10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1997 Kč
Naše cena: 1331 Kč Ověřit dostupnost

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Michal Krůšek, Stražisko

Michal Krůšek, Stražisko:
Koupí 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jsem si nebyl docela jist, ale nakonec jsem spokojen. Považuji se za náročného zákazníka, přesto požaduji výkon a za stanovenou cenu pořádný výkon. Tento eshop a jeho zboží mě mile překvapily. Kvalita odpovídá ceně, výkon dle popisků a očekávání. Udělalo mi radost i vzhledové provedení, které je účelní a vkusné. Určitě v nejbližší době objednám další produkty.

Tereza Birtusová, Hůrky

Tereza Birtusová, Hůrky:
Tak jako většina dam, které jsou zároveň manželkou i matkou, také já řeším vitalita rodiny. Jakým způsobem se postarat o to, aby rodině nic nescházelo a zároveň potěšit chuťové pohárky muže i dětiček? Je to nelehký a důležitý úkol. Jeho splnění je však triviálnější, než by se mohlo zdát. A jedná se o 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Jeho prostřednictvím mám garantováno, že o mé blízké je náležitě postaráno.

Sára Fikerlová, Zákupy

Sára Fikerlová, Zákupy:
Lehce skladný. Jednoduše ovladatelný a běžně lze s ním pohybovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Zakoupila jsem si tento model k představení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď velmi spokojená a tuším,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi povídají a chybí jim doprovod,protože prostřednictvím mluveného podkladu je možné plnit si své sny....

Zdeněk Vtípil, Korozluky

Zdeněk Vtípil, Korozluky:
Ze srovnání s stejnými produkty jako je 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled suprově. Dlouho jsem proto nečekal a pořídil. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro kupující a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš e-shop proto doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Štěpán M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Amálie S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vanesa J: Ideální k osmnáctinám :)

Patrik L: je to fajné

Matyáš F: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt