10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1497 Kč
Naše cena: 998 Kč Ověřit dostupnost

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Patrik Tetur, Kladno

Patrik Tetur, Kladno:
Doporučil mi ho známý. Prý 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g používal už dlouho a reálně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi kdekoliv stát frontu, proto jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho pohodlně zaslat až domu. A chci uznat, že tedy nelituji.

Daniela Gremlicová, Malotice

Daniela Gremlicová, Malotice:
Totální špička mezi 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou úžasné. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi jednoduché použití spolu s dalšími produkty. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g používám mnoho let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte pořádně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře protřepat, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a tmavém místě při stejné teplotě.

Petra Hercogová, Senice

Petra Hercogová, Senice:
Přiznám se, že k objednávkám přes internet jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento eshop ze začátku vyzkoušela a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi odepsala na emial, byla hodně přátelská a ujistila mě, že zboží dorazí v pořádku do dvou dnů od objednání. Proto jsem si tento výrobek objednala a na doručení jsem nečekala ani dva dni. 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g dorazil v dobrém stavu. Užívám ho celkem pravidelně a neměnila bych.

Lukáš Romaniuk, Rodinov

Lukáš Romaniuk, Rodinov:
Tento 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jsem nakoupil poprvé a můžu s láskou recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu napsat, že tento produkt si opět pořídím jen odsud. Jsem zcela spokojený a můžu všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Eliška K: Je to dostatečné?

Nikol P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kamila O: Ideální k osmnáctinám :)

Jaroslav K: 110 % spokojenost

Sebastian M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt