10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, zalíbil se mi váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s podobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Štěpán Šůcha, Postřelmov

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
V případě, že jste na nervy z všudypřítomných reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který výrobek úplně bezkonkurenční, zachovejte se jako já. Využijte namísto zavádějících obchodních chytáků raději skutečné recenze lidí, kteří si produkt skutečně otestovali. Já tak můžu opravdubez nadsázky prohlásit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co si můžete pořídit.

Adam Gajdziok, Litovany

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl koupit levnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším kusem a jsem za to i rád. Bratr si koupil tedy novější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes tři čtvrtě roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Anežka K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kamila Ž: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Tobiáš O: je to fajné

Patrik P: Jsem ráda, že to mám

Dominik I: 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt