10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1491 Kč
Naše cena: 994 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepkové celozrnné jáhly zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným aroma jsou bohaté na vlákninu a překvapí svou výživovou hodnotou a lehkou stravitelností. Ideální jako přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Jáhly* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1570 kJ (370 kcal) na 100 g. Sacharidy: 71 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 4 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 3 g, Bílkoviny: 9.8 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Denis Svrčina, Bousov

Denis Svrčina, Bousov:
Než jsem objednal, tak jsem zavolal do eshopu zda opravdu mají 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g skladem. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za tři dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

Nela Malenínská, Trotina

Nela Malenínská, Trotina:
Přála jsem si dát radost a koupila si u vás 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Potkala jsem se s milým a vstřícným jednáním, perfektní komunikací a hlavně okamžitým doručením zboží. Tento 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g mne přesvědčil především proto, že skvěle vypadá a navíc ho nevalstní každý. Udělala jsem výborně, perfektně mi sedí a jsem nejvíc spokojená. Určitě si u vás zase koupím jiný. Moc děkuji.

František Ujec, Rudolec

František Ujec, Rudolec:
Patřím k chlapům, kteří neumí objednávat dárky. Nikdy mě nenapadne nic hezkého, čím bych udělal radost. A často mě to hodně mrzí. Teď, co jsem poznal 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g, je to ale zcela jiné. Už jsem to jako dárek koupil celkem šesti lidem a všichni byli hodně spokojení jako já. K tomu hodně překvapení, že jsem se snadno já tak trefil s dobrým {dárkem|překvapením.

Jiří Štorc, Rybitví

Jiří Štorc, Rybitví:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co vytknout. Vypadá docela kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět objednávat další. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Eliška Osmančíková, Háje

Eliška Osmančíková, Háje:
Někdy jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi šlapat do společnosti. Kámošky vyráželi skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g používá a je s ním opravdu šťastná. Doslova řekla, pomohl mi cítit se jako královna. To byl pro mě neskutečný podmět. Téměř okamžitě jsem si ho objednala a často ho používám. Večery už teda doma netrávím, chodím se konečně užívat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Kristián J: funkční výrobek

Adéla N: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

David P: 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Markéta D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Zdeněk S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Jáhly celozrnné pufované, 125g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt