12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1382 Kč
Naše cena: 921 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Jaroslav Boldiš, Nový Ples:
Zaručeně to znáte, přijde nevšední událost a nemáte ponětí, čím potěšit manželku. Já jsem se bavil s přáteli v hospůdce, protože jsem byl totálně v koncích s nápady, a přátelé mi poradili, ať objednám 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Že se mi jejich nápad opravdu zamlouval, proto jsem ho na druhý den zakoupil. Co vám budu říkat, moje polovička byla úplně spokojená, neustále omílala dokola, jak má skvělého manžela a večer jsme si opravdu užili.

Šárka Hajzlerová, Kdyně:
Prostřednictvím internetového obchodu jsem si objednala 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků, který v klasickém obchodě stojí více jak několik Kč. I když jsem byla varována mým partnerem, že dražší zboží není příliš dobré objednávat u online prodejců, chtěla jsem udělat muži radost (sobě taky), a tak jsem si jej objednala. Naprostá spokojenost jak s cenou, tak s dobou dodání. Vřele doporučuji tento e-shop.

Eliška Běhávková, Horní Smržov:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama objednala. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho hned zkusím. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc hezky spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ní zadobře. Tak jsem dle skutečnosti pověděla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim ho doporučila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nikola M: nemá chybu

Petr V: Přišlo to celkem rychle

Sabina R: dobré

Dominika H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Petr A: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt