10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 407 Kč
Naše cena: 271 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Aleš Štindl, Levínská Olešnice

Aleš Štindl, Levínská Olešnice:
Obdržel jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepřiznal, že by mi mohl pomoci. Moje ego bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně strádal. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na hrdinu. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l otestoval a zjistil, že pracuje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se podobným problémem.

Marek Makuňa, Rádlo

Marek Makuňa, Rádlo:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je jednoduše jedinečný! Po revoluci jsem se pár let pohyboval po Světě jako obchodní zástupce a tak mám možnost porovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné najít hodně kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v zahraničí a cenově je asi dostupnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Vojtěch Vich, Stínava

Vojtěch Vich, Stínava:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l byl doručen bez kazu a ve smluvený termín. Bohužel podle nabídky, měl 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l přijít ve speciální krabici, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o prezent, pravděpodobně bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto domluva byla příjemná. Prodejce se omluvil a obratem mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych však změnil, je výběr dopravců. Internetový obchod má v nabídce jednu firmu, která vyžaduje balné. Další korunky k ceně zboží.

Valerie Šimečková, Valašská Senice

Valerie Šimečková, Valašská Senice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty peníze stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Michal K: Celkem jsem spokojený.

Denisa L: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jáchym Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tomáš D: je to fajné

Magdaléna P: Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt