10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1497 Kč
Naše cena: 998 Kč Ověřit dostupnost

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Patrik Tetur, Kladno

Patrik Tetur, Kladno:
Doporučil mi ho kamarád. Prý 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g používal už dlouho a reálně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, zda se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi někde stát frontu, takže jsem si ho zakoupil přes webový formulář a nechal si ho pohodlně doručit až domu. A musím říci, že rozhodně udělal jsem dobře.

Daniela Gremlicová, Malotice

Daniela Gremlicová, Malotice:
Absolutní špička mezi 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi jednoduché použití spolu s ostatními kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g používám mnoho let a nikdy mě nezklamal. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte řádně připravit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a uchovávat na suchém a temném místě při stejné teplotě.

Petra Hercogová, Senice

Petra Hercogová, Senice:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem trochu nedůvěřivá, a proto jsem si i tento obchod ze začátku prověřila a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi milá a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do čtyř dnů od objednání. Nakonec jsem si tento výrobek zakoupila a na dodání jsem nečekala ani tří dni. 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g došel v pořádku. Používám ho celkem často a neměnila bych.

Lukáš Romaniuk, Rodinov

Lukáš Romaniuk, Rodinov:
Tento 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jsem zakoupil prvně a můžu s radostí oznámit, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v krátkém čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento výrobek si opět objednám jen zde. Jsem zcela spokojený a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a kvalita. Perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Kristián P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktorie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Antonín U: funkční výrobek

Natálie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Šimon V: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt