10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 936 Kč
Naše cena: 624 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka hořké čokolády se 70% obsahem čistého kakaa obohacena o sušené chilli dodávající ostře pálivou příchuť klasickému kousku kvalitní hořké ekvádorské čokolády a představuje jedinečnou ohnivě pálivou čokoládovou pochoutku nejen pro všechny milovníky chilli a kakaa ve výjimečné sladko-pálivé kombinaci.Složení: Kakaová hmota, kakaové máslo*, , třtinový cukr, chilli* (sušené). Kakao: 70% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2451 kJ (591 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.1 g, (z toho cukr: 27.9 g), Tuky: 45.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Lukáš Steklík, Běštín

Lukáš Steklík, Běštín:
Když jsem váš 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g poprvé přinesl domů, docela jsem měl obavy, co mi na to žena řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za hlouposti, místo abych schovával peníze na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g uviděla, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho otestujw. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátil, a já si musel pořídit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Tereza Chvojsíková, Strachotice

Tereza Chvojsíková, Strachotice:
10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g překvapil, mám ho odtud koupený od ledna a chci ho pochválit. Skvěle pracuje, nadchl mě i souseda, který na to zpočátku hleděl tak trochu s strachem. Argumenty ho udolaly a nakonec musel říci, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Ondřej Sovek, Litovany

Ondřej Sovek, Litovany:
Kvalitní a cenově levný 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi jen menší barevnost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o zakoupení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Michaela B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Viktorie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Michal Č: 110 % spokojenost

Jan K: Celkem jsem spokojený.

Jiří R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt