10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1047 Kč
Naše cena: 698 Kč Ověřit dostupnost

Klasický sójový nápoj vanilkový s vápníkem, slazený řepným cukrem, prvotřídní kvality a vanilkové chuti, obohacený o vanilkový extrakt a mořskou řasu Lithothamnium calcareum pro zvýšení obsahu vápníku, původem z německých sójových bobů, představuje klasickou sójovou pochoutku, přírodní chuti a vanilkového aroma, vhodnou nejen pro diabetiky a vegany, ale i do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, na přípravu rozličných dobrot dle Vaší kulinářské fantazie či na müsli, pudinky a kaše.Složení: Sójová báze (99,5%) (voda, sójové boby* (9,5%)), řepný cukr*, přírodní vanilkový extrakt*, mořská řasa: Lithothamnium calcareum, sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: SójaEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 247 kJ (59 kcal) na 100 g. Sacharidy: 6.1 g, (z toho cukr: 6 g), Tuky: 2.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.5 g, polynenasycené mastné kyseliny: 1.3 g), Vláknina: 0.6 g, Bílkoviny: 3.6 g, Sůl: 0.1 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Natálie Žalmánková, Bezno

Natálie Žalmánková, Bezno:
Neustálé stresy, únava a spousta problémů. Také já jsem na tom byla podobně. Každému, koho sužuje podobný problém, bych ale ráda vzkázala, že vše lze řešit. Nemusíte si stále dělat starosti. Řešení nabízí 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Pomůže vám účinným způsobem opět obnovit chuť do života. Chcete-li se jednoduše cítit skvěle, uvědomte si, že to držíte pouze ve vlastních rukou. S objednáním zboží bych už neváhala, ušetřila bych si řadu nepříjemností.

Sára Šumová, Šlapanice

Sára Šumová, Šlapanice:
Na nákupy přes net jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré gardy", i když samozřejmě vím, že je to někdy levnější a jsou výrobky, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kámoška mě vysloveně ukecala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l dorazil. Užívám ho již čtvrtý měsíc a jsem vysloveně nadšená.

Štěpán Dzian, Staré Smrkovice

Štěpán Dzian, Staré Smrkovice:
S 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem doposud příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l mě přiměl ze dne na den změnit názor. Protože je naprosto jiný. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a stoprocentně ho taky objednejte, přesvědčí vás podobně jako mě. Je ekonomický, snadno se používá a navíc také stylově vypadá. 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l skvěle zapadne do každé domácnosti.

Valerie Náglová, Pístina

Valerie Náglová, Pístina:
10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem dostala k svátku od tchýně. Proto jsem byla víc než opatrná, protože choťova matka dříve často naletěla podivuhodným ne zrovna poctivým obchodníkům. Řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám, když už je to ve skříni. A názor jsem změnila hodně rychle. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A navíc to vylepšilo i moje vztahy s tchýní.

Anna Rubinová, Nová Ves pod Pleší

Anna Rubinová, Nová Ves pod Pleší:
O 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l jsem se dozvěděla zcela náhodou. Ve frontě v krámu o něm mluvily nějaké ženy stojící za mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly moji pozornost. Něco takového by mi taky mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě sedla k internetu a nabídku 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l bez problémů dohledala. Rozmýšlela jsem jenom chvíli a v mžiku byla objednávka hotová. Objednávka dorazila hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Jaroslav H: Přišlo to celkem rychle

Valerie F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jana S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aleš V: je to fajné

Markéta A: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Sójový nápoj Vápník a Vanilka, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt