12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 806 Kč
Naše cena: 537 Kč Ověřit dostupnost

Tradiční japonská čajová směs ze zeleného čaje Sencha a jemného čaje Matcha představuje unikátní čajové potěšení pro všechny milovníky kvalitních čajů. Pro chvíle pohody a klidu u šálku prvotřídního čaje.Složení: Sencha*, Matcha* (2,5%). *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce mimo EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 0 kJ (0 kcal) na 100 g. Sacharidy: 0 g, (z toho cukr: 0 g), Tuky: 0 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 0 g, Bílkoviny: 0 g, Sůl: 0 g

3 důvody proč prodáváme 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Lucie Drakslová, Tvarožná Lhota

Lucie Drakslová, Tvarožná Lhota:
12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků u nás v kanceláři jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si tedy rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho pravda, chci to teda zkusit. Jsem více nedůvěřivá, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé zatracovat něco, s čím nemám samotná zážitek. Docela ta cena není tak nerozumná. Nelituji ani haléře, kterou jsem za 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke spolupracovnici a od té doby si 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků objednaly další čtyři.

Sofie Ferencová, Pomezí nad Ohří

Sofie Ferencová, Pomezí nad Ohří:
Chtěla jsem potěšit svého dědu vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej koupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec shopu mne ubezpečil, že požadovaný 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků mají skladem a doručí jej do druhého dne, přítel byl z dárku nadšen a já jsem moc ráda, že jsem nešlápla vedle.

Daniela Schinková, Josefov

Daniela Schinková, Josefov:
Objednala jsem si 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků někdy před třemi dny a dnes ráno mi zvonil pošťák u dveří s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě úplně nový kus se vším, co k němu dle manuálu mělo patřit. Ještě jsem ho netestovala, ale vypadá hezky, tak doufám, že spln svůj účel.

Vanesa Rišková, Chyjice

Vanesa Rišková, Chyjice:
12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků mi doporučila kamarádka jako šikovný prostředek, který skvěle užívá a navíc šetří a pomáhá. Nevěřila bych, že je dokonce senzační věc na trhu hodně snadno dostupná. Nepotřebovala jsem cokoliv složitě hledat. Stačilo se obrátit na internetové stránky výrobce a schopní zaměstnanci mi poradili, objednali a odeslali vše přesně podle mého přání. Takže i v práci si všimli, jak jsem výkonná a přesná.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Marek H: funkční výrobek

Oliver J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zdeněk M: je to fajné

Jana H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Oliver D: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Arche Bio Zelený čaj Sencha Matcha, 10 pytlíků

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt