10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na internetu, oslovil mně váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky dobré zkušenosti, ale co mi došlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš obchod podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než loni.

Štěpán Šůcha, Postřelmov

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Jestli jste na nervy z televizních reklam a přemlouvání, jak je ten který produkt zaručeně top, jednejte jako já. Použijte namísto líbivých marketingových tvrzení raději reálné názory zájemců, kteří si to na vlastní kůži vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněobjektivně prohlásit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co jsem si mohl pořídit.

Adam Gajdziok, Litovany

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Nejprve jsem chtěl objednat novější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se starším kusem a jsem za to opravdu rád. Soused si objednal tedy levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Amálie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adam H: Celkem jsem spokojený.

Jáchym Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Daniel V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radek J: 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt