10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1320 Kč
Naše cena: 880 Kč Ověřit dostupnost

Klasická tabulka kvalitní hořké čokolády se 71% obsahem čistého kakaa původem z ekvádorských plantáží díky své tradiční hořce čokoládové chuti představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky tradičních hořkých čokolád prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*. Kakao: 71% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g

Magdaléna Štípalová, Sirákov

Magdaléna Štípalová, Sirákov:
Já jsem na internet moc stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Popravdě umím na internetu pouze pracovat s e-maily a číst informace v magazínech. Ale dcera mi jednou vysvětlila, jakým způsobem se dá přes internet objednávat a pořídila mi tenhle 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g. To víte, netušila jsem, jestli se mi bude hodit, ale když dorazil domů a skvěle fungoval, musela mi ukázat jakým způsobem si ho objednám sama. Od té doby si zboží pořizuji pravidelně, protože je to vskutku praktická věc a skutečně velmi se mi hodí.

Valerie Vitnerová, Soběšovice

Valerie Vitnerová, Soběšovice:
Byla jsem zpočátku skeptická, a protože bojácně nakupuji přes net. Byla jsem se na 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g kouknout v klasickém obchodě. Otestovala jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého dobrého pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k netu a za nízkou cenu jej objednala. Mám ho v bytě pár dní a nemůžu si ho užít. Chci se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak snad nebude chyba.

Gabriela Bechová, Michalovice

Gabriela Bechová, Michalovice:
Jako matka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g se mi hodně potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou dražší a vypadaly se mi tak hezké. A myslím, že jsem vybrala dobře. Telefonicky jsem si ověřila jeho stav skladem a děkuji moc za hodně dobrý výrobek i za hezké jednání.

Nikolas Mitrega, Třtice

Nikolas Mitrega, Třtice:
Že elegantní design nemůže jít ruku v ruce s skvělým výkonem? Měl jsem stejný názor. Ale jen do dne, než jsem si objednal 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g. Ostatní výrobky nechává daleko za sebou nejen tím, co umí, ale zároveň tím, jak vypadá. Proto je skvělým stylovým doplňkem všech moderních pánů. Vaše okolí vás s ním stoprocentně nepřehlédne. Já osobně už 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g používám každý den, stal se mou užitečnou pomůckou.

Jiří Fuček, Litultovice

Jiří Fuček, Litultovice:
Již párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem potřeboval. Jsem s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g hodně spokojený, slouží přesně tak, jak jsem hledal. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši zaměstnanci odpověděli, proto obchod proběhl velmi hezky a ještě opět díky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g

Kristýna S: děda je z dárku je nadšený

Radim Ž: Jsem ráda, že to mám

Anežka Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denis Š: 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Sofie K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 71%, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt