10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1491 Kč
Naše cena: 994 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Denis Svrčina, Bousov

Denis Svrčina, Bousov:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda skutečně mají 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g na skladě. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

Nela Malenínská, Trotina

Nela Malenínská, Trotina:
Přála jsem si dát radost a koupila si u vás 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Setkala jsem se s příjemným a ochotným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením produktu. Tento 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g mne přesvědčil především proto, že hezky vypadá a navíc ho nemá každý. Nakoupila jsem výborně, ideálně mi sedí a jsem maximálně spokojená. jistě si u vás opět pořídím další. Moc děkuji.

František Ujec, Rudolec

František Ujec, Rudolec:
Patřím k mužům, kteří neumí kupovat dárky. Nikdy mě nenapadne nic skvělého, čím bych udělal radost. A často mě to dost mrzí. Teď, co jsem poznal 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, je to ale zcela jiné. Už jsem ho jako dárek objednal asi šesti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. Navíc hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s skvělým {dárkem|překvapením.

Jiří Štorc, Rybitví

Jiří Štorc, Rybitví:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat další. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Eliška Osmančíková, Háje

Eliška Osmančíková, Háje:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Kamarádky vyráželi skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí řekla, že 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g užívá a je s ním fakt nadšená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě prvotní impuls. Téměř obratem jsem si ho objednala a pravidelně ho používám. Víkendy už opravdu na chatě netrávím, chodím se ráda bavit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Eva Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Magdaléna P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Tobiáš L: tak jsem to dostala aje to super

Ema M: dobré

Radim C: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt