11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2742 Kč
Naše cena: 1828 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečný mandlový krém s vysokým obsahem pražených mandlí, obohacený o mandlovou mouku, prvotřídní kvality a chuti, představuje klasické mandlové potěšení, lahodné chuti a pražením zvýrazněného aroma, jenž báječně chutná na čerstvém chlebu a pečivu a dá se použít na přípravu originálních mandlových pochoutek dle Vaší kulinářské fantazie a chuti.Složení: Mandle* (57%), palmový olej*, mandlová mouka* (8%), třtinový cukr*, celý třtinový cukr*, mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: OřechyEkologická produkce: Zemědělská produkce EU/mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 2760 kJ (667 kcal) na 100 g. Sacharidy: 15.5 g, (z toho cukr: 11.7 g), Tuky: 58 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 15.8 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 8.7 g, Bílkoviny: 16.5 g, Sůl: 0.163 g

3 důvody proč prodáváme 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Radek Štědrý, Mladošovice

Radek Štědrý, Mladošovice:
11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g, který jsem potřeboval, byl jen zde. Byl jsem nadšen z velké nabídky. Proces nákupu mne utvrdil o špičkové úrovni tohoto eshopu. Takže mohu doporučit spotřebitelům, kteří preferují kvalitu za nízkou cenu. Jediným nedostatkem je tak nějak klasicky, doba dodání.

Emma Anlaufová, Boseň

Emma Anlaufová, Boseň:
Nutně jsem chtěla tento 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g velmi okamžitě doručit a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je spokojený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Jana Vríčanová, Žeravice

Jana Vríčanová, Žeravice:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a domnívala jsem se, že je to celé podvod na důvěřivé blázny. Ovšem manžel mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Stavěla jsem se k tomu ne celkem pozitivně, ale chci povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Tadeáš Duník, Kutná Hora

Tadeáš Duník, Kutná Hora:
Tento 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g jsem si vybral, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než stejné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Tobiáš Pukowiec, Jíkev

Tobiáš Pukowiec, Jíkev:
11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g si na internetu našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu svátku. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci maminka a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak rozbalili a zkontrolovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám hodně líbil a přítelkyně bude mít jistě radost. Kamarádka říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Sabina Š: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matouš Š: Jsem ráda, že to mám

Dominik V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Tereza H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sabina P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 11 x Rapunzel Bio Mandlový krém, 40g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt