10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 407 Kč
Naše cena: 271 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Aleš Štindl, Levínská Olešnice

Aleš Štindl, Levínská Olešnice:
Dostal jsem ho od kamarádky. Já sám bych si dříve nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně strádal. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na hrdinu. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l otestoval a poznal, že funguje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, která se mi svěřil se stejným problémem.

Marek Makuňa, Rádlo

Marek Makuňa, Rádlo:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je prostě vynikající! Po saměťáku jsem se několik roků pohyboval po Asii jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký skok a i v Česku je možné objevit hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Asii a cenově je snad levnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

Vojtěch Vich, Stínava

Vojtěch Vich, Stínava:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l mi přišel bez vady a neprodleně. Bohužel dle popisu, měl 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l přijít v dárkovém balení, což ale chybělo. Kdyby nešlo o dárek, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i tak domluva byla bezproblémová. Přijal jsem omluvu a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ovšem zlepšil, byla doprava. Eshop nabízí jedinou firmu, která vyžaduje balné. Další peníze k ceně zboží.

Valerie Šimečková, Valašská Senice

Valerie Šimečková, Valašská Senice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Eva P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tadeáš M: tak jsem to dostala aje to super

Simona D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Zuzana K: dobré

Veronika H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt