11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2670 Kč
Naše cena: 1780 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová pomazánka s vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku a oleje bohatého na nenasycené mastné kyseliny, představuje lahodné, hořko-čokoládové potěšení, jenž se báječně hodí jako chutná svačinková pomazánka na chléb a pečivo do každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Krystalický třtinový cukr*, slunečnicový olej vysokým obsahem mastných kyselin*, kakaový prášek*-se sníženým tukem (20%), palmový tuk*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2511 kJ (605 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40.5 g, (z toho cukr: 37.7 g), Tuky: 45.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 14.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 5.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Šimon Škalda, Příbram

Šimon Škalda, Příbram:
11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jsem koupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s stejnými výrobky na internetovém trhu. Věděl jsem, co od něj mohu chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím říct, že mě to nijak nepřekvapilo.  S 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jsem hodně spokojený a jistě bych ho doporučil i ostatním zákazníkům.

Petr Rose, Stráž nad Nežárkou

Petr Rose, Stráž nad Nežárkou:
Manželka mě pověřila nákupem 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Příjemná vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší dílně.

Linda Dopitová, Horní Myslová

Linda Dopitová, Horní Myslová:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení krámů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně ihned došlo, že to, co hledám, je 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, bezva cena!

Patrik Harna, Kněždub

Patrik Harna, Kněždub:
Jak 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g zhodnotit? Vždy se lehčeji pomlouvá, než vychvaluje. A pomlouvá se často, protože mnoho výrobců si to svým šizením zaslouží. Prodávat nekvalitní zboží, které vám vydrží chvíli, to je jejich cílem, abyste si museli koupit další. Tak vydělávají. To však není případ 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g, tady jsem spokojen. Myslím, že jsem určitě obdržel kvalitu, za jakou jsem zaplatil. Vlastně bych si určitě připlatil, v tomto případě zpracování jasně převažuje nad cenou. Kéž by to takto bylo častěji. Pozitivně cením také rychlost doručení.

Marek Kebrt, Vyškov

Marek Kebrt, Vyškov:
Asi před čtvrt měsícem jsem objednal výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic podobného už si kupovat nebudu. Ale milenka mi k svátku koupila 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Prý si ho pochvaluje řada jejích přátel. Přemlouvala mě, ať ho také užívám. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech dalších uživatelů vůbec nedíval. Pomyslel jsem si, že dám 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem nadšený. A když čtu recenze dalších zákazníků, vidím jednoduše, že je nás víc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Adéla R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikola Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Filip B: 110 % spokojenost

Adéla N: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Josef K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt