10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Kč Ověřit dostupnost

Klasická tabulka kvalitní hořké čokolády s 92% obsahem čistého kakaa původem z ekvádorských plantáží díky své tradiční silně hořce čokoládové chuti představuje klasickou volbu nejen pro všechny milovníky tradičních hořkých čokolád prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, kokosový květový cukr*. Kakao: 92% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2674 kJ (648 kcal) na 100 g. Sacharidy: 13.1 g, (z toho cukr: 7 g), Tuky: 59.4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 37.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 8.5 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Nikola Špaková, Horčápsko

Nikola Špaková, Horčápsko:
Recenzi chci napsat již delší dobu. O výhodách 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g vím jak z doslechu, tak jsem měla možnost zkusit ho tak říkajíc na vlastní oči. Vyhovovalo mi to po všech stránkách. Před měsícem tedy padlo rozhodnutí pořídit si jej natrvalo domů. Mám z něj radost. Člověka potěší, jakmile vidí ten rozdíl před pořízením a po něm. V případě výrobku se ani není co divit. Jeho propracovanost je znát. Doporučuji každému a povím o něm i kamarádkám.

Ondřej Zona, Šetějovice

Ondřej Zona, Šetějovice:
S nákupem na internetovém obchodě mám nejlepší zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude znovu potřeba.

Jonáš Bočan, Mohelno

Jonáš Bočan, Mohelno:
Vyhledal jsem si tento produkt na tomto obchodu z toho důvodu, že prodával za nejlevnější ceny a určoval rychlost doručení. Proto jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem šťastný a hlavně opravdu rád, že 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g funguje tak jak má. Jak se říká, funguje jako japonské hodinky. Rád doporučím všem kolegům a rodině. Osobní zkušenost je dobrá a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Viktorie Korytarová, Dětkovice

Viktorie Korytarová, Dětkovice:
Já osobně nemám s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g své bližší zkušenosti, koupila jsem ho mamince. Volba na něj padla zejména z důvodu, že měl online velice pozitivní recenze a protože mnoho kamarádek ho také mají. Matka, přestože byla zprvu dost rozpačitá, si produkt dneska velmi cení. Pokaždé, když k ní dorazím na návštěvu, tak o produktu hovoří a je vážně spokojená.

Matěj Pechman, Jezbořice

Matěj Pechman, Jezbořice:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost zaslání. Toho se ovšem málokdy dočkám. Před časem jsem pořizova 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Laura H: dobré

Zdeněk D: funkční výrobek

Eliška N: nemá chybu

Kryštof H: 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda 92%, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt