12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský zelený čaj Bancha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Japonský pražený zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Václav Hastrdlo, Otvice

Václav Hastrdlo, Otvice:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

Filip Krůžela, Stožice

Filip Krůžela, Stožice:
I když prodejce nabízel vskutku pestrou nabídku 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, nebylo mi do smíchu, když 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků přišel. Co se týče dopravy, vše na jedničku. Ale prodejce mi nedokázal objasnit, z jakého důvodu asi došlo k záměně. Reklamace se vyřešila za více než měsíce, což je podle mě nezanedbatelný mínus tohoto eshopu.

Vít Szczotka, Rozseč

Vít Szczotka, Rozseč:
S tímto produktem jsem maximálně spokojen. Pořízen pro staršího otce s snahou lehkého běžného používání. Ve prospěch 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků hraje také velikost i jeho rozumná hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost dobře a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než přijatelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Klára K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Kristián Š: 110 % spokojenost

Laura Š: Ideální k osmnáctinám :)

Veronika K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominika U: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt