10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Kč Ověřit dostupnost

Klasická tabulka kvalitní hořké čokolády s 92% obsahem čistého kakaa původem z ekvádorských plantáží díky své tradiční silně hořce čokoládové chuti představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky tradičních hořkých čokolád prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, kokosový květový cukr*. Kakao: 92% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2674 kJ (648 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13.1 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 59.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 37.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Nikola Špaková, Horčápsko

Nikola Špaková, Horčápsko:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před dýdnem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Ondřej Zona, Šetějovice

Ondřej Zona, Šetějovice:
S nákupem na internetovém obchodě mám nejlepší zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Jonáš Bočan, Mohelno

Jonáš Bočan, Mohelno:
Vyhledal jsem si tento produkt na daném obchodu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a garantoval rychlost zaslání. Takže jsem zakoupil a byl jsem hezky překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně opravdu spokojen, že 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g funguje tak jak má. Jak se povídá, funguje jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem kolegům a rodině. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

Viktorie Korytarová, Dětkovice

Viktorie Korytarová, Dětkovice:
Já osobně nemám s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g své vlastní zkušenosti, objednala jsem ho pro maminku. Zvolila jsem ho především proto, že měl v tisku opravdu pozitivní ohlasy a protože pár kolegyň si ho taky pořídilo. Matka, navzdory tomu, že byla nejdříve dost rozpačitá, si ho dneska velmi cení. Vždycky, když k ní přijedu, tak o tom hovoří a je moc nadšená.

Matěj Pechman, Jezbořice

Matěj Pechman, Jezbořice:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost obdržení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před týdnem jsem objednával 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 12. 12. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Rozálie H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikol B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Radim R: Celkem jsem spokojený.

Jonáš Š: tak jsem to dostala aje to super

Natálie K: Tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt