10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1433 Kč
Naše cena: 955 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Denisa Ludvíčková, Nový Poddvorov

Denisa Ludvíčková, Nový Poddvorov:
Nejdříve jsem k 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g ztrácela zájem, ale po několika dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost zaslání zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g mohu rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Jaroslav Komoň, Skaštice

Jaroslav Komoň, Skaštice:
Vašeho zboží jsem si všiml jen náhodně přes nějakou webovou reklamu. Když jsem si prohlédl manuál, napadlo mě, že by nemusel být nevhodný, takže jsem si jej nechal zaslat. Přiznám se, nevěřil jsem příliš, že by váš 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g mohl být tak skvělý, ovšem design předčil mé očekávání. Protože s koupí přes web nemám dosti pozitivní zkušenosti pro různou vhodnost zboží a ne vždy přiměřené ceny, za tento nákup uděluji jednoznačně palec nahoru!

Jaroslav Rysl, Choťánky

Jaroslav Rysl, Choťánky:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se každý den potkávám se s klienty. Mým cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle směru mi 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g moc pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Vše se mi daří a on má na tom obrovský díl. Jsem šťastný jako už dlouho ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nikol W: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sebastian D: je to fajné

Kristýna R: děda je z dárku je nadšený

Oliver P: Celkem jsem spokojený.

Vanesa P: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt