10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2301 Kč
Naše cena: 1534 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Miroslav Murdych, Podbrdy

Miroslav Murdych, Podbrdy:
Hledáte-li bezkonkurenční poměr ceny a kvality, bude pro vás 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g ideální. Hanbu si navíc neutrhne dokonce ani před “rozmazlenými“ uživateli. Pro lidi, kteří stále váhají s otestováním, je 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g na seznámení se s danou kategorií výrobků úplně boží. Jednoduše se používá, zároveň však plní svou funkci a uspěje ve srovnání i s výrazně dražšími produkty.

Petr Dašek, Podlesí

Petr Dašek, Podlesí:
Koupit 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g je dobrá volba. Užívám ho už několik týdnů a vidím jen samá výhody, jednoduše jsem zcela ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě kladné recenze ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude stejná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešním času.

Ondřej Bilák, Člunek

Ondřej Bilák, Člunek:
Potřeboval jsem nějaké další informace k 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a vše mi bylo hezky a odborně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě zakoupím. Samozřejmostí je i rychlost doručení, což pro mne byl hezký bonus a navíc produkt byl za velmi nízkou cenu. Vše probíhalo ihned a stručně a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Absolutně nejlepší.

Radek Lexmann, Vyžlovka

Radek Lexmann, Vyžlovka:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přinese z obchodu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g doma.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Lucie C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Petr R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana L: nemá chybu

Tadeáš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Valerie Z: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt