10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 972 Kč
Naše cena: 648 Kč Ověřit dostupnost

Klasický špaldový nápoj Natur, původem z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje klasické obilné potěšení, přírodní špaldové chuti s jemným oříškovým aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Špaldová báze (99%) (voda, špalda* (12,5%)), slunečnicový olej*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 51 kJ (215 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Alžběta Schütznerová, Předenice

Alžběta Schütznerová, Předenice:
Objednávat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem si objednala celkem nedávno a jsem s ním velmi spokojena. Je to jednoduše sázka na luxus. Dnes jsem tu zakoupila také pro svou mamku a doufám, že i ona bude překvapená. Pro svou dceru kupuji jen to nejdokonalejší.

Karolína Malušková, Nedomice

Karolína Malušková, Nedomice:
Týdny jsem zvažovala, který model by pro mě mohl být ideální. Otestovala Pořídila jsem jich celou řadu. Až teď, když jsem vypátrala 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem ale věděla, že tím hledání končí. Propadla jsem mu na první vyzkoušení a přišla jsem si na své. Svými kvalitami mi 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l naprosto vyhovuje, zvládá vše, co od něho vyžaduji. Jenom mi ho někdy zkonfiskuje můj manžel.

Zdeněk Lazarov, Haluzice

Zdeněk Lazarov, Haluzice:
Přes net neobjednávám moc často, protože mi chybí to, že si zboží nemohu otestovat a občas jsou i předlouhé doručovací lhůty. Ovšem v tomto případě jsem udělal výjimku a vrátilo se mi to. 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l je úplně takový, jaký jsem potřeboval, splňuje mé očekávání, navíc za skvělou cenu a dodání téměř okamžité. Ještě jednou děkuji. Určitě se na vás zase v brzké době obrátím.

Denisa Floriánová, Holubice

Denisa Floriánová, Holubice:
poté jsem našla inzerát na 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l dlouho jsem neváhala a ihned zakoupila. Dodání bylo v blízké době a já jsem počala hned užívat. Je to ono, co jsem potřebovala a jsem Hodně spokojená. Jsem doporučila známým, hodně se jim líbil a budou jej taky pořizovat. Mockrát děkuji.

Filip Kalkuš, Kornatice

Filip Kalkuš, Kornatice:
Okamžitě mě zaujal stylový design tohoto webu. Velmi dobře byla zpracována nabídka, fotografie, texty, zkušenosti. Bohužel jsem si nebyl jistý s volbou 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l, z toho důvodu jsem zavolal do společnosti. Instruktáž byla věcná, jasná. Velkým lákadlem byla poukázka na totožný 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l za jinou cenu. Internetový obchod vřele doporučuji jak po stránce nabídky, tak dopravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Laura Š: Je to dostatečné?

Lukáš K: Přišlo to celkem rychle

Dominik M: funkční výrobek

Adéla S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Julie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt