10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Kristýna Kučová, Jilem:
Hledala jsem dárek k Vánocům pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi neuvěřitelně pomohli. Pomohli jste mi, jaký 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vybrat s ohledem na babiččín věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi dárek zaslali prakticky okamžitě. Ještě jednou moc děkuji, jste úžasní.

Valerie Peklová, Kozlov:
Jednoduše jsem chtěla ve svém bytí učinit podstatnou změnu. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l se k tomu jevil jako naprosto ideální. A opravdu, s ním je každý můj den nyní podstatně lepší než kdy dříve. I vás někdy přepadne pocit, že byste měli změnit život? Ale nemáte k zásadní změně většinou dost chuti. prostřednictvím 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l budou takové pocity obratem minulostí. Dojdete závěru, že na lepší život stačí často velmi málo.

Jana Zouplnová, Hrdlořezy:
Skvěle luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Nakupuji u vás dlouho, a každý další nákup mě utvrzuje v tom, že objednávám dobře. Naposledy jsem si u vás objednala 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, a skutečně nevím, co na to mám napsat. Snad jen to, že příště budu nakupovat zase u vás, protože produkty, jaké prodáváte, se v takové barvě a za tak výhodnou cenu objednává na internetu jen těžko.

Jana Peremská, Krnov:
Za tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l dávám velký palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k vánocům, kdy jsem si ho po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám bezchybně funguje, co vím, nikdo s ním neměl zatím nijaký problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Karel D: Jsem ráda, že to mám

Sofie K: děda je z dárku je nadšený

Radek : Doufám, že to vydrží několik let :-D

Ema : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vanesa K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt