10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují:
Přála jsem otestovat zdravější variantu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a příjemně mě překvapil i svou chutí, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to pecka, doporučuji.

Magdaléna Sušňová, Strašov

Magdaléna Sušňová, Strašov:
Tento obchod i 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g velmi doporučuji. Objednávala jsem zde již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v cajku a do pěti dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje bezvadně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Kateřina Gombošová, Hruška

Kateřina Gombošová, Hruška:
Po přečtení několika zkušeností jsem čekala, že po použití 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g budu mít "šok" a budu vypadat jak medvědice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se rozeběhnu..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším dvě, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova:
Manželka mě pověřila zakoupením 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl mile překvapen. Hezká vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem dal svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší dílně.

Jana Bűrgerová, Chotěbuz

Jana Bűrgerová, Chotěbuz:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g splňuje všechny vlastnosti uvedené v reklamě. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi klidný provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Michal B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Martin Č: 110 % spokojenost

Johana M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matouš W: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kristýna G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt