10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 419 Kč
Naše cena: 279 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Vanesa Jerglová, Holenice:
Totální špička mezi 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l! Funguje tak, jak je propagováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi lehké použití spolu s dalšími produkty. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l používám hodně let a nikdy mě nezklamal. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte řádně připravit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a temném místě při konstantní teplotě.

Jana Vyňuchalová, Mrsklesy:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit najít pro rodinu něco jako 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 2 dnů, s zbožím jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevynechala!

Samuel Urlich, Oloví:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na spolehlivý eshop a vyplatilo se. Požadovaná kvalita produktu a rychlé dodání. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty produktu, tak i s lehkým ovládáním bez zbytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských návodů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2018.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Tobiáš B: funkční výrobek

Veronika Ž: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Petr H: 110 % spokojenost

Zuzana K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela K: Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt