10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 942 Kč
Naše cena: 628 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur s vápníkem, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro vyšší obsah vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), mořská řasa: Lithothamnium calcareum. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.06 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Valerie Prausová, Děhylov

Valerie Prausová, Děhylov:
Řekl bych, že 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l naprosto předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla rozhodující i cena ve vazbě na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se zohlednit kvalitu i cenu poštovného a komunikaci s obchodem. V tomto směru mě 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l více než potěšil a mohu ho všem poradit.

Dominik Sita, Zlatá Koruna

Dominik Sita, Zlatá Koruna:
Já jsem spokojený. Jedná se už u můj třetí typ 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l a nemůžu se ho vynachválit. Asi jsem starej, ale když mi to líbí se, kupuji to dokola a dále. Mám strach, že bych při pořízení něčeho jiného byl zklamaný. Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l mi vyhovuje svou barvou, cenou a designem. Pozitivně hodnotím vzhled, který se však za dobu vývoje hodně změnil.

Šimon Kročák, Hroznětín

Šimon Kročák, Hroznětín:
Přál jsem si udělat radost dceři k svátku. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co pořídit. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem dobře. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a nalezený 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l je báječný. Manželka byla nadšená. Navíc jsem hodně ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela hladce, až jsem byl sám překvapený.

Jonáš Kotásek, Chlum-Korouhvice

Jonáš Kotásek, Chlum-Korouhvice:
Žena mě pověřila nákupem 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Milá vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jsem naservíroval svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Tadeáš R: Jsem ráda, že to mám

Šimon G: 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Petra T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Oliver S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt