10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 923 Kč
Naše cena: 615 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (100%) (voda, sójové boby* (9,4%)). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Eliška Voňková, Prostřední Bečva

Eliška Voňková, Prostřední Bečva:
Potřebovala jsem už dlouho pomoct. Ale opravdu účinně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a síly už mi docházely. Nechtěla jsem dopadnout jako naštvaná, utahaná bába, která bude dalším pouze na obtíž. Když jsem dověděla se, že existuje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, který mi opravdu může pomoci, nemeškala jsem. Teď můžu bez obav napsat, že jsem to zase já. Zvládám v pohodě všechno co potřebuji a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá milou také mě.

Jaroslav Videnka, Nicov

Jaroslav Videnka, Nicov:
Tak předně, 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem zjistil, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc peněz na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Jana Barboříková, Žďár nad Metují

Jana Barboříková, Žďár nad Metují:
Za tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l uděluji velký palec nahoru. Opravdu mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala velký úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k narozeninám, kdy jsem si ho po vyzkoušení chtěla zakoupit i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám dobře pracuje, co vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Radim Z: 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vanesa B: já jsem to prostě chtěla

Lukáš R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Linda K: dobré

Ema F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt