10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 854 Kč
Naše cena: 569 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka hořké čokolády se 70% obsahem čistého kakaa obohacena o sušené chilli dodávající ostře pálivou příchuť klasickému kousku kvalitní hořké ekvádorské čokolády a představuje jedinečnou ohnivě pálivou čokoládovou pochoutku nejen pro všechny milovníky chilli a kakaa ve výjimečné sladko-pálivé kombinaci.Složení: Kakaová hmota, kakaové máslo*, , třtinový cukr, chilli* (sušené). Kakao: 70% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2451 kJ (591 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.1 g, (z toho cukr: 27.9 g), Tuky: 45.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Jana Hrabáčková, Hudlice

Jana Hrabáčková, Hudlice:
Každodenní stres, ztráta energie a celá řada problémů. I já jsem na tom byla stejně. Každému, koho štve podobné trápení, bych však chtěla vzkázat, že existuje řešení. Nemusíte si nechat svůj život pomalu ničit. Váš život změní 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Pomůže vám efektivním způsobem opět získat vitalitu. Chcete-li se jednoduše cítit skvěle, mějte na paměti, že to držíte pouze ve vlastních rukou. S objednávkou výrobku bych již neváhala, předešla bych řadě nepříjemností.

Rozálie Blahušková, Olešenka

Rozálie Blahušková, Olešenka:
Stále jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se záchvatem mi o 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g pověděla. Aplikuje ho už pár let a je zcela uspokojená. Tedy já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají skvělý eshop, na kterém si ho lehce zakoupím.

Vanesa Libosvárová, Příkosice

Vanesa Libosvárová, Příkosice:
10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g utratila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g objednaly další pět.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Kristián G: Přišlo to celkem rychle

Alena V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Petr H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Filip H: funkční výrobek

Kamila P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt