10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Natálie Žalmánková, Bezno

Natálie Žalmánková, Bezno:
Každodenní stres, vyčerpání a hodně problémů. Také já jsem na tom nebyla o nic lépe. Všem, které sužuje obdobný problém, bych ale s potěšením vzkázala, že existuje řešení. Nemusíte si pořád ničit život. Je tu totiž 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Pomůže vám efektivním způsobem znovu obnovit vitalitu. Pokud se chcete jednoduše cítit jako předtím, myslete na to, že to držíte pouze ve svých rukou. Se zakoupením produktu bych už neváhala, ušetřila bych si řadu nepříjemností.

Sára Šumová, Šlapanice

Sára Šumová, Šlapanice:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které člověk na vesnici ani jinak nesežene. O objednání 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kamarádka mě doslova přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za pár dnů 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l byl doručen. Používám ho už čtvrtý měsíc a jsem vysloveně nadšená.

Štěpán Dzian, Staré Smrkovice

Štěpán Dzian, Staré Smrkovice:
S 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem před časem příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l mě přinutil naprosto změnit stanovisko. Z důvodu, že je naprosto fantastický. Nenechte se tak odradit a vážně ho co nejdříve otestujte, oslní vás podobně jako mě. Je úsporný, snadno se s ním manipuluje a ještě i dobře vypadá. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l skvěle zapadne do vaší domácnosti.

Valerie Náglová, Pístina

Valerie Náglová, Pístina:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem obdržela k svátku od tchýně. Takže jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova maminka v minulosti občas naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila hodně obratem. Dneska jsem za to překvapení moc ráda. A bonusem to zlepšilo i komunikace s tchýní.

Anna Rubinová, Nová Ves pod Pleší

Anna Rubinová, Nová Ves pod Pleší:
O 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem se dozvěděla celkem náhodou. Ve frontě v supermarketu o něm štěbetali tři ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách zaujaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l bez problémů dohledala. Váhala jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Zásilka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Kristián T: je to fajné

Nela K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Václav B: tak jsem to dostala aje to super

Eliška Š: Ideální k osmnáctinám :)

Sebastian O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt