10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1190 Kč
Naše cena: 793 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Denis Bartoníček, Horní Smrčné

Denis Bartoníček, Horní Smrčné:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto obchod proběhl velmi profesionálně a ještě jednou díky.

Markéta Kašovská, Dolní Bukovsko

Markéta Kašovská, Dolní Bukovsko:
Potřebovala jsem rychle a levně pořídit 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být vždy.

Anna Chodorová, Hlavenec

Anna Chodorová, Hlavenec:
Dlouho jsem váhala mezi touto 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt skutečně v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla skutečně milá a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Sára Holaňová, Ostravice

Sára Holaňová, Ostravice:
Krásně provedený 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, hodí se ke každým barevným šatům a dokáže je netradičně zkrášlit. Dělá šaty ještě více individuální, dodává ten správný šmrnc.

Tereza Hublarová, Číčenice

Tereza Hublarová, Číčenice:
10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g splňuje všechny vlastnosti uvedené v popisu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi tichý provoz ve dne neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem kupujícím doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Karolína H: já jsem to prostě chtěla

Šárka K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Eva M: Je to dostatečné?

Anežka B: Ideální k osmnáctinám :)

Matěj N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt