10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 446 Kč
Naše cena: 297 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Veronika Klusková, Kobyly

Veronika Klusková, Kobyly:
Když jsem si ho pořizovala, šla jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l již vlastní, byly úplně rády. Ani jedna z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba zcela výborné. A protože už jsem něco podobného hledala hodně často, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje přání byla na úplně splněna. Opravdu neznám nic lepšího, co by bylo momentálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Patrik Ohem, Libenice

Patrik Ohem, Libenice:
Dostal jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jako dárek, ale přesto jsem spokojený. Ono se říká, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale zde ani na nic koukat nejde. Lehký jednoduchý povrch, žádná vadnost. Jednoduše perfektní výrobek, který mi udělal opravdu radost a doporučuji rodině, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více modely. vyberte určitě tenhle.

Samuel Mikolajek, Pomezí nad Ohří

Samuel Mikolajek, Pomezí nad Ohří:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je velmi pěkný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro sestru. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Sára K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sára K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Patrik Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Dominika W: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jan D: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt