10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 684 Kč
Naše cena: 456 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Eva Veliká, Těšovice

Eva Veliká, Těšovice:
Hledala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi báječně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi balíček zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Eliška Lefnerová, Tvorovice

Eliška Lefnerová, Tvorovice:
Co víc chtít, než jenom dokonalý 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, kdyby podobných bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Neustálé užívání je doslova príma, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom modelem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Klára Vitoulová, Vysoká Pec

Klára Vitoulová, Vysoká Pec:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l se mně líbil, měl dobré recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách krámu zveřejněny a byl za dobrou cenu. S produktem jsem spokojená a doporučila bych ho tatínkovi

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dodání objednaného 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l a super zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace informovaná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 15. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Tereza D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Amálie Č: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jáchym Š: 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Aneta K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šárka R: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt