10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1004 Kč
Naše cena: 669 Kč Ověřit dostupnost

Klasický špaldový nápoj Natur, původem z prvotřídní německé špaldy, což je původní, nešlechtěná a zdravější odrůda pšenice, představuje klasické obilné potěšení, přírodní špaldové chuti s jemným oříškovým aroma, vhodné jako zdravější alternativa klasickému mléku nejen pro vegany a diabetiky, ale do každé zdravé kuchyně. Ideální k přímé konzumaci, do kávy nebo čaje, na müsli, kaše a pudinky či rozličná jídla a omáčky dle Vaší fantazie a chuti. Složení: Špaldová báze (99%) (voda, špalda* (12,5%)), slunečnicový olej*, mořská sůl*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: LepekEkologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 51 kJ (215 kcal) na 100 g. Sacharidy: 10.3 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 0.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0.3 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0.5 g), Vláknina: 0.2 g, Bílkoviny: 0.3 g, Sůl: 0.12 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Kristián Rella, Radošov:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nevydržel. Potřeboval jsem nějak nakopnout najít 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l vhodný přímo pro mě. Byli moc hodní, prostě zkušení. Když bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Anna Vápenková, Nová Lhota:
O 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l jsem se doslechla celkem náhodou. Ve frontě v obchodu o něm mluvily tři ženy stojící přede mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k netu a nabídku 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l bez problémů dohledala. Váhala jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Zásilka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i nekonečná fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Natálie Cikrlová, Jizerní Vtelno:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

hodnocení 5/5 od 19 hodnotících

Diskuze 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Roman T: Jsem ráda, že to mám

Vojtěch K: Celkem jsem spokojený.

Václav C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jonáš M: 110 % spokojenost

Kateřina H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Storzeln Bio Špaldový nápoj Natur, 1l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt