10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 432 Kč
Naše cena: 288 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Aleš Šarovec, Studánka:
Již jsem se párkrát napálil se nesolidními prodejci, takže jsem měl obavy, jestli tenhle nákup nedopadne zrovna tak. Raději jsem prodejci párkrát volal, vše kontroloval… Popravdě, pochyboval jsem, jestli jsem finanční prostředky neutratil za hloupost. Ale mýlil jsem se. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l mi byl doručen až před dveře, pěkně zabalený, bez jakékoliv vady na kvalitě a slouží mi skvěle. Ještě jsem na produktu nevypátral negativ. U prodejce budu na sto procent objednávat nadále.

Ondřej Dědina, Slatinice:
Jistě tu chvíli znáte, má přijít několikáté výročí a nemáte ponětí, čím potěšit ženu. Já jsem se radil s kamarády v práci, protože jsem byl zcela bez kreativity, a ostatní mi doporučili, ať objednám 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Že se mi ten nápad opravdu zamlouval, proto jsem ho obratem objednal. Co vám budu povídat, ta moje byla totálně šťastná, pořád říkala, jak si našla si vybrala perfektního manžela a ten den jsme si skvěle užili.

Marie Suchardová, Kaceřov:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem si prvně pořídila na podzim. Po zakoupení jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle věcička je totiž naprosto miloučká! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z toho taky nadšená. Jistě hodlám objednávat další.

Sofie Kreuzmanová, Šonov:
Jako starší žena se dnes příliš nevyznám v tom, co je nejlevnější. Často dám na rady kohokoliv zkušenějšího a na recenze, které si model získal u dalších kupujících. V tomto případě jsem také dala na recenze ostatních a vyplatilo se. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l používám už pár dní a za tu dobu jsem nenašla nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také napsat hodně příjemné jednání ze strany obchodu.

Kristián Vohradník, Nové Veselí:
Když jsem váš 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l poprvé přinesl do graáže, docela jsem se bál, co mi na to přítel řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych schovával peníze na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l uviděla, řekl mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit nový, na druhou stranu, teď jsme hodně spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 34 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Martin S: Celkem jsem spokojený.

Alena L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zuzana Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Linda K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Simona T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt