12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1860 Kč
Naše cena: 1240 Kč Ověřit dostupnost

Jedinečné slané rýžové křupky prvotřídní japonské kvality, dochucené sójovou Shoyu omáčkou a doplněné olivovým olejem a mořskou řasou Nori, představují jedinečnou japonskou rýžovou delikatesu nejen pro opravdové gurmány, ale všechny, kdo ocení lahodné originální japonské křupky, ideální nejen na každý večírek, ale i na pochutnání v klidu domova.Složení: Rýže* (89%), omáčka* (voda, sójové boby*, pšenice*, mořská sůl), olivový olej*, řasa Nori* (0,3%), sezam* (0,3%), mořská sůl. *Produkt ekologického zemědělství Alergeny: Sója, Lepek, SezamEkologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Roman Olma, Loučim

Roman Olma, Loučim:
Daný 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem vypátral shodou okolností v eshopu. Ohlasy na něj byly veskrze pozitivní, takže jsem si řekl, že by to nemusel být přílišný risk. Jasně, že jsem se trochu bál, to je asi při koupi online běžné, ale jakmile mi 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g přišel až ke dveřím, uznal jsem, že to bylo zcela zbytečné. Vše zvládá perfektně, opravdu mi pomáhá a nyní jsem opravdu rád, že jsem si ho koupil. Bomba!

Dominika Bimková, Statenice

Dominika Bimková, Statenice:
12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g jsem si koupila zejména kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho objednala pro sebe, věděla jsem, že muži se bude líbit. No a nepletla jsem se. Chlap mě hned blahořečil a mimo to, že měl radost on, ji mám i já. Funguje opravdu dobře a ten můj už netápe v tom, co mi má kupovat, abych byla vysmátá.

Karel Tík, Strýčice1)

Karel Tík, Strýčice1):
Za mě 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Tadeáš Hozík, Choustník

Tadeáš Hozík, Choustník:
Obdržel jsem ho od manželky. Já sám bych si dříve nikdy neřekl, že by mi chtěl pomoci. Moje ego bylo silnější než já, i když jsem v vevnitř sebe vlastně strádal. Bojoval jsem sám se sebou a předváděl si na rytíře. Jsem manželce vděčný, protože díky jí jsem 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g otestoval a zjistil, že funguje a není důvod mu nevěřit. Už jsem ho doporučil i kolegyni z práce, který se mi svěřil se podobným zádrhelem.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 06. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Sebastian Č: je to fajné

Kateřina V: dobré

Adam V: funkční výrobek

Petra N: Je to dostatečné?

Martin P: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Rýžové Crackery Tokyo Mix, 80g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt