10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1130 Kč
Naše cena: 753 Kč Ověřit dostupnost

Riedenburger Pilsner je mistrovské pivo nejvyšší pivovarné kvality. Je velice temperamentní s jemně chmelovým aroma Hallertau- německého aromatického chmele. S příjemně hořkou chutí a jemnými póry pěny představuje lahodné potěšení nejen pro všechny milovníky originálních piv.Složení: Voda, ječný slad*, chmel*, droždí*. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 2 g, (z toho cukr:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Gabriela Čečetková, Třebětice

Gabriela Čečetková, Třebětice:
Dlouho jsem váhala mezi touto 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Oliver Vlachovský, Mokré

Oliver Vlachovský, Mokré:
lehce se přiznám, že jsem patřil k těm, co 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l měli na nesmysl. Pak jsem ale v dílně slyšel kolegy, jak o něm hezky mluví. Pročetl jsem si weby a můj původně pevný názor vzal za své. I kamarádka mi řekla, že bych neměl hanit cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l objednal a hned třetí den ho doručili. Používám ho sice teprve třetí týden, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnosti.

Kryštof Strunz, Třebihošť

Kryštof Strunz, Třebihošť:
Není nic milejšího než zakoupení tohoto 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l stačí několik kliknutí a do druhého dne máte doma balíček z tady tou radostí. Je to skvělá věc, kterou jsem si chtěl pořídit už velmi dlouho, ale vždycky jsem neměl čas. Přemluvila mě kamarádka. Mám ho čtrnáct dní a dosud všechno v pohodě a moje nadšení nevychládá. Bleskové doručení, lehké pořízení, velmi užitečná věcička.

Marek Nekvasil, Bílá Třemešná

Marek Nekvasil, Bílá Třemešná:
Hodnotím jakožto domácí uživatel (porovnání). Celkově se jedná o roztomilý 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l s řadou příjemných vychytávek, který má vše,co běžný uživatel očekává. Velmi kvituji jeho rychlost a možností přizpůsobit si nastavení svým očekáváním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Eva R: Ideální k osmnáctinám :)

Vojtěch R: je to fajné

David E: 110 % spokojenost

Šárka B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Karolína S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Pivo světlé Pilsner 4,7%, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt