10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 684 Kč
Naše cena: 456 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Eva Veliká, Těšovice:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Poradili jste mi, jaký 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky hned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Eliška Lefnerová, Tvorovice:
Co dalšího chtít, než právě luxusní 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, kdyby takových bylo víc, hned by se lépe žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu poznat a tak doporučuji ostatním. Neustálé užívání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Klára Vitoulová, Vysoká Pec:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho mamince

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel:
Nejdříve mne zaujala krása a úhlednost Eshopu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost dodání zakoupeného 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l a super zabalení balíčku, aby balíček nebylo poškozeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace informovaná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Kateřina Ž: Tento 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vojtěch S: 110 % spokojenost

Denisa O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Markéta K: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt