10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 684 Kč
Naše cena: 456 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Eva Veliká, Těšovice:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi skvěle pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Eliška Lefnerová, Tvorovice:
Co víc si přát, než jenom dokonalý 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, kdyby podobných bylo víc, hned by se krásně žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a tak doporučuji ostatním. Neustálé používání je celkem radost, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Klára Vitoulová, Vysoká Pec:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho příteli

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a nabízeného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení objednaného 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l a super zabalení balíčku, aby dodávka nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace milá a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě jedno velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Anežka W: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Julie O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Matěj Š: funkční výrobek

Tobiáš C: tak jsem to dostala aje to super

Jiří Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt