10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 860 Kč
Naše cena: 573 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur s vápníkem, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro vyšší obsah vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), mořská řasa: Lithothamnium calcareum. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.06 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Tobiáš Spiřík, Nové Hutě

Tobiáš Spiřík, Nové Hutě:
Musím vyzdvihnout hned několik plusových hodnost tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde nakupoval. Nejprve to začala krásnou a odbornou komunikací, přehledností obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo rychlým doručením a perfektním zabalením produktu, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude v pořádku. Největší bonusem je zcela nejlepší cena 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Proto chci doporučit jak svým známým a kamarádům, tak i ségře a dalším lidem. Bravo!

Jakub Rosendorf, Vápenná

Jakub Rosendorf, Vápenná:
Chtěl jsem potěšit dceru dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Přítelkyně má největší radost a já s ní, děkuji.

Antonín Setinský, Jilemnice

Antonín Setinský, Jilemnice:
S 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jsem se setkal, když jsem hledal účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem příjemně překvapen jeho zpracováním a hodně snadnou dostupností. Velké skladové zásoby mi pomohly koupit si více souprav 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l, abych nemusel opět brzy nakupovat. I přítelkyně byla nadšená a jistě se k tomuto 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l zase vrátíme.

Miroslav Kempf, Prášily

Miroslav Kempf, Prášily:
ze začátku jsem přemýšlel na jiným druhem, nakonec vybral jsem z hodně důvodů tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Je jednoduše zpracovaný. Po vzhledové stránce úplně dokonalý. Moje manželka hodnotí pěkný design a milou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou v práci hodně půjčovat.

Josef Kneslík, Neděliště

Josef Kneslík, Neděliště:
Dostal jsem ho od manželky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe docela strádal. Pracoval jsem sám se sebou a hrál si na borce. Jsem kamarádce vděčný, protože díky jí jsem 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l zkusil a poznal, že pracuje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, který se mi svěřil se stejným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Michaela S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominik Š: funkční výrobek

Alžběta H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Johana S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Julie S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt