10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 446 Kč
Naše cena: 297 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné špaldové nealkoholické sladové pivo vyrobené ze špaldy je 100% přírodní produkt plný z vysoce kvalitních surovin. Slazené sirupem z agáve s nízkým glykemickým indexem. Při výrobě jsou tak cenné rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitaminy zachovány.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, agáve sirup*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 171 kJ (40 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9.5 g, (z toho cukr: 8.4 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Veronika Klusková, Kobyly

Veronika Klusková, Kobyly:
Když jsem si ho pořizovala, kupovala jsem na jistotu. Všechny moje přítelkyně, které 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l již mají, byly absolutně spokojené. Ani jedna z nich neměla jakékoliv špatné zkušenosti, ba právě výborné. A protože už jsem něco takového hledala hodně často, nebyl důvod proč déle váhat. Všechna moje přání byla na zcela splněna. Opravdu neznám nic báječnějšího, co by bylo aktuálně na trhu k {dostání|zakoupeníobjednání.

Patrik Ohem, Libenice

Patrik Ohem, Libenice:
Obdržel jsem 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l jako dárek, proto jsem nadšený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale zde ani na nic zírat nejde. Minimalistický jednoduchý design, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý produkt, který mi udělal zcela radost a doporučuji všem, kteří přemýšlejí nebo se rozhodují mezi více modely. Zvolte jistě tenhle.

Samuel Mikolajek, Pomezí nad Ohří

Samuel Mikolajek, Pomezí nad Ohří:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je velmi hezký, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro babičku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Jan H: Celkem jsem spokojený.

Jiří T: 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alena W: Je to dostatečné?

Viktorie G: děda je z dárku je nadšený

Samuel S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt