10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1491 Kč
Naše cena: 994 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Josef Lešikar, Senožaty

Josef Lešikar, Senožaty:
Dávám hlavně přednost praktičnosti a nekladu důraz na design. Hlavní pro mě je, aby mi 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g dlouho a stoprocentně sloužil. Což tento 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g opravdu zaručuje, můžete si ho vzít kamkoli. Pro všechny aktivní zákazníky ho tak musím velmi doporučit. 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g s vámi vždy absolvuje i cestu k moři. Jenom si dejte pozor, aby na něj nežárlila vaše žena nebo milenka.

Marie Šebestiánová, Volduchy

Marie Šebestiánová, Volduchy:
Koupila jsem pro syna 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také objednat

Filip Matoušů, Řídelov

Filip Matoušů, Řídelov:
Jak 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g zhodnotit? Vždy se lehčeji pomlouvá, než vychvaluje. A kritizuje se furt, protože mnoho výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat nekvalitní zboží, které vám vydrží chvíli, to je jejich strategie, abyste si museli koupit další. Tak vydělávají. To však není případ 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, s tím jsem spokojen. Myslím, že jsem určitě dostal kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si klidně připlatil, v tomto případě zpracování zcela převažuje nad cenou. Kéž by to tak bylo častěji. Kladně cením také rychlost dodání.

Dominik Bothe, Vrábče

Dominik Bothe, Vrábče:
Přestože internetový obchod nabízel skutečně rozmanitou nabídku 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, nebylo mi do smíchu, když 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g přišel. Co se týče dopravy, vše na jedničku. Bohužel prodávající mi neuměl objasnit, z jakého důvodu zboží zaměnil. Záležitost byla uzavřena za více než měsíce, což považuji za velký mínus tohoto e-shopu.

Tadeáš Grebeníček, Podmoklany

Tadeáš Grebeníček, Podmoklany:
10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsem zakoupil jako náhradu, protože podobný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na výtečný design a službu. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet nižší, ale chápu, že za preciznost se jednoduše platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Denisa P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Jakub Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina L: já jsem to prostě chtěla

Lukáš D: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt