12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1860 Kč
Naše cena: 1240 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slané rýžové křupky prvotřídní japonské kvality, dochucené sójovou Shoyu omáčkou a doplněné olivovým olejem a mořskou řasou Nori, představují jedinečnou japonskou rýžovou delikatesu nejen pro opravdové gurmány, ale všechny, kdo ocení lahodné originální japonské křupky, ideální nejen na každý večírek, ale i na pochutnání v klidu domova.Složení: Rýže* (89%), omáčka* (voda, sójové boby*, pšenice*, mořská sůl), olivový olej*, řasa Nori* (0,3%), sezam* (0,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, Lepek, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Roman Olma, Loučim

Roman Olma, Loučim:
Daný 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem vypátral náhodou v eshopu. Recenze na něj byly vesměs vynikající, takže jsem si řekl, že by to nemusel být přílišný risk. Logicky jsem měl trochu obavy, to je zřejmě při objednávání v eshopu přirozené, ale když mi 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g přivezli do schránky, došel jsem k závěru, že strach byl naprosto neopodstatněné. Funguje skvěle, opravdu mi pomáhá a zpětně jsem moc rád, že jsem si ho nechal zaslat. Skvělý kup!

Dominika Bimková, Statenice

Dominika Bimková, Statenice:
12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem si koupila hlavně kvůli partnerovi. Navzdory tomu, že jsem si ho pořídila pro sebe, bylo jisté, že mu se bude zamlouvat. No a bylo to tak. Muž mě velmi blahořečil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Slouží mi velmi dobře a manžel už netápe v tom, co mi má kupovat, abych byla v klidu.

Karel Tík, Strýčice1)

Karel Tík, Strýčice1):
Za mě 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Tadeáš Hozík, Choustník

Tadeáš Hozík, Choustník:
Dostal jsem ho od milenky. Já sám bych si dříve nikdy nepomyslel, že by mi chtěl pomoci. Moje myšlení bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně strádal. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na borce. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g otestoval a zjistil, že pracuje a není důvod mu nedůvěřovat. Už jsem ho nadnesl i kolegovi z práce, která se mi svěřil se stejným problémem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Marie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sebastian R: Přišlo to celkem rychle

Dominika P: děda je z dárku je nadšený

Ondřej C: Celkem jsem spokojený.

Andrea F: Tento 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt