10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 446 Kč
Naše cena: 297 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Veronika Klusková, Kobyly

Veronika Klusková, Kobyly:
Když jsem si ho kupovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje kamarádky, které 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l již vlastní, byly absolutně spokojené. Ani jedna z nich neměla jakékoliv negativní zkušenosti, ba zcela naopak. A protože už jsem něco podobného chtěla velmi dlouho, nebyl důvod proč dál čekat. Všechna moje přání byla na zcela vyslyšena. Opravdu neznám nic úžasnějšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Patrik Ohem, Libenice

Patrik Ohem, Libenice:
Obdržel jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jako dárek, ale přesto jsem nadšený. Ono se povídá, že obdarovanému koni na zuby nezírej, ale tady ani na nic zírat nejde. Funkční jednoduchý design, žádná chybovost. Zkrátka perfektní produkt, který mi udělal opravdu radost a doporučuji rodině, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika modely. vyberte jistě tento.

Samuel Mikolajek, Pomezí nad Ohří

Samuel Mikolajek, Pomezí nad Ohří:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je velmi krásná, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro babičku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Alena J: Ideální k osmnáctinám :)

Dominika N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominika H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Ema B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jana P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt