10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1026 Kč
Naše cena: 684 Kč Ověřit dostupnost

Bezlepková celozrnná pohanka zpracovaná procesem zvaným pufování s jemným oříškovým aroma, která chutná jednoduše lahodně a představuje velice zdravý zdroj vlákniny a minerálů. Ideální zdravá přísada do müsli, jogurtů či tvarohu pro zdravou a chutnou snídani.Složení: Pohanka* (100%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 1586 kJ (375 kcal) na 100 g. Sacharidy: 77.8 g, (z toho cukr: 0.6 g), Tuky: 3.9 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 5.1 g, Bílkoviny: 9.7 g, Sůl: 0.04 g

3 důvody proč prodáváme 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nikola Harišová, Havraň:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou něčím dokonalé. Shopping je pro mě radost. Ovšem někdy potkám podvodné eshopy, hodně mi vadí i předlouhá doba doručení (5 dní i více). Vy jste mě roztomile překvapili, jelikož vše proběhlo lehce a okamžitě bez dlouhých zdržení. I když jste 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela malý dáreček. Skvělý obchůdek.

Tereza Pencáková, Výšovice:
Tak tohle je celkem úžasné! Nevím, čím to je, ale tato 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g je vážně dobrý, a hodně mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od maminky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik otálela. Tohle prostě musí mít na zahradě každá, dokonce i přítel, který nad vším ohrnuje nos, jej otestoval a teď mi ho závidí.

Jonáš Jisl, Nýřany:
Tento 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g jsem si vybral po nalezení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi zatím jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou víceletou recenzi je ještě čas ale stále se jeví jako perfektní výrobek.

Julie Bitvarová, Mladějovice:
Koupila jsem především kvůli morčatům a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné cyklu a co všechno jste si na lanech nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Daniel Platil, Horní Životice:
Krám jednoznačně doporučuji a určitě zde v budoucnu budu ještě nakupovat. Eshop nabízí: - velká nabídka zboží - rozuné ceny oproti konkurenci - vstřícné jednání Eshopu - 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g - zájem o objednávající ho - rychlé zaslání

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Richard P: Jsem ráda, že to mám

Antonín B: 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Adéla K: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sabina I: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Matěj H: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 10 x Werz Bio Pohanka celozrnná pufovaná, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt