12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 840 Kč
Naše cena: 560 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský zelený čaj Bancha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Japonský pražený zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Václav Hastrdlo, Otvice

Václav Hastrdlo, Otvice:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude zase potřeba.

Filip Krůžela, Stožice

Filip Krůžela, Stožice:
I když eshop nabízel skutečně bohatou nabídku 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků, zažil jsem zklamání, když 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků dorazil. Co se týče dovážky, vše bylo OK. Jenomže prodejce mi neuměl vysvětlit, proč přišlo jiné zboží. Šlamastika se uzavřela po více jak měsíci, což je podle mě nezanedbatelný zápor tohoto prodejce.

Vít Szczotka, Rozseč

Vít Szczotka, Rozseč:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Koupen pro staršího dědu s úmysle lehkého každodenního používání. Ve prospěch 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků hraje také malost i jeho rozumná váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost dobře a soudobě. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Johana Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adam J: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristián D: funkční výrobek

Antonín N: Celkem jsem spokojený.

Sofie B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Bancha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt