12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1064 Kč
Naše cena: 709 Kč Ověřit dostupnost

Ovocné pyré jablečné zcela bez konzervantů, vyrobené pouze z nejkvalitnějších surovin. Vhodné jako příkrm či do jogurtů, müsli a kaší OD UKONČENÉHO 4. MĚSÍCE VĚKU.Složení: Jablko* (91%), koncentrovaná jablečná šťáva* (9%)*. *Produkt ekologického zemědělství Ekologická produkce: Zemědělská produkce EUNutriční hodnoty:Energetická hodnota: 283 kJ (67 kcal) na 100 g. Sacharidy: 16.1 g, (z toho cukr: 13.9 g), Tuky: 0.3 g, (z toho nasycené mastné kyseliny: 0.1 g, mononenasycené mastné kyseliny: 0 g, polynenasycené mastné kyseliny: 0 g), Vláknina: 1.2 g, Bílkoviny: 0.5 g, Sůl:

3 důvody proč prodáváme 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Dominika Zuczková, Zálezlice

Dominika Zuczková, Zálezlice:
Dlouho jsem váhala mezi tímto 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na základě emailu, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla opravdu příjemná a vstřícná, zboží dorazilo skutečně brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Ondřej Šimandl, Syrovice

Ondřej Šimandl, Syrovice:
Jako muž nemám moc času zjišťovat různá řešení. Takže jsem věděl, jaký výrobek potřebuji. Vybral jsem si ho a zakoupil. Vše proběhlo k mé úplné spokojenosti. profesionální komunikace prodejců a garance funkčnosti mne přesvědčilo, že chci tento 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g všem doporučit. Jsem spokojen a přitom příjemně překvapen, že skutečně to funguje tak rychle. Perfektní obchod.

Klára Čuboková, Dolní Kalná

Klára Čuboková, Dolní Kalná:
Měsíce jsem řešila, který model by pro mě mohl být tím nejlepším. Objednala jsem jich spoustu. Až nyní, když jsem narazila na 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g jsem však byla jistá, že našla to pravé. Zamilovala jsem se do něj na první vyzkoušení a přišla jsem si na své. Svými funkcemi mi 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g zcela vyhovuje, zvládá vše, co od něho chci. Bohužel mi ho čas od času zkonfiskuje můj manžel.

Emma Kryspínová, Pňov-Předhradí

Emma Kryspínová, Pňov-Předhradí:
Hezky provedený 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g, hodí se ke každým historickým šatům a dokáže je obstojně zkrášlit. Dělá šaty ještě více individuální, dodává ten dobrý šmrnc.

Julie Aichingerová, Vlkančice

Julie Aichingerová, Vlkančice:
Jednoduše jsem potřebovala ve svém životě udělat velkou změnu. 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g se k tomuto účelu ukázal jako skvělá volba. A vážně, s jeho pomocí je můj život teď o poznání příjemnější než před nákupem. I vás občas přepadne nutkání, že byste měli něco změnit? Ale chybí vám k velké změně většinou dost vůle. Pomocí 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g budou takové pocity obratem minulostí. Dojdete závěru, že na radikální změnu stačí často opravdu málo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2019.

Hodnocení 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Tobiáš L: Celkem jsem spokojený.

Kristián M: tak jsem to dostala aje to super

Pavel M: je to fajné

Vojtěch S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matěj C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží 12 x Bauckhof Bio Pyré Jablko, 360g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt