10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková celozrnná pohanka zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně a představuje velice zdravý zdroj vlákniny a minerálů. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1586 kJ (375 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nikola Harišová, Havraň

Nikola Harišová, Havraň:
Jako každá manželka miluji hezké věci, které jsou něčím výjimečné. Nakupování je pro mě radost. Ovšem někdy potkám nesolidní prodejce, nejvíce mi vadí i dlouhá doba doručení (týden i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož všechno proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných průtahů. Přestože jste 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g neměli skladem, nečekala jsem více jak 3 dni a jako pozornost jsem obdržela roztomilý dárek. Skvělý shopík.

Tereza Pencáková, Výšovice

Tereza Pencáková, Výšovice:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g je vážně vhodný, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik otálela. Tohle prostě musí mít na zahradě každá, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

Jonáš Jisl, Nýřany

Jonáš Jisl, Nýřany:
Tento 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jsem si vybral po přečtení různých recenzí.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní výrobce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou roční recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako slušný výrobek.

Julie Bitvarová, Mladějovice

Julie Bitvarová, Mladějovice:
Koupila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dvířka, jinak vám 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik prachu je z jedné dávky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Daniel Platil, Horní Životice

Daniel Platil, Horní Životice:
Eshop jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě pořizovat. Firma nabízí: - velká nabídka zboží - příjemné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Krámu - 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g - zájem o objednávající ho - rychlé zaslání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nikola Š: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Karolína Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Michal K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Michaela N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nela H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt