11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 3248 Kč
Naše cena: 2165 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný lískooříškový krém Samba, s vysokým obsahem pražených lískových ořechů, obohacený o odtučněný kakaový prášek, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické oříškové potěšení, lahodné chuti se silným praženým lískooříškovým aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních lískooříškových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Lískové ořechy* (45%), surový třtinový cukr*, třtinový cukr*, nízkotučný kakaový prášek* (14,5%), palmový olej*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2421 kJ (583 kcal) na 100 g. Sacharidy: 35.9 g, (z toho cukr: 31.2 g), Tuky: 42.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Alena Kehmová, Malý Bor

Alena Kehmová, Malý Bor:
Už nějaký čas jsme doma s partnerem museli řešit pár problémů. 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g si pořídila kamarádka v práci, kterou náhodou před nějakou dobou potkal podobný problém. Příliš jsem zázraku nevěřila, ale s partnerem jsme byli toho názoru, že za vyzkoušení to stojí. Proto jsme si 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g pořídili. Neříkám, že že dokázal vyřešit všechno, ale mnoho problémů nám usnadnil. V současnosti bych si nechtěla ani trochu představit ho nemít.

Martin Koňak, Vacenovice

Martin Koňak, Vacenovice:
Já jsem internetu, recenzím a všem takovým záležitostem vždy odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si to nemohl dovolit, ale nevěřil jsem. Logicky vás asi nepřekvapí, že jsem si 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g neobjednal z vlastní vůle, ale koupila mi ho přítelkyně k Vánocům. Po tom, co jsem si ho párkrát vyzkoušel, konstatuji, pletl jsem se. Produkt je bezkonkurenční nástroj a je mi líto pouze jedna věc, konkrétně, že jsem si produkt nezakoupil již dříve.

Vít Patrman, Bučovice

Vít Patrman, Bučovice:
Jestliže hledáte bezkonkurenční poměr ceny a kvality, bude pro vás 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g to pravé. Hanbu si přitom nezpůsobí dokonce ani před “rozmazlenými“ zákazníky. Pro lidi, kteří pořád váhají s objednáním, je 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g na seznámení se s těmito věcičkami bezkonkurenční. Snadno se používá, přitom ale stoprocentně plní svou funkci a ustojí porovnání i s výrazně dražší konkurencí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Miroslav M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Kamila P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal K: Celkem jsem spokojený.

Alžběta P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michael K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt