10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, oslovil mně váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš eshop podívám dřív, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Štěpán Šůcha, Postřelmov

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Jestli máte bolesti hlavy z všudypřítomných reklam a přemlouvání, jak je ten který produkt úplně nejlepší, zachovejte se jako já. Použijte namísto lživých obchodních řečiček raději skutečné recenze lidí, kteří si přístroj reálně vyzkoušeli. Já tak můžu opravduobjektivně prohlásit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co se mi dostalo do rukou.

Adam Gajdziok, Litovany

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit novější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to opravdu rád. Bratr si koupil tedy dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Oliver M: tak jsem to dostala aje to super

Matouš N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Vanesa S: Je to dostatečné?

Laura V: dobré

Miroslav S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt