10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 923 Kč
Naše cena: 615 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (100%) (voda, sójové boby* (9,4%)). *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.4 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.03 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Eliška Voňková, Prostřední Bečva

Eliška Voňková, Prostřední Bečva:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a energie už mi docházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, unavená ženská, která bude ostatním jenom na starost. Když jsem dověděla se, že existuje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, který mi reálně může pomoci, neváhala jsem. Teď chci bez strachu říct, že jsem to opět já. Zvládám v klidu všechno co potřebuji a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá šťastnou také mě.

Jaroslav Videnka, Nicov

Jaroslav Videnka, Nicov:
Tak předně, 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l, který mi přišel poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do provedení, nebo užitečnosti.

Jana Barboříková, Žďár nad Metují

Jana Barboříková, Žďár nad Metují:
Za tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l uděluji největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ho po otestování chtěla objednat i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Petr K: tak jsem to dostala aje to super

Eva Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Miroslav D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tomáš K: Přišlo to celkem rychle

Tereza P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt