10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1121 Kč
Naše cena: 747 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné sušené mango kousky, prvotřídní kvality, původem z fairtradeového zemědělství na Burkina Faso, představují lahodnou ovocnou pochoutku jedinečné tropické chuti a intenzivního aroma, bohatou na vitamíny, přírodní cukry, a další zdraví prospěšné látky. Ideální malá svačinka kdykoliv během dne na rychlé doplnění energie, do müsli, chutney, marinád a na sladké pečení a přípravu exotických jídel dle Vaší kulinářské fantazie.Složení: Sušené mango*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1271 kJ (301 kcal) na 100 g. Sacharidy: 61.8 g, (z toho cukr: 61.5 g), Tuky: 2.22 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.49 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.4 g, Bílkoviny: 2.96 g, Sůl: 0.062 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Pavel Plachý, Jeseník:
Jsem opět naprosto spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý obchod a potvrdilo se. Očekávaná zpracování produktu a rychlé doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru povrchové varianty zboží, tak i s jednoduchým ovládáním bez zbytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských příruček. Za mě pět bodů z pěti bodů.

Jakub Kudělka, Poděvousy:
Jak 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g zvýšit hodnotu? Vždy se lehčeji pomlouvá, než chválí. A pomlouvá se furt, protože mnoho výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat šmejdské zboží, které vám vydrží chvíli, to je jejich cílem, abyste si museli koupit další. Tak bohatnou. To však není případ 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g, s tím jsem spokojen. Myslím, že jsem určitě dostal kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Vlastně bych si klidně připlatil, v tomto případě kvalita jasně převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo vždy. Kladně cením také rychlost dodání.

František Týnek, Suchý Důl:
V rámci svého volna jsem promrhal kvantum odpolední pátráním po informacích a porovnáváním různých kombinací. Z mého porovnání mi 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g vyšel jako nejlepší, proto volba padla zrovna na něj. A se svým výběrem jsem spokojený i po otestování produktu. 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g se může pochlubit velmi dobrým výkonem i nadprůměrným zpracováním. Jestli hledáte spolehlivého kamaráda, 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g je nejlepším kandidátem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Andrea K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jana B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sebastian J: 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sára H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Marek Š: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Rapunzel Bio Mango sušené, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt