10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1086 Kč
Naše cena: 724 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Viktor Osovský, Chuderov

Viktor Osovský, Chuderov:
Před časem jsem našel katalog 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, kde jsem si o tom přečetl podrobnější informace. Oslovil mě už papírově podobě. Objednal jsem ho jako dárek a také praktickou pomůcku. A musím říct, že jsem jistě nekoupil blbě. Vzhled, cena, provedení – všechno na vrcholné úrovni. Rozhodně se nemusím bát, že by takový dárek přišel nevhod. Málo co udělalo mé manželce velkou radost, jako tento 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g.

Barbora Vitejčková, Červená Hora

Barbora Vitejčková, Červená Hora:
Za náš léta používaný 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, na který jsem zvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní již není k sehnání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší vlastnosti a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i nadále.

Marie Korandová, Myslinka

Marie Korandová, Myslinka:
Po 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se však nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g máme jen měsíc, už teď je mi jasné, že jsme objednali správně, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Karel Č: je to fajné

Richard B: tak jsem to dostala aje to super

Linda K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikola S: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Julie R: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt