10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když pořizuji moc dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak sledoval nabídky na eshopech, padl mi do oka váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho zakoupil. Nečekal jsem nic moc, nemám s podobnými výrobky vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak dobrého! Příští Vánoce se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Štěpán Šůcha, Postřelmov

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Jestli jste na nervy z všudypřítomných reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který výrobek naprosto bezkonkurenční, jednejte jako já. Použijte namísto zavádějících obchodních chytáků raději skutečné zkušenosti lidí, kteří si výrobek skutečně vyzkoušeli. Já tak můžu opravduzodpovědně potvrdit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co si můžete dopřát.

Adam Gajdziok, Litovany

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl koupit levnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to i rád. Soused si pořídil právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Zuzana B: Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Šárka P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šimon M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Barbora M: Je to dostatečné?

Vojtěch P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt