10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 684 Kč
Naše cena: 456 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Eva Veliká, Těšovice:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste perfektní.

Eliška Lefnerová, Tvorovice:
Co víc chtít, než jenom luxusní 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je opravdu luxusní, což dokážu ocenit a proto doporučuji dál. Neustálé používání je celkem radost, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým modelem nebo průmyslovým zbožím. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Klára Vitoulová, Vysoká Pec:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l se mně líbil, měl neopakovatelné recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách eshopu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho ostatním

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel:
Nejdříve mne zaujala jasnost a přehlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost doručení objednaného 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l a super zabalení zboží, aby dodávka nebylo poničeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace příjemná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě jedno velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Aneta H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Marek Z: Celkem jsem spokojený.

Alžběta T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tomáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Valerie W: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt