10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč KOUPIT

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Jan Tykvart, Mirovice:
Tenhle 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem zprvu spatřil v reklamě. Tehdy mě ale nezaujal, jevil se jako zbytečně přechválený. Ovšem pak jsem se bavil s přáteli, kteří si to objednali. Chválili ho, motivovali mě, tak jsem ho taky objednal. Jsem toho názoru, že reklama na 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vůbec nelhala. Kvalita, rychlá doprava, dlouhá životnost, prostě jediným slovem boží.

Antonín Hlahůlek, Velký Třebešov:
10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l a znovu 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Perfektní produkt, který mi velmi ulehčil život. Žádná pracná příprava, žádné dlouhé hledání. Na internetu jsem ho zaplatil předem a měl jsem trochu obavy. Ale čtvrtý den přišla SMS od pošťáka a datumem a přesnou hodinou dodání. Všechno proběhlo, jak mělo, proto jsem svou objednávku v pořádku obdržel a mohl začít užívat. Opravdu maximální spokojenost.

Denis Wanka, Nehvizdy:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l otestoval a zjistil, že funguje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se podobným zádrhelem.

Jana Frostová, Polomí:
Dobře skladný. Lehce ovladatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Koupila jsem si tento produkt k představení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď hodně spokojená a doufám,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro všechny,kteří rádi zpívají a nemají zkušenost,protože prostřednictvím mluveného podkladu je možné plnit si své sny....

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Aneta : Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Patrik V: 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Klára S: nemá chybu

Hana H: dobré

Natálie B: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt