10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1341 Kč
Naše cena: 894 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (100%) (voda, sójové boby* (9,4%)). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Aneta Olivíková, Malá Losenice

Aneta Olivíková, Malá Losenice:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l dobrý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to hrozný rámus, a co se týká funkčnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní model. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych celkem rozumnou cenu zaplatila.

Natálie Knittlová, Vejvanov

Natálie Knittlová, Vejvanov:
Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l určitě doporučuji. Po přečtení zkušeností a popisku jsem si zakoupila hned dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i objem odpovídá grafice a s kontaktováním obchodu kvůli dodání taky nebyl jakýkoliv problém. Používám je střídavě a pořád vypadají dva jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i nadále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což si nemyslím, jelikož dosud pracují 100%.

Vojtěch Kacer, Sulkovec

Vojtěch Kacer, Sulkovec:
Na doporučení přátel v práci jsem předminulý měsíc objednal 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, protože již delší dobu něco takového sháním. Prošel jsem pár internetových nabídek a rozhodl jsem 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla dobrá. Splnil mé očekávání, je na vzhled krásný, funguje a myslím, že bude i v blízké době funkční. Kamarádi měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S čistým vědomím jej budu doporučovat všem známým a kolegům.

František Zobal, Skalná

František Zobal, Skalná:
Chci rezenzovat hned pár plusových vlastností tohoto Eshopu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejprve to začala hezkou a odbornou komunikací, přehledností obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo okamžitým doručením a perfektním zabalením balíku, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude v pořádku. Neposlední výhodou je zcela báječná cena 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Proto chci doporučit jak svým známým a známým, tak i bráchovi a dalším lidem. Bravo!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Michaela L: Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Denis P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Martin H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina I: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Natálie C: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt