10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 467 Kč
Naše cena: 311 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Šárka Hebká, Český Krumlov:
Objednala jsem si 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l někdy před dvěma dny a dnes dopoledne mi zvonil pošťák u dveří s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí dodání, protože jsem se na balíček těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový produkt se vším, co k němu dle popisku mělo patřit. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá krásně, tak doufám, že spln svůj účel.

Adéla Krásnická, Svatoňovice:
Jednoho dne jsme se se sousedkami rozhodly, že si online zakoupíme větší množství věcí společně, z důvodu úspory. Já jsem si v té chvíli vybrala v nabídce právě tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, z důvodu, že mě upoutal na první pohled. Ovšem byla to opravdu nejlepší volba. Zázraky jsem od něj nečekala, ale překvapil mě. Bezkonkurenční kvalita, bezproblémové doručení, přijatelná cenovka, jinými slovy bomba!

Emma Hofmanová, Nemyčeves:
Nakupuji na tomto Eshopu pravidelně. Vždy jsem ráda jak s hezkou komunikací, tak s zbožím, který mi dojde. Vše je kvalitně zabaleno a dodané v nejkratší možné době. Opravdu můžu tento kus doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak hezky vypadá. A příjemné jednání, obětavost a skvělá komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Ondřej Magdolen, Rybníček:
Za tuto nízkou cenu naprosto dostačující produkt. Po konzultaci s prodejcem upravená doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak velice ochotné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit reálný tvar produktu a vyzkoušet funkčnost 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l ještě před odesláním. Obojí odpovídá recenzím. Velice šikovný a spolehlivý pomocník pro doma i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Pavel Goch, Hradec:
Tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l měl být překvapením pro moji snoubenku. Tak jsem se obrátil internetový obchod, který nabízel tento 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, dořešil jsem s nimi vše podstatné a především datum, adresu doručení. Komunikace byla opravdu příjemná, blesková. Cena nebyla podstatná, navzdory tomu, že tuším, že by se 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l dal sehnat výhodněji. Jsou situace, kdy je podstatnější renomé eshopu, než 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Společnost dostála svému jménu, dokonce přibalila upomínkový předmět a z moji nevěsty se stala oficiální paní. Vřele doporučuji tuto firmu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Sabina P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vojtěch P: je to fajné

Adéla O: děda je z dárku je nadšený

Barbora H: dobré

Tereza B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt