10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 446 Kč
Naše cena: 297 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Aleš Loudát, Mokrosuky

Aleš Loudát, Mokrosuky:
Poptával jsem pro známé opravdu dobrý 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l s ohledem na využití a trvanlivost. Hlavní roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem našel na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem poptával. Kromě kvality a nízkých cen také příjemné a ochotné jednání. 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l přišel kurýrem brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Matyáš Růženec, Blansko

Matyáš Růženec, Blansko:
Když jsem porovnával 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l, zprvu jsem si nebyl jistý kvalitou. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l a rozhodně jsme zvolili výborně. Je kvalitní, pevný a úplně vyhovuje našim požadavkům. Jsme opravdu spokojení a určitě si jej zase zakoupíme. Protože jsme již v důchodu, nechali jsme si poradit od šikovných prodejců. Dlouho jsme se nesetkali s takovým příjemným prodejem.

Richard Galda, Moravská Nová Ves

Richard Galda, Moravská Nová Ves:
Jako novicovi mi strčili do ruky 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nyní, po roce častém hraní jsem si koupil zase tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám skvělý švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

Eva Drnovská, Braňany

Eva Drnovská, Braňany:
Někdy kupuji zboží přes e-shop. Mám ráda, když si zboží předem otestuji. Ale u 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l se vyplatilo objednání přes internet. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Rychlé zaslání až do kanceláře. Jsem tedy maximálně spokojená a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou zabavuje, takže mu asi na narozeniny koupím taky podobný.

Karel Šild, Česká

Karel Šild, Česká:
Daný 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jsem objevil shodou okolností v eshopu. Hodnocení na něj byly veskrze pozitivní, takže jsem si řekl, že to nebude takový risk. Jasně, že jsem pochyboval, to je zřejmě při nakupování v e-shopu přirozené, ale v momentě, kdy mi 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l dorazil až ke dveřím, přišel jsem na to, že obavy byly zcela zbytečné. Vše zvládá skvěle, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem velice rád, že jsem si ho objednal. Bomba!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Ondřej V: Přišlo to celkem rychle

Daniela M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika H: Je to dostatečné?

Jáchym M: Jsem ráda, že to mám

Michael Z: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt