10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když kupuji tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na internetu, zalíbil se mi váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští narozeniny se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

Štěpán Šůcha, Postřelmov

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Jestliže jste na nervy z všudypřítomných reklamních spotů a přesvědčování, jak je ten který produkt naprosto nejlepší, jednejte jako já. Využijte namísto nedůvěryhodných reklamních frází raději opravdové recenze lidí, kteří si výrobek na vlastní kůži otestovali. Já tak můžu skutečnězodpovědně tvrdit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co si můžete dopřát.

Adam Gajdziok, Litovany

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl pořídit novější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším kusem a jsem za to opravdu rád. Soused si koupil tedy novější a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Anežka T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Denis R: 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adam Š: 110 % spokojenost

Šárka Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Laura H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt