10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka tmavé nugátové hořké čokolády původem z Ekvádoru s vysokým obsahem mletých lískových ořechů díky svému jedinečnému složení a vybrané jemně oříškové chuti představuje lahodné oříškovo-čokoládové potěšení silné nugátové příchuti nejen pro všechny milovníky hořkých nugátových čokolád prvotřídní kvality.Složení: Lískový ořech-pasta* (25%), kakaová hmota*, kakaové máslo*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 36% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2419 kJ (582 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43.9 g, (z toho cukr: 38.6 g), Tuky: 40.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Lukáš Komrzý, Zadní Třebaň:
Rozmýšlel jsem z hodně druhů, ale nakonec zvítězil 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Dal jsem hlavně na pozitivní recenze jiných uživatelů, ty jsou pro mě důležité a vím, že se na ně mohu spolehnout. Nekoupil bych neotestované zboží. Ale když jsem si přečetl mnohé kladné ohlasy, nebylo o čem přemýšlet. Zakoupeno a mohu se přidat k těm, kteří mají jen pozitivní zkušenost. Rozhodně budu 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g doporučovat dalším, protože dobré zboží si to zaslouží.

Tobiáš Láníček, Haškovcova Lhota:
10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g, který prodáváte, jsem hledal jako náhradu za podobný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl dost skeptický, přece jen, jak se říká papír snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Můj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Moderní vzhled, snadno čitelný a srozumitelný brožura k použití a především model plně odpovídající tomu, k čemu je určen. Působivé, všem doporučuji.

Jiří Kouřim, Mírov:
V případě, že hledáte vyvážený poměr ceny a užitku, bude pro vás 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g nejlepším řešením. Hanbu si mimo to neudělá dokonce ani před zhýčkanými zákazníky. Pro nakupující, kteří pořád váhají s objednávkou, je 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g na začátek se s těmito věcičkami naprosto senzační. Snadno se s ním pracuje, zároveň však plní svou funkci a snese srovnání i s mnohem dražšími typy.

Dominik Krúpa, Rybnice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ruce, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co chcete.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Nikola S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sofie C: nemá chybu

Dominik K: 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie K: Je to dostatečné?

Jan V: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt