10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1497 Kč
Naše cena: 998 Kč Ověřit dostupnost

Klasické Lasagne z nejkvalitnější špaldové krupice původem z německého a rakouského biodynamického zemědělství a vyhlášené jako zdravější nešlechtěná původní alternativa klasické pšenice vzhledem k množství zdraví prospěšných látek představují lahodné kulinářské potěšení do každé zdravé kuchyně na přípravu této tradiční italské těstovinové pochoutky.Složení: Špaldová krupice*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1544 kJ (364 kcal) na 100 g. Sacharidy: 73.4 g, (z toho cukr: 4.2 g), Tuky: 1.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 12.1 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Patrik Tetur, Kladno

Patrik Tetur, Kladno:
Doporučil mi ho otec. Prý 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, jestli se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou dobu už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi nikde stát frontu, proto jsem si ho objednal přes on-line formulář a nechal si ho snadno zaslat až pod nos. A musím uznat, že rozhodně nelituji.

Daniela Gremlicová, Malotice

Daniela Gremlicová, Malotice:
Totální špička mezi 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto přípravku! Velmi jednoduché použití spolu s ostatními produkty. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g používám mnoho let a nikdy mě nenakrknul. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte pořádně robalit před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování krystalků. Dobře uzavřít a skladovat na suchém a temném místě při rovnoměrné teplotě.

Petra Hercogová, Senice

Petra Hercogová, Senice:
Řeknu Vám, že k objednávkám přes web jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento obchod nejdříve prověřila a napsala tam. Musím říci, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ubezpečila mě, že zboží dorazí v pořádku do tří dnů od zakoupení. Proto jsem si tento produkt zakoupila a na dodání jsem nečekala ani dva dni. 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g dorazil v dobrém stavu. Užívám ho docela často a neměnila bych.

Lukáš Romaniuk, Rodinov

Lukáš Romaniuk, Rodinov:
Tento 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g jsem objednal prvně a můžu s radostí recenzovat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje na sto procent, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti musím napsat, že tento výrobek si zase koupím jen zde. Jsem zcela spokojený a můžu všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Klára W: dobré

Jaroslav P: funkční výrobek

Roman F: Jsem ráda, že to mám

Nikolas L: Přišlo to celkem rychle

Zdeněk Š: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Lasagne špaldové, 250g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt