10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1361 Kč
Naše cena: 907 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Simona Karlovcová, Hejtmánkovice

Simona Karlovcová, Hejtmánkovice:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože bojácně objednávám přes net. Byla jsem se na 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g podívat v kamenném obchodě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého užitečného pomocníka můžu mít doma. Nemeškala jsem, sedla jsem k netu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho doma sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Chci se naučit jej ovládat, ale vzhlíží to lehce, tak asi nebude chyba.

Alžběta Raszková, Dlouhá Brtnice

Alžběta Raszková, Dlouhá Brtnice:
Nejdříve jsem chtěl najít 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g na webu, kde by byl levnější a zajistili mi bleskové doručení, protože jsem nechtěla meškat čas. A na tomto Eshopu jsem to dohledala. Vstřícnost a příjemné komunikace byla super, perfektní jednoduchost a čistota a s zasláním modelu v bleskové rychlosti jsem byla hodně mile překvapena. Produkt slouží na 100% a já jen můžu všem doporučit. Nejen mým kamarádkám a rodině, ale i tady. Proto děkuji a doporučuji.

Kamila Fichtová, Měchenice

Kamila Fichtová, Měchenice:
Řekl bych, že 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g docela předčí všechny ostatní konkurenční výrobky. A nejde jen o jeho kvalitu. Pro mě byla hlavní i kvalita ve spojitosti na to, co za ni teda dostanu. Nevybírám pokaždé jen ten nejlevnější výrobek, snažím se vzít v potaz kvalitu i cenu doručení a komunikaci s obchodem. V tomto ohledu mě 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g více než potěšil a chci ho všem poradit.

Ema Pudichová, Drahňovice

Ema Pudichová, Drahňovice:
Tak tohle je úplně nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tenhle 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g je opravdu vhodný, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít v kanceláři každá, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

Sofie Remerová, Moravský Beroun

Sofie Remerová, Moravský Beroun:
10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsem si koupila především kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho objednala pro sebe, věděla jsem, že muži se bude zamlouvat. No a skutečně. Partner mě velmi blahořečil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Funguje velmi dobře a ten můj už ví, co mi má kupovat, abych byla šťastná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Anežka C: dobré

Šimon K: Jsem ráda, že to mám

Valerie C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vít P: 110 % spokojenost

Vojtěch N: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt