10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 878 Kč
Naše cena: 585 Kč Ověřit dostupnost

Klasický ovesný nápoj Natur, původem z prvotřídního německého ovsa, představuje klasické obilné potěšení, přírodní ovesné chuti s neutrálním aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Fermentovaná ovesná báze (99%) (voda, oves* (10%)), slunečnicový olej*, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 210 kJ (50 kcal) na 100 g. Sacharidy: 9 g, (z toho cukr: 4.5 g), Tuky: 1.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.2 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.5 g, Bílkoviny: 0.7 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Sebastian Pauřík, Bocanovice

Sebastian Pauřík, Bocanovice:
Stále super product, bude to si znít nečekaně, ale vlastnil jsem už i starší, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče vzhledu, dle mě nejhezčí, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče barvy..velikosti 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Adéla Važíková, Levínská Olešnice

Adéla Važíková, Levínská Olešnice:
náhodně kupuji něco přes eshop. Mám ráda, když si věci předem osahám. Avšak u 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l se vyplatilo objednání přes web. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím nesnáz. Rychlé zaslání až do kanceláře. Jsem tedy zcela klidná a jsem ráda, že mě můj syn přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho dokonce zabavuje, takže mu asi na narozeniny objednám taky takový.

Andrea Baslíková, Rokytnice nad Rokytnou

Andrea Baslíková, Rokytnice nad Rokytnou:
10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l mame radi od mala (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na originál, ktere překvapivě - jak dítě objevilo - se v některých pripadech daji i s 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l kombinovat :)), dítě si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s radostí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Eliška D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Andrea K: dobré

Nikol K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adam J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Alžběta H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Ovesný nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt