10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1341 Kč
Naše cena: 894 Kč Ověřit dostupnost

Ovesné vločky velké z kvalitního německého a rakouského biodynamického zemědělství představují klasickou volbu mezi obilnými vločkami. Na přípravu kaší a ideální přísada do těst na chleba, dorty, do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani, ale i na výrobu domácích müsli tyčinek či domácích karbanátků. Složení: Ovesné vločky*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1470 kJ (348 kcal) na 100 g. Sacharidy: 58.7 g, (z toho cukr: 1.1 g), Tuky: 7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 13.5 g, Sůl: 0.017 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Karolína Juričová, Klešice:
K 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg můžu jen napsat, že jeho účinky jsou téměř bezkonkurenční. K dispozici je v mnoha příchutích, které lze sehnat v normálním obchodě. Snoubí v sobě bezvadnou zpracování s jemným a zároveň účinným vlivem na mé rozpoložení. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj maminka.

Hana Šumpíková, Louňovice:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje maminka. Jinak bych tuto 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani speciální úpravu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my dospělí chceme udělat radost.

Adam Burgr, Svojšice:
Dopředu bych řekl, že jsem šetrný člověk, občas zřejmě až moc. Takže než si zboží zakoupím, důkladně si to zkontroluji. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg pečlivě vyhledal online a prošel si hodnocení. Překvapilo mě, že byly vesměs příznivé. Mírně mě to znervóznilo, ale nakonec jsem si 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg tak jako tak objednal. No a není zbytí, než k těm dobrým hodnocením doplnit ještě jednu svou zkušenost. Byla to jistě velmi správný koupě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Anna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Vanesa M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Laura D: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Kateřina J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Samuel R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Spielberger Bio Vločky ovesné velké, 1kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt