11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 473 Kč
Naše cena: 315 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný lískooříškový krém Samba, s vysokým obsahem pražených lískových ořechů, obohacený o odtučněný kakaový prášek, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické oříškové potěšení, lahodné chuti se silným praženým lískooříškovým aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních lískooříškových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Lískové ořechy* (45%), surový třtinový cukr*, třtinový cukr*, nízkotučný kakaový prášek* (14,5%), palmový olej*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2421 kJ (583 kcal) na 100 g. Sacharidy: 35.9 g, (z toho cukr: 31.2 g), Tuky: 42.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Roman Ryan, Klučenice:
Ve své práci potřebuji vypadat opravdu pěkně, protože se každý den potkávám se s klienty. Mým cílem je udělat dojem ihned na prvním setkání. Nejen v tomhle ohledu mi 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g hodně pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak jednám. Pomocí něho jsem udělal krok tím správným směrem. Vše se mi daří a on má na tom obrovský díl. Jsem spokojený jako už dávno ne.

Tomáš Host, Adršpach:
Perfektní a cenově levný 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi jen menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se kvalitou. Byl to dar, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Martin Hýbel, Královské Poříčí:
Už kdysi jsem chtěl takový výrobek zakoupit. Ale až jsem objevil e-shop 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, už jsem neměl nad čímkoliv nadále váhat. Bezchybná zákaznická podpora ze strany eshopu, vše realizovalo stoprocentně takovým způsobem, jak mělo. 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g ve smluvený den doručili a od té doby ho neustále ke stoprocentní spokojenosti používám. Má ale drobnou chybičku: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na minutu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Radek K: je to fajné

Oliver F: Celkem jsem spokojený.

Laura M: Ideální k osmnáctinám :)

Julie N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Laura N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt