12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 917 Kč
Naše cena: 611 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský zelený čaj Sencha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Marie Oravská, Štítná nad Vláří-Popov:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 2 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale registruji pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi záleží na tom,jak si na to vlezete. Montáž 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků je za 10 minut, funguje bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříňku.

Julie Kodadová, Bošovice:
V pondělí jsem obdržela 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila vyzkoušet, zda skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků jako super.

Zuzana Ruferová, Skalná:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro rodinu něco jako 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků. Vyhledávač mi našel tento eshop a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do 3 dnů, s zbožím jsem zatím spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc korun. Už bych ho nevynechala!

Sabina Štoksová, Dobré Pole:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků se mi moc hodí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné modely jsou dražší a vypadaly se mi tak hezké. A tuším, že jsem vybrala dobře. Emailem jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za velmi stabilní zboží i za milé jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Tomáš Z: funkční výrobek

Natálie K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Magdaléna P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matouš N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt