12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1815 Kč
Naše cena: 1210 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slané rýžové křupky prvotřídní japonské kvality, dochucené sójovou Shoyu omáčkou a doplněné olivovým olejem a mořskou řasou Nori, představují jedinečnou japonskou rýžovou delikatesu nejen pro opravdové gurmány, ale všechny, kdo ocení lahodné originální japonské křupky, ideální nejen na každý večírek, ale i na pochutnání v klidu domova.Složení: Rýže* (89%), omáčka* (voda, sójové boby*, pšenice*, mořská sůl), olivový olej*, řasa Nori* (0,3%), sezam* (0,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, Lepek, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Kristýna Ratzková, Skršín

Kristýna Ratzková, Skršín:
Pořídila jsem si 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g a byla jsem velice šťastná. Oslovil mne především kvůli tomu, že nejen dobře funguje, ale také skvěle funguje. Mám ráda pěkné a perfektní věci, které vynikají vysokou kvalitou a slouží. Velice mě potěšila radost také prakticky okamžité rychlost doručení, protože jsem na doručení 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g opravdu spěchala.

Vanesa Švidrnochová, Kuks

Vanesa Švidrnochová, Kuks:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Objednala jsem u vás poměrně drahý 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g a musím říci, že mě mile překvapilo jednání a také zpracování. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé trochu dotěrné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím rodině.

Viktor Baštinec, Litenčice

Viktor Baštinec, Litenčice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly poměrně specifické. Obrátil jsem se nakonec na vás a pořídil přesně takový 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g, jaký jsem potřeboval. Děkuji za snahu a pomoc, jsem hodně náročný nakupující. Nakonec jsem si zakoupil přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Michaela Kocandová, Bílence

Michaela Kocandová, Bílence:
Běžně nakupuji přes web a nutně jsem chtěla ke svému využití 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a tak jsem 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla normální a také druh platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste získali další spokojenou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Valerie H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Hana K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Julie B: Ideální k osmnáctinám :)

Šárka F: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniel C: 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt