10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Klára Pieczková, Závist

Klára Pieczková, Závist:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem příliš nechtěl. Ale dokonce mě velice překvapil. PRODUKT, který snese opravdu hodně. Objednávám si je příležitostně, podle chuti. Za tak výbornou hodnotu, dodání, můžu v tomto případě, pouze eshop poradit. Manžel mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kupón pro další nákup.

Valerie Dajčarová, Budíškovice

Valerie Dajčarová, Budíškovice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem zakoupila na tomto webu. A jaké jsou mé zkušenosti? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme jako výhodu malou energetickou náročnost, bohaté příslušenství, spolehlivý chod. Co však nebylo k nalezení, byl návod na použití v češtině, a určité díly nelze vyměnit. Přesto celkově hodnotím kladně.

David Štol, Vraný

David Štol, Vraný:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem zakoupil po řádném zhodnocení. Věnoval jsem docela dost času srovnávání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci říct, že mě to nijak nezklamalo.  S 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem moc šťastný a určitě bych ho poradil i dalším zákazníkům.

Emma Kocúrková, Pavlovice u Přerova

Emma Kocúrková, Pavlovice u Přerova:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, príma cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Kateřina F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Václav K: Přišlo to celkem rychle

Alena G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

David G: 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eliška D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt