10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 407 Kč
Naše cena: 271 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Aleš Štindl, Levínská Olešnice

Aleš Štindl, Levínská Olešnice:
Obdržel jsem ho od manželky. Já sám bych si předtím nikdy neřekl, že by mi chtěl pomoci. Moje osobnost bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe celkem strádal. Bojoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l otestoval a poznal, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Marek Makuňa, Rádlo

Marek Makuňa, Rádlo:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je prostě jedinečný! Po převratu jsem se pár let pohyboval po Asii jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v zahraničí a cenově je dokonce dostupnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

Vojtěch Vich, Stínava

Vojtěch Vich, Stínava:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l kurýr přivezl nepoškozený a včas. Bohužel dle popisu, měl 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l přijít v dárkové krabici, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dáreček, vůbec bych se neozval. Bohužel jsem musel, avšak i přesto domluva byla příjemná. Přijal jsem omluvu a okamžitě mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, bylo poštovné. Internetový obchod má v nabídce jednu firmu, která si účtuje balné. Další korunky navíc.

Valerie Šimečková, Valašská Senice

Valerie Šimečková, Valašská Senice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l pro nás v rodině znamená hlavně dobrou značku kvality. Rádi používáme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Viktor C: je to fajné

Václav G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla E: Je to dostatečné?

Michaela M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominik D: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt