10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3353 Kč
Naše cena: 2235 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj Natur s vápníkem, zcela bez cukru, prvotřídní kvality a neutrální chuti, obohacený o mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro vyšší obsah vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou alternativu běžnému mléku, přírodní chuti a neutrálního aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do omáček a polévek, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), mořská řasa: Lithothamnium calcareum. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 179 kJ (43 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0.9 g, (z toho cukr: 0.8 g), Tuky: 2.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.5 g), Vláknina: 0.7 g, Bílkoviny: 4.1 g, Sůl: 0.06 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Filip Nehněvajsa, Vlčeves

Filip Nehněvajsa, Vlčeves:
Už nějakou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Hledal jsem nějak nakopnout najít 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l vhodný přímo pro mě. Byli moc hodní, prostě zkušení. Pokud bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Lucie Slavíčková, Nespeky

Lucie Slavíčková, Nespeky:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l mi poradila kamarádka jako účinný prostředek, který výborně užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce báječná věc na trhu hodně lehce koupitelná. Nepotřebovala jsem cokoliv těžko shánět. Stačilo podívat na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi pomohli, objednali a odeslali vše přesně dle mého přání. Takže i v práci si všimli, jak jsem skvělá a přesná.

David Kubový, Luže

David Kubový, Luže:
Tak na začátek, 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l je ve všech směrech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l, který mi dorazil poštou, mě hodně překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Jana Tisovská, Černá

Jana Tisovská, Černá:
Na tady tom 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l se mi líbí pestrá škála různého nastavení, i když nastavení je trochu složité a musel mi poradit sousedův dospívající syn. Těžko říct, jestli se to někdy naučím a jestli reálně všechny nastavení využiji. Budu šťastná, když se naučím základní věci a ostatní asi nepoužiji. Přesto za takto levnou cenu, bych nečekala tolik různých funkcí. Až budete potřebné hledat, bacha na to, některé jsou unikátně schované. Nicméně manuál je celkem přehledný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Nikolas O: Celkem jsem spokojený.

Gabriela K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ondřej K: je to fajné

Jana U: Je to dostatečné?

Klára S: Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Natur a Vápník, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt