10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1968 Kč
Naše cena: 1312 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Natálie Juhasová, Lomnička

Natálie Juhasová, Lomnička:
Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l je opravdu skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového zakoupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ji objednala. Bez přehánění, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

Tereza Adolfová, Nišovice

Tereza Adolfová, Nišovice:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si lépe vybrat nemohla. 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Laura Grandičová, Zdobín

Laura Grandičová, Zdobín:
Mudrovala jsem, co je pro mě vhodnou volbou. I přesto, že nejsem moc náročná, nakonec jsem si koupila 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu dobrý. Zjistila jsem si jeho stav skladem a nakonec zakoupila. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla měla radši za sytější barvu, ale to je Drobnost. Důležité je, že dělá to, co splňovat má.

Jakub Khodl, Raduň

Jakub Khodl, Raduň:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo přesně takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto nákup proběhl hodně korektně a ještě jednou díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Šárka K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zuzana D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominika M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nikol Z: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nela P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt