10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1067 Kč
Naše cena: 711 Kč Ověřit dostupnost

Klasický špaldový nápoj Natur, původem z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje klasické obilné potěšení, přírodní špaldové chuti s jemným oříškovým aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Špaldová báze (99%) (voda, špalda* (12,5%)), slunečnicový olej*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 51 kJ (215 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Aleš Hotař, Lozice

Aleš Hotař, Lozice:
Chtěl jsem objednat dobrý 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l do práce, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem velice šťastný. Určitě se na vás obrátím příště znova a doporučím vás rodině.

Matěj Peštuka, Cetoraz

Matěj Peštuka, Cetoraz:
Jsem spokojen bez výhrad, cena odpovídá kvalitě. Dokonalý popis 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l a bleskové doručení. Produkt jsem zakoupil na doporučení sestry a pracuje výborně. Je plně spolehlivý. Nepoužívám ho často, ale i po delší nečinnosti spolehlivě funguje a nedělá rámus. Kamarádka oceňuje designové zpracování a lehké ovládání. Doporučuji.

Marek Doušek, Opařany

Marek Doušek, Opařany:
Jistě ten moment znáte, nadchází několikáté výročí a nevíte, jak potěšit partnerku. Já jsem se bavil s přáteli v hospůdce, protože jsem byl naprosto bez kreativity, a ti mi doporučili, ať objednám 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Že se mi ten nápad opravdu líbil, tudíž jsem ho ještě v ten den pořídil. Co vám budu psát, moje nejdražší byla naprosto šťastná, pořád říkala, jak má ideálního muže a ten den jsme si opravdu užili.

Amálie Juhaňáková, Šanov

Amálie Juhaňáková, Šanov:
Jsem spokojená. 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l byl opravdu rychle doručen k mé plné radosti. Určitě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý eshop, rychlá komunikace se zákazníky a když máte jakýkoliv dotaz, vše vám velmi okamžitě a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o bleskové dodání balíčku a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 03. 2019.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Klára P: nemá chybu

Amálie V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Andrea Š: Tento 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta K: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt