10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 453 Kč
Naše cena: 302 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Matouš Fogaš, Tísek

Matouš Fogaš, Tísek:
Letos na narozeniny jsem si řekl, že když kupuji tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si objednám. Jak jsem tak prohlížel nabídky na webu, oslovil mně váš 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho objednal. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím dobré zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak perfektního! Příští Vánoce se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás objednám víc dárků než loni.

Štěpán Šůcha, Postřelmov

Štěpán Šůcha, Postřelmov:
Jestliže vám už jde hlava kolem z televizních reklam a přemlouvání, jak je ten který výrobek zaručeně nejlepší, jednejte jako já. Využijte namísto nedůvěryhodných obchodních frází raději skutečné hodnocení lidí, kteří si přístroj reálně otestovali. Já tak můžu opravdubez nadsázky prohlásit, že 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l je tím nejlepším, co se mi dostalo do rukou.

Adam Gajdziok, Litovany

Adam Gajdziok, Litovany:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl pořídit novější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším produktem a jsem za to celkem rád. Kamarád si pořídil tedy novější a neustále má nějaké problémy. Já jej užívám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Karolína Č: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktor N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Rozálie A: Proboha. To raději přispěju na charitu

Klára K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Amálie K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt