10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Adéla Adolfová, Ořechov:
Nemohla jsem se rozhodnout, který 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vybrat. Nabídka ve vašem obchodu je hodně široká. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem potřebovala a jsem spokojená. Oceňuji úžasnou komunikaci, rychlé jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá zákaznice obdržela. Nakupuji u vás často a budu i nadále. Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je ale úplně úžasný.

Miroslav Podsklan, Sadská:
Ještě než jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l objednal, psal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali hned, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem mile překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

Anna Lepešková, Dobřany:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně objednávám přes internet. Byla jsem se na 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l podívat v kamenném obchodě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem překvapena, jakého šikovného pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k netu a za skvělou cenu jej pořídila. Mám ho doma šest dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej zvládat, ale vypadá to jednoduše, tak snad nebude chyba.

Oliver Fukal, Povrly:
Jsem povahou Střelec - jednoduše risk nebo zisk. A když mi někde na internetu vyběhla reklama na 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l, zkusil jsem to objednal. A terno, trefa do černého. Zboží dorazil bezchybně zabalený a tím pádem neponičený. Skvělý poměr cena/výkon, hezký vzhled, příjemné používání, profesionální vyhotovení. Prostě výhra a celková spokojenost. Děkuji a doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 12. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nikola K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nela U: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Šárka K: dobré

Roman E: funkční výrobek

Sebastian H: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt