10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 936 Kč
Naše cena: 624 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka hořké čokolády se 70% obsahem čistého kakaa obohacena o sušené chilli dodávající ostře pálivou příchuť klasickému kousku kvalitní hořké ekvádorské čokolády a představuje jedinečnou ohnivě pálivou čokoládovou pochoutku nejen pro všechny milovníky chilli a kakaa ve výjimečné sladko-pálivé kombinaci.Složení: Kakaová hmota, kakaové máslo*, , třtinový cukr, chilli* (sušené). Kakao: 70% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2451 kJ (591 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.1 g, (z toho cukr: 27.9 g), Tuky: 45.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Lukáš Steklík, Běštín

Lukáš Steklík, Běštín:
Když jsem váš 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to děti řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych schovával kačky na potřebnější věci. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí obdobně. Ale díky bohu jsem se pletl. Sotva 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g uviděl, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Tereza Chvojsíková, Strachotice

Tereza Chvojsíková, Strachotice:
10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g oslnil, mám ho odtud objednaný od června a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i strýce, který na to zpočátku hleděl tak trochu s obavami. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V téhle cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Ondřej Sovek, Litovany

Ondřej Sovek, Litovany:
Kvalitní a cenově levný 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o zakoupení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Julie L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Zdeněk K: tak jsem to dostala aje to super

Kateřina K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Hana H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Hana P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt