10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 986 Kč
Naše cena: 657 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Kryštof Michajlova, Miskovice:
Za mě 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Samuel Paluzga, Pokřikov:
Rád objednávám na internetu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí srovnání cen, což v některých krámech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l zakoupil právě u vás. Všechno bylo vyřízeno z klidu domova a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balíček, který byl zcela rychlostí blesku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a vyřízení objednávky, tak můžu s jistotou napsat, že jsem zcela spokojen.

Zdeněk Kopitz, Židlochovice:
Tenhle 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem předtím zahlédl v reklamě. Tehdy mě však nezaujal, myslel jsem, že je nepřirozeně přechválený. Avšak následně jsem se bavil s kolegy z práce, kteří si výrovek pořídili. Hýřili superlativy, inspirovali mě, tak jsem ho taky objednal. Myslím, že reklama na 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l vůbec nelhala. Materiály, rychlost doručení, dlouhá životnost, prostě jediným slovem bomba.

Kamila Nápravníková, Radějovice:
Chtěla jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Prostě jsem přála ideální restart. Když jsem na 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l úplnou náhodou našla, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu poznalo i mé okolí.

Richard Andrysík, Buková u Příbramě:
Při porovnání s podobnými produkty jako je 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled suprově. Moc jsem proto neváhal a objednal. Balení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l je tzv. user - friendly, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne milé překvapení. Váš eshop proto doporučuji všem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Marek H: funkční výrobek

Rozálie Š: Tento 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Filip V: Celkem jsem spokojený.

Marie Z: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Hana G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt