10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1433 Kč
Naše cena: 955 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Denisa Ludvíčková, Nový Poddvorov

Denisa Ludvíčková, Nový Poddvorov:
Nejdříve jsem k 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g ztrácela důvěru, ale po několika dnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita zcela odpovídá popisu. Cena, barva, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i mojí rodiny. 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g mohu určitě doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Jaroslav Komoň, Skaštice

Jaroslav Komoň, Skaštice:
Vašeho výrobku jsem si všiml jen omylem přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si přečetl reklamní článek, řekl jsem si, že by nemusel být nevhodný, proto jsem si jej nechal doručit. Přiznám se, nevěřil jsem hodně, že by váš 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g mohl být tak úžasný, ovšem výsledek předčil mé očekávání. Protože s koupí přes internet nemám mnoho pozitivní zkušenosti pro různou výdrž zboží a ne vždy rozumné ceny, za tento nákup dávám jednoznačně palec nahoru!

Jaroslav Rysl, Choťánky

Jaroslav Rysl, Choťánky:
Ve své práci hledám vypadat hodně dobře, protože se každý den vídám s zákazníky. Mojim cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g moc pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal krok tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom velký podíl. Jsem spokojený jako už dlouho ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Lukáš H: Jsem ráda, že to mám

Eva P: já jsem to prostě chtěla

Linda Š: nemá chybu

Kristián S: je to fajné

Denisa U: Tento 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt