10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 458 Kč
Naše cena: 305 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Štěpán Hons, Horní Lideč

Štěpán Hons, Horní Lideč:
Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost porovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám nedlouhou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako dobrý výrobek.

Laura Němčanská, Zábřezí-Řečice

Laura Němčanská, Zábřezí-Řečice:
Někdy jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Kamarádky vyráželi skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l užívá a je s ním opravdu šťastná. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě neskutečný podmět. Téměř okamžitě jsem si ho koupila a pravidelně ho užívám. Víkendy už teda doma netrávím, vyrážím se konečně užívat.

Jáchym Rektorys, Kotovice

Jáchym Rektorys, Kotovice:
Vybíral jsem z hodně druhů, ale nakonec vyhrál 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dal jsem nejvíc na pozitivní zkušenosti jiných recenzentů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Neobjednal bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl všechny pozitivní ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné zkušenost. Určitě budu 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l doporučovat dalším, jelikož kvalitní zboží si to zaslouží.

Viktor Tobiáš, Hředle

Viktor Tobiáš, Hředle:
I muži mají své sny. Já mám teda sen o klidných a rychlých nákupech na netu. Chtěl jsem jeden určitý 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l a ten jsem zde objevil. Objednal a očekával, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel ještě dříve. Perfektní zaslání, rychlost, příjemné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento eshop splnil mé představy o nakupování na webu a já jen můžu doporučit. Výrovek je top!

Johana Uhríková, Ludvíkovice

Johana Uhríková, Ludvíkovice:
Dobrý 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, díky kterému stíhám své denní starosti naprosto s přehledem. Luxusní, šikovný, ale zároveň i moderní a cool. V obchodu je prodáván v mnoha barvách, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l je také i ideálním dárkem k vánocům, svátku nebo jen tak pro štěstí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Matyáš M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jáchym M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tomáš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Rozálie G: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt