10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují:
Přála jsem otestovat zdravější variantu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou tvarohu a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Magdaléna Sušňová, Strašov

Magdaléna Sušňová, Strašov:
Tento eshop i 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g velmi doporučuji. Objednávala jsem tady již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do pěti dnů jsem zásilku vždy obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém použití vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako dříve. Takže všechno v pohodě.

Kateřina Gombošová, Hruška

Kateřina Gombošová, Hruška:
Po přečtení některých komentářů jsem čekala, že po vyzkoušení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g budu mít "šok" a budu vypadat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro někoho, kdo zkouší, určitě super.

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova:
Manželka mě pověřila nákupem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem dal svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší domácnosti.

Jana Bűrgerová, Chotěbuz

Jana Bűrgerová, Chotěbuz:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g splňuje všechny vlastnosti napsané v reklamě. Používání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz v noci neruší a vzduch v ve sklepě stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu všem kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Klára P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sabina V: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jana C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Marie B: nemá chybu

Sabina D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt