10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1491 Kč
Naše cena: 994 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Josef Lešikar, Senožaty

Josef Lešikar, Senožaty:
Dávám především přednost funkčnosti a neřeším styl. Hlavní pro mě je, aby mi 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g roky a v pořádku sloužil. Což tento 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g skutečně zaručuje, můžete si ho přibalit na cesty. Pro všechny aktivní zákazníky ho tak musím velmi doporučit. 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g s vámi bez debat absolvuje i dovolenou. Pouze si dejte pozor, aby na něj nenadávala vaše žena či partnerka.

Marie Šebestiánová, Volduchy

Marie Šebestiánová, Volduchy:
Koupila jsem pro syna 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta lidí, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také objednat

Filip Matoušů, Řídelov

Filip Matoušů, Řídelov:
Jak 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g zhodnotit? Vždy se lehčeji pomlouvá, než vychvaluje. A pomlouvá se často, protože hodně výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat špatné zboží, které vám slouží pouze pár dnů, to je jejich cílem, abyste si museli pořídit další. Tak vydělávají. To však není styl 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, tady jsem klidný. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Asi bych si určitě dal více, v tomto případě zpracování jasně převažuje nad cenou. Kéž by to takto bylo vždy. Pozitivně cením také rychlost doručení.

Dominik Bothe, Vrábče

Dominik Bothe, Vrábče:
I když internetový obchod nabízel skutečně rozmanitou nabídku 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, zažil jsem zklamání, když 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g přivezl kurýr. Co se týče dopravy, vše na jedničku. Ovšem prodávající mi nedokázal objasnit, z jakého důvodu zboží zaměnil. Reklamace se uzavřela za více než měsíce, což je podle mě nezanedbatelný zápor tohoto prodejního webu.

Tadeáš Grebeníček, Podmoklany

Tadeáš Grebeníček, Podmoklany:
10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsem zakoupil jako náhradu, protože podobný, celkem špatný kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více kvalitně zpracovaný a to už na první pohled. Nehledě na unikátní design a funkci. Jako vizuálně zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale mám pochopení, že za preciznost se zkrátka platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2019.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Šárka K: dobré

Ema B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktorie D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Jana J: já jsem to prostě chtěla

Filip Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt