10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Kč Ověřit dostupnost

Klasická tabulka kvalitní hořké čokolády s 92% obsahem čistého kakaa původem z ekvádorských plantáží díky své tradiční silně hořce čokoládové chuti představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky tradičních hořkých čokolád prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, kokosový květový cukr*. Kakao: 92% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2674 kJ (648 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13.1 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 59.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 37.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Nikola Špaková, Horčápsko

Nikola Špaková, Horčápsko:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O kvalitách 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g vím jak ze slyšení, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní kůži. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Včera tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i holkám, kolegyním.

Ondřej Zona, Šetějovice

Ondřej Zona, Šetějovice:
S nákupem na internetovém obchodě mám pěkné zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

Jonáš Bočan, Mohelno

Jonáš Bočan, Mohelno:
Našel jsem si tento model na daném Eshopu z toho důvodu, že prodával za nejlepší ceny a určoval rychlost zaslání. Proto jsem zakoupil a byl jsem příjemně překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem rád a hlavně zcela rád, že 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g funguje tak jak má. Jak se povídá, šlape jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem blízkým a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

Viktorie Korytarová, Dětkovice

Viktorie Korytarová, Dětkovice:
Já osobně nemám s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g své prokazatelné zkušenosti, pořídila jsem ho pro maminku. Vybrala jsem ho hlavně z důvodu, že měl online opravdu pozitivní ohlasy a protože spousta kolegyň si ho taky pořídilo. Máti, i když byla na začátku dost rozpačitá, si produkt dneska velmi chválí. Pokaždé, když k ní přijedu, tak o něm mluví a je vážně nadšená.

Matěj Pechman, Jezbořice

Matěj Pechman, Jezbořice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost dodání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem kupoval 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Anna K: dobré

Matěj H: funkční výrobek

Valerie A: já jsem to prostě chtěla

Šárka Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Miroslav H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt