10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Šárka Hebká, Český Krumlov:
Objednala jsem si 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l někdy před třemi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u dveří s zásilkou. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá krásně, tak věřím, že spln svůj účel.

Adéla Krásnická, Svatoňovice:
Jednou jsme se se sousedkami rozhodly, že si v eshopu pořídíme hodně věcí společně, kvůli úspoře. Já jsem si v tom čase vybrala v sortimentu právě tenhle 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, protože mě upoutal na první pohled. Ale byla to hodně skvělá volba. Příliš jsem od něj nevyžadovala, ale byla jsem překvapená. Vysoká kvalita, rychlé doručení, dobrá cena, jedním slovem skvělé!

Emma Hofmanová, Nemyčeves:
Nakupuji na tomto obchodu často. Vždy jsem spokojena jak s příjemnou komunikací, tak s zbožím, které mi dojde. Vše je kvalitně zabaleno a zasláno v nejkratší možném času. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete příjemně potěšeni tím, jak krásně slouží. A milé jednání, obětavost a skvělá komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který si užívám.

Ondřej Magdolen, Rybníček:
Za tuto perfektní cenu zcela dostačující produkt. Po konzultaci s prodejcem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Navíc ochota prodejce zjistit reálný sílu produktu a otestovat funkčnost 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l ještě před zasláním. Obojí odpovídá recenzím. Velice šikovný a stabilní pomocník pro garáž i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující levnou cenu.

Pavel Goch, Hradec:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l měl být překvapením pro moji nastávající manželku. Tak jsem jsem směřoval dotaz na eshop, který prodával tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, doladil jsem s nimi dárkový obal a zejména termín, adresu. Komunikace byla opravdu milá, rychlá. Na ceně nezáleželo, navzdory tomu, že jsem si jistý, že by se 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l dal pořídit levněji. Někdy je podstatnější rychlé dodání, než 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Společnost dostála svému jménu, kromě toho přibalila maličkost a z moji nastávající se stala oficiální paní. Stoprocentně doporučuji tento eshop.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 02. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 48 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Sofie T: děda je z dárku je nadšený

Petra Š: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana M: já jsem to prostě chtěla

Eliška P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Barbora K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt