10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1086 Kč
Naše cena: 724 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Viktor Osovský, Chuderov

Viktor Osovský, Chuderov:
Před časem jsem objevil katalog 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, kde jsem si o něm přečetl detailnější informace. Oslovil mě už katalogovš podobě. Koupil jsem ho jako dárek a zároveň praktickou pomůcku. A musím napsat, že jsem určitě neudělal blbě. Design, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Alespoň se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé ženě velkou radost, jako tento 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g.

Barbora Vitejčková, Červená Hora

Barbora Vitejčková, Červená Hora:
Za můj roky používaný 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, na který jsem zvyklá, jsem hledala jiný, protože původní už není k sehnání. Sháněla jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem ho ihned zakoupila, protože i cenově je pro mne dostupný. Moje volba byla po všech stránkách dobrá a počítám i do budoucna.

Marie Korandová, Myslinka

Marie Korandová, Myslinka:
Po 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g máme jen pár dní, už teď je mi jasné, že jsme udělali správně, více než správně a jsme úplně spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Julie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa H: Ideální k osmnáctinám :)

Jan Š: Jsem ráda, že to mám

Aneta R: nemá chybu

Marie Š: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt