11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 473 Kč
Naše cena: 315 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný mandlový krém s vysokým obsahem pražených mandlí, obohacený o mandlovou mouku, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické mandlové potěšení, lahodné chuti a pražením zvýrazněného aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních mandlových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Mandle* (57%), palmový olej*, mandlová mouka* (8%), třtinový cukr*, celý třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2760 kJ (667 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15.5 g, (z toho cukr: 11.7 g), Tuky: 58 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 15.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 16.5 g, Sůl: 0.163 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Jiří Šemberk, Pšovlky

Jiří Šemberk, Pšovlky:
Při výběru 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g dávám nekompromisně přednost kvalitě a vyzkoušeným výrobkům. U vás jsem našel značkový 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g a hlavně velký výběr, takže jsem snadno a rychle našel přesně to, co potřebuji. Velká spokojenost s bleskovou dobou zaslání.

Laura Vondrková, Pístina

Laura Vondrková, Pístina:
Tento 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g u této firmy bych se určitě nebála ještě jednou zakoupit. K výhodám patří definování vlastních poznatků a taktéž zakoupení odlišných variant. Zpracování, cena, plánek stoprocentně v pořádku, jen mě trochu nesedla domluva s prodejem. Produkt, který měl dorazit za 7 dní, nedorazil. A elektronický obchod se vymlouval na kurýra s tvrzením, že oni ho zaslali v pořádku, ihned. Trochu škoda.

Václav Chalabala, Synkov-Slemeno

Václav Chalabala, Synkov-Slemeno:
Nejdřív jsem přemýšlel na podobným druhem, nakonec vybral jsem z mnoha důvodů tento 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Je pěkně skladovatelný. Po vzhledové stránce téměř dokonalý. Moje žena hodnotí jednoduchý vzhled a hezkou vůni. Vypadá to, že si tuhle perfektní věcičku budou v práci neustále půjčovat.

Tobiáš Františ, Obědovice

Tobiáš Františ, Obědovice:
Není mnoho podobných výrobků jako právě 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je přesně to, co jsem dlouho čekal. V dnešní době určitě není přebytek unikátního zboží v této cenové kategorii. 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g dělá vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z okolí, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

Matěj Weinzettl, Cetoraz

Matěj Weinzettl, Cetoraz:
Chtěl jsem najít bezvadnou 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g do dílny, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem hodně šťastný. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Marek B: 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Simona P: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana G: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tadeáš H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt