10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 458 Kč
Naše cena: 305 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné nealkoholické pivo bez cukru a alkoholu, je vařeno pečlivě přerušovaným kvašením, že není žádný alkohol tvořen. Díky tomu nevyžaduje žádné další chemické ošetření, jako u běžných nealkoholických piv. Pivo zůstává nefiltrované a je tak bohaté na rostlinné bílkoviny, stopové prvky a vitamíny. Čisté, ryzí a přirozeně svěží chuti, vhodné pro volný čas a sport, řidiče a abstinenty.Složení: Voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*, kyselina uhličitá. *Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 88 kJ (21 kcal) na 100 g. Sacharidy: 5.5 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.4 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Štěpán Hons, Horní Lideč

Štěpán Hons, Horní Lideč:
Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám milenek více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale zatím se jeví jako dobrý výrobek.

Laura Němčanská, Zábřezí-Řečice

Laura Němčanská, Zábřezí-Řečice:
Někdy jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí svěřila, že 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l užívá a je s ním fakt šťastná. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě zlomový podmět. Téměř obratem jsem si ho objednala a pravidelně ho užívám. Víkendy už opravdu na chatě netrávím, vyrážím se konečně užívat.

Jáchym Rektorys, Kotovice

Jáchym Rektorys, Kotovice:
Rozmýšlel jsem z mnoha variant, ale nakonec zvítězil 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Dal jsem hlavně na kladné komentáře ostatních uživatelů, ty jsou pro mě směrodatné a vím, že se na ně můžu spolehnout. Nekoupil bych nevyzkoušené zboží. Ale když jsem si přečetl všechny kladné recenze, nebylo o čem přemýšlet. Doručeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní recenze. Rozhodně budu 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l doporučovat dalším, jelikož kvalitní věci si to zaslouží.

Viktor Tobiáš, Hředle

Viktor Tobiáš, Hředle:
I muži mají své sny. Já mám třeba sen o skvělých a okamžitých nákupech na internetu. Chtěl jsem jeden určitý 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l a ten jsem zde objevil. Objednal a doufal, že dojde brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že došel ještě dříve. Profesionální zaslání, rychlost, vstřícné jednání, vše v dokonalém pořádku. Tento eshop splnil mé představy o nakupování na netu a já jen můžu doporučit. Produkt je top!

Johana Uhríková, Ludvíkovice

Johana Uhríková, Ludvíkovice:
Dobrý 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l, díky kterému stíhám své denní starosti naprosto s klidem. Luxusní, šikovný, ale také i nejnovější a cool. V obchodu je nabízen v mnoha barvách, které obšťastní i ty pohodlné lidi. Velkým kladem je cena, která pomáhá jeho koupení široké veřejnosti. 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l je také i báječným dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak pro radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Jana C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Gabriela H: děda je z dárku je nadšený

Viktorie Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Emma H: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldové pivo bez cukru a alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt