10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1491 Kč
Naše cena: 994 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková odrůda obilí Amarant v celozrnné kvalitě zpracovaná procesem zvaným pufování se silným praženým aroma je bohatá na bílkoviny a překvapí svým praženým aroma a velkým obsahem vlákniny. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Amarant* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1476 kJ (353 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71.1 g, (z toho cukr: 0.5 g), Tuky: 7.1 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 2.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 15.5 g, Sůl: 0.05 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Josef Lešikar, Senožaty

Josef Lešikar, Senožaty:
Dávám vždy přednost funkčnosti a nekladu důraz na módní výstřelky. Hlavní pro mě je, aby mi 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g po dlouhou dobu a v pořádku sloužil. Což tento 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g skutečně garantuje, můžete si ho užívat kdekoliv. Pro všechny aktivní muže ho tak musím velmi doporučit. 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g s vámi věrně absolvuje i cestu k moři. Pouze si dejte pozor, aby na něj nežárlila vaše manželka či milenka.

Marie Šebestiánová, Volduchy

Marie Šebestiánová, Volduchy:
Koupila jsem pro syna 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na eshop, aby si to mohli také zakoupit

Filip Matoušů, Řídelov

Filip Matoušů, Řídelov:
Jak 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g zhodnotit? Vždy se lépe pomlouvá, než chválí. A kritizuje se furt, protože hodně výrobců si to svým diletantstvím zaslouží. Prodávat šmejdské zboží, které vám slouží pouze pár dnů, to je jejich cílem, abyste si museli pořídit další. Tak bohatnou. To však není případ 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, s tím jsem spokojen. Myslím, že jsem opravdu obdržel kvalitu, za jakou jsem platil. Vlastně bych si klidně připlatil, v tomto případě zpracování zcela stojí nad cenou. Kéž by to tak bylo vždy. Pozitivně cením také rychlost dodání.

Dominik Bothe, Vrábče

Dominik Bothe, Vrábče:
Přestože eshop nabízel vskutku pestrou nabídku 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g, byl jsem nakonec zklamán, když 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g přišel. Co se týče dovážky, nemůžu nic špatného napsat. Bohužel prodejce mi neuměl vysvětlit, proč asi došlo k záměně. Šlamastika byla uzavřena za několik týdnů, což je podle mě nezanedbatelný zápor tohoto eshopu.

Tadeáš Grebeníček, Podmoklany

Tadeáš Grebeníček, Podmoklany:
10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g jsem objednal jako náhradu, protože podobný, celkem špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je ve srovnání o hodně více kvalitně vypracovaný a to už na letmý pohled. Bez ohledu na výtečný design a službu. Jako esteticky založený člověk si dávám záležet také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, líbila. A jsem v extázi! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s koupí rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o krapet levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se jednoduše platí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Anežka C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sofie W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Aneta Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šimon P: Jsem ráda, že to mám

Radek L: 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Amarant celozrnný pufovaný, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt