10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 962 Kč
Naše cena: 641 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj Natur, původem z prvotřídního německého ovsa, představuje klasické obilné potěšení, přírodní ovesné chuti s neutrálním aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Fermentovaná ovesná báze (99%) (voda, oves* (10%)), slunečnicový olej*, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (50 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky: 1.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Adam Gaisler, Zábeštní Lhota

Adam Gaisler, Zábeštní Lhota:
Chtěl jsem pořídit bezvadnou 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l do práce, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás známým.

Aleš Ludin, Starý Mateřov

Aleš Ludin, Starý Mateřov:
Činnost této 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l je plně srovnatelná s nabízenými zahraničními produkty za čtyřnásobnou cenu, kolikrát i vyšší. Ale v továrně jsou borci, to vím už dávno. Prostě je totálně blbuvzdorná.

Oliver Tvrz, Staňkov

Oliver Tvrz, Staňkov:
Tak tento 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l jsme si s kamarádkou zakoupili do našeho současného bydlení. Popravdě, slečně se to moc nepozdávalo, několikrát jsem si vyslechl, že je to hloupost, že za věc jen vyhazujeme peníze a skutek utekl, máte to podobně, ne? Avšak poté ho doručili, a co tušíte, že se stalo? Týna mi ho už nepůjčila, byl jsem nucen si zakoupit druhý, protože vážně ihned změnila pohled na věc. Dnes už bychom se bez tak špičkové 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l neobešli.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

David S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vít G: je to fajné

Adéla E: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Oliver K: Přišlo to celkem rychle

Radim K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt