10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2166 Kč
Naše cena: 1444 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nikolas Munzar, Citov:
Asi před půl měsícem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě hodně zklamal. Téměř jsem si v tom času řekl, že nic podobného už si pořizovat nebudu. Ale milenka mi k vánocům objednala 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Prý si ho pochvaluje řada jejích kamarádek. Přemlouvala mě, ať ho taky vyzkouším. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů nikam nehledal. Řekl jsem si, že dám 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g šanci a usoudím sám. Byl jsem opravdu potěšený. A když čtu hodnocení dalších zákazníků, vidím jednoduše, že je nás hodně.

Adam Chlebík, Rakousy:
K mému pracovnímu jubileu jsem hledal něco, čím bych si udělal radost a trochu, jak se povídá, si ocukroval práci. Kolegové mi doporučili 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově levný, po krátkém přemýšlení jsem si jej zakoupil. Chci napsat, že se mi velmi líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj obrovskou radost.

Roman Seitz, Lučina:
Chtěl jsem objednat dobrý 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g do práce, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od zkušeného prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem hodně spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Oliver K: Jsem ráda, že to mám

Amálie K: nemá chybu

Samuel L: tak jsem to dostala aje to super

Klára M: děda je z dárku je nadšený

Jaroslav D: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt