10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

10 x Voelkel  Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1302 Kč
Naše cena: 868 Kč Ověřit dostupnost

100% ovocný džusík ze směsi ovocných šťáv pečlivě vybraných z pestrých druhů ovoce s cílem zajistit co nejchutnější a nejzdravější kombinaci různých plodů pro ideálně vyvážený a plnohodnotný džus pro malé, ale i velké. Bez jakýchkoliv konzervantů a umělých sladidel. Z jablečné, hroznové, mrkvové šťávy, mangové a broskvové vlákniny s přídavkem višní vytváří unikátní kombinaci pro lepší zdraví nejen Vašich dětí.Složení: Hroznová šťáva-bílá* (36%), jablečná šťáva* (31,5%), broskev-vláknina* (13,5%), mrkvová šťáva* (10%), mango-vláknina* (7,2%), višně* (1,8%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 206 kJ (49 kcal) na 100 g. Sacharidy: 11.5 g, (z toho cukr: 11 g), Tuky: 0.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0.1 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

Kryštof Lešánek, Vyšehněvice

Kryštof Lešánek, Vyšehněvice:
Není mnoho takových výrobků jako právě 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem předlouho hledal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této váhové kategorii. 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l dělá vše, co jsem očekával, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

Kamila Žůčková, Malotice

Kamila Žůčková, Malotice:
Za tento 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l dávám největší palec nahoru. Opravdu mě udělal radost a mohu říci, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako překvapení k svátku, kdy jsem si ji po otestování chtěla zakoupit i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento produkt a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám dobře funguje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

Johana Kasková, Chlum

Johana Kasková, Chlum:
10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l jsem si prvně pořídila na jaře. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž naprosto skvělá! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před týdnem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z toho taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

Vít Peringer, Nebužely

Vít Peringer, Nebužely:
V minulosti jsem se párkrát nechal nachytat podvodnými eshopy, takže jsem měl obavy, jestli další nakupování nedopadne identicky. Pro jistotu jsem do e-shopu párkrát volal, vše sledoval… Bez vytáček, pochyboval jsem, jestli jsem finance nevyhodil zbytečně. Ale bylo to opačně. 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l mi byl doručen až před dveře, precizně zabalený, bez sebemenší újmy na kvalitě a slouží mi bravurně. Ještě jsem na výrobku nenašel zápor. Tady budu stoprocentně nakupovat nadále.

Roman Hvězda, Klíčany

Roman Hvězda, Klíčany:
Tak předně, 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na každodenní nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na opačnou stranu 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l, který mi přišel kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do kvality, nebo výdrže.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

Kateřina D: Je to dostatečné?

Pavel Š: Přišlo to celkem rychle

Jana H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Karolína L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Voelkel Bio 100% Dětský džusík s mangem, 3x0,2l

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt