10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 860 Kč
Naše cena: 573 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur s vápníkem, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro vyšší obsah vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), mořská řasa: Lithothamnium calcareum. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.06 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Tobiáš Spiřík, Nové Hutě

Tobiáš Spiřík, Nové Hutě:
Musím rezenzovat hned několik dobrých vlastností tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde nakupoval. Nejprve to začala krásnou a příjemnou komunikací, čistotou obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením produktu, už při převzetí jsem věděl, že vše bude v pořádku. Neposlední bonusem je opravdu nejlevnější cena 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Proto mohu doporučit jak mým známým a známým, tak i tátovi a dalším lidem. Bravo!

Jakub Rosendorf, Vápenná

Jakub Rosendorf, Vápenná:
Chtěl jsem potěšit přítelkyni pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l  mi přišel již před týdnem a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Manželka má největší radost a já s ní, děkuji.

Antonín Setinský, Jilemnice

Antonín Setinský, Jilemnice:
S 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho provedením a hodně snadnou dostupností. Velké skladové zásoby mi pomohly objednat si více balení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l, abych nemusel opět brzy nakupovat. I žena byla spokojena a určitě se k tomuto 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l opět vrátíme.

Miroslav Kempf, Prášily

Miroslav Kempf, Prášily:
ze začátku jsem přemýšlel na jiným typem, nakonec zvítězil z hodně důvodů tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Je jednoduše zpracovaný. Po vzhledové stránce téměř dokonalý. Moje paní hodnotí hezký design a milou vůni. Vypadá to, že si tuto perfektní věcičku budou v práci hodně brát.

Josef Kneslík, Neděliště

Josef Kneslík, Neděliště:
Obdržel jsem ho od kamarádky. Já sám bych si předtím nikdy nepřiznal, že by mi mohl pomoci. Moje myšlení bylo lepší než já, i když jsem v vevnitř sebe celkem trpěl. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l otestoval a poznal, že funguje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným problémem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Marek D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Marie P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Dominika K: dobré

Adéla C: Je to dostatečné?

Richard K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt