10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na eshopech, padl mi do oka váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš eshop podívám dříve, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

Štěpán Šůcha, Postřelmov

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Jestli jste na nervy z všudypřítomných reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který produkt naprosto nejlepší, jděte na to jako já. Využijte namísto zavádějících marketingových frází raději skutečné zkušenosti zájemců, kteří si výrobek opravdu otestovali. Já tak můžu skutečnězodpovědně potvrdit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co se mi dostalo do rukou.

Adam Gajdziok, Litovany

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl pořídit novější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším kusem a jsem za to celkem rád. Soused si objednal právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes tři čtvrtě roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Sára R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Kristián L: Celkem jsem spokojený.

Rozálie S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Štěpán K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Gabriela J: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt