11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 519 Kč
Naše cena: 346 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný lískooříškový krém Samba, s vysokým obsahem pražených lískových ořechů, obohacený o odtučněný kakaový prášek, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické oříškové potěšení, lahodné chuti se silným praženým lískooříškovým aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních lískooříškových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Lískové ořechy* (45%), surový třtinový cukr*, třtinový cukr*, nízkotučný kakaový prášek* (14,5%), palmový olej*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2421 kJ (583 kcal) na 100 g. Sacharidy: 35.9 g, (z toho cukr: 31.2 g), Tuky: 42.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Veronika Čevelová, Ctiboř

Veronika Čevelová, Ctiboř:
V středu jsem dostala 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila otestovat, jestli opravdu funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g jako super.

Marie Rolková, Krašovice

Marie Rolková, Krašovice:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy na interentu, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem pžíjemně překvapena, že vše může jít hladce. Děkuji vám moc za perfektní 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, který jsem u vás pořídila a brzy se na vás obrátím s další objednávkou.

Julie Čiefová, Pesvice

Julie Čiefová, Pesvice:
11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g JSEM NAŠLA JENOM V NABÍDCE TOHO ESHOPU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM KAMARADKAM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Michaela K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Natálie F: dobré

Natálie C: Ideální k osmnáctinám :)

David Š: Přišlo to celkem rychle

Linda H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt