12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1338 Kč
Naše cena: 892 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Magdaléna Podzimková, Šerkovice

Magdaléna Podzimková, Šerkovice:
Miluji barvu 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Objednávám už ho mnoho let, ale tahle novina mi přijde zatím nejdobřejší. Rodina je z toho nadšená. Také jsem jej doporučila kamarádkám a mé dceři, taky ho začaly využívat a zatím slyším jenom {chválu|pochvaly). Věřím, že mě tedy produkt bude dělat radost. Vyzkoušela jsem už mnohé série a zoufale koukám mou nejskvělejší. Všechny jsou hezké. Z této značky objednáváme několik druhů a jsou opravdu užitečné. Když je náhodou neseženu a koupím něco podobného, jsem nenadšená.

Samuel Unčovský, Častolovice

Samuel Unčovský, Častolovice:
Jen co jsem ho zahlédl, okamžitě jsem si byl jistý, že 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků musím mít. Měli jich tolik na výběr, že mi dlouho trvalo, než jsem se pro jeden rozhodl. To byla unikátní malinká a vlastně hezká komplikace. Pak už jen stačilo si ho objednat a zvolit jestli si ho chci doručit na některé z prodejen, nebo si ho nechám doručit až ke dveřím. Za mě chválím bezchybný servis a parádní jednání, to se dneska cení!

Lukáš Krolop, Uhlířské Janovice

Lukáš Krolop, Uhlířské Janovice:
Během nákupu 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků jsem hodně přísný. Stojím si za zpracováním a levnou cenou. U vás jsem vše našel a ještě k tomu profesionální jednání, které také nemusí být všude. Oceňuji kladné vyřízení mé objednávky, 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků je přesně takový, jaký očekávám a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít ostatní eshopy příklad.

Barbora Bitomská, Slepotice

Barbora Bitomská, Slepotice:
Objednávat něco nového, nevyzkoušeného, je pokaždé sázka do loterie. Naštěstí to není můj styl, 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků jsem si objednala docela nedávno a jsem s ním hodně spokojena. Je to zkrátka sázka na luxus. Dnes jsem ho zaplatila také pro svou mamku a věřím, že i ona bude nadšena. Pro svou sestru kupuji jen to nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 07. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Alena B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa Z: Tento 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Sofie S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Laura K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Adam O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt