12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1467 Kč
Naše cena: 978 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Johana Salajková, Vydří

Johana Salajková, Vydří:
Nejdříve jsem k 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků neměla důvěru, ale po několika dnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita docela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost zaslání zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i mojí rodiny. 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků mohu rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Richard Malysz, Nalžovice

Richard Malysz, Nalžovice:
Doporučil mi ho známý. Prý 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Chvíli jsem váhal, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak předlouhou čas už s tím zápasím, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi nikde stát zástup, takže jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho snadno zaslat až do kanceláře. A chci říci, že tedy nelituji.

Denis Kuhejda, Stupava

Denis Kuhejda, Stupava:
Vyhledal jsem si tento produkt na daném obchodu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a určoval rychlost doručení. Takže jsem zakoupil a byl jsem mile překvapen, že tomu tak opravdu je. Jsem rád a hlavně opravdu spokojen, že 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků funguje tak jak má. Jak se povídá, funguje jako švýcarské hodinky. Rád doporučím všem kamarádům a známým. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, velmi pozitivní. Doporučuji.

Linda Krasňanová, Podhorní Újezd a Vojice

Linda Krasňanová, Podhorní Újezd a Vojice:
U této společnosti objednávám docela často. Jsem spokojena jak s cenou za produkt, tak s kvalitou materiálů. S přihlédnutím k tomu, že v ČR není široká nabídka po těchto 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, jiného prodejce již nemusím zkoušet. Jejich záporem je pouze pomalejší doprava a další druhotné náklady jako jsou: obalové materiály, poštovné. Bohužel jestliže chcete mít špičkové vlastnosti za málo peněz, nezbude vám, než si počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Zuzana M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Laura F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Aleš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jana R: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa L: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt