10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková celozrnná pohanka zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně a představuje velice zdravý zdroj vlákniny a minerálů. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1586 kJ (375 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nikola Harišová, Havraň

Nikola Harišová, Havraň:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem často potkám nesolidní obchody, hodně mi vadí i dlouhá doba dodání (6 dní i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože vše proběhlo hladce a okamžitě bez dlouhých zdržení. Přestože jste 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g neměli na skladě, nečekala jsem dlouho a jako omluvu jsem dostala roztomilý dáreček. Dobrý shopík.

Tereza Pencáková, Výšovice

Tereza Pencáková, Výšovice:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g je opravdu vhodný, a hodně mi pomohl. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky ozkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik bála se. Tohle prostě musí mít v kanceláři každá, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

Jonáš Jisl, Nýřany

Jonáš Jisl, Nýřany:
Tento 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jsem si vybral po dohledání různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám aut více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi stále jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Julie Bitvarová, Mladějovice

Julie Bitvarová, Mladějovice:
Objednala jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g vytopí místnost:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Daniel Platil, Horní Životice

Daniel Platil, Horní Životice:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Krám nabízí: - široká nabídka zboží - nízké ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g - zájem o kupujícího - rychlé zaslání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Karolína N: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vanesa E: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikolas S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Valerie M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Hana M: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt