10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 954 Kč
Naše cena: 636 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Tereza Vnenková, Meziboří

Tereza Vnenková, Meziboří:
Dlouho jsem nemohla najít skoro takový 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l, který by mě uspokojil. Jsem docela přísná a chci vždy to nejskvělejší za rozumnou cenu. Pak jsem narazila na váš obchod, který je hodně jednoduchý a nabídka navíc široká. Objevila jsem přesně to, co jsem chtěla za skvělou cenu. I když jste to neměli skladem, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý obchůdek.

Jáchym Pitrun, Mladějov

Jáchym Pitrun, Mladějov:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l z užitného hlediska nic nechybí, je pěkné, lehké, obratné a stoprocentní. V porovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a vlastností obou. V závodním nasazení bych se bál o pevnost dřevěné konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Štěpán Ryska, Vyžice

Štěpán Ryska, Vyžice:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l si kupuji už dlouho. Ne každému bude asi po chuti, ale stejně na něj nedám dopustit. Cítím se díky němu skvěle. Rozhodně jej můžu všem přátelům doporučit. Navíc za takovou hodnotu, jakou jsem objevil zde, jsem jej na trhu ještě neviděl. Pokud váháte, tak si to určitě pořiďte taky, protože za takovou cenu 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jinde neobjednáte.

Vanesa Kovalčuková, Kadaň

Vanesa Kovalčuková, Kadaň:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l je hodně hezký a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá zpracování. Neřekla bych však, že si dáte něco na víc, dostanete něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu zvládne vše, co chci.

Josef Růně, Žilov

Josef Růně, Žilov:
Skvělá 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l i do rodiny. Pro občasné pobavení v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní dva na dva je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc neuvidíme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l mají vydařené barvy, jde o suprové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v využití a užitku. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny cvičení. :D

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 11. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Zuzana T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Šárka Š: já jsem to prostě chtěla

Alena K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Adéla V: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristýna M: Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt