10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují:
Chtěla jsem otestovat zdravější variantu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a krásně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci vyzkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Magdaléna Sušňová, Strašov:
Tento eshop i 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po druhé a pokaždé všechno dorazilo v pořádku a do tří dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém použití vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Kateřina Gombošová, Hruška:
Po přečtení některých komentářů jsem čekala, že po vyzkoušení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g budu mít "šok" a budu makat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro každého, kdo zkouší, určitě super.

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova:
Žena mě pověřila nákupem 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Hezká vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem dal svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší dílně.

Jana Bűrgerová, Chotěbuz:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g splňuje všechny vlastnosti uvedené v reklamě. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi klidný provoz v noci neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Petra B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniel N: je to fajné

Viktorie Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Matouš T: 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sebastian T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt