10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1356 Kč
Naše cena: 904 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Marie Matošková, Hynčina

Marie Matošková, Hynčina:
Daný 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g u této společnosti bych se rozhodně nebála znovu zakoupit. Oceňuji možnost definování vlastních poznatků a kromě toho možnost volby odlišných variant. Kvalita, cena, plánek naprosto v pořádku, jen mě trochu nevyhovovala komunikace. Produkt, který měl přijít za týden, měl zpoždění. A prodejce mě odkázal na zásilkovou službu s tím, že oni ho zaslali obratem, v den objednávky. Trochu škoda.

Markéta Pindryčová, Lázně Toušeň

Markéta Pindryčová, Lázně Toušeň:
Holky, netuším jestli kluci někdy něco podobného ocení, ale my si troufám můžeme říct, že toto je celkem neskutečně perfektní 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Toto je věc, která mi hodně všechno ulehčila, a jsem s ní naprosto spokojená. Otec se na to sice xichtí, ale znáte to, muž nikdy pochopí, když nám něco fakt pomůže. A já jsem přímo nadšená, že jsem něco takového na webu našla. Takže pokud některá z vás váhá, pak vám toto můžu klidně doporučit.

Klára Zeinerová, Zvolenovice

Klára Zeinerová, Zvolenovice:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí majlant, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nela F: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Klára S: děda je z dárku je nadšený

Jakub R: 110 % spokojenost

Simona S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta O: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt