10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2099 Kč
Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

100% káva Arabica mletá z nejkvalitnějších ručně sbíraných pražených kávových bobů původem z Peru je charakteristická svou harmonickou středně jemnou chutí klasické jemně mleté kávy, a představuje ideální volbu pro všechny klasické milovníky lahodné kvalitní káv druhu Arabica. Ideální pro každodenní chvíle klidu a pohody u šálku lahodné kávy. Složení: Kávová zrna (Arabica)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Denisa Chrvalová, Slavětín nad Metují:
Chtěla jsem vyzkoušet zdravější variantu 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g a příjemně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou mléka a ovocem je to pecka, doporučuji.

Magdaléna Sušňová, Strašov:
Tento obchod i 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g velmi doporučuji. Objednávala jsem tady již po třetí a vždy všechno dorazilo v pořádku a do tří dnů jsem zásilku pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Takže všechno OK.

Kateřina Gombošová, Hruška:
Po přečtení některých zkušeností jsem čekala, že po vyzkoušení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g budu mít "šok" a budu vonět jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím délw a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jeden kroužek, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to uspokojí víc. Pro někoho, kdo zkouší, určitě super.

Radek Jarolímek, Olšany u Prostějova:
Žena mě pověřila zakoupením 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g jsem dal svým kamarádům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své pevné místo v naší dílně.

Jana Bűrgerová, Chotěbuz:
10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g splňuje všechny vlastnosti napsané v reklamě. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz u televize neruší a vzduch v místnosti stále čerstvý, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Jana Č: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Johana G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Rozálie T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Jan M: tak jsem to dostala aje to super

Nikola B: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Káva Gusto Mild mletá, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt