10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 497 Kč
Naše cena: 331 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Gabriela Kornetová, Vitčice

Gabriela Kornetová, Vitčice:
U této firmy nakupuji relativně často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou materiálů. Vzhledem k tomu, že v České republice není široká nabídka po těchto 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, jinou firmu již nemusím zkoušet. Jejich negativem je jenom termín dodání a další druhotné výdaje jako jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel jestli chcete mít první jakost za málo peněz, musíte se počkat.

Jana Kosíková, Rychnovek

Jana Kosíková, Rychnovek:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala hned čtyři kusy a jsem s nimi naprosto spokojená. Vzhled i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl žádný problém. Pracuji s nimi občasně a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i dále a zakoupím další, bude-li třeba. Což nepředpokládám, jelikož zatím fungují 100%.

Václav Verčimák, Svatobořice-Mistřín

Václav Verčimák, Svatobořice-Mistřín:
Nejdříve mě uhodil do očí vkusný design těchto internetových stránek. Profesionálně byla zpracována nabídka, fotografie, informace, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, proto jsem kontaktoval eshop. Komunikace byla blesková, pohodová. Výhodou byla poukázka na stejný 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l v jiné cenové kategorii. Prodávajícího velmi doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

Emma Pitulová, Svinošice

Emma Pitulová, Svinošice:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem vybírala klukovi a očekávala jsem tu nejvyšší kvalitu za přijatelnou cenu. Prohlédla jsem pár obchodů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem hledala. Po týdnu testování jsme dostatečně rádi, že jsme u vás zakoupily další 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dětem se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Tobiáš D: 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jan S: funkční výrobek

Josef Š: Přišlo to celkem rychle

Vanesa F: dobré

Ema R: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt