12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 791 Kč
Naše cena: 527 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský zelený čaj Bancha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Japonský pražený zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Julie Hastíková, Lisov:
Nejsem zvyklá objednávat na internetu. Jsem dáma, proto ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a osahám. Ovšem tento 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků nabízeli za výhodnou cenu a slíbili okamžité zaslání, tak jsem se rozhodla. A můžu sdělit, že jsem ráda, že to tak dopadlo. Dokonce jsem ušetřila můj čas, kdy jsem nemusela nikde šmajdat, ale byl mi model zaslán opravdu rychle, perfektně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a přehledný obchod je největší plus. Doporučuji.

Veronika Schallmannová, Starý Bydžov:
Než jsem ho otestovala 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně skeptická ke všem jiným výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tento výrobek. Vyzkoušela jsem si, že pouze tento produkt nabízí reálně unikátní účinky. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem bez nadšení nadšená a doporučuji.

Karolína Mračnová, Vacovice:
S přítelkyněmi jsme se před týdnem bavily o objednávání, a přišla řeč i na tento váš 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Jedna z nich ho tam hodně vychvalovala, tak jsem si pomyslela, že ho taky vyzkouším, a je fakt hodně cool! Nechápu, jak jsem bez něj mohla spoustu let exitovat! No, to je trochu nadsázka, ale skutečně je príma, extra perfektní a jestli někdo váháte, tak rozhodně radím objednat, nevím o nikom, kdo by potom nebyl spokojený.

Šimon Štěrbák, Sezimovo Ústí:
I chlapy mají své sny. Já mám třeba sen o skvělých a rychlých nákupech na internetu. Chtěl jsem jeden určitý 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků a ten jsem tady objevil. Objednal a doufal, že dojde brzo. Jaké pro mne bylo překvapení, že dorazil ještě dříve. Spolehlivé doručení, rychlé reakce, příjemné jednání, vše v celkovém pořádku. Tento obchod splnil mé očekávání o nakupování na internetu a já jen musím doporučit. Zboží je top!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Sára I: já jsem to prostě chtěla

Sára F: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Radim B: Jsem ráda, že to mám

Filip S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt