10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a krásně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou jogurtu a ovocem je to bomba, doporučuji.

Magdaléna Sušňová, Strašov:
Tento eshop i 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g velmi doporučuji. Kupovala jsem zde již po druhé a vždy všechno dorazilo v pořádku a do pěti dnů jsem zásilku vždy obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože pracuje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží stále jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Kateřina Gombošová, Hruška:
Po přečtení některých zkušeností jsem čekala, že po použití 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g budu mít "šok" a budu makat jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jednu tabletu, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro někoho, kdo začíná, určitě super.

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova:
Manželka mě pověřila nákupem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl mile překvapen. Hezká vůně, výborná chuť, snadná příprava. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem dal svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší dílně.

Jana Bűrgerová, Chotěbuz:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g splňuje všechny vlastnosti reklamované v popisu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi tichý provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Viktorie Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikola S: Tento 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Simona P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Richard S: Celkem jsem spokojený.

Kateřina K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt