10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3251 Kč
Naše cena: 2167 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Matěj Šerka, Krhov

Matěj Šerka, Krhov:
Jsem zase naprosto spokojen. Jako obvykle padla má volba na tradiční obchod a potvrdilo se. Očekávaná kvalita produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností širokého výběru materiálové varianty zboží, tak i s jednoduchým ovládáním bez přebytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských návodů. Za mě plný počet bodů.

Andrea Brabencová, Vraclav

Andrea Brabencová, Vraclav:
10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g mi koupil manžel k narozeninám. Byla jsem krapet překvapená. Takové překvapení si běžně nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S dárkem mě teda víc než udělal radost.

Jana Puchernová, Konojedy

Jana Puchernová, Konojedy:
Zcela bezkonkurenční 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, díky kterému jsem pořád spokojená a krásná. Používám ho třikrát týdně a cítím se velmi skvěle a silnější. Jediné vrásky, které nyní mám, jsou od starostí. Rozhodně bych doporučila používání 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g každé ženě, která se chce být vílou pro svého žabáka. S 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je to jednoduché.

Alžběta Pajasová, Šumperk

Alžběta Pajasová, Šumperk:
Na nákupy přes internet jsem si nikdy nezvykla. Jsem ze "staré školy", i když teda vím, že je to občas levnější a jsou výrobky, které sám na maloměstě ani jinak nekoupí. O koupi 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsem přemýšlela už docela delší dobu. A kámoška mě vysloveně přemlouvala, ať si ho objednám. Pomohla mi s vyplněním potřebných kolonek a za několik dnů 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g byl doručen. Používám ho již čtvrtý měsíc a jsem vysloveně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Eliška S: děda je z dárku je nadšený

Karolína M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Ondřej G: Celkem jsem spokojený.

Lukáš B: je to fajné

Roman T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt