10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 446 Kč
Naše cena: 297 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné bezalkoholické špaldové pivo s citronem a agáve sirupem, připravené z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje výjimečné, špaldové, pivní osvěžení bez alkoholu, jenž lahodně chutná nejen řidičům a abstinentům.Složení: Bezalkoholické špaldové pivo* (voda, špaldový slad*, ječný slad*, chmel*), citronová šťáva-koncentrát*, agáve sirup*, kyselina uhličitá*Produkt ekologického zemědělstvíAlergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 110 kJ (26 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky:

3 důvody proč prodáváme 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Aleš Loudát, Mokrosuky

Aleš Loudát, Mokrosuky:
Poptával jsem pro rodinu velmi dobrý 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l s ohledem na provoz a odolnost. Hlavní roli pro mě znamenala také cena. Naštěstí jsem objevil na tento obchod, ve kterém jsem našel přesně to, co jsem hledal. Mimo bezpečnosti a nízkých cen také milé a ochotné jednání. 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l přišel poštou brzo a splňoval mé očekávání. Takto by to mělo být všude.

Matyáš Růženec, Blansko

Matyáš Růženec, Blansko:
Když jsem porovnával 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l, nejdřív jsem si nebyl jistý zpracováním. Nakonec jsme zvolili s manželkou tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l a určitě jsme udělali výborně. Je kvalitní, odolný a maximálně vyhovuje našim potřebám. Jsme vážně spokojení a jistě si jej zase objednáme. Protože jsme již v odpočinku, nechali jsme si poradit od šikovných prodejců. již dávno jsme se nesetkali s takovým příjemným prodejem.

Richard Galda, Moravská Nová Ves

Richard Galda, Moravská Nová Ves:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nyní, po roce častém hraní jsem si objednal opět tento 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám skvělý švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky obtížnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco extra.

Eva Drnovská, Braňany

Eva Drnovská, Braňany:
Někdy kupuji zboží přes eshop. Mám ráda, když si věci předem otestuji. Ale u 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Rychlé doručení až do kanceláře. Jsem tedy zcela spokojená a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o objednání. Teď mi ho dokonce krade, takže mu asi na svátek objednám taky podobný.

Karel Šild, Česká

Karel Šild, Česká:
Daný 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l jsem našel náhodou v internetovém obchodě. Ohlasy na něj byly veskrze vynikající, takže jsem si řekl, že by to nemusel být přílišný risk. Přirozeně jsem měl trochu obavy, to je zřejmě při nakupování na internetu běžné, ale jakmile mi 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l dorazil až ke dveřím, zjistil jsem, že to bylo naprosto neopodstatněné. Vše zvládá skvěle, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem velmi rád, že jsem si ho koupil. Skvělý kup!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Roman T: Celkem jsem spokojený.

Aneta G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Miroslav K: Přišlo to celkem rychle

Daniela K: Je to dostatečné?

Klára B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Riedenburger Bio Špaldový Radler bez alkoholu, 0,33l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt