11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 519 Kč
Naše cena: 346 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová pomazánka s vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku a oleje bohatého na nenasycené mastné kyseliny, představuje lahodné, hořko-čokoládové potěšení, jenž se báječně hodí jako chutná svačinková pomazánka na chléb a pečivo do každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Krystalický třtinový cukr*, slunečnicový olej vysokým obsahem mastných kyselin*, kakaový prášek*-se sníženým tukem (20%), palmový tuk*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2511 kJ (605 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40.5 g, (z toho cukr: 37.7 g), Tuky: 45.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 14.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 5.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Tobiáš Hejtík, Želnava

Tobiáš Hejtík, Želnava:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk určitě radost a 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g je jednou z nich. Používám dennodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu dobře, takže se nebojím, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

Richard Babčan, Vintířov

Richard Babčan, Vintířov:
Než jsem si nechal zaslat 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g, tak jsem si zavolal do eshopu jestli fakt mají 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g k odeslání. Byl jsem pesimistický, ale bezdůvodně, obratem mi doma klepal doručovatel. Skvělá rychlost doručení a bezkonkurenční cena.

Julie Vladařová, Herálec

Julie Vladařová, Herálec:
Jsem šťastná, vše bylo rychlé, od objednání do dodání a v blízké době si objednám ještě jednu 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g, do bytu. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její šířka .Ještě jednou děkuji Hezký den

Richard Krýcha, Černěves

Richard Krýcha, Černěves:
Koupeno ze zkušenosti pro 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g ten návod ! - doporučuji radši ani nečíst, je lépe to smontovat podle fotky na krabici. Výrobce by určitě zkrachoval, kdyby přidal 1 list papíru s detailnějším popisem... Montáž taky dvě hodiny potrvá. Proč všichni všude použijou ty dřevo - hned při montáži 1 úchyt na kolo prasknul a to jsem se to snažil nervat při dotahování. Co asi budu dělat, až rupnou ty dotahovače nebo držáky středu?

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Rozálie T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Samuel Š: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Aleš M: tak jsem to dostala aje to super

Marie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza Š: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt