10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 497 Kč
Naše cena: 331 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Gabriela Kornetová, Vitčice

Gabriela Kornetová, Vitčice:
U této společnosti pořizuji zboží relativně často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou materiálů. Vzhledem k tomu, že v ČR není bohatá nabídka po těchto 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich negativem je pouze doba doručení a ostatní vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel chcete-li mít první jakost výhodně, nezbude vám, než si počkat.

Jana Kosíková, Rychnovek

Jana Kosíková, Rychnovek:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi zcela ráda. Vzhled i objem odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a stále vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a objednám další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, jelikož dosud pracují 100%.

Václav Verčimák, Svatobořice-Mistřín

Václav Verčimák, Svatobořice-Mistřín:
Nejdříve mě překvapil stylový webdesign internetového obchodu. Profesionálně byla vyhotovena nabídka, obrázky, informace, hodnocení. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, proto jsem se obrátil na podporu. Komunikace byla blesková, příjemná. Výhodou byla poukázka na identický 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l za jinou cenu. Eshop opravdu doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Emma Pitulová, Svinošice

Emma Pitulová, Svinošice:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem vybírala dětem a chtěla jsem tu nejúžasnější kvalitu za nejlevnější cenu. Oslovila jsem několik eshopů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem potřebovala. Po čtrnácti dnech zkoušení jsme natolik spokojení, že jsme u vás zakoupily ještě jednu 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Simona R: nemá chybu

Dominika T: děda je z dárku je nadšený

Eliška Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kryštof L: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt