10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1604 Kč
Naše cena: 1069 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Sofie Ficová, Věžná

Sofie Ficová, Věžná:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání rychlé, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Denis Mrajca, Nemanice

Denis Mrajca, Nemanice:
Častokrát jsem už naletěl. Často se nechám přemluvit a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tolik překvapen.

Tadeáš Birke, Šimanov

Tadeáš Birke, Šimanov:
Musel jsem chvíli ukecávat manželku, že je pro nás perfektní a že budeme oba rádi. Když jsem jí řekl, že když jí nebude líbit se, tak 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vrátím, souhlasila. Když jsem dneska přišel domů z kanceláře už ho zkoušela a byla více než nadšená. Nic se zasílat zpět nebude a za nás oba hodně děkuji.

Eliška Schuchová, Dolní Věstonice

Eliška Schuchová, Dolní Věstonice:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi dvakrát vyzkoušela podobný výrobek jako je 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabídka ostatních firem ale nebyla zcela jasná a přišlo mi, že propagují něco, co nemohou dodržet. S nákupem jsem teda moc uspokojená nebyla. Dokonce chyběl český manuál, druhý dodavatel by celkově problémový (ošklivá komunikace, obtížná reklamace zboží). V případě 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l mě ale zaujala už jeho prezentace a vstřícnost obchodníka. Nejprve jsem se na 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l dotazovala a mé otázky byly trpělivě zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a musím napsat, že jsem nakonec našla dobrého prodejce a také výborný výrobek, který mohu všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Eva J: děda je z dárku je nadšený

Jan H: Jsem ráda, že to mám

Michal Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eva G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Viktor V: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt