10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak prohlížel nabídky na internetu, zalíbil se mi váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Pokud vám už jde hlava kolem z všudypřítomných reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který produkt zaručeně bezkonkurenční, udělejte to jako já. Použijte namísto zavádějících reklamních tvrzení raději opravdové hodnocení lidí, kteří si to reálně vyzkoušeli. Já tak můžu opravdubez nadsázky tvrdit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co si můžete pořídit.

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Nejprve jsem chtěl objednat dražší 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším modelem a jsem za to celkem rád. Kamarád si pořídil tedy novější a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Julie M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kateřina I: Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aneta H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jonáš A: je to fajné

Natálie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt