10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1307 Kč
Naše cena: 871 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Jan Cháb, Kostelec u Křížků

Jan Cháb, Kostelec u Křížků:
Vyzkoušeli jste toho už nepočítaně a s jakými výsledky? Žádný 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g ovšem vašim požadavkům nikdy úplně neodpovídal. Nemusíte ale kvůli tomu ustupovat. Poradím vám. Otestujte tak jako já 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Pouze produkt dokonale splnil všechna moje očekávání a já jsem z něj absolutně nadšený. Ten den, kdy vypoví službu, hned si zakoupím ještě jeden.

Miroslav Vojkůvka, Zadní Třebaň

Miroslav Vojkůvka, Zadní Třebaň:
Ze srovnání s podobnými produkty jako je 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Moc jsem proto neváhal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš e-shop proto doporučuji všem.

Michael Křovák, Uherský Ostroh

Michael Křovák, Uherský Ostroh:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel zase objednávat další. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Natálie Valchářová, Světice

Natálie Valchářová, Světice:
Za tento 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g dávám velký palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala velký úspěch. Objednávala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k narozeninám, kdy jsem si ji po vyzkoušení chtěla objednat i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně pracuje, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Klára B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Lucie Ř: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lukáš L: 110 % spokojenost

Šimon G: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eva H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt