10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1307 Kč
Naše cena: 871 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová poleva prvotřídní kvality, s vysokým obsahem čistého kakaa (70%), slazená surovým třtinovým cukrem, představuje klasický doplněk každé zdravé kuchyně či cukrárny na přípravu lahodných čokoládových polev na rozličné dobroty dle Vaší kulinářské fantazie. Složení: Kakaová hmota*, surový třtinový cukr*, kakaové máslo*. Obsah kakaa minimálně 70%.*Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2425 kJ (585 kcal) na 100 g. Sacharidy: 32.5 g, (z toho cukr: 27 g), Tuky: 44.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 28.3 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 7 g, Sůl: 0.02 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Jan Cháb, Kostelec u Křížků

Jan Cháb, Kostelec u Křížků:
Vyzkoušeli jste toho už spousty a spousty a jste zklamaní? Žádný 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g ovšem vašim požadavkům nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ale rozhodně dělat kompromis. Našel jsem řešení. Pořiďte si tak jako já 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Jedině produkt naprosto splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj absolutně nadšený. Ve chvíli, kdy doslouží, neprodleně si koupím další.

Miroslav Vojkůvka, Zadní Třebaň

Miroslav Vojkůvka, Zadní Třebaň:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlépe. Moc jsem proto neváhal a pořídil. Zabalení, doba dodání i cena jsou hezké. Přidanou hodnotou je, že 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro uživatele a to bylo pro mne hezké překvapení. Váš eshop tedy doporučuji všem.

Michael Křovák, Uherský Ostroh

Michael Křovák, Uherský Ostroh:
Je pouze několik věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela dobře, takže se nebojím, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde opravdu o dobrou věc.

Natálie Valchářová, Světice

Natálie Valchářová, Světice:
Za tento 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g uděluji největší palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k svátku, kdy jsem si ho po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už doma kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně funguje, co vím, nikdo s ním neměl doposud žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Denisa K: Tento 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Alžběta Ď: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tadeáš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona G: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Vivani Bio Poleva čokoládová hořká, 200g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt