10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 936 Kč
Naše cena: 624 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečná tabulka hořké čokolády se 70% obsahem čistého kakaa obohacena o sušené chilli dodávající ostře pálivou příchuť klasickému kousku kvalitní hořké ekvádorské čokolády a představuje jedinečnou ohnivě pálivou čokoládovou pochoutku nejen pro všechny milovníky chilli a kakaa ve výjimečné sladko-pálivé kombinaci.Složení: Kakaová hmota, kakaové máslo*, , třtinový cukr, chilli* (sušené). Kakao: 70% minimálně. Může obsahovat složky jiných ořechů, mléka a lepku. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2451 kJ (591 kcal) na 100 g. Sacharidy: 33.1 g, (z toho cukr: 27.9 g), Tuky: 45.7 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 6.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Lukáš Steklík, Běštín

Lukáš Steklík, Běštín:
Když jsem váš 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g poprvé přinesl do graáže, docela jsem měl obavy, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi pořád dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nesmysli, místo abych šetřil kačky na důležitější věci. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne podobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g spatřil, řekla mi, ať jí ho půjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel koupit další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

Tereza Chvojsíková, Strachotice

Tereza Chvojsíková, Strachotice:
10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g překvapil, mám ho odtud objednaný od května a chci ho pochválit. Výborně pracuje, nadchl mě i tátu, který na to zpočátku hleděl tak trochu s nedůvěrou. Argumenty ho udolaly a nakonec musel přiznat, že se pletl. Rádi ho nyní používáme oba dva. Luxusní výrobek za ještě luxusnější cenu. V tadytý cenové hladině nemá dle mého názoru žádného konkurenta.

Ondřej Sovek, Litovany

Ondřej Sovek, Litovany:
Perfektní a cenově přiměřený 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený zpracováním. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to potěšilo. Přemýšlím o pořízení dalšího výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Dominika Š: nemá chybu

Marek F: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Daniel B: je to fajné

Aneta V: Je to dostatečné?

Richard H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Hořká čokoláda s chilli, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt