10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 923 Kč
Naše cena: 615 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (100%) (voda, sójové boby* (9,4%)). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Eliška Voňková, Prostřední Bečva

Eliška Voňková, Prostřední Bečva:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem dopadnout jako nasrané, unavená ženská, která bude dalším pouze na starost. Když jsem dověděla se, že existuje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, který mi opravdu může pomoci, nemeškala jsem. Teď můžu bez strachu napsat, že jsem to zase já. Zvládám v pohodě všechno co potřebuji a navíc mi zbývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Jaroslav Videnka, Nicov

Jaroslav Videnka, Nicov:
Tak na začátek, 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na druhou stranu 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, který mi dorazil poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Jana Barboříková, Žďár nad Metují

Jana Barboříková, Žďár nad Metují:
Za tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l uděluji největší palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ho po otestování chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám dobře pracuje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nikol Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Dominika K: dobré

Tadeáš B: funkční výrobek

Veronika B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lukáš P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt