10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 869 Kč
Naše cena: 579 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (100%) (voda, sójové boby* (9,4%)). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Markéta Schillerová, Česká:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l mi poradila sestra jako účinný prostředek, který výborně užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu velmi snadno koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv složitě hledat. Stačilo se obrátit na internetové stránky výrobce a ochotní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali všechno přesně dle mého přání. Takže i doma si všimli, jak jsem svěží a přesná.

Karolína Tyslová, Sobětuchy:
Dlouho jsem váhala, jestli€zda si mám 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l objednat. Cena se mi zdála hodně vysoká a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně nákup doporučil i manžel, tak jsem si tedy objednala. Kurýrní služba jej dodala za dva dny a mé první překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vybalila z balíčku a otestovala. Prostě to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej zaplatí a daruje k vánocům, měla jsem hned moc hezký den.

David Tišnovský, Horní Kounice:
Už kdysi jsem měl v plánu podobný výrobek objednat. V momentě, kdy jsem narazil na web 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, najednou nebylo nad čím pořád pochybovat. Perfektní komunikace ze strany společnosti, všechno proběhlo stoprocentně tak, jak jesm chtěl. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l za pár dní přivezla pošta a od té doby ho den co den ke stoprocentní spokojenosti využívám. Má ale drobnou chybičku: Nebudete se ho chtít nechat odpočinout ani na chvíli.

Viktor Cvoreň, Loučeň:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l jsem objednal po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s podobnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu očekávat. Cena i udávané vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím říct, že mě to nijak nezklamalo.  S 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l jsem moc šťastný a určitě bych ho poradil i ostatním zákazníkům.

Dominika Gőrnerová, Hvězdoňovice:
Objednala jsem si 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l teprve před třemi dny a dnes ráno mi zvonil kurýr u branky s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí doručení, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem objednávku otevřela. Vykoukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu podle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že spln svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Ema G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Richard S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Michaela Ř: děda je z dárku je nadšený

Samuel B: 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jonáš C: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt