12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1050 Kč
Naše cena: 700 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonský zelený čaj Sencha pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Zelený čaj*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Anežka Schusterová, Komňa

Anežka Schusterová, Komňa:
Chystala jsem se na víkend a 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků nemohl chybět v kufru. Praktický, kompaktní, příjemný. Vydrží i silnější využívání, delší dopravu a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou šťastného návratu i z té nejvzdálenější výpravy.

Kamila Salačová, Kytlice

Kamila Salačová, Kytlice:
Dlouho jsem váhala mezi touto 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků a obdobným, podobným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně milá a ochotná, zboží došlo opravdu brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

Marie Aldorfová, Nová Telib

Marie Aldorfová, Nová Telib:
Protože vyznávám zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si produkty v normálním krámě. K tomu všemu sortiment je hodně omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem vyhledala na netu eshop, který se zabývá tímto stylem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi milá paní - slečna pohovořila, z čeho se 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků skládá, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Štěpán Šulko, Mrákov

Štěpán Šulko, Mrákov:
Na doporučení přátel v práci jsem minulý měsíc objednal 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků, protože již delší dobu něco takového sháním. Prošel jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků koupit právě u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje předpoklady, je na pohled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu funkční. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším radostným kupujícím. S klidným svědomím jej budu doporučovat všem příbuzným a kolegům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

František L: Přišlo to celkem rychle

Sebastian C: Jsem ráda, že to mám

Dominika M: nemá chybu

Aneta H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Matěj M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt