12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1697 Kč
Naše cena: 1131 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slané rýžové křupky prvotřídní japonské kvality, dochucené sójovou Shoyu omáčkou a doplněné olivovým olejem a mořskou řasou Nori, představují jedinečnou japonskou rýžovou delikatesu nejen pro opravdové gurmány, ale všechny, kdo ocení lahodné originální japonské křupky, ideální nejen na každý večírek, ale i na pochutnání v klidu domova.Složení: Rýže* (89%), omáčka* (voda, sójové boby*, pšenice*, mořská sůl), olivový olej*, řasa Nori* (0,3%), sezam* (0,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, Lepek, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Michael Bešík, Kostěnice

Michael Bešík, Kostěnice:
Za tuto perfektní cenu naprosto dokonalý výrobek. Po konzultaci s prodejcem upravená doba doručení, v komunikaci žádný problém, naopak dokonce vstřícné jednání. Dokonce ochota prodavače zjistit reálný výkon produktu a vyzkoušet funkčnost 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g ještě před zasláním. Obojí odpovídá testům. Velice pohodlný a spolehlivý pomocník pro garáž i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Antonín Prančl, Hrušovany u Brna

Antonín Prančl, Hrušovany u Brna:
Vzhledem k tomu, že mi 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g vypověděl službu, nezbylo, než zakoupit si nový. Rozdíl mezi běžným a internetovým obchodem byl jak v ceně, tak době dodání a mimo jiné ve službách. Přestože preferuji osobní setkání a možnost si 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g osahat, teď jsem volba padla službu e-shopu. Tohoto rozhodnutí nemám důvod litovat a tento eshop si vážím.

Lukáš Lanžhotský, Radonice

Lukáš Lanžhotský, Radonice:
Při nákupu 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem poměrně nekompromisní. Stojím si za kvalitou a přijatelnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu solidní jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé objednávky, 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný nákup. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 07. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Ondřej V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Dominik P: 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Klára C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Matěj R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Adéla Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt