11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 473 Kč
Naše cena: 315 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný lískooříškový krém Samba, s vysokým obsahem pražených lískových ořechů, obohacený o odtučněný kakaový prášek, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické oříškové potěšení, lahodné chuti se silným praženým lískooříškovým aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních lískooříškových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Lískové ořechy* (45%), surový třtinový cukr*, třtinový cukr*, nízkotučný kakaový prášek* (14,5%), palmový olej*, bourbon vanilka*. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2421 kJ (583 kcal) na 100 g. Sacharidy: 35.9 g, (z toho cukr: 31.2 g), Tuky: 42.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 9.4 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 10.3 g, Sůl: 0.01 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Roman Ryan, Klučenice

Roman Ryan, Klučenice:
Ve své práci potřebuji vypadat hodně pěkně, protože se denně potkávám se s klienty. Mým cílem je získat první dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomto ohledu mi 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g moc pomohl. Cítím se mnohem víc sebejistě a také tak vystupuji. Pomocí něho jsem udělal krok tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom velký kus. Jsem šťastný jako už dávno nebyl.

Tomáš Host, Adršpach

Tomáš Host, Adršpach:
Kvalitní a cenově přiměřený 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší velikost než u předchozí verze. Jinak jsem nadšený vyhotovením. Byl to dar, proto jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to potěšilo. Přemýšlím o objednání dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Martin Hýbel, Královské Poříčí

Martin Hýbel, Královské Poříčí:
Už předtím jsem chtěl takový výrobek otestovat. Ale až jsem vypátral e-shop 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g, rázem jsem neměl nad čím pořád pochybovat. Velmi dobrá komunikace ze strany e-shopu, všechno se uskutečnilo přesně takovým způsobem, jak jesm chtěl. 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g zanedlouho dorazil a od toho momentu ho denně k absolutní spokojenosti používám. Má ovšem malinkou vadu: Nebudete se ho chtít dát z ruky ani na sekundu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Aneta Č: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Martin T: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Pavel R: Celkem jsem spokojený.

Denisa C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Johana R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Lískooříškový krém Samba, 45g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt