10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka tmavé nugátové hořké čokolády původem z Ekvádoru s vysokým obsahem mletých lískových ořechů díky svému jedinečnému složení a vybrané jemně oříškové chuti představuje lahodné oříškovo-čokoládové potěšení silné nugátové příchuti nejen pro všechny milovníky hořkých nugátových čokolád prvotřídní kvality.Složení: Lískový ořech-pasta* (25%), kakaová hmota*, kakaové máslo*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 36% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2419 kJ (582 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43.9 g, (z toho cukr: 38.6 g), Tuky: 40.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Antonín Mošovský, Pasečnice

Antonín Mošovský, Pasečnice:
Během nakupování jsem strávil kvantum hodin vyhledáváním informací a srovnáváním všech vlastností. Z mého přehledu mi 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g vyšel nejlépe, a tak výběr padl právě na něj. A se svou volbou jsem spokojený také po otestování výrobku. 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g se může pochlubit perfektním výkonem a nadprůměrným zpracováním. Pakliže potřebujete spolehlivého přítele, 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g je vynikajícím adeptem.

Oliver Zběhlík, Šumice

Oliver Zběhlík, Šumice:
Předtím než jsem 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem stejný\podobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned napsali zpátky. Byl jsem pěklně překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

Marek Weniger, Dobrovíz

Marek Weniger, Dobrovíz:
10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g jsem zakoupil jako náhradu, protože jiný, poměrně nekvalitní kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně zpracovaný a to už na letmý pohled. Nehledě na unikátní design a službu. Jako vizuálně založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nechápu, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za preciznost se zkrátka platí.

Marie Hadová, Soběnov

Marie Hadová, Soběnov:
Tento 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g jsem si vybrala na základě toho, že jsem přečetla recenze že se s ním lehce pracuje, což je zaručeno. Mně sice původně vůbec nezaujal, ostatním přátelům v mé kanceláři také moc nechutnal, ale známým chutnal. Příště zcela jasně vyzkouším s sladčí šmakem

Daniela Španielová, Kamýk nad Vltavou

Daniela Španielová, Kamýk nad Vltavou:
10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g překvapil, mám ho odtud zakoupený od února a chci ho pochválit. Perfektně pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V této cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 11. 12. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Tadeáš H: funkční výrobek

Nela Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Klára S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Radim D: tak jsem to dostala aje to super

Nikol K: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt