10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 458 Kč
Naše cena: 305 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Štěpán Hons, Horní Lideč

Štěpán Hons, Horní Lideč:
Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost porovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako dobrý výrobek.

Laura Němčanská, Zábřezí-Řečice

Laura Němčanská, Zábřezí-Řečice:
Někdy jsem o víkendu zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Kámošky chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l užívá a je s ním opravdu nadšená. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě neskutečný podmět. Skoro okamžitě jsem si ho koupila a často ho užívám. Večery už opravdu u strejdy netrávím, chodím se ráda bavit.

Jáchym Rektorys, Kotovice

Jáchym Rektorys, Kotovice:
Vybíral jsem z hodně druhů, ale nakonec vyhrál 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dal jsem hlavně na kladné recenze jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné recenze, nebylo o čem váhat. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen kladné recenze. Rozhodně budu 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l doporučovat dál, protože dobré zboží si to zaslouží.

Viktor Tobiáš, Hředle

Viktor Tobiáš, Hředle:
I chlapy mají své sny. Já mám teda sen o skvělých a okamžitých nákupech na netu. Potřeboval jsem jeden přesný 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l a ten jsem tady dohledal. Objednal a očekával, že dorazí brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel mnohem dříve. Perfektní zaslání, rychlé reakce, výhodné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento e-shop splnil mé představy o nakupování na webu a já jen můžu doporučit. Produkt je top!

Johana Uhríková, Ludvíkovice

Johana Uhríková, Ludvíkovice:
Skvělý 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, díky kterému zvládám své každodenní starosti naprosto s přehledem. Luxusní, praktický, ale zároveň i nejnovější a trendy. V obchodu je prodáván v mnoha druzích, které obšťastní i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým plus je cena, která umožňuje jeho pořízení široké veřejnosti. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l je také i ideálním dárkem k vánocům, svátku nebo jen tak pro radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Denisa V: Je to dostatečné?

Anna D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michaela P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristýna L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt