10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 432 Kč
Naše cena: 288 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Aleš Šarovec, Studánka:
Kdysi jsem se párkrát napálil se podvodnými eshopy, takže jsem měl strach, jestli tento nákup nedopadne identicky. Pro sichr jsem do e-shopu několikrát telefonoval, vše srovnával… Popravdě, říkal jsem si, jestli jsem peníze nevyhodil z okna. Ale nevyhodil. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l mi doručili až před práh, kvalitně zabalený, bez sebemenší vady na kvalitě a slouží mi skvěle. Zatím jsem na něm neshledal vadu. Tady budu stoprocentně objednávat častěji.

Ondřej Dědina, Slatinice:
Zaručeně tu chvíli znáte, blíží se jubileum a netušíte, co dát partnerce. Já jsem se radil s chlapy v hospodě, protože jsem byl úplně v koncích s nápady, a přátelé mi poradili, ať objednám 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Že se mi jejich tip opravdu zamlouval, tudíž jsem ho ještě v ten den koupil. Co vám budu psát, moje nejdražší byla naprosto u vytržení, pěla ódy, jak si našla si vybrala bezchybného partnera a večer jsme si skvěle užili.

Marie Suchardová, Kaceřov:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem si prvně pořídila na jaře. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž naprosto boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před týdnem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

Sofie Kreuzmanová, Šonov:
Jako postarší dáma se dnes příliš nevyznám v tom, co je kvalitní. Většinou dám na zkušenosti kohokoliv zkušenějšího a na testy, které si výrobek získal u jiných kupujících. V tomto stylu jsem také dala na doporučení jiných a vyplatilo se. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l užívám už tři dní a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnosti od zakoupení odradilo. Chci také napsat hodně seriózní jednání ze strany eshopu.

Kristián Vohradník, Nové Veselí:
Když jsem váš 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l poprvé přinesl do graáže, docela jsem se bál, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nesmysli, místo abych schovával peníze na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l uviděla, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Václav : tak jsem to dostala aje to super

Michal P: je to fajné

Viktorie H: děda je z dárku je nadšený

Daniela G: Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kamila S: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt