10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka hořké čokolády se 70% obsahem čistého kakaa obohacena o sušené chilli dodávající ostře pálivou příchuť klasickému kousku kvalitní hořké ekvádorské čokolády a představuje jedinečnou ohnivě pálivou čokoládovou pochoutku nejen pro všechny milovníky chilli a kakaa ve výjimečné sladko-pálivé kombinaci.Složení: Kakaová hmota, kakaové máslo*, , třtinový cukr, chilli* (sušené). Kakao: 70% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2451 kJ (591 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.1 g, (z toho cukr: 27.9 g), Tuky: 45.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Eva Šidlíková, Krásná Hora nad Vltavou

Eva Šidlíková, Krásná Hora nad Vltavou:
Daný 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g jsem si zakoupila kvůli nízké ceně a z důvodu, že byl na skladě. Byla jsem nervózní, jelikož recenze nebyly moc skvělé. Nejvíce proti bylo termín dodání. Bohužel to tak bylo. Tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g jsem vyžadovala docela brzy, a nakonec jsem ho obdržela s týdenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Martin Bedaň, Nové Lublice

Martin Bedaň, Nové Lublice:
Po více než jednom měsíci testování tohoto 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g chci konstatovat, že splňuje moje potřeby. Je funkční, praktický a velice výkonný. Už při objednávání jsme s přítelkyní ocenili skvělé jednání i kompletaci. Toto jednání by měla být všude, ale bohužel to tak není.

Emma Růnová, Chrášťovice

Emma Růnová, Chrášťovice:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě telefonátu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží došlo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Matyáš Franek, Třebsko

Matyáš Franek, Třebsko:
Tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g jsem objednával prvně. Upřímně jsem netušil, co od něho můžu očekávat a byl jsem krásně překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla nízká, ale výrobek je super! Takže mohu jen doporučit. Když přidám klady co se týká okamžitosti dodání a zabalení výrobku, tak jsem opravdu naprosto uspokojen a šťasten, že i dobré Eshopy se u nás v kraji najdou. Doporučuji!

Ema Horčičáková, Chýnov

Ema Horčičáková, Chýnov:
Za tento 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g dávám největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ji po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně funguje, pokud vím, nikdo s ním neměl doposud nijaký problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

František L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sabina S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Vojtěch V: 110 % spokojenost

Magdaléna B: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt