12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1467 Kč
Naše cena: 978 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Johana Salajková, Vydří

Johana Salajková, Vydří:
Zpočátku jsem k 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků neměla důvěru, ale po pár týdnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita docela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost zaslání kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků chci rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Richard Malysz, Nalžovice

Richard Malysz, Nalžovice:
Doporučil mi ho kamarád. Prý 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Nějaký čas jsem se rozmýšlel, zda se mi to vyplatí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že do toho jdu. Nechtělo se mi nikde stát zástup, proto jsem si ho zakoupil přes on-line formulář a nechal si ho pohodlně zaslat až do kanceláře. A musím uznat, že rozhodně nelituji.

Denis Kuhejda, Stupava

Denis Kuhejda, Stupava:
Našel jsem si tento produkt na tomto e-shopu z toho důvodu, že nabízel nejlepší ceny a garantoval rychlost doručení. Proto jsem objednal a byl jsem mile překvapen, že tomu tak doopravdy je. Jsem šťastný a hlavně opravdu spokojen, že 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků slouží tak jak má. Jak se říká, funguje jako švýcarské hodiny. Rád doporučím všem kolegům a rodině. Osobní zkušenost je nejvíc a já ji mám, díky vám, velmi příjemnou. Doporučuji.

Linda Krasňanová, Podhorní Újezd a Vojice

Linda Krasňanová, Podhorní Újezd a Vojice:
U této firmy pořizuji zboží docela často. Jsem spokojena jak s cenou za zboží, tak s kvalitou zpracování. Není tajemstvím, že u nás není velká nabídka po těchto 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, jiný eshop již nehledám. Jejich záporem je pouze doba doručení a ostatní druhotné výdaje jakož jsou: cena balného, cena za dopravu. Bohužel pokud chcete mít špičkové vlastnosti výhodně, musíte se počkat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Radek K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristýna B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Michael H: Celkem jsem spokojený.

Adéla F: Ideální k osmnáctinám :)

Linda R: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt