10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 432 Kč
Naše cena: 288 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Vojtěch Vinárek, Fryšava pod Žákovou horou:
Skvělá 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je klasika a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu kamarádů či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l mají vydařené použitelnost, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v použití a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to týdny cvičení. :D

Patrik Matoška, Dolní Lhota:
Chci vyzdvihnout hned pár dobrých hodnost tohoto obchodu a hlavně výrobku, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala hezkou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a skvělé ceny zboží, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením balíku, už při doručení jsem tušil, že všechno bude v pořádku. Největší výhodou je opravdu nejlevnější cena 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Proto mohu doporučit jak svým kamarádům a kamarádům, tak i mámě a dalším lidem. Bravo!

Markéta Kainová, Bzová:
Doufám, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l skvělý. Objednala jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to úžasný vibrace, a co se týče funkčnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je skvělý, za který bych celkem nízkou cenu zaplatila.

Petra Micherová, Lhotice:
Ovšem, že jsem nejdříve byla jako každý mírně nedůvěřivá. Vyhledala jsem však množství pozitivních článků a nechala jsem se také nalákat k otestování 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. A skvěle jsem se rozhodla. Teď se ke spokojeným názorům totiž určitě musím připojit. Pokud stále s otestováním váháte, tak přestaňte váhat a 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l si dopřejte. Zklamaní nebudete, 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l patří ve své kategorii k tomu nejlepšímu.

David Babjak, Rašín:
Už několikrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár otázek, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto obchod proběhl hodně korektně a ještě jednou děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Viktor L: je to fajné

Tadeáš T: funkční výrobek

Matouš B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Andrea T: nemá chybu

Kamila L: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt