10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 954 Kč
Naše cena: 636 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Tereza Vnenková, Meziboří

Tereza Vnenková, Meziboří:
nějaký čas jsem nenašla najít skoro podobný 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l, který by mě uspokojil. Jsem docela přísná a chci pokaždé to nejskvělejší za nejlevnější cenu. Pak jsem našla váš e-shop, který je hodně jednoduchý a nabídka navíc široká. Objevila jsem téměř to, co jsem chtěla za nejlevnější cenu. I když jste to neměli k dodání, oceňuji velmi profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý krámek.

Jáchym Pitrun, Mladějov

Jáchym Pitrun, Mladějov:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l z praktického hlediska nic nechybí, je pěkné, lehoučké, obratné a kvalitní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a provedení obou. V závodním nasazení bych se bál o výdrž skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Štěpán Ryska, Vyžice

Štěpán Ryska, Vyžice:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l si pořizuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale proto na něj nedám dopustit. Cítím se díky jí perfektně. Rozhodně jej můžu všem okolo doporučit. Navíc za takovou design, jakou jsem našel zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud váháte, tak si to určitě objednejte taky, protože za takovou cenu 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jinde neseženete.

Vanesa Kovalčuková, Kadaň

Vanesa Kovalčuková, Kadaň:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l je hodně hezký a šikovný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá užitku. Nemyslím si však, že si si připlatíte, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o poměrně nadprůměrný kus, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co potřebuji.

Josef Růně, Žilov

Josef Růně, Žilov:
Skvělá 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí tři krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro celou rodinu). Pro pravidelnější uživání a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 3 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je tradiční a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu známých či rodinu (jen bude těžší do toho všechny zasvětit). 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l mají vydařené barvy, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte manuál, ale podstatně hůře se naučíte hrát tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Laura B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marie K: Je to dostatečné?

Sofie S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Viktor N: 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l je dobrý, ale chtělo yb to větší

Zuzana K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt