11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 473 Kč
Naše cena: 315 Kč Ověřit dostupnost

Klasická hořká čokoládová pomazánka s vysokým obsahem odtučněného kakaového prášku a oleje bohatého na nenasycené mastné kyseliny, představuje lahodné, hořko-čokoládové potěšení, jenž se báječně hodí jako chutná svačinková pomazánka na chléb a pečivo do každé zdravé kuchyně nejen pro Vaše nejmenší.Složení: Krystalický třtinový cukr*, slunečnicový olej vysokým obsahem mastných kyselin*, kakaový prášek*-se sníženým tukem (20%), palmový tuk*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2511 kJ (605 kcal) na 100 g. Sacharidy: 40.5 g, (z toho cukr: 37.7 g), Tuky: 45.2 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 14.5 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 6.9 g, Bílkoviny: 5.6 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Zuzana Zajanová, Jezernice

Zuzana Zajanová, Jezernice:
Tento 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g u této společnosti bych se rozhodně nebála i v budoucnu objednat. Jsem vděčná za napsání svých poznatků a navíc objednání dalších variant. Materiál, cenové rozpětí, návod zcela v pořádku, pouze mě trochu nesedla komunikace. Produkt, který měl dorazit do 7 dní, nedorazil. A internetový obchod zodpovědnost přesunul na dopravní společnost s dodatkem, že oni ho zaslali neprodleně, v den objednávky. Trochu škoda.

Matouš Hošna, Kadolec

Matouš Hošna, Kadolec:
Říká se, že výborné perfektní se chválí samo. A to jednoznačně platí i pro 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Viděl jsem, pořídil jsem a vyhrál jsem, jak bych trochu upravil Caesarovu pověstnou větu. Luxus za normální cenu, milá komunikace s prodejcem, rychlé doručení do kanceláře, splňuje očekávané i udávané vlastnosti. Lze jen doporučit.

Gabriela Schlesingerová, Řendějov

Gabriela Schlesingerová, Řendějov:
11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g je velmi pěkný a užitečný. Rozhodně doporučuji. Cena odpovídá kvalitě. Neřekla bych však, že si si připlatíte, dostanete něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto zbožím tedy spokojená. Myslím, že se jedná o celkem báječný produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co chci.

Sabina Radošová, Dublovice

Sabina Radošová, Dublovice:
11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TOHO ESHOPU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

Sebastian Fritz, Svébohov

Sebastian Fritz, Svébohov:
Za mě 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Miroslav H: 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nikol M: děda je z dárku je nadšený

Radek D: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikola K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Lucie H: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Čokoládová pomazánka, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt