10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

10 x Voelkel  Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1302 Kč
Naše cena: 868 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocný džusík ze směsi ovocných šťáv pečlivě vybraných z pestrých druhů ovoce s cílem zajistit co nejchutnější a nejzdravější kombinaci různých plodů pro ideálně vyvážený a plnohodnotný džus pro malé, ale i velké. Bez jakýchkoliv konzervantů a umělých sladidel. Z jablečné, hroznové, mrkvové šťávy, mangové a broskvové vlákniny s přídavkem višní vytváří unikátní kombinaci pro lepší zdraví nejen Vašich dětí.Složení: Hroznová šťáva-bílá* (36%), jablečná šťáva* (31,5%), broskev-vláknina* (13,5%), mrkvová šťáva* (10%), mango-vláknina* (7,2%), višně* (1,8%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 206 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11.5 g, (z toho cukr: 11 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

Kryštof Lešánek, Vyšehněvice

Kryštof Lešánek, Vyšehněvice:
Není mnoho takových kousků jako právě 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l splňuje vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o zakoupení uvažujete. Zvláště je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

Kamila Žůčková, Malotice

Kamila Žůčková, Malotice:
Za tento 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l uděluji velký palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k vánocům, kdy jsem si ho po otestování musela objednat i já sama. Teď už doma objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám pěkně slouží, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Johana Kasková, Chlum

Johana Kasková, Chlum:
10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l jsem si poprvé koupila na jaře. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro pořád. Před měsícem mi přišel jeden kus pro dceru a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

Vít Peringer, Nebužely

Vít Peringer, Nebužely:
Kdysi jsem se párkrát napálil se podvodníky, takže jsem měl strach, jestli tenhle nákup neskončí zrovna tak. Pro sichr jsem prodejci párkrát zavolal, vše srovnával… Přiznávám, nebyl jsem si jistý, jestli jsem finance neutratil za hloupost. Ale nebylo to tak. 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l mi byl dopraven až před práh, důkladně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a funguje skvěle. Doposud jsem na výrobku nenašel mínus. U prodejce budu stoprocentně nakupovat i v budoucnu.

Roman Hvězda, Klíčany

Roman Hvězda, Klíčany:
Tak na začátek, 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l, který mi přišel poštou, mě hodně překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

Gabriela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Rozálie O: Ideální k osmnáctinám :)

Laura H: Je to dostatečné?

Šimon K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Barbora Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt