10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když objednávám hodně dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak projížděl nabídky na internetu, oslovil mně váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si řekl, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Fakt jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš eshop podívám dřív, a počítám, že od vás objednám víc dárků než letos.

Štěpán Šůcha, Postřelmov

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Jestliže vám už jde hlava kolem z všudypřítomných reklam a přesvědčování, jak je ten který výrobek zaručeně top, udělejte to jako já. Použijte namísto nedůvěryhodných obchodních frází raději opravdové recenze lidí, kteří si výrobek na vlastní kůži vyzkoušeli. Já tak můžu opravduzodpovědně napsat, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co jsem si mohl pořídit.

Adam Gajdziok, Litovany

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se takovou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl koupit dražší 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to i rád. Soused si koupil právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matěj G: Celkem jsem spokojený.

Jaroslav C: 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sára L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikola M: Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Natálie A: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt