10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak projížděl nabídky na eshopech, padl mi do oka váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými zbožím dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás pořídím víc dárků než včera.

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
V případě, že máte bolesti hlavy z televizních reklamních spotů a přesvědčování, jak je ten který výrobek úplně nejlepší, jděte na to jako já. Použijte namísto líbivých obchodních frází raději opravdové zkušenosti zákazníků, kteří si to reálně otestovali. Já tak můžu skutečněobjektivně prohlásit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co jsem si mohl pořídit.

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl pořídit dražší 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším modelem a jsem za to celkem rád. Bratr si koupil tedy dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes tři čtvrtě roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Karel P: 110 % spokojenost

Anežka Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sebastian K: Přišlo to celkem rychle

Zuzana T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Simona Ž: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt