10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Klára Pieczková, Závist:
Super PRODUKT, od kterého jsem moc nechtěl. Ale nakonec mě hodně překvapil. PRODUKT, který vydrží velmi mnoho. Kupuji si je občasně, podle chuti. Za tolik výhodnou cenu, dodání, chci v tomto případě, jen eshop poradit. Přítel mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kód pro doplňkový nákup.

Valerie Dajčarová, Budíškovice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem zakoupila na tomto e-shopu. A jak to dopadlo? Já i mnoho jiných zákazníků hodnotíme kladně zanedbatelnou energetickou náročnost, dobré vybavení, bezproblémový chod. Co ale nebylo součástí balení, byl návod na používání v mateřštině, a některé komponenty není možné repasovat. Suma sumárum celkově hodnotím jako vynikající.

David Štol, Vraný:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem zakoupil po důkladném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to ani trochu nepřekvapilo.  S 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem moc spokojený a jistě bych ho doporučil i dalším zákazníkům.

Emma Kocúrková, Pavlovice u Přerova:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení kamenných obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně okamžitě došlo, že to, co hledám, je 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Michael B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adéla G: děda je z dárku je nadšený

Eva K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jonáš V: Přišlo to celkem rychle

Sára K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt