11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1215 Kč
Naše cena: 810 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s Quinoa-rýžovými křupkami a s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (16%), rýže-Quinoa-Crisp* (2%) (rýže*, quinoa*, třtinový cukr*), mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2430 kJ (584 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 40 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Matyáš Španiel, Ohrobec

Matyáš Španiel, Ohrobec:
Vše proběhlo zcela v pořádku. 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g jsem získal za jednu z nejlepších cen. Přišlo v zcela perfektním stavu, navíc rychlost zaslání byla opravdu závratná a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem velmi spokojen a můžu tento výrobek doporučit opravdu každému. Navíc v obchodu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým poznatkem. Suprové a děkuji.

Vanesa Šumská, Biskoupky

Vanesa Šumská, Biskoupky:
Už delší dobu jsme společně s přítelem měli nějaké problémy. 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g si oblíbila známá v práci, kterou shodou okolností v minulosti potkal podobný problém. Příliš jsem tomu nedávala šanci, ale s partnerem jsme byli toho názoru, že za vyzkoušení to stojí. Tak jsme si 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g koupili. Netvrdím, že jsme tím vyřešili celý problém, ale mnoho potíží nám ulehčil. Nyní bych si nedokázala vůbec představit ho nepoužívat.

Dominik Vizina, Podbořany

Dominik Vizina, Podbořany:
11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g kurýr přivezl v pořádku a neprodleně. Bohužel podle popisu, měl 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g přijít ve speciálním pouzdře, což ale chybělo. Kdyby se nejednalo o prezent, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i přesto komunikace byla příjemná. Prodejce se omluvil a ihned mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, je nabídka dopravců. Internetový obchod upřednostňuje jednu firmu, která si účtuje balné. Další korunky k ceně zboží.

Petr Demko, Černilov

Petr Demko, Černilov:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Moderní vzhled a dobrá stabilita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a zábavná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby rychlá demontáž a jednoduchý přenos i v rodinném osobním automobilu. Zcela bych to doporučil každému, kdo si chce v kombinaci s kvalitou opravdu vychutnat bibo a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických vlastností, kterými zcela disponuje.

Lukáš Vrzalík, Žárovná

Lukáš Vrzalík, Žárovná:
Nejlepší 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g co jsem kdy měl, úžasné VELKÁ SPOKOJENOST!!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Michal B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Adéla F: já jsem to prostě chtěla

Valerie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Václav Z: 110 % spokojenost

Eliška I: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt