10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 881 Kč
Naše cena: 587 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka hořké čokolády se 70% obsahem čistého kakaa obohacena o sušené kousky brusinek plných vitamínů a dodávající lahodné ovocné příchuti klasickému kousku kvalitní hořké ekvádorské čokolády, představuje jedinečnou brusinkovo čokoládovou pochoutku nejen pro všechny milovníky brusinek v hořké čokoládě prvotřídní kvality.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo *, brusinky-kousky* (2,5%), třtinový cukr*. Kakao: 70% minimálně. Může obsahovat složky ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2422 kJ (584 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.1 g, (z toho cukr: 28.1 g), Tuky: 44.8 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.5 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

Viktor Kandrač, Bohušice:
Já jsem eshopům, inzerci a všem takovým záležitostem odjakživa odolával. Nebylo to o tom, že bych si to nemohl dovolit, avšak nevěřil jsem. Takže vás nejspíše nešokuje, že jsem si 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g nekoupil z vlastní vůle, ale pořídila mi ho žena k narozeninám. Po té, co jsem si ho několikrát prověřil, konstatuji, mýlil jsem se. Tohle je velmi dobrý nástroj a mrzí mě jenom jedna věc, konkrétně, že jsem si ho nekoupil již předtím.

Karolína Roubíková, Svojkovice:
O 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g jsem se dozvěděla celkem náhodou. Ve frontě v obchodu o něm hovořily dvě ženy stojící přede mnou. Vlastně jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly moji pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem okamžitě sedla k internetu a nabídku 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g bez problémů dohledala. Rozmýšlela jsem jen chvíli a za chvíli byla objednávka vyplněná. Objednávka byla doručena hned následující den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu prospěšná. S nákupem jsem totiž velmi hodně spokojená.

Adam Trecha, Brázdim:
Pořizoval jsem dárky pro rodiče a vybrané 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100gY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Ihned jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do domů. Vše bylo naprosto perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

Jakub Š: tak jsem to dostala aje to super

Miroslav P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sára J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Patrik V: Celkem jsem spokojený.

Denis V: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s brusinkami, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt