10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 684 Kč
Naše cena: 456 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Eva Veliká, Těšovice

Eva Veliká, Těšovice:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou maminku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Eliška Lefnerová, Tvorovice

Eliška Lefnerová, Tvorovice:
Co víc chtít, než jenom luxusní 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, kdyby podobných bylo víc, hned by se krásně žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu poznat a proto doporučuji dál. Neustálé užívání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom modelem nebo spotřebním výrobkem. Vždy hledám něco víc a v tomto případě jsem to něco objevila. Díky.

Klára Vitoulová, Vysoká Pec

Klára Vitoulová, Vysoká Pec:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za rozumnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho příteli

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel:
Nejprv mne zaujala jasnost a přehlednost Eshopu a nabízeného produktu. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Potom mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l a super zabalení dodávky, aby zboží nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace milá a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Marek Z: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Simona K: děda je z dárku je nadšený

Antonín D: Jsem ráda, že to mám

Simona H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt