10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Klára Pieczková, Závist

Klára Pieczková, Závist:
Bomba PRODUKT, od kterého jsem moc nepožadoval. Ale dokonce mě hodně překvapil. PRODUKT, který vydrží velmi hodně. Kupuji si je příležitostně, podle chuti. Za tak výbornou hodnotu, doručení, chci v tomto případě, jen eshop poradit. Otec mě poděkoval a navíc jsem získala slevový kód pro další nákup.

Valerie Dajčarová, Budíškovice

Valerie Dajčarová, Budíškovice:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem zakoupila na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i mnoho jiných uživatelů hodnotíme kladně nízkou energetickou náročnost, bohaté vybavení, spolehlivý chod. Co ale nebylo k nalezení, byl manuál na používání v mateřštině, a některé komponenty není možné repasovat. Navzdory tomu celkově hodnotím kladně.

David Štol, Vraný

David Štol, Vraný:
10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem zakoupil po řádném zhodnocení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám očekávat. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to nijak nepřekvapilo.  S 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem moc spokojený a určitě bych ho poradil i ostatním nakupujícím.

Emma Kocúrková, Pavlovice u Přerova

Emma Kocúrková, Pavlovice u Přerova:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali poradit a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Daniela V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šimon V: je to fajné

Šárka B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Ema D: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt