10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 407 Kč
Naše cena: 271 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Aleš Štindl, Levínská Olešnice

Aleš Štindl, Levínská Olešnice:
Dostal jsem ho od manželky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l zkusil a poznal, že funguje a není náznak mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, která se mi svěřil se podobným zádrhelem.

Marek Makuňa, Rádlo

Marek Makuňa, Rádlo:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je jednoduše vynikající! Po revoluci jsem se pár roků pohyboval po Evropě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Asii a cenově je dokonce dostupnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

Vojtěch Vich, Stínava

Vojtěch Vich, Stínava:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l dorazil bez vady a ve smluvený termín. Bohužel na základě informací, měl 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l přijít v dárkovém pouzdře, na což prodejce zapomněl. Kdyby to nebyl prezent, asi bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i navzdory tomu komunikace byla příjemná. Prodejce to mrzelo a bezprostředně poté mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však zlepšil, bylo poštovné. Prodejce preferuje jedinou společnost, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky k ceně zboží.

Valerie Šimečková, Valašská Senice

Valerie Šimečková, Valašská Senice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l pro nás v rodině znamená hlavně spolehlivou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Alžběta V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Sebastian D: je to fajné

Šárka K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominik R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Filip B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt