10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1190 Kč
Naše cena: 793 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Denis Bartoníček, Horní Smrčné

Denis Bartoníček, Horní Smrčné:
Už párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g moc spokojený, funguje přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, takže prodej proběhl hodně hezky a ještě opět děkuji.

Markéta Kašovská, Dolní Bukovsko

Markéta Kašovská, Dolní Bukovsko:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Skvělé a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být vždy.

Anna Chodorová, Hlavenec

Anna Chodorová, Hlavenec:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na reakci emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek opravdu v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně milá a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním obalu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Sára Holaňová, Ostravice

Sára Holaňová, Ostravice:
Krásně provedený 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je netradičně zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten dobrý šmrnc.

Tereza Hublarová, Číčenice

Tereza Hublarová, Číčenice:
10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g splňuje všechny vlastnosti napsané v manuálu. Používání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi klidný provoz u televize neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Matyáš N: Celkem jsem spokojený.

Markéta H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniela Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karel H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alena M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt