10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, zalíbil se mi váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak dobrého! Příští narozeniny se na váš krám podívám hned, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než letos.

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Jestli vás už bolí hlava z všudypřítomných reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který výrobek zaručeně top, udělejte to jako já. Použijte namísto lživých reklamních řečiček raději reálné zkušenosti zájemců, kteří si přístroj reálně vyzkoušeli. Já tak můžu skutečněbez nadsázky napsat, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co je na trhu k mání.

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl koupit dražší 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to i rád. Kamarád si pořídil tedy levnější a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Richard P: Jsem ráda, že to mám

Kamila S: dobré

Amálie J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie B: Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Emma S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt