem čekala, že po použití 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g budu mít "šok" a budu vonět jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v radosti v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro někoho, kdo uživá, určitě super.

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova:
Žena mě pověřila nákupem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Milá vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší domácnosti.

Jana Bűrgerová, Chotěbuz

Jana Bűrgerová, Chotěbuz:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g splňuje všechny vlastnosti reklamované v reklamě. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz v noci neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Šárka Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vanesa K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel C: funkční výrobek

Aneta G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Aleš K: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt