10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 497 Kč
Naše cena: 331 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Gabriela Kornetová, Vitčice

Gabriela Kornetová, Vitčice:
U této firmy nakupuji poměrně často. Jsem spokojena jak s cenou za výrobek, tak s kvalitou dílů. Vzhledem k tomu, že v České republice není bohatá nabídka po těchto 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, jiného prodejce již nepotřebuji. Jejich mínusem je jen pomalejší doprava a ostatní vedlejší náklady jako jsou: obalové materiály, cena za dopravu. Bohužel chcete-li mít špičkové vlastnosti výhodně, budete si muset počkat.

Jana Kosíková, Rychnovek

Jana Kosíková, Rychnovek:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l určitě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si objednala hned dva kusy a jsem s nimi zcela spokojená. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli doručení taky nebyl žádný zádrhel. Používám je střídavě a stále vypadají čtyři jako nové. Jistě jim zůstanu oddaná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože zatím pracují 100%.

Václav Verčimák, Svatobořice-Mistřín

Václav Verčimák, Svatobořice-Mistřín:
Nejdříve mě zaujal vkusný design tohoto webu. Profesionálně byla vyhotovena nabídka, fotky, texty, hodnocení. Bohužel jsem si nebyl jistý správným výběrem 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, z toho důvodu jsem kontaktoval eshop. Instruktáž byla blesková, jasná. Benefitem byla poukázka na totožný 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l za jinou cenu. Eshop velice doporučuji jak kvůli nabídce, tak dopravě.

Emma Pitulová, Svinošice

Emma Pitulová, Svinošice:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem hledala dětem a očekávala jsem tu nejvyšší kvalitu za nejlevnější cenu. Našla jsem několik obchodů a teprve u vás jsem našla přesně to, co jsem poptávala. Po čtrnácti dnech testování jsme natolik rádi, že jsme u vás objednali ještě jednu 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Daniel K: je to fajné

Ondřej P: 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Daniela W: Je to dostatečné?

Simona N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch K: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt