12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský zelený čaj Bancha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Japonský pražený zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Václav Hastrdlo, Otvice

Václav Hastrdlo, Otvice:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude zase potřeba.

Filip Krůžela, Stožice

Filip Krůžela, Stožice:
Přestože prodejce nabízel vskutku pestrou nabídku 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, zažil jsem zklamání, když 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků přivezl kurýr. Co se týče dopravy, vše na jedničku. Ale e-shop mi neuměl vysvětlit, z jakého důvodu dorazilo jiné zboží. Reklamace byla uzavřena za několik týdnů, což považuji za jediný zápor tohoto prodejního webu.

Vít Szczotka, Rozseč

Vít Szczotka, Rozseč:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Koupen pro staršího otce s snahou lehkého každodenního užívání. Ve prospěch 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků hraje také malost i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vzhlíží docela pěkně a soudobě. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny nutné nastavení a poměr ceny a výkonu je více než přijatelný.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Miroslav B: 110 % spokojenost

Dominik S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Nikola R: Ideální k osmnáctinám :)

Jakub H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Patrik C: 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt