10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 407 Kč
Naše cena: 271 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Aleš Štindl, Levínská Olešnice

Aleš Štindl, Levínská Olešnice:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v uvnitř sebe vlastně trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na rytíře. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l otestoval a poznal, že funguje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegyni z práce, který se mi svěřil se podobným problémem.

Marek Makuňa, Rádlo

Marek Makuňa, Rádlo:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je jednoduše vynikající! Po saměťáku jsem se několik roků pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné objevit hodně výbornou nabídku. Po všech stránkách konkuruje prodejcům v Evropě a cenově je asi dostupnější než v některých vedlejších zemích. Jen tak dál.

Vojtěch Vich, Stínava

Vojtěch Vich, Stínava:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l dorazil v pořádku a bez prodlevy. Bohužel na základě informací, měl 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l přijít ve speciální krabici, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl dárek, zřejmě bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ale i přesto domluva byla nekonfliktní. Omluvili se mi a okamžitě mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, je nabídka dopravců. Eshop upřednostňuje jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další korunky navíc.

Valerie Šimečková, Valašská Senice

Valerie Šimečková, Valašská Senice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho koupila původně jenom pro sebe k užívání do zaměstnání. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Tobiáš L: funkční výrobek

Viktorie V: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Patrik A: 110 % spokojenost

Antonín L: 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol K: Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt