10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1247 Kč
Naše cena: 831 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka tmavé nugátové hořké čokolády původem z Ekvádoru s vysokým obsahem mletých lískových ořechů díky svému jedinečnému složení a vybrané jemně oříškové chuti představuje lahodné oříškovo-čokoládové potěšení silné nugátové příchuti nejen pro všechny milovníky hořkých nugátových čokolád prvotřídní kvality.Složení: Lískový ořech-pasta* (25%), kakaová hmota*, kakaové máslo*, Bourbon vanilka-extrakt*, třtinový cukr*. Kakao: 36% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2419 kJ (582 kcal) na 100 g. Sacharidy: 43.9 g, (z toho cukr: 38.6 g), Tuky: 40.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 17 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Denis Koritenský, Přepychy

Denis Koritenský, Přepychy:
Co mě přivedlo k tomu, abych objednal 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g? Jednoduše ta překvapivě výhodná cena. A taky doporučení od známých, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

Matyáš Mariánus, Výprachtice

Matyáš Mariánus, Výprachtice:
Skvělá věcička, tenhle váš 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g, nevím už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to úžasný nápad. Krásně vypadá, krásně se s ním pracuje, a funguje zcela tak, jak má, a jak jsem si to vždy přál. Plánuji koupit ještě dva tátovi k svátku, má stejný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem fakt spokojený jako jsem po doručení už dlouho nebyl.

Kateřina Večeřová, Žáky

Kateřina Večeřová, Žáky:
Již dlouho hledám ten správný produkt, který se mnou zvládne držet krok kamkoliv se vydám a rozhodně mě nezklame. Teď ho již mám. Dlouho jsem nedokázala najít. Až do okamžiku, než jsem v e-shopu našla 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Teď už konečně nejsem nucena činit nepříjemné kompromisy, dokáže přesně to, co potřebuji.

Petra Hlisnikowská, Útěchov

Petra Hlisnikowská, Útěchov:
Již delší dobu jsme společně s partnerem měli pár problémů. 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g vychvalovala známá v práci, kterou náhodou v minulosti trápily podobné potíže. Popravdě jsem zázraku nevěřila, ale s mužem jsme se shodli, že za otestování nic nedáme. Tedy jsme si 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g pořídili. Nechci tvrdit, že že dokázal vyřešit všechny problémy, ale spoustu věcí nám ulehčil. Nyní bych si nedovedla ani trochu představit ho nepoužívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Jakub M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Josef S: Jsem ráda, že to mám

Miroslav B: 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Linda L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Eva S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Čokoláda Tmavý nugát, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt