10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1433 Kč
Naše cena: 955 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Denisa Ludvíčková, Nový Poddvorov

Denisa Ludvíčková, Nový Poddvorov:
Zpočátku jsem k 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g ztrácela zájem, ale po pár dnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita docela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Jaroslav Komoň, Skaštice

Jaroslav Komoň, Skaštice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodou přes jednu internetovou reklamu. Když jsem si prohlédl leták, napadlo mě, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal poslat. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g mohl být tak úžasný, ovšem použití předčil mé očekávání. Ačkoliv s koupí přes web nemám mnoho pozitivní zkušenosti pro různou kvalitu zboží a ne vždy rozumné ceny, za tento nákup uděluji stoprocentně palec nahoru!

Jaroslav Rysl, Choťánky

Jaroslav Rysl, Choťánky:
Ve své práci hledám vypadat opravdu dobře, protože se každý den potkávám se s zákazníky. Mojim cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomto ohledu mi 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom nemalý díl. Jsem spokojený jako už dávno ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Anna R: Ideální k osmnáctinám :)

Lucie V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sára S: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Michael F: funkční výrobek

Dominik G: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt