10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 446 Kč
Naše cena: 297 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Aleš Loudát, Mokrosuky

Aleš Loudát, Mokrosuky:
Hledal jsem pro kamarády velmi dobrý 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l s ohledem na bezpečnost a trvanlivost. Důležitou roli pro mě hrála také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem objevil přesně to, co jsem hledal. Kromě bezpečnosti a nejlevnějších cen také hezké a vstřícné jednání. 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l dorazil kurýrem brzo a splňoval moje očekávání. Takto by to mělo být všude.

Matyáš Růženec, Blansko

Matyáš Růženec, Blansko:
Když jsem porovnával 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l, zprvu jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme vybrali s manželkou tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l a určitě jsme udělali výborně. Je dobrý, pevný a úplně vyhovuje našim požadavkům. Jsme opravdu spokojení a určitě si jej opět objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od profesionálních prodejců. Dlouho jsme se nesetkali s takovým příjemným přístupem.

Richard Galda, Moravská Nová Ves

Richard Galda, Moravská Nová Ves:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si objednal opět tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

Eva Drnovská, Braňany

Eva Drnovská, Braňany:
náhodně objednávám něco přes eshop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Ale u 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l se vyplatilo zakoupení přes internet. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím nesnáz. Rychlé zaslání až do domu. Jsem tedy zcela klidná a jsem ráda, že mě můj otec přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou krade, takže mu asi na narozeniny koupím taky podobný.

Karel Šild, Česká

Karel Šild, Česká:
Tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jsem našel shodou okolností na internetu. Hodnocení na něj byly veskrze skvělé, takže jsem si řekl, že by to nemusel být velký risk. Přirozeně jsem pochyboval, to je zřejmě při objednávání online běžné, ale když mi 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l přivezli do schránky, zjistil jsem, že strach byl zcela zbytečné. Vše zvládá bez chybičky, moc mi pomáhá a zpětně jsem velice rád, že jsem si ho pořídil. Bomba!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Daniela B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Linda Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adéla P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt