12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1467 Kč
Naše cena: 978 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Johana Salajková, Vydří

Johana Salajková, Vydří:
Nejdříve jsem k 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků neměla zájem, ale po několika dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá reklamě. Cena, barva, rychlost zaslání zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i přátel. 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků mohu určitě doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Richard Malysz, Nalžovice

Richard Malysz, Nalžovice:
Doporučil mi ho kamarád. Prý 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků používal už dlouho a skutečně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou dobu už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi kdekoliv stát zástup, proto jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho snadno doručit až do kanceláře. A chci říci, že rozhodně udělal jsem dobře.

Denis Kuhejda, Stupava

Denis Kuhejda, Stupava:
Vyhledal jsem si tento produkt na daném Eshopu z toho důvodu, že nabízel nejlevnější ceny a určoval rychlost dodání. Proto jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem spokojený a hlavně opravdu spokojen, že 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků slouží tak jak má. Jak se říká, šlape jako švýcarské hodinky. Rád doporučím všem kamarádům a známým. Osobní zkušenost je skutečná a já ji mám, díky vám, hodně příjemnou. Doporučuji.

Linda Krasňanová, Podhorní Újezd a Vojice

Linda Krasňanová, Podhorní Újezd a Vojice:
U této firmy nakupuji docela často. Jsem spokojena jak s cenou za produkt, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že u nás není bohatá nabídka po těchto 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, jinou firmu již nepotřebuji. Jejich mínusem je pouze pomalejší doprava a další vedlejší výdaje jako jsou: balné, poštovné. Bohužel pokud chcete mít první jakost za málo peněz, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Tadeáš P: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Dominika T: Tento 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Jaroslav F: 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků je dobrý, ale chtělo yb to větší

Veronika L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vít C: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt