10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a krásně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Magdaléna Sušňová, Strašov

Magdaléna Sušňová, Strašov:
Tento obchod i 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g velice doporučuji. Kupovala jsem tady již po druhé a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém otestování vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Kateřina Gombošová, Hruška

Kateřina Gombošová, Hruška:
Po přečtení některých recenzí jsem čekala, že po použití 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g budu mít "šok" a budu vypadat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po obdobných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v radosti v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro každého, kdo zkouší, určitě super.

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova:
Žena mě pověřila nákupem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem dal svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší dílně.

Jana Bűrgerová, Chotěbuz

Jana Bűrgerová, Chotěbuz:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g splňuje všechny vlastnosti napsané v návodu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz ve dne neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Radek M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Martin B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vojtěch P: tak jsem to dostala aje to super

Johana C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karolína S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt