10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1361 Kč
Naše cena: 907 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Vít Ulčík, Hodkovice nad Mohelkou

Vít Ulčík, Hodkovice nad Mohelkou:
Naprosto perfektní 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, který je klasický unisex. Hodí se jak nám, drsným mužům, tak křehkým dívkám, které potřebují dostávat hebkost a pozornost€dohled. Přesvědčil jsem se, že stále ještě existují 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, které konečně využijí obě pohlaví. Praktické balení, výborné vlastnosti a perfektní účinky dělají z 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g rodinného pomocníka v každé situaci. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Jana Ryznarová, Lipno

Jana Ryznarová, Lipno:
Od té doby, co jsem na mateřské, objednávám často přes net, je to pohodlnější, než se s bejbískem tahat po nákupech, nebo si zařizovat hlídání. Využívám k tomu {často|vždy váš e-shop, kde vždycky najdu produkty, které chcei. Narazila jsem tam i na tento 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, a to mě jen přesvědčilo v tom, že nakupovat u vás je dobrá volba. Nemůžeme si jej s manželem vynachválit.

Jan Strachoň, Hevlín

Jan Strachoň, Hevlín:
Tak předně, 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je ve všech směrech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej objednat. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc kaček na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, který mi přišel kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do zpracování, nebo užitečnosti.

Vojtěch Bezemek, Řetová

Vojtěch Bezemek, Řetová:
Pro objednávku výrobku typu 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsem se rozmýšlel delší čas. Snažím se všechny objednávky přes web dobře promyslet. Už jsme se s přítelkyní jednou spálili a objednali u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo srozumitelně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g mě mile překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Zdeněk S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vanesa Č: Je to dostatečné?

Lucie Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Jana N: dobré

Rozálie L: Tento 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt