10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Michaela Parobková, Klec:
Snažila jsem se potěšit svého manžela vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala obchod, ve kterém jej zakoupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem zvolila opravdu dobře. Prodavač e-shopu mne ubezpečil, že požadovaný 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l mají skladem a pošlou jej do druhého dne, manžel byl z dárku nadšen a já jsem moc spokojena, že jsem nešlápla vedle.

Hana Halušková, Nižní Lhoty:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Pak jsem našla, že existuje i jeho verze do práce. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala hodně, že si 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l okamžitě zkusím koupit. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už mnohonásobně vrátily nazpět. Pracuje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Štěpán Hagan, Češov:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nezbytností jako je stan,spacáky, karimatky, kempingový stoleček s židličkami, oblečení, tříkolky a pod. Toto je perfektní 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l řešení - vše zabaleno v kufru, který je po rozložení stolečkem.

Valerie Blatecká, Plískov:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to celé podfuk na důvěřivé kupující. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale chci říct, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Daniela Hrazdilová, Kosoř:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada objednávám přes net. Byla jsem se na 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l podívat v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého skvělého pomocníka můžu mít v bytě. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za nízkou cenu jej koupila. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak snad nebude chyba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 03. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Natálie F: Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Laura Ž: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Radim V: tak jsem to dostala aje to super

Kamila V: Ideální k osmnáctinám :)

Samuel T: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt