10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Natálie Žalmánková, Bezno

Natálie Žalmánková, Bezno:
Každodenní stres, únava a spousta starostí. I já jsem na tom nebyla jinak. Lidem, které trápí obdobné potíže, bych tímto způsobem chtěla vzkázat, že vše lze řešit. Nemusíte si nechat svůj život pomalu ničit. Řešení nabízí 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Pomůže vám efektivním způsobem opět získat vitalitu. Jestli se chcete jednoduše cítit skvěle, myslete na to, že vše držíte jen ve svých rukou. S pořízením produktu bych již neváhala, ušetřila bych si řadu nepříjemností.

Sára Šumová, Šlapanice

Sára Šumová, Šlapanice:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když teda vím, že je to často levnější a je zboží, které sám na vesnici ani jinak nesežene. O objednání 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem přemýšlela už celkem dlouho. A kámoška mě doslova přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l byl doručen. Používám ho už třetí měsíc a jsem neodolatelně nadšená.

Štěpán Dzian, Staré Smrkovice

Štěpán Dzian, Staré Smrkovice:
S 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem před tím moc pozitivní zkušenost neměl. Ale až 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l mě přiměl zcela přemýšlet jinak. Z důvodu, že je zcela jedinečný. Nenechte se zmást a stoprocentně ho taky otestujte, zapůsobí na vás podobně jako mě. Je ekonomický, snadno se s ním manipuluje a k tomu i stylově vypadá. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l okamžitě zapadne do všech domácností.

Valerie Náglová, Pístina

Valerie Náglová, Pístina:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem obdržela k vánocům od tchýně. Proto jsem byla víc než nedůvěřivá, protože choťova matka dříve často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Pomyslela jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila velmi rychle. Dneska jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

Anna Rubinová, Nová Ves pod Pleší

Anna Rubinová, Nová Ves pod Pleší:
O 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v obchodu o něm hovořily dvě ženy stojící za mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k netu a nabídku 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l lehce našla. Váhala jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Objednávka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i nekonečná fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Julie T: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Lukáš F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Rozálie C: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Ema T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Lucie M: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt