10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1728 Kč
Naše cena: 1152 Kč Ověřit dostupnost

Klasický špaldový nápoj Natur, původem z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje klasické obilné potěšení, přírodní špaldové chuti s jemným oříškovým aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Špaldová báze (99%) (voda, špalda* (12,5%)), slunečnicový olej*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 51 kJ (215 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Lukáš Jakuba, Močerady

Lukáš Jakuba, Močerady:
Přál jsem si udělat radost ženě k výročí. Absolutně jsem však neměl jasnou představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste profesionálně uměli a výsledný 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l je báječný. Manželka byla překvapená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco pořídím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

Dominika Weidingerová, Nový Jáchymov

Dominika Weidingerová, Nový Jáchymov:
K 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l mohu jen říci, že jeho vlastnosti jsou téměř bezkonkurenční. K prodeji je v více příchutích, které lze koupit v běžném obchodě. Spojuje v sobě perfektní chuť s šetrným a také skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji jenom já, ale i můj manžel.

Josef Podéšť, Průhonice

Josef Podéšť, Průhonice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo spousty šroubků a ostatních věcí. Příručka je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

Karolína Némethová, Nové Strašecí

Karolína Némethová, Nové Strašecí:
10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l pro nás v rodině znamená hlavně spolehlivou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho objednala původně jenom pro sebe k užívání na chatu. Jeden je ale málo, vyplatí se pořídit víc kusů, ty kačky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Lukáš B: tak jsem to dostala aje to super

David K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Šárka Z: já jsem to prostě chtěla

Eva P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kryštof H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt