11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1145 Kč
Naše cena: 763 Kč Ověřit dostupnost

Tabulka veganské fairtradeové čokolády s Quinoa-rýžovými křupkami a s velice jemnou chutí díky obsahu rýžového sirupu představuje lahodnou pochoutku pro všechny milovníky jedinečných čokolád se zajímavou chutí. Bez sójového lecitinu. Optimální malá svačinka.Složení: Kakaová hmota*, kakaové máslo*, třtinový cukr*, sušený rýžový glukózový sirup* (16%), rýže-Quinoa-Crisp* (2%) (rýže*, quinoa*, třtinový cukr*), mletá vanilka*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2430 kJ (584 kcal) na 100 g. Sacharidy: 52 g, (z toho cukr: 37 g), Tuky: 40 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 24 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 2.5 g, Sůl: 0.2 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Linda Šulíková, Chodovlice:
Nemohla jsem se rozhodnout, jaký 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g vybrat. Nabídka ve vašem eshopu je hodně pestrá. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem hledala a jsem spokojená. Oceňuji chytrou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako častá zákaznice získala. Objednávám u vás vždy a budu i nadále. Tento 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g je ale zcela úžasný.

Filip Hubinský, Dolní Přím:
Pro objednávku výrobku typu 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g jsem se rozhodoval delší čas. Snažím se všechny objednávky přes internet dobře promyslet. Už jsme se s milenkou dvakrát napálili a nakoupili u nedůvěryhodného eshopu. Zde mě ale příjemně překvapily hodně přehledné eshopové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena rozumná. A funkčnost 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g mě hezky překvapila. Myslím, že jsem vybral dobře.

Jakub Hadrávek, Vrbatův Kostelec:
Hodně mě zaujal tento nejnovější 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g, který byl dodán na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Hezky mě zaskočil svou jednoduchostí na úklid, silnou výkonností a malou cenou. I maminka si ho pochvaluje, jelikož jí práce výrazně ulehčila práci a máme tak mnohem více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 04. 2018.

Hodnocení 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Veronika P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Gabriela F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika Z: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Anežka H: já jsem to prostě chtěla

Karolína G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Naturata Bio Čokoláda s Quinoa křupkami, 100g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt