10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a hezky mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to pecka, doporučuji.

Magdaléna Sušňová, Strašov

Magdaléna Sušňová, Strašov:
Tento eshop i 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po několikáté a pokaždé všechno dorazilo v cajku a do tří dnů jsem zboží vždy obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako předtím. Teda všechno OK.

Kateřina Gombošová, Hruška

Kateřina Gombošová, Hruška:
Po přečtení několika komentářů jsem čekala, že po použití 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g budu mít "šok" a budu vonět jak tygřice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zapotím..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro někoho, kdo začíná, určitě super.

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova:
Žena mě pověřila nákupem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl mile překvapen. Hezká vůně, výborná chuť, snadná příprava. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem dal svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší dílně.

Jana Bűrgerová, Chotěbuz

Jana Bűrgerová, Chotěbuz:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g splňuje všechny vlastnosti napsané v reklamě. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz ve dne neruší a vzduch v místnosti stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Linda K: nemá chybu

Antonín P: 110 % spokojenost

Vanesa S: děda je z dárku je nadšený

Veronika K: Ideální k osmnáctinám :)

Matouš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt