11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1109 Kč
Naše cena: 739 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s Quinoa-rýžovými křupkami a s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (16%), rýže-Quinoa-Crisp* (2%) (rýže*, quinoa*, třtinový cukr*), mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2430 kJ (584 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 40 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Hana Šebková, Velké Heraltice

Hana Šebková, Velké Heraltice:
Dobrý 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g, díky kterému stíhám své každodenní povinnosti naprosto s klidem. Luxusní, šikovný, ale také i nejnovější a trendy. V e-shopu je prodáván v mnoha druzích, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Velkým plus je cena, která pomáhá jeho pořízení široké veřejnosti. 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g je také i báječným dárkem k vánocům, svátku nebo jen tak pro štěstí.

Michaela Hábová, Nová Pec

Michaela Hábová, Nová Pec:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Markéta Neduchalová, Přešovice

Markéta Neduchalová, Přešovice:
Daný 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g u této firmy bych se rozhodně nebála ještě jednou objednat. Udělalo mi radost navržení vlastních poznatků a mimo jiné pořízení odlišných verzí. Materiál, cenové rozpětí, plánek úplně bez chyby, pouze mě trochu mrzí domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit do 7 dní, nedorazil. A e-shop mě odkázal na kurýra s dodatkem, že oni ho zaslali neprodleně, včas. Je to škoda.

Jan Lupoměch, Rychnov u Jablonce nad Nisou

Jan Lupoměch, Rychnov u Jablonce nad Nisou:
Doporučuji! Já osobně jsem z 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g nadšený a chválím všude, kde to jen jde. V dnešní době, kdy se na zpracování příliš nehledí a kvantita převažuje nad zpracováním, je opravdovou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy věci vydrželi roky. A právě tohle výrobek splňuje, používám ho už roky a určitě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé otázky.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2018.

Hodnocení 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

František P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tobiáš P: funkční výrobek

Denis B: Celkem jsem spokojený.

Jiří V: 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Magdaléna Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt