10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 684 Kč
Naše cena: 456 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezlepkové pivo, připravené ze sladu z prosa, představuje lahodné pivní potěšení nejen pro celialiky a poskytuje 100% jistotu bezlepkové kvality a unikátní jáhlové chuti, jelikož je připravováno jako konvenční pivo bez použití enzymů.Složení: Voda, prosový slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 205 kJ (48 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2.8 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Eva Veliká, Těšovice

Eva Veliká, Těšovice:
Vybírala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nebyla jistá s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Eliška Lefnerová, Tvorovice

Eliška Lefnerová, Tvorovice:
Co dalšího si přát, než jenom dokonalý 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l, kdyby podobných bylo víc, hned by se lépe žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu poznat a proto doporučuji ostatním. Každodenní používání je doslova príma, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým zbožím. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Klára Vitoulová, Vysoká Pec

Klára Vitoulová, Vysoká Pec:
10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho tatínkovi

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel

Kristýna Rejmánková, Nový Kostel:
Nejprv mne zaujala jasnost a úhlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dodání objednaného 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l a dobré zabalení dodávky, aby balíček nebylo poškozeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Emma K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Václav H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alena Č: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jana L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Bezlepkové pivo z prosa, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt