10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1361 Kč
Naše cena: 907 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Vít Ulčík, Hodkovice nad Mohelkou

Vít Ulčík, Hodkovice nad Mohelkou:
Naprosto perfektní 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, který je klasický unisex. Hodí se jak nám, drsným mužům, tak jemným ženám, které chtějí dostávat něhu a pozornost€dohled. Zjistil jsem se, že stále ještě existují 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, které beze zbytku využijí obě pohlaví. Praktické balení, skvělé vlastnosti a perfektní účinky dělají z 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g rodinného pomocníka v každé chvíli. Přesvědčil jsem se o tom na svoji kůži.

Jana Ryznarová, Lipno

Jana Ryznarová, Lipno:
Od toho času, co jsem s mimčem, objednávám často přes net, je to pohodlnější, než se s miminkem tahat po nákupech, nebo si objednávat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždycky najdu produkty, které potřebuji. Narazila jsem tam i na tento 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, a to mě jen utvrdilo v tom, že nakupovat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Jan Strachoň, Hevlín

Jan Strachoň, Hevlín:
Tak na začátek, 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je ve všech ohledech super. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na druhou stranu 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, který mi dorazil kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do barvy, nebo výdrže.

Vojtěch Bezemek, Řetová

Vojtěch Bezemek, Řetová:
Pro nákup zboží typu 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se vždy objednávky přes internet dobře promyslet. Už jsme se s manželkou dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Tady mě ale mile překvapily velice přehledné eshopové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena příjemná. A funkčnost 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul správně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Rozálie T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tadeáš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Michaela C: já jsem to prostě chtěla

Markéta M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Viktor Š: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt