11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 473 Kč
Naše cena: 315 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová pomazánka s vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku a oleje bohatého na nenasycené mastné kyseliny, představuje lahodné, hořko-čokoládové potěšení, jenž se báječně hodí jako chutná svačinková pomazánka na chléb a pečivo do každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Krystalický třtinový cukr*, slunečnicový olej vysokým obsahem mastných kyselin*, kakaový prášek*-se sníženým tukem (20%), palmový tuk*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2511 kJ (605 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40.5 g, (z toho cukr: 37.7 g), Tuky: 45.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 14.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 5.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Zuzana Zajanová, Jezernice

Zuzana Zajanová, Jezernice:
Daný 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g u této společnosti bych se jistě nebála opět objednat. Jsem vděčná za napsání individuálních poznatků a mimo jiné možnost volby dalších variant. Kvalita, cena, plánek stoprocentně v pořádku, jen mě trochu nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za týden, se opozdil. A prodejce zodpovědnost přesunul na dopravce s tvrzením, že oni ho odeslali neprodleně, ihned. Velká škoda.

Matouš Hošna, Kadolec

Matouš Hošna, Kadolec:
Šušká se, že výborné zboží se chválí samo. A to lehko platí i pro 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu změnil Caesarovu pověstnou větu. Pohodlí za levnou cenu, příjemná komunikace s prodejcem, rychlé dodání do kanceláře, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Gabriela Schlesingerová, Řendějov

Gabriela Schlesingerová, Řendějov:
11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g je velmi pěkný a užitečný. Velmi doporučuji. Cena odpovídá zpracování. Neřekla bych však, že si dáte něco na víc, obdržíte něco báječnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto kusem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o celkem báječný výrobek, který umí hodně věcí a za tu cenu zvládne vše, co žádám.

Sabina Radošová, Dublovice

Sabina Radošová, Dublovice:
11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TOHOTO OBCHODU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Sebastian Fritz, Svébohov

Sebastian Fritz, Svébohov:
Za mě 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Klára P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kristián K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda E: já jsem to prostě chtěla

Anežka G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt